Za otwarcie konta Credit Agricole abonenci Canal+ dostaną 500 zł

Aby podnieść atrakcyjność promocji na nowe konta, banki łączą swoje siły z podmiotami z innych branż. To już nie tylko bony do dużych sklepów, ale także zwroty za płatności u konkretnych usługodawców. W Credit Agricole dzięki takiej współpracy z nowego rachunku klient wyciągnąć może nawet 500 zł. Niestety, szansę na uzyskanie tej kwoty mają wyłącznie abonenci Canal+.
Promocja Canal+ pozwoli zarobić nawet 500 zł
Credit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • Do 500 zł zwrotów za abonament Canal+
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 marca 2022 roku

Nowa promocja Credit Agricole tylko dla abonentów Canal+

Duże bonusy za założenie konta bankowego wymagają niekiedy posiadania innych produktów. I to nie tylko tych finansowych, ponieważ często akcje związane są z ubezpieczeniami, abonamentami telefonicznymi albo właśnie telewizyjnymi. Kolejna odsłona popularnej okazji na zarobek z Credit Agricole skierowana jest wyłącznie do osób, które związane są umową z Canal+.

Opłacanie abonamentu to konieczność, ponieważ premia wypłacana jest wyłącznie w formie zwrotów za regularne uiszczanie rachunków. Jakie kryteria oprócz umowy z tym usługodawcą należy spełnić, aby przystąpić do akcji „Włącz korzyści z CANAL+ i obniż abonament”? Główne wykluczenie dotyczy osób, które posiadały konto osobiste w banku od 1 stycznia 2021 roku. Poza tym ograniczeń związanych z okazją brak.

Promocja Canal+ pozwoli zarobić nawet 500 zł

Otrzymanie premii z promocji organizowanej przez Credit Agricole wspólnie z Canal+ wymaga założenia Konta Dla Ciebie albo jego wersji VIP. Jako że na bonus wynoszący maksymalnie 500 zł można pracować nawet 24 miesiące (choć przy wyższym abonamencie można uwinąć się w niecały rok), kwota z faktur od operatora nie gra większej roli.

Aby otrzymać 500 zł w formie zwrotów za abonament, należy:

  1. Do 30 września 2021 roku otworzyć konto Credit Agricole poprzez stronę www.credit-agricole.pl/canalplus lub złożenie wniosku w placówce, na infolinii CA24 pod numerem 71 799 71 21, a także za pośrednictwem aplikacji CA24 Otwórz konto.
  2. W tym samym terminie uzupełnić na stronie promocji formularz, w którym podać trzeba dane z umowy abonenckiej z Canal+, zwracając szczególną uwagę na numer rachunku, na który przelewa się comiesięczne opłaty.
  3. Każdego miesiąca opłacać abonament Canal+ (w formie przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty) z założonego Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP.
  4. W tym samym czasie zapewniać łączne wpływy minimum 1000 zł, ale nie pochodzące z konta tej samej osoby w innych bankach.
  5. Dodatkowo co miesiąc wykonać transakcje kartą lub płatności mobilne na minimum 300 zł.

Zwrot przyjdzie na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym został opłacony abonament i spełnione zostały warunki aktywności na koncie. Jest zwolniony z podatku i nie wymaga zgłaszania do urzędu skarbowego. Chociaż premia ogranicza się do abonentów Canal+, inne promocje Credit Agricole pozwolą zyskać spore pieniądze także tym, którzy nie są klientami operatora.

„Nowi klienci Credit Agricole mogą przebierać w promocjach”

Bank oprócz promocji z Canal+ przygotował jeszcze dwie ciekawe propozycje dla nowych klientów. Nawet 555 zł w zwrotach na nowym koncie Credit Agricole uzyskać można także za inne płatności, ale potrwa to aż 20 miesięcy. To naprawdę długi czas oczekiwania jak na okazję bankową, więc warto rozważyć także premię 300 zł za przeniesienie konta. Na nią pracować trzeba będzie zaledwie 3 miesiące.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Christopher

Nie każdy ma Canal plus, powiem wiecej- coraz mniej osob decyduje się na tego typu platformy! wiec oferta dla bardzo malej grupy odbiorcow.

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×