Pożyczka konsolidacyjna w Raiffeisen Digital Bank to oferta skierowana do klientów zainteresowanych spłatą dotychczasowych pożyczek gotówkowych przez jedno większe zobowiązanie. Taka forma finansowania charakteryzuje się dłuższym okresem spłaty i umożliwia spłatę kredytu w niższych ratach z niższym oprocentowaniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu pożyczka jest znacznie tańsza, a spłata znacznie wygodniejsza, bo wszystkie pożyczki gotówkowe zaciągnięte w innych bankach połączone są w jedno zobowiązanie, które wystarczy już spłatać tylko w jednym miejscu!

Pożyczka konsolidacyjna w Raiffeisen Digital Bank – podstawowe informacje

Pożyczka konsolidacyjna w Raiffeisen Digital Bank charakteryzuje się stałym oprocentowaniem i możliwością spłaty od 1 do 8 kredytów z innych banków. Klienci mogą też liczyć na 0% prowizji i brak ukrytych opłat. Oprocentowanie jest stałe, a maksymalna kwota pożyczki sięga do nawet 150 000 zł. Sprawdź pozostałe korzyści przeniesienia wszystkich zobowiązań do Raiffeisen Digital Bank i połączenia ich w jedną wygodną ratę!

Pożyczka Konsolidacyjna Raiffeisen Digital Bank
Wymagania
 • aktualny polski dowód osobisty
 • polski numer telefonu
 • konto osobiste w banku działającym w Polsce
 • aktywne pożyczki do przeniesienia
 • brak aktywnej pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Raiffeisen Digital Bank
Ubezpieczenie
 • brak
Konsolidacja
 • złotówkowe pożyczki gotówkowe 

Pożyczkę konsolidacyjną w Raiffeisen Digital Bank można przeznaczyć jedynie na spłatę otwartych pożyczek w innych bankach działających w Polsce. Na chwilę obecną Raiffeisen Digital Bank umożliwia konsolidację jedynie złotówkowych pożyczek gotówkowych. Oznacza to, że kredytobiorca nie może przenieść innego rodzaju długu, np. kredytu hipotecznego, długu w rachunku bieżącym czy długu z karty kredytowej. Z konsolidacji kredytu nie mogą też skorzystać klienci posiadający aktywną pożyczkę gotówkową lub konsolidacyjną w Raiffeisen Digital Bank.

Raiffeisen Digital Bank nie podaje informacji o możliwości Ubezpieczenia kredytu, dlatego warto na etapie wnioskowania o konsolidację kredytu zapytać się o taką możliwość. Konsolidacja z ubezpieczeniem często zwiększa szanse na pozytywną decyzję kredytową banku, dlatego tym bardziej warto zapytać, czy istnieje możliwość skorzystania z takiej opcji.

Koszty pożyczki konsolidacyjnej w Raiffeisen Digital Bank

Raiffeisen Digital Bank przy konsolidowaniu pożyczek umożliwia kredytobiorcom wystąpić o dodatkowe środki na dowolny cel. Spłatę pożyczki można dostosować do swojej sytuacji finansowej i rozłożyć ją na wygodne niższe raty nawet do 10 lat! Cały proces odbywa się w 100% online, a wnioskujący mogą dodatkowo liczyć na decyzję kredytową w zaledwie 15 min od złożenia wniosku!

Klienci, którzy skorzystają z oferty pożyczki konsolidacyjnej od Raiffeisen Digital Bank, mogą dodatkowo liczyć na brak prowizji za udzielenie kredytu oraz brak opłat za wysłanie wezwania do zapłaty. Pożyczka konsolidacyjna Raiffeisen Digital Bank ma stałą stopę procentową 11,38%, a RRSO wynosi 11,99%.

Koszty pożyczki konsolidacyjnej – Raiffeisen Digital Bank
Kwota kredytu od 1 000 zł do 150 000 zł
Okres kredytowania od 12 do 120 miesięcy
RRSO 11,99 proc.
Prowizja za udzielenie kredytu 0.00 zł
Oprocentowanie stałe 11,38 proc.
Opłata za zmianę umowy pożyczki 25 zł
Wydanie opinii bankowej 50 zł
Monit o zapłatę 0 zł

Wnioskowanie o pożyczkę konsolidacyjną w Raiffeisen Digital Bank

Wnioskowanie o pożyczkę konsolidacyjną w Raiffeisen Digital Bank jest bardzo proste i wygodne, ponieważ odbywa się w 100% online. Aby móc złożyć wniosek o pożyczkę konsolidacyjną wystarczy przejść przez te 4 proste kroki:

Pobrać aplikację Raiffeisen Digital Bank i zarejestrować się w niej,

Złożyć wniosek o pożyczkę konsolidacyjną,

Wybrać kredyty do skonsolidowania,

Podpisać umowę elektronicznie.

Dane udostępnione w aplikacji Raiffeisen Digital Bank są w pełni zabezpieczone, a aplikacja daje kredytobiorcy dostęp do wniosku w dowolnym momencie. Podczas składania wniosku o pożyczkę konsolidacyjną wystarczy zrobić zdjęcie swojej twarzy oraz dowodu osobistego. Wnioskujący nie musi się też martwić o to, skąd wziąć listę zaczerpniętych już zobowiązań, ponieważ Raiffeisen Digital Bank na etapie składania wniosku udostępnia kredytobiorcy listę pożyczek zaczerpniętych z BIK, z której wystarczy jedynie zaznaczyć pożyczki do konsolidacji. Po wybraniu najlepszej dla siebie oferty, pożyczkobiorca musi już tylko podpisać umowę elektronicznie i poczekać na przyznanie środków na konto bankowe wskazane we wniosku pożyczkowym.

Pożyczka konsolidacyjna w Raiffeisen Digital Bank – podsumowanie

Pożyczka konsolidacyjna w Raiffeisen Digital Bank to doskonałe rozwiązanie dla kredytobiorców chcących przenieść pożyczki zaciągnięte w innych placówkach bankowych i płacić jedną wygodną ratę. Konsolidacja pożyczek pozwala rozłożyć zobowiązanie na dłuższy czas nawet do 10 lat, co w praktyce przekłada się na możliwość spłaty jednej niższej raty zamiast kilku! Raiffeisen Digital Bank umożliwia kredytobiorcom przenieść pożyczki gotówkowe na łączną kwotę od 5 000 zł do 150 000. Cały proces wnioskowania odbywa się w pełni online z poziomu aplikacji mobilnej. Warto pamiętać, że aby móc ubiegać się o przeniesienie swoich pożyczek, nie można mieć aktywnej już pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Raiffeisen Digital Bank. Aktualnie wnioskujący mogą jedynie przenieść pożyczki gotówkowe. Raiffeisen Digital Bank nie umożliwia przeniesienia innego rodzaju długu np. długu z karty kredytowej, linii kredytowej czy kredytu hipotecznego.

 

Pożyczka konsolidacyjna Raiffeisen Digital Bank - zalety

 • Konsolidacja do 8 zobowiązań
 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki - do 150 000 zł
 • Brak prowizji
 • Bez ukrytych opłat
 • Stałe oprocentowanie
 • RRSO 11,99%
 • Minimalne wymagania
 • Wygodna aplikacja mobilna do zarządzania pożyczką
 • Możliwość dobrania dodatkowych środków na dowolny cel

Pożyczka konsolidacyjna Raiffeisen Digital Bank - wady

 • Konsolidacja jedynie pożyczek gotówkowych
 • Brak informacji o ubezpieczeniu pożyczki
 • Brak możliwości konsolidacji pożyczek przy otwartym zobowiązaniu w
 • Raiffeisen Digital Bank