Pożyczka na czek Giro – gdzie ją dostanę?

Instytucje pozabankowe zdają sobie sprawę z różnych preferencji swoich klientów i nie chcą zamykać się na odbiorców, którzy z rożnych przyczyn nie korzystają z nowoczesnych technologii. Taką grupą klientów mogą być np. seniorzy, których komputer zwyczajnie odstrasza i chcieliby korzystać z pożyczek dla seniorów z możliwością wypłaty pieniędzy na poczcie. To sposób, do jakiego przywykli. Gdzie w takim razie można starać się o pożyczkę na czek Giro? Przygotowaliśmy dla was zestawienie aż 8 pożyczek, które można odebrać bezpośrednio na poczcie.

Pożyczka Weź pożyczkę Czas spłaty Kwota Wypłata przez czek GIRO
Ratado Weź pożyczkę 1 – 120 miesięcy 500 – 150 000 zł ✔️
Ratka Weź pożyczkę 1 – 120 miesięcy 500 – 150 000 zł ✔️
SuperGrosz Weź pożyczkę 4 – 50 miesięcy 1000 – 15 000 zł ✔️
PożyczkaOK Weź pożyczkę 1 – 120 miesięcy 500 – 150 000 zł ✔️
As Kredyt Weź pożyczkę 1 – 120 miesięcy 500 – 150 000 zł ✔️
Kredyt OK Weź pożyczkę 12 – 36 miesięcy 1000 – 10 000 zł ✔️
PożyczKom Weź pożyczkę 3 – 30 miesięcy 1000 – 7000 zł ✔️
AASA Weź pożyczkę 1 – 36 miesięcy 1000 – 20 000 zł ✔️

Co to jest czek Giro?

Jeśli interesowałeś się pożyczkami online, na pewno zwróciłeś uwagę na sposoby wypłaty pieniędzy przez pożyczkodawcę. Poza przelewem online za popularną metodę uznaje się także czek Giro. Co to właściwie jest? To rozwiązanie pozwalające wypłacić gotówkę w dowolnym oddziale pocztowym, zlokalizowanym na terenie Polski. Po okazaniu dokumentów i czeku, pieniądze otrzymujemy bezpośrednio do ręki.

Jak wygląda czek Giro? Zazwyczaj to po prostu kod którzy przychodzi na telefon smsem, choć może to być też kartka z kodem. Samo słowo „GIRO” pochodzi z języka włoskiego, a w tłumaczeniu na język polski oznacza „obrót” albo „obieg pieniędzy”. Z takiego rozwiązania mogliśmy korzystać już na długo przed wprowadzeniem kont bankowych i upowszechnieniem nowoczesnych usług finansowych. Co dokładnie należy zrobić, aby zrealizować czek otrzymany od pożyczkodawcy?

Pożyczka do odebrania na poczcie – jak zrealizować czek?

W dobie internetu przyzwyczailiśmy się do prostych i szybkich rozwiązań. Pożyczka na czek Giro jest równie nieskomplikowanym produktem pozabankowym, ale nie wszyscy wiedzą, jak działa.

Jak zrealizować czek Giro?

 1. Aplikuj o pożyczkę, wskazując czek Giro jako formę wypłaty.
 2. Udaj się do najbliższej placówki Poczty Polskiej.
 3. Okaż dowód i podaj kod z czeku. Jeśli w inny sposób nie weryfikowałeś swojej tożsamości, teraz potwierdź swoje dane.
 4. Odbierz pieniądze i wykorzystaj je na dowolny cel. Pamiętaj, żeby mądrze rozporządzać budżetem! Pożyczkę trzeba spłacić.

Czek Giro a chwilówki bez przelewu

Czy pożyczki z czekiem Giro zawsze wymagają weryfikacji tożsamości klienta? Tak, pożyczka bez weryfikacji nie istnieje. To jeden z bardzo istotnych etapów starania się o zastrzyk gotówki. Pożyczkodawca nie przyzna nam dodatkowych środków, jeżeli będzie mógł potwierdzić naszych danych. Pożyczkobiorcy najczęściej są proszeni o wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Czy to jedyna droga weryfikacji? Nie, pożyczka bez przelewu wymaga potwierdzenia swoich danych w innych sposób, np. przez kuriera, który dostarczy nam umowę albo na poczcie, kiedy będziemy realizować czek Giro.

Dlatego pożyczki na czek Giro to doskonała oferta dla osób, które z różnych przyczyn nie posiadają konta bankowego albo nie chcą go w tym celu używać. Pożyczka bez konta bankowego jest równie bezpieczna i nieskomplikowana, jak pożyczka online. Przed odebraniem pieniędzy, dopełniamy formalności i już za chwilę możemy realizować swoje plany. Jakie są jeszcze zalety takich pożyczek?

Zalety pożyczki na poczcie

Z korzystaniem z rozwiązania, jakim jest czek Giro, wiąże się wiele korzyści. Kilka z nich już poznaliśmy, dlatego warto usystematyzować swoją wiedzę:

 • nie wymagają posiadania konta bankowego,
 • nie czekamy na zaksięgowanie przelewu – pieniądze otrzymujemy bezpośrednio do ręki,
 • odbiór pieniędzy jest możliwy w każdej placówce Poczty Polskiej,
 • weryfikacja tożsamości bez przelewu,
 • nie jest to kosztowne rozwiązanie. Czek giro zwiększa koszt pożyczki o zaledwie 13 złotych.

Pożyczka z komornikiem na czek giro?

Pożyczka na czek giro może wydawać się doskonałym pomysłem nie tylko na otrzymanie pożyczki z komornikiem na koncie, ale też ominięcie weryfikacji baz dłużników takich jak BIK i KRD. Niestety, wszyscy pożyczkodawcy online chcą współpracować jedynie z klientami, którzy spłacają swoje zobowiązania, więc weryfikują bazy.

To nie oznacza jeszcze, że będąc osobą zadłużoną nie można odebrać pożyczki na poczcie. Istnieją pożyczkodawcy, którzy udzielają pożyczek pod zastaw albo z poręczeniem i nie przeszkadza im nawet zajęcie komornicze na koncie. W takim przypadku czek GIRO może być jedynym sposobem na to, żeby gotówka faktycznie trafiła do naszych rąk. Alternatywne sposoby na pożyczkę z pominięciem konta w banku to pożyczka z przelewem na konto gwaranta i pożyczka z obsługą domową.

Pozostałe oferty długoterminowych pożyczek na czek Giro

Decyzję o wyborze zobowiązania finansowego warto podejmować w oparciu o rankingi, w tym rankingi pożyczek ratalnych. Biorąc pod uwagę najnowsze zestawienia, nie tylko Ratka.pl i PożyczkaOK zachęcają do aplikowania o dodatkowe środki. Na szczególną uwagę zasługuje również Super Grosz. Czym wyróżnia się jego oferta?

 • Do wyboru dwie formy weryfikacji tożsamości – przez czek Giro oraz usługę Konto X.
 • Wysoka kwota pożyczki – nawet do 15 tys. złotych.
 • Długoterminowa pożyczka na raty. Spłata przez okres od 4 miesięcy do 4 lat.
 • Wygodna spłata przez strefę klienta na stronie SuperGrosz.

Warto też sprawdzić ofertę Aasa Polska. Jest znaną i cenioną firmą pożyczkową pochodzącą ze skandynawii, która dostosowuje się do potrzeb klientów. Dlatego udziela również pożyczek na czek Giro, o maksymalnej kwocie 10 000 zł. Pieniądze możesz przeznaczyć na urlop, remont czy zakup sprzętu AGD – wybór należy do ciebie! Czym wyróżnia się ten doskonały pożyczkodawca?

 • Długoterminowa pożyczka na raty od 12 do 36 miesięcy.
 • Maksymalna kwota zobowiązania wynosi 10 tys. złotych.
 • Wypłata pieniędzy szybkim przelewem BlueCash lub przez czek Giro.
 • Weryfikacja tożsamości przez błyskawiczny przelew lub kuriera.

Czek Giro również dla przedsiębiorców

Instytucje pozabankowe mają szeroki wachlarz ofert. Nie tylko klienci indywidualni mogą liczyć na ich pomoc – wsparcie uzyskają także przedsiębiorcy. Pożyczki dla przedsiębiorców z czekiem Giro to oferta Aasa dla Biznesu. Możesz uzyskać dodatkowe środki na rozwój firmy i wypłacić je na poczcie.

Warto skorzystać z tej propozycji, tym bardziej, że pożyczkodawca zajmuje pierwsze miejsce w rankingu pożyczek dla firm. Cieszy się uznaniem klientów, którzy mogą pożyczyć kwotę do 10 000 zł bez poręczeń, dokumentów rejestracyjnych i księgowych. Umowę dostarczy nam kurier.