Home Kredyt to kolejny gracz na rynku pożyczek pozabankowych, które udzielane są w systemie ratalnym. Markę finansuje Tak To Finanse, możemy pożyczyć od 1000 aż do 10000 zł od 6 do 36 miesięcy!

Home Kredyt należy do spółki Sfera Finansów SA, właściciela marki Ofin, która jest finansowana z pieniędzy Ferratum Bank. Sfera Finansów działa na rynku pośrednictwa i doradztwa w zakresie pośredniczenia w udzielaniu tego typu zobowiązań, czyli pożyczek i kredytów online już ponad 5 lat. Dodatkowo należy nadmienić, że firma posiada certyfikat odpowiedzialnego pożyczkodawcy wydawany przez serwis Loan Magazine.pl.

Weź pożyczkę

Home kredyt- aż 10000 zł na 36 miesięcy

W ofercie Home Kredyt znajdziemy pożyczki ratalne od 3000 nawet do 10000 zł – kwoty zmieniają się co 100 zł. Ostateczna wysokość zobowiązania zależy od naszej zdolności kredytowej, dlatego niezależnie od tego, czy to nasza pierwsza pożyczka, czy też kolejne zobowiązanie, możemy aplikować o najwyższą dostępną kwotę. Minimalny czas na oddanie pożyczonych pieniędzy wynosi 6 miesiące, natomiast maksymalnie możemy rozłożyć spłatę należności na aż 36 miesięcy. Na koszt pożyczki składa się kilka czynników, w tym opłata przygotowawcza oraz opłata prowizyjna plus odsetki. Na przykład, gdy zdecydujemy się na pożyczkę w wysokości 5000 zł na 24 miesiące miesięczna rata będzie wynosiła 416 zł. Całkowity koszt pożyczki to 4993 zł (w tym opłata przygotowawcza 50 zł, opłata prowizyjna 4250 zł, kwota odsetek 693 zł), a stopa oprocentowania 7% w skali roku. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 112.52%

Wypełnij wniosek o pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki

Aby skorzystać z oferty Home kredyt musimy mieć między 18 a 75 lat oraz posiadamy miesięczny dochód w wysokości ponad 500 zł netto. Aby otrzymać pożyczkę musimy wysłać nasze dane przy użyciu formularza. Sposób wypłaty pożyczki zależy od nas, do wyboru mamy przelew na nasze konto bankowe lub wypłatę GIRO w dowolnym urzędzie pocztowym. Umowa zawarta może być przez telefon (w tym przypadku zostaniemy poproszeni o przelew jednego grosza z naszego konta bankowego) lub przy pomocy kuriera, otrzymamy wtedy umowę od kuriera, jemu przekażemy ksera dokumentów.

Weź pożyczkę

Home Kredyt – podsumowanie

Zalety

  • Przejrzysta strona WWW
  • Niski wiek minimalny (18 lat)
  • Niskie oprocentowanie
  • Krótki formularz
  • Długi okres spłaty (do 36 miesięcy)
  • Wysoka kwota maksymalna pożyczki (10000 zł)

Wady

  • Opłata przygotowawcza
  • Wysokie koszta

Adres:

Wejdź na homekredyt.pl

Informacje o Home Kredyt

Nazwa firmy

HappyProject sp. z o.o.

Adres 1 Maja 94/1
45-357 Opole
Telefon 664 792 120
Adres e-mail biuro@homekredyt.pl
Godziny pracy 8:00 - 21:00
Wniosek Wypełnij wniosek