Gwarancja stałych rat w Credit Agircole

W okresie ciągłych wzrostów stóp procentowych, warto zastanowić się nad kredytami o niezmiennych ratach. W Credit Agricole, w ramach promocji gwarancję stałych rat otrzymasz bez prowizji na okres 5 lat.
Kredyt ze stałą ratą do 20 000 zł
Credit Agricole - weź pożyczkę
Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska jest częścią jednej z największych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje 52 mln osób -  Grupy Credit Agricole.

Weź pożyczkę Opinie o Credit Agricole

Co można zyskać w promocji?
 • Kredyt do 20 000 zł bez prowizji na okres 5 lat.
Do kiedy trwa promocja?
 • 30 czerwca 2023 r.

Kredyt ze stałą ratą do 20 000 zł

Credit Agricole jest bankiem znanym z regularnych, atrakcyjnych promocji. W swojej najnowszej ofercie bank zaadresował potrzeby klientów szukających kredytów gotówkowych, którzy obawiają się zawiązywania zobowiązań podczas ciągłego wzrostu stóp procentowych. Kredyt gotówkowy z pewnością to szansa na nawet 20 000 zł z czasem spłaty do 60 miesięcy. Kredyty udzielane są bez prowizji ze stałym oprocentowaniem 11,47% oraz RRSO 12,10%.

Z kredytu mogą skorzystać wszystkie osoby spełniające wymogi formalne dla kredytu, które nie posiadają już kredytu w banku oraz mają lub chcą założyć w nim konto. Wystarczy więc:

 • Być osobą pełnoletnią
 • Mieć odpowiednią zdolność kredytową do wysokości raty dla pożądanych warunków kredytu
 • Złożyć wniosek przed upływem terminu 31.05.2023
 • Nie posiadać czynnego produktu kredytowego w Credit Agricole.
 • Posiadać lub założyć konto w banku w ramach umowy

Jak otrzymać kredyt z gwarancją stałej raty?

Aby otrzymać kredyt ze stałą ratą w ofercie Credit Agricole, wystarczy udać się na stronę internetową banku lub wejść do aplikacji internetowej CA24. Możesz tam znaleźć ofertę promocyjną i złożyć wniosek kredytowy:

 • Wejdź na stronę oferty
 • Wypełnij wniosek, podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail
 • Odbierz telefon od doradcy bankowego. Uzgodnisz z nim szczegóły pożyczki.
 • Pieniądze otrzymasz zaraz po podpisaniu umowy kredytowej.

Bank pełen promocji

Oferty dostępne w Credit Agricole ulegają ciągłym zmianom przez liczne promocje, udzielane w regularnych odstępach czasu. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem banku, warto zastanowić się nad skorzystaniem z jego oferty. Na tę chwilę, można otrzymać do 300 zł za przeniesienie konta bankowego do Credit Agricole. a do tego dodatkowe 500 zł w programie poleceń Credit Agricole, jeżeli polecisz bank znajomym lub rodzinie. Korzystając z konta otrzymasz następnie do 555 zł od Credit Agricole w zwrotach za zakupy.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść