Tak To udziela pożyczek na większe kwoty

TAKTO Finanse specjalizuje się w pożyczkach na większe sumy – od 1000 do 25 000 zł. Oczywiście przy takich kwotach spłata rozłożona jest na raty od 6 do 36 miesięcy. Z oferty TAKTO skorzystać może każdy, kto ukończył 18 lat i jest poniżej 75. roku życia. W TAKTO zostaniemy sprawdzeni zarówno w bazach BIG i KRD, ale także bankowej bazie BIK, ale sposób oceny naszej zdolności jest o wiele łagodniejszy, niż w bankach.

Weź Pożyczkę w Tak To

Tak To początkowo zajmowało się rozkładaniem wierzytelności, dziś udziela też pożyczek

Jak dostać pożyczkę w Tak To?

Aby otrzymać pożyczkę, należy złożyć wniosek przez naszą stronę internetową, jeśli zostaniemy pozytywnie zweryfikowani skontaktuje się z nami telefoniczny doradca, który opowie nam o dalszy krokach oraz wyjaśni wszystkie wątpliwości związane z pożyczką.

Umowę pożyczkową możemy zawrzeć telefonicznie u doradcy lub przy pomocy kuriera. Zawierając umowę prze telefon zostaniesz poproszony o przesłanie dokumentów mailem, mmsem lub faksem. Abyśmy mogli zweryfikować również Twoje dane, poprosimy Cię również o przelew 1 zł aby potwierdzić Twój rachunek bankowy. Zawierając umowę przez kuriera zostaniesz poproszony o okazanie dowodu osobistego oraz o podpisanie dokumentów (pamiętaj aby zostawić jeden egzemplarz umowy). Po podpisaniu umowy pożyczka zostanie wypłacona na konto bankowe podane podczas wypełnienia wniosku lub możemy wybrać wypłatę środków w opcji GIRO, czyli odbieramy pieniądze w dowolnym urzędzie pocztowym. Na koszt pożyczki składa się oprocentowanie oraz opłaty za udzielenie pożyczki i opłata prowizyjna.

Weź Pożyczkę w Tak To

Tak To – Budowanie historii w BIK

Warto zauważyć, ze spłacając rzetelnie pożyczkę w TakTo budujemy sobie pozytywną historię kredytową w BIK. Jeśli więc mieliśmy zaległości w kredytach bankowych i banki nie chcą nam udzielać pożyczek, możemy wziąć pożyczkę na małą kwotę w TakTo Finanse szybką ją spłacić i polepszyć swoją historię w Biurze Informacji Kredytowej.

Tak to – Podsumowanie