Konsolidacja długów w PKO BP bez prowizji powyżej 50 000 zł

Pożyczki konsolidacyjne w PKO BP całkowicie bez prowizji tylko do końca października. Ile wyniosą ostatecznie koszty zmniejszania rat zaciągniętych kredytów przy pomocy PKO BP?
PKO BP
PKP Bank Polski
Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP

PKO BP jest największym Polskim Bankiem. W jego ofercie nie mogło więc zabraknąć oferty konsolidacyjnej. Możemy tu liczyć na połączenie zobowiązań w kwocie od 1306 do 200 000 zł. Maksymalny czas spłaty zobowiązania wynosi 120 miesięcy, czyli 10 lat. Zobacz ile to kosztuje i czy warto skorzystać z konsolidacji w PKO BP.

Zapytaj o kredyt Opinie o Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • 0% prowizji za pożyczkę konsolidacyjną
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 października 2022 r.

Czym większe długi, tym atrakcyjniejsza pożyczka konsolidacyjna w PKO BP

Szczególnie dobre warunki kredytów bankowych oferowane są osobom, które przenoszą zadłużenie z innych banków, zaciągając kredyt konsolidacyjny. W PKO BP oferta jest wyjątkowo atrakcyjna z uwagi na brak kosztów prowizji! Ponadto klient banku może otrzymać dodatkowe pieniądze do przeznaczenia na dowolny cel. Nie trzeba przy tym być wcześniej klientem banku ani posiadać w nim konta osobistego. Wymagane będzie jednak przedstawienie dokumentów związanych z zatrudnieniem (zaświadczenie od pracodawcy oraz potwierdzenie wysokości stałych dochodów) oraz dotychczasowym zadłużeniem.

Jak wnioskować o promocyjną pożyczkę konsolidacyjną PKO BP?

Konsolidacja bez prowizji w PKO BP nie wymaga specjalnych zabiegów. Bank automatycznie proponuje lepsze warunki klientom, którzy wnioskują w okresie trwania promocji. Gotówka na dowolny cel, dołączana do pożyczki konsolidacyjnej PKO BP może wynieść 30% zadłużenia. Maksymalny czas spłaty wynosi do 120 miesięcy.

Jak otrzymać pożyczkę konsolidacyjną z niższą prowizją w PKO BP?

  1. Wypełnić wniosek o pożyczkę konsolidacyjną w iPKO lub IKO (klienci PKO BP) albo zamówić rozmowę telefoniczną z pracownikiem banku
  2. Dostarczyć wymagane dokumenty w formie wskazanej przez bank.
  3. Podpisać elektronicznie umowę o pożyczkę konsolidacyjną.

Pieniądze na spłatę dotychczasowego zadłużenia trafiają bezpośrednio na konto wierzycieli, a dodatkowa gotówka przekazana zostanie na rachunek wskazany we wniosku pożyczkowym. Przed zaciągnięciem kredytu konsolidacyjnego w PKO BP warto jednak sprawdzić, czy zmniejszona w ten sposób rata na pewno będzie korzystniejsza niż wcześniejsze.

Koszt konsolidacji długu w PKO BP

Konsolidacja długów to rozwiązanie polecane osobom, które mają problemy ze spłatą zbyt wysokich rat. Dzięki rozłożeniu dotychczasowego zadłużenia na dłuższy okres, comiesięczne zobowiązania stają się łatwiejsze do regulacji. Warto jednak uważać, aby perspektywa dodatkowej gotówki nie sprawiła, że długi staną się jeszcze większe.

Według kalkulatora PKO BP koszt pożyczki konsolidacyjnej z obniżoną prowizją będzie następujący:

Kwota pożyczki 25 000 zł 60 000 zł
Okres kredytowania 120 miesięcy 120 miesięcy
Koszt raty 357 zł 833 zł
Oprocentowanie zmienne 11,89% 11,89%
Prowizja 0% 0%
Całkowity koszt pożyczki 17 873 zł 40 006 zł
Całkowita kwota spłaty 42 873 zł 100 006 zł
RRSO 12,57% 11,80%

Warto zainteresować się również ofertą banków, które udzielają podobnych kredytów bez prowizji. Tak właśnie jest w promocji na pożyczkę konsolidacyjną Pekao. Oferta posiada jednak mniejszą maksymalną kwotę dodatkowej gotówki na dowolny cel, która wynosić może maksymalnie 25%.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść