8000 punktów Bezcenne Chwile za rejestrację karty mBank

Posiadacze kart płatniczych wydanych przez mBank mogą wziąć udział w najnowszej promocji tego banku i Mastercard. Wystarczy zarejestrować swoją kartę debetową lub kredytową w programie Bezcenne Chwile. W zamian otrzymamy 8000 bonusowych punktów, o wartości 100 zł. Środki te będziemy mogli wymienić na szeroką paletę nagród od jednego z partnerów programu. Sprawdź szczegóły promocji mBank i Mastercard.
Karty kredytowe w mBank - zobacz ofertę
Karty kredytowe w mBank

Bardzo ciekawą ofertę kart kredytowych posiada mBank. Mają oni wśród swoich produktów aż 6 różnych kart kredytowych. Karty posiadają takie samo oprocentowanie, ale różnią się limitami i dodatkowymi korzyściami płynącymi z ich posiadania. Szeroka i mocno zróżnicowana oferta z pewnością znajdzie sympatyków nawet pośród najbardziej wybrednych klientów banków. Do tego właściciele zyskują pakiet dodatkowych korzyści, a w tych mBank nie zna sobie równych. Przyglądając się bliżej ofercie można zauważyć, że każda karta jest dobrym wyborem.

Złóż wniosek Opinie o Karty kredytowe w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • 8000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 17 maja 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja mBank przeznaczona jest dla pełnoletnich posiadaczy kart płatniczych tego banku z logo Mastercard. W promocji mogą brać udział zarówno karty debetowa, jak i kredytowe. Karty nie mogę być jednak zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile przed przystąpieniem do promocji.

Jak zdobyć 100 zł w punktach z kartą mBank?

Zdobycie powitalnego bonusu w programie Bezcenne Chwile z kartami mBank jest niezwykle proste:

  1. Do 17 maja 2023 r.zarejestruj swoją kartę płatniczą mBank na stronie programu Bezcenne Chwile. Możesz skorzystać z karty debetowej lub kredytowej.
  2. W ciągu kolejnych 30 dni wykonaj zarejestrowaną kartą transakcje na łączną kwotę co najmniej 100 zł.
  3. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile. To równowartość 100 zł, które będziesz mógł wymienić na atrakcyjne nagrody od partnerów programu.

Pełna lista nagród oraz katalog partnerów programu czeka na nas na jego stronie internetowej.

mBank – nowi posiadacze kont zyskują!

mBank przygotował promocję nie tylko dla posiadaczy kart płatniczych. Także nowi klienci, którzy zdecydują się na otworzenie w nim rachunku osobistego mogą sporo zyskać. Za założenie eKonta w mBanku zdobyć można nawet 450 zł bonusu. Zaś za otworzenie mKonta Intensive w połączeniu z eKontem Junior zgarnąć można kolejne 450 zł premii powitalnej. Trudno o lepszy moment na rozważenie zmiany banku na mBank. Korzyści są obecnie naprawdę wymierne.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść