Pożyczki z obsługą w domu – wady i zalety rozwiązania

Niewątpliwie największą zaletą pożyczek domowych jest wygoda. Klient otrzyma gotówkę do ręki, bez konieczności wychodzenia z domu. Co więcej, sam może zadecydować, w jakim terminie pojawi się w jego domu przedstawiciel firmy pożyczkowej. Nie musi zatem fatygować się do jednej z placówek instytucji.

Pożyczka domowa to również doskonałe rozwiązanie dla osób nieposiadających dostępu do internetu lub też nie niemających zaufania do transakcji internetowych. W tych instytucjach możemy otrzymać pożyczki bez konta bankowego. Reprezentant instytucji, oprócz wręczenia gotówki, przedstawi również szczegóły oferty, odpowie na nurtujące pytania i zapewni niezbędną pomoc w wypełnieniu wniosku pożyczkowego.

Takie rozwiązanie ma jednak swoje wady. Decydując się na pożyczkę z obsługą w domu, należy mieć na uwadze, że zobowiązani będziemy do poniesienia dodatkowych, zazwyczaj niemałych, kosztów. Pożyczkobiorca, oprócz poniesienia opłat związanych z zaciągnięciem zobowiązania, będzie musiał liczyć się z koniecznością zapłaty określonej kwoty również za domowe wizyty. Ponadto wydłużony jest również czas otrzymania pożyczki.

Pożyczka z dostawą do domu od Provident

Provident już od ponad 20 lat oferuje Polakom pożyczkę z możliwością jej dostarczenia bezpośrednio do rąk klienta, jest to tzw. Pożyczka w Gotówce. Takie rozwiązanie cieszy się dużą popularnością, a klienci chętnie korzystają z usług instytucji.

Najprościej mówiąc, polega to na tym, że wybrany przedstawiciel firmy dostarcza zaciągnięte zobowiązanie do domu pożyczkobiorcy. Następnie klient, podczas cotygodniowych lub comiesięcznych wizyt domowych doradcy, w wygodny sposób spłaca raty pożyczki. Dodatkowo pożyczkobiorca korzystający z usług Provident otrzymuje dostęp do atrakcyjnych usług:

Provident – pożyczka ratalna nawet do 12 miesięcy

Provident udziela pożyczek na kwotę od 300 do 10 000 zł z opcją spłaty tygodniowej (30,45, 60,75 lub 90 rat) lub miesięcznej (3, 6 lub 12 miesięcy). W drugim przypadku maksymalnie można pożyczyć 8 000 zł. Ostateczna wysokość przyznanej kwoty zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Aby wnioskować o pożyczkę w Provident należy spełnić określone warunki. Przede wszystkim klient powinien być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i zamieszkiwać na terenie kraju. Ponadto pożyczkobiorca powinien być osobą pełnoletnią, posiadać aktualny dowód osobisty oraz dysponować stałym źródłem dochodu. Może to być pensja z tytułu umowy o pracę, dzieła lub zlecenia, a także respektowane są dochody z renty i emerytury.

Weź pożyczkę w Provident

Szybkie pożyczki w domu klienta nawet do 10000 zł z Home Kredyt

Kolejną instytucją pozabankową oferującą pożyczki z obsługą domową jest Home Kredyt. To znana i ceniona firma pożyczkowa, która doskonale zna potrzeby klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom.

Home Kredyt ceni sobie przede wszystkim jasne i przejrzyste warunki. Proces pożyczania jest bardzo prosty, dlatego nikomu nie powinien sprawić większych komplikacji. Pierwszym krokiem do zaciągnięcia zobowiązania jest wypełnienie krótkiego formularza online. We wniosku o pożyczkę ratalną podajemy jedynie niezbędne dane osobowe, dlatego całość nie powinna zająć więcej niż kilka minut. Następnie przedstawiciel Home Kredyt oddzwoni do nas w celu zadania kilku pytań do wstępnej oceny zdolności kredytowej. Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie, doradca złoży nam wizytę domową w celu spisania wniosku o pożyczkę. Kolejnym i zarazem ostatnim krokiem jest otrzymanie gotówki.

Home Kredyt – pożyczka od 18 lat

Kwota, o jaką możemy wnioskować w Home Kredyt, oscyluje w granicach od 100 do nawet 10 000 zł. Tak wysoka pożyczka to doskonałe rozwiązanie na pokrycie średnich i większych wydatków. Maksymalny okres kredytowania natomiast wynosi do 36 miesięcy.

Aby ubiegać się o pożyczkę należy spełnić określone kryteria. Przede wszystkim trzeba być w określonym przedziale wiekowym, mianowicie między 18. a 75. rokiem życia. Co warte podkreślenia, pożyczkodawca akceptuje różne źródła dochodu, minimalny wymagany dochód miesięczny wynosi 500 zł netto.

Weź pożyczkę w Home Kredyt!

Pożyczka domowa nawet na 52 tygodnie w Bocian Pożyczki

Niewątpliwie jedną z najpopularniejszych instytucji pozabankowych oferujących pożyczki z obsługą domową jest Bocian Pożyczki. Firma oferuje zobowiązania już od 600 zł z dogodnym okresem spłaty na 35, 44 lub nawet 52 tygodnie. Co warte podkreślenia Bocian Pożyczki swoje usługi kieruje również do rolników, co niewątpliwie wyróżnia go spośród innych firm pożyczkowych.

Proces pożyczania jest prosty i składa się zaledwie z czterech kroków. Na początku należy skontaktować się z Bocian Pożyczki. Można tego dokonać na kilka sposobów, tj. telefonicznie, wysyłając wiadomość SMS lub poprzez stronę internetową. Kolejny etap to rozmowa telefoniczna z konsultantem infolinii. Jeśli przebiegnie pomyślnie, otrzymamy telefon od doradcy klienta w celu umówienia dogodnego terminu spotkania. Ostatnim krokiem jest domowa wizyta przedstawiciela firmy i przekazanie gotówki.

Weź pożyczkę w Bocian Pożyczki!

Pożyczka online na konto jako alternatywa pożyczki udzielanej w domu klienta

Doskonałą alternatywą pożyczek domowych są pożyczki online bezpośrednio na konto. Klienci chętnie korzystają z takiego rozwiązania, gdyż jest wygodne – gotówkę otrzymamy bez konieczności wychodzenia z domu oraz szybkie – pieniądze na koncie możemy mieć już po 15 minutach od złożenia wniosku. Ponadto decydując się na przelew pożyczki na konto, nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów, poza zaciągnięciem zobowiązania. Aby skorzystać z takiego rozwiązania należy jednak spełnić określone wymagania. Najważniejszym z nich jest konieczność posiadania własnego rachunku bankowego.

Zanim zatem zdecydujemy się skorzystać z któregoś rozwiązania, warto przeanalizować wady i zalety oferty. Jeśli zależy nam na czasie, lepszym rozwiązaniem może okazać się wzięcie pożyczki z przelewem na konto. Nie posiadając jednak własnego rachunku bankowego, powinniśmy pomyśleć nad pożyczką z obsługą domową.