Zespół profesjonalistów jakim jest TAKTO Finanse składa się z ponad 40 specjalistów i cały czas rośnie. Założona w 2012 roku firma pożyczkowa cały czas dba o to, by ich produkt spełniał oczekiwania klientów i był w pełni bezpieczny. O pożyczkę gotówkową na raty można wnioskować przez Internet oraz kontaktując się z pracownikami infolinii.

TAKTO Finanse - weź pożyczkę

Do 10 000 zł w TAKTO Finanse bez wychodzenia z domu

Wybierając TAKTO Finanse może ubiegać się o pożyczkę gotówkową na kwotę od 1000 do 10 000 zł. Jest to jedna z najwyższych kwot pożyczek na rynku pozabankowym. Obecnie firma oferuje jeden typ pożyczki na raty, rozłożone na okres 40 miesięcy. Długi okres spłaty jest gwarantem niskich rat. Dodatkowym atutem tej firmy pożyczkowej jest fakt, że można posiadać tu dwa aktywne kredyty jednocześnie.

Oferta pożyczki ratalnej jest dostępna bez wychodzenia z domu. Umowę można zawrzeć na dwa sposoby: przez telefon – wszystkie dokumenty wysyłasz mailem lub SMS-em i wykonujesz przelew weryfikacyjny ze swojego konta bankowego lub za pośrednictwem kuriera, który dostarczy dokumenty prosto do domu. Pożyczka w TATKO Finanse jest w pełni bezpieczna: klient nie ponosi ukrytych opłat, a na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiedzi udzieli konsultant.

Weź Pożyczkę

Proste wnioskowanie o pożyczkę na raty w TAKTO Finanse

Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć na dwa sposoby: wypełniając formularz online samodzielnie lub zamawiając kontakt telefoniczny. Wnioskować w serwisie online można 24/7, do czego wystarczy telefon i dowód osobisty. Decyzja o udzieleniu pożyczki zostanie podjęta w pięć minut. Wybierając drugą metodę należy liczyć się z ograniczeniem godzinami pracy biura obsługi klienta, jednak tam bezpośrednio uzyskamy pomoc w złożeniu wniosku.

Szybka pożyczka ratalna w TAKTO FINANSE dostępna na koncie nawet w 15 minut

Jeśli zdecydujesz się na zawarcie umowy przez rozmowę telefoniczną i weryfikację konta bankowego groszowym przelewem, gotówka może znaleźć się na Twoim koncie nawet w 15 minut od rozpatrzenia decyzji kredytowej. Samo rozpatrzenie wniosku i wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki może potrwać około godziny, lecz nie dłużej. Przelew środków na konto odbywa się z wykorzystaniem metody natychmiastowych przelewów BlueMedia.

Szybką pożyczkę uzyskiwaną przez rozmowę z konsultantem biura obsługi klienta, można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Dla osób spłacających pożyczkę ratalną w TAKTO Finanse biuro posiada oddzielny numer kontaktowy, działający w godzinach 8:00-19:00.

Warunki uzyskania pożyczki w TAKTO Finanse

Wnioskując o pożyczkę w tej firmie wystarczy posiadać tylko dowód, telefon i ewentualnie konto bankowe w celu autoryzacji danych osobowych, jednak nie jest to warunek konieczny do otrzymania pożyczki. Zależnie od wybranej metody podpisania umowy oraz podanych danych o źródle dochodu, pożyczkodawca może wymagać dodatkowych dokumentów.

Sprawdź ofertę

Firma TAKTO Finanse nie wymaga wykazania konkretnego źródła dochodów i akceptuje wiele różnych, w tym zasiłki socjalne i alimenty. Przykładowo, gdy posiadasz dochód z umowy zlecenie, wymagany może być jeden z dokumentów:

  • bankowe potwierdzenie wpływu wynagrodzenia za ostatni miesiąc,
  • druk RMUA za ostatni miesiąc,
  • zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach,
  • umowa cywilnoprawna.

Weryfikacja baz dłużników przy pożyczce w TAKTO

Składając wniosek o pożyczkę wymagane jest udzielenie zgody na weryfikację w bazach: BIG, BIK, ERIF, KRD, KBIG. Sprawdzenie tych baz jest kwestią zabezpieczenia przed zaciągnięciem kolejnego długu w trudnej sytuacji. Niekorzystny wynik BIK nie jest jednoznaczny z odrzuceniem wniosku pożyczkowego.

TAKTO Finanse - weź pożyczkę

TAKTO Finanse – podsumowanie