Kredyt z gwarancją stałej raty w Alior Bank

Alior bank oferuje stałym, jak i nowym klientom kredyty na nowych, promocyjnych warunkach. Do czasu zakończenia oferty możesz liczyć na stałe oprocentowanie nawet przez pięć lat spłaty. Zobacz, czym cechuje się pożyczka z gwarancją, oraz jak ją uzyskać.
Jak wziąć pożyczkę ze stałym oprocentowaniem w Alior Banku?
Alior Bank - weź pożyczkę
Alior Bank

Alior Bank to instytucja, która na rynku pożyczkowym działa już bardzo długo. Warto zaznaczyć, że firma w 2014 roku jako pierwszy polski bank wygrała konkurs Retail Bankier International na Najlepszy Europejski Bank Detaliczny roku 2014. Alior Bank cieszy się uznaniem, a jego wyjątkowa oferta pożyczkowa przyciąga wielu klientów. Departamenty Centrali Alior Banku mieszczą się obecnie w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Weź pożyczkę Opinie o Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 70 000 zł kredytu ze stałym oprocentowaniem
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Pożyczka z gwarancją bez ograniczeń

W najnowszej, promocyjnej ofercie Alior Bank, kredyt gotówkowy otrzymasz z gwarancją stałej raty. Dzięki temu nie wpłyną na ciebie wzrosty stóp procentowych. Raz ustalona wysokość rat będzie obowiązywać cię przez cały okres spłaty, choć może zmaleć, jeśli nadpłacisz kredyt.

Maksymalna kwota w ofercie to 70 000 zł. Okres kredytowania może wynieść od 3 do 5 lat, przy czym stałe oprocentowanie obowiązuje aż do końca tego okresu. Wedle obliczeń Alior banku, te warunki zapewniają średni miesięczny koszt na wysokości 9 zł za każdy pożyczony tysiąc.

Co najważniejsze, nowa promocja nie posiada żadnych dodatkowych zasad czy ograniczeń. Może z niej skorzystać każdy, kogo zdolność kredytowa umożliwia skorzystanie z ofert kredytowych Alior banku.

Jak wziąć pożyczkę ze stałym oprocentowaniem w Alior Banku?

Wnioskowanie o kredyt w Alior banku jest wyjątkowo proste z uwagi na osobiste podejście do klienta. Wystarczy złożyć wniosek przez internet, a oddzwonią do nas specjaliści bankowi, którzy pomogą ustalić idealne warunki kredytu.

Aby otrzymać kredyt:

  1. Wejdź na stronę promocji i wciśnij przycisk “złóż wniosek”.
  2. Wypełnij formularz kontaktowy.
  3. Poczekaj na telefon od konsultanta i ustal z nim szczegóły umowy.
  4. Pieniądze otrzymasz po podpisaniu umowy na wskazane przez ciebie konto.

Pożyczkę można otrzymać również na miejscu, odwiedzając placówkę banku.

Stałe oprocentowanie również w Credit Agricole

Kredyty ze stałą ratą mają wiele zalet. Zarówno klient, jak i bank są dzięki nim świadomi dokładnych warunków spłaty. Ma to wyjątkowe znaczenie, teraz gdy polityka pieniężna Polski jest bardzo agresywna. Oprocentowanie stałe znajdziemy w ofercie promocyjnych kredytów gotówkowych w Credit Agricole oraz promocji kredytu konsolidacyjnego Credit Agricole.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść