Za konto Credit Agricole abonenci Canal+ dostaną 555 zł

Aby podnieść atrakcyjność promocji na nowe konta, banki łączą swoje siły z podmiotami z innych branż. To już nie tylko bony do dużych sklepów, ale także zwroty za płatności u konkretnych usługodawców. W Credit Agricole dzięki takiej współpracy z nowego rachunku klient wyciągnąć może nawet 555 zł. Niestety, szansę na uzyskanie tej kwoty mają wyłącznie abonenci Canal+.
Nowi klienci Credit Agricole mogą przebierać w promocjach
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole - zobacz ofertę
Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • Do 555 zł zwrotów za abonament Canal+
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 października 2022 roku

Credit Agricole odnawia promocje dla abonentów Canal+

Credit Agricole oraz Canal+ powracają z V edycją promocji „Włącz korzyści z CANAL+ i obniż abonament”. Kolejna odsłona popularnej okazji na zarobek z Credit Agricole skierowana jest wyłącznie do osób, które związane są umową z Canal+. Promocja polega na tym, że bank Credit Agricole zwraca koszty poniesione na rzecz zakupu abonamentu w Canal+, przez okres roku lub 2 lat!

Z promocji nie można skorzystać klient, który posiadał konto osobistego w CA po 1 kwietnia 2021 roku.

Promocja Canal+ pozwala odzyskać nawet 555 zł za abonament

Otrzymanie premii z promocji organizowanej przez Credit Agricole wspólnie z Canal+ wymaga założenia Konta Dla Ciebie albo jego wersji VIP. Jako że na bonus wynoszący maksymalnie 555 zł można pracować nawet 24 miesiące – w przypadku “Włącz korzyści z CANAL+ i oglądaj za darmo IV” okres trwania promocji to 12 miesięcy!

Aby otrzymać 555 zł w formie zwrotów za abonament, należy:

  1. Do 30 października 2022 roku otworzyć konto Credit Agricole przez stronę internetową banku lub złożenie wniosku w placówce, na infolinii CA24 pod numerem 71 799 71 21, a także za pośrednictwem aplikacji CA24 Otwórz konto. Podczas składania wniosku podaj kod promocji: CANALPLUS
  2. W tym samym terminie uzupełnić na stronie promocji formularz, w którym podać trzeba dane z umowy abonenckiej z Canal+, zwracając szczególną uwagę na numer rachunku, na który przelewa się comiesięczne opłaty.
  3. Każdego miesiąca opłacać abonament Canal+ (w formie przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty) z założonego Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP.
  4. W tym samym czasie należy zrealizować minimum 6 transakcji kartą do konta, płatności mobilnych lub BLIK.

Zwrot przyjdzie na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym został opłacony abonament i spełnione zostały warunki aktywności na koncie. Jest zwolniony z podatku i nie wymaga zgłaszania do urzędu skarbowego. Chociaż premia ogranicza się do abonentów Canal+, inne promocje Credit Agricole pozwolą zyskać spore pieniądze także tym, którzy nie są klientami operatora.

Nowi klienci Credit Agricole mogą przebierać w promocjach

Bank oprócz promocji z Canal+ przygotował jeszcze dwie ciekawe propozycje dla nowych klientów. Nawet 555 zł w zwrotach na nowym koncie Credit Agricole uzyskać można także za inne płatności, ale wymaga to czasu i cierpliwości, gdyż zebranie całej kwoty premii potrwa aż 20 miesięcy.

20 miesięcy, czyli ponad półtora roku to naprawdę długi czas oczekiwania jak na okazję bankową. Warto więc rozważyć także premię od 100 do nawet 300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole. Na nią pracować trzeba będzie zaledwie 3 miesiące. Szczególnie warto skorzystać z przeniesienia konta, że banki bardzo, rzadko nagradzają za bardzo długie posiadanie rachunku w swojej instytucji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Christopher

Nie każdy ma Canal plus, powiem wiecej- coraz mniej osob decyduje się na tego typu platformy! wiec oferta dla bardzo malej grupy odbiorcow.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść