Biznes Ratka specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek na działalność gospodarczą. Jeżeli potrzebujesz pożyczki dla firmy, możesz wnioskować o kwotę od 1000 do 20 000 zł i zrealizować plany swojej działalności.

W Biznes Ratka pożyczkodawcą jest Aasa dla Biznesu. Aasa dla Biznesu należy do Aasa Polska, która z kolei jest częścią skandynawskiej grupy Aasa Global. Firma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek online i odnosi sukcesy na rynkach międzynarodowych. Jej oferta jest prosta, szybka, transparentna i bezpieczna.

Pożyczka do 20 000 zł na działalność gospodarczą od Biznes ratka.pl

Biznes Ratka – pożyczka dla firmy do 20 000 zł

Ratka dla Biznesu proponuje swoim klientom pożyczkę dla firm od pierwszego dnia działalności. To bardzo dobra wiadomość dla osób, które dopiero założyły własną działalność gospodarczą. Nie muszą czekać na zastrzyk gotówki pół roku lub więcej, mogą od razu starać się o pieniądze i przeznaczyć je na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. To ważne! Pożyczka na firmę musi zostać wykorzystana na potrzeby biznesu, np. na zakup sprzętu biurowego. Jeśli przy tym właściwie udokumentujemy wierzytelność, będziemy mogli odpisać koszt pożyczki od podatku.

Dodatkowe środki są również potrzebne bardziej doświadczonym firmom. Współczesny rynek jest przepełniony rozmaitymi usługami i towarami. Dlatego znalezienie swojej niszy i wybicie się spośród konkurencji jest bardzo trudnym zadaniem. Właściciele małych i średnich działalności gospodarczych mogą aplikować o pożyczkę w Biznes Ratka. Zastrzyk gotówki z pewnością pozwoli poprowadzić nowe inwestycje i rozwinąć się w kierunku, który może zapewnić nam sukces. Zarówno pożyczki na start, jak i na rozwój firmy, dotyczą kwot od 1000 do 20 000 zł. Na uregulowanie rat mamy od 1 do 36 miesięcy.

Biznes Ratka – warunki udzielenia pożyczki dla firm

Biznes Ratka dokładnie precyzuje wymogi stawiane pożyczkobiorcom.

Pożyczka dla biznesu jest dla ciebie, jeżeli:

 • prowadzisz działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce,
 • masz stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • posiadasz telefon komórkowy,
 • nie figurujesz w rejestrach dłużników BIG (BIG InfoMonitor, ERIF ani KRD).

Nie są to wygórowane wymogi. Niemal takie same warunki stawia się klientom bez firmy, wnioskującym o chwilówki i pożyczki ratalne.

Biznes Ratka nie zamyka się na osoby, które posiadają już kredyt w banku. Jeżeli tylko terminowo spłacają swoje zobowiązania, pozytywnie rozpatrzy ich aplikację. Warunkiem jest spełnienie pozostałych wymogów, a najważniejszym jest oczywiście pozytywna historia kredytowa.

Biznes Ratka – jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę?

Przedsiębiorca, który chce wnioskować o szybką pożyczkę online w Biznes Ratka, ma do wypełnienia cztery proste kroki. Pożyczkodawca nie komplikuje procesu starania się o zastrzyk gotówki. Zdaje sobie sprawę z rosnących wymagań konsumentów i chce dostosować się do ich oczekiwań. Odpowiedzi na złożoną aplikację udziela w ciągu godziny.

Wypełnij wniosek

Etapy wnioskowania o pożyczkę w Biznes Ratka:

 • zadecyduj o kwocie pożyczki i okresie kredytowania,
 • wypełnij wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy,
 • dokonaj weryfikacji swoich danych,
 • oczekuj na gotówkę.

Pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji, jak dużo chcemy pożyczyć i kiedy będziemy w stanie zwrócić dług. Na pewno doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb swojej firmy. Mamy plany co do przyszłych działań i inwestycji. Jaka kwota będzie wystarczająca? Nie zawsze należy decydować się na najwyższą wartość zastrzyku gotówki – przecież pożyczkę trzeba spłacić! To kluczowe zadanie pożyczkobiorcy, w przeciwnym razie grożą nam konsekwencje nieterminowych płatności.

Drugi etap polega na uzupełnieniu wniosku, który zostanie nam udostępniony po wyborze kluczowych parametrów pożyczki. Podajemy podstawowe dane, posługując się dowodem osobistym. Nie będą potrzebne żadne inne dokumenty. Biznes Ratka nie wymaga także poręczeń ani zabezpieczeń.

Następnym krokiem jest weryfikacja tożsamości. Nie musimy robić przelewu online. Możemy też potwierdzić nasze dane na poczcie, kiedy będziemy odbierać pieniądze czekiem Giro. Otrzymamy go wraz z umową. Jeżeli zaś lubimy internetowe rozwiązania i korzystamy z nich na co dzień, możemy wybrać weryfikację online i przelew gotówki wprost na konto.

Biznes Ratka – spłata pożyczki dla firm

Biznes Ratka wymaga terminowych płatności. Pamiętajmy o uregulowaniu rat o czasie, a będziemy mogli czerpać z dodatkowych korzyści. Jakich? Rzetelni przedsiębiorcy, którzy w terminie spłacili cztery raty pożyczki, mogą wnioskować o kolejny zastrzyk gotówki. Jeśli potrzebne ci dodatkowe wsparcie finansowe, śmiało aplikuj o drugą pożyczkę. Można wcześniej spłacić dług, nie ponosząc z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat.

Co zrobić, kiedy spłata pożyczki jest niemożliwa? Powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Wspólnymi siłami znajdziemy rozwiązanie, które będzie odpowiadać każdej ze stron. Kontakt z firmą jest również konieczny w przypadku chęci zmiany dnia płatności.


Reprezentatywny przykład pożyczki:

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4100 zł na okres 26 miesięcy wynosi 101,40 %. Rata miesięczna 316,12 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 9 %, odsetki od kwoty pożyczki – 429,14 zł, prowizja 3690 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8219,14 zł (stan na dzień 18.03.2020 r.)

Pożyczka do 20 000 zł na działalność gospodarczą od Biznes ratka.pl

Biznes Ratka – Podsumowanie

Biznes Ratka.pl - zalety

 • Jasne i przejrzyste warunki pożyczania,
 • Brak zabezpieczeń, zaświadczeń i poręczeń pożyczki,
 • Pożyczka udzielana od pierwszego dnia działalności,
 • Krótki czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku,
 • Pożyczanie w wiarygodnej, cenionej instytucji pozabankowej,
 • Możliwość spłaty pożyczki przed terminem,
 • Możliwość zmiany dnia płatności pożyczki.

Biznes Ratka.pl - wady

 • Brak darmowej pożyczki,
 • Sprawdzanie pożyczkobiorców w rejestrach dłużników BIG.

Informacje o Biznes Ratka.pl

Nazwa firmy

Aasa Polska S.A.

Adres ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Telefon 611 100 417
Adres e-mail biznes@ratka.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9:00-20:00
Sobota: 12:00 -16:00
Niedziela: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek