TAKTO Finanse to pozabankowa firma pożyczkowa, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek ratalnych. Pożyczka na raty na okres od 6 do 40 miesięcy jest gwarancją niskich i łatwych do spłaty rat. TAKTO Finanse umożliwia posiadanie dwóch pożyczek jednocześnie. Tym samym, możesz tu otrzymać aż 20 000 zł! Sprawdź szczegóły oferty i skorzystaj już teraz!

Informacje o kosztach pożyczki w TAKTO Finanse

Pożyczki na raty online udzielane przez firmę TAKTO Finanse cechują się stosunkowo wysokimi kosztami. Aby sprawdzić ile orientacyjnie wyniesie koszt pożyczki, skorzystaj z kalkulatora pożyczkowego dostępnego na stronie. Do kosztów uzyskania pożyczki online w tej firmie zaliczamy:

 • odsetki – stałe, w skali roku – maksymalnie 2-krotność odsetek ustawowych, które aktualnie wynoszą 7,2%,
 • opłata prowizyjna,
 • opłata za udzielenie pożyczki,
 • opłaty dodatkowe – porozumienie/aneks do umowy pożyczki, za przygotowanie, sporządzenie i przekazanie informacji o rozliczeniu i spłacie pożyczki.

Wysokie koszty na umowie wynikają z faktu, że wszystkie opłaty są związane z okresem spłaty pożyczki ratalnej. TAKTO udziela pożyczek na okres od 6 do 40 miesięcy, jednak spłata pożyczki może odbyć się wcześniej. Spłacając pożyczkę wcześniej uzyskamy zwrot części kosztów, za niewykorzystany okres kredytowania – warto o tym pamiętać i korzystać z możliwości przedterminowej spłaty!

TAKTO Finanse - weź pożyczkę

Pożyczka na raty w TAKTO Finanse – kwoty i czas spłaty

Firma TAKTO Finanse specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek ratalnych przez Internet. Wniosek można złożyć online lub telefonicznie, jednak to ubieganie się o pożyczkę przez Internet gwarantuje szybszą decyzję o przyznaniu gotówki. Można tu otrzymać pożyczkę gotówkową na kwotę od 1000 do 10 000 zł. Okres spłaty wynosi od 6 do 40 miesięcy, jednak spłaty można dokonać wcześniej.

Ofertę TAKTO Finanse na rynku pożyczkowym wyróżniają:

 • Wysoka kwota pożyczki – nawet do 10 000 zł.
 • Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki – informacja nawet w 5 minut po złożeniu wniosku.
 • Pieniądze na koncie pożyczkobiorcy nawet w 15 minut po otrzymaniu decyzji!
 • Gwarancja niskiej raty!
 • Możliwość posiadania dwóch pożyczek jednocześnie.
 • Brak ukrytych kosztów.
 • Firma akceptuje różne źródła dochodu – pożyczka dostępna już przy dochodzie 500 zł netto!

Aktualne promocje i kody rabatowe

TAKTO Finanse aktualnie nie posiada żadnych promocji w swojej ofercie. Warto jednak sprawdzać ofertę TAKTO regularnie, gdyż oferta może ulec zmianie.

Co prawda, pożyczkodawca nie oferuje obniżki kosztów pożyczkowych przez kody rabatowe czy promocje, jednak tę możemy zapewnić sobie sami. Przez nadpłatę kolejnych, nawet pojedynczych rat możesz uzyskać zwrot części prowizji.

Weź Pożyczkę

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w TAKTO Finanse

Wnioskując o pożyczkę ratalną w TAKTO Finanse wystarczy spełnić podstawowe wymagania:

 • odpowiedni wiek – od 21 do 75 lat,
 • regularny dochód – min. 500 zł netto/mies.,
 • obywatelstwo polskie,
 • dowód osobisty,
 • telefon,
 • ewentualnie konto bankowe w celu autoryzacji danych osobowych.

Posiadanie rachunku osobistego jest konieczne do otrzymania pożyczki, tylko w przypadku wnioskowania online. Firma TAKTO Finanse nie wymaga wykazania konkretnego źródła dochodów i akceptuje wiele różnych, w tym zasiłki socjalne i alimenty.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

TAKTO Finanse wymaga przedstawienia dwóch dokumentów: dowodu osobistego oraz dokumentu potwierdzającego dochód. Przykładowo, gdy posiadasz dochód z umowy zlecenie, wymagany może być jeden z dokumentów:

 • bankowe potwierdzenie wpływu wynagrodzenia za ostatni miesiąc,
 • druk RMUA (Informacja miesięczna dla osoby ubezpieczonej) za ostatni miesiąc,
 • zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach,
 • umowa cywilnoprawna.

Zależnie od formy zawarcia umowy zmienia się sposób dostarczenia dokumentacji. TAKTO Finanse udostępnia dwie formy dostarczenia umowy:

 • wszystkie dokumenty wysyłasz mailem lub SMS i wykonujesz przelew 1 grosza ze swojego konta bankowego,
 • za pośrednictwem kuriera – kurier przywozi umowę pożyczki, którą należy podpisać, a następnie dołączyć ksero wszystkich dokumentów.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje TAKTO Finanse?

TAKTO Finanse nie ma konkretnych wymagań odnośnie formy zatrudnienia pożyczkobiorców. Pożyczki są dostępne dla osób, które wykazują regularny dochód na konto, który umożliwiłby spłatę rat. Wystarczy potwierdzić dochód minimalny 500 zł netto, odpowiednim dla źródła utrzymania dokumentem.

Celem działania firmy jest zapewnienie pomocy osobom w trudnej sytuacji materialnej, które nie otrzymały kredytu bankowego. Stąd też warunki uzyskania pożyczki ratalnej online są znacznie mniej rygorystyczne niż w przypadku banków.

TAKTO Finanse – weryfikacja w bazach dłużników

Firma pożyczkowa TAKTO Finanse ceni sobie bezpieczeństwo klientów. W tym celu, każdy wnioskodawca jest sprawdzany w bazach dłużników. TAKTO weryfikuje pożyczkobiorców w:

 • BIK,
 • BIG,
 • ERIF,
 • KRD,
 • KBIG.

Weryfikacja rejestrów dłużników ma na celu ocenę, jak wierzyciel poradzi sobie ze spłatą pożyczki na raty i czy jest w stanie zrobić to w terminie. Jak zaznacza TAKTO Finanse w rejestrach znajdują się również pozytywne informacje, które mogą zwiększyć szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Czy TAKTO Finanse udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Pożyczkodawca TAKTO Finanse nie informuje wprost, jaki wpływ na decyzję o przyznaniu pożyczki mają dane z rejestrów dłużników. Trudno jednoznacznie określić czy dostaniemy tu pożyczkę bez BIK.

Wszystkie działania podejmowane przez TAKTO Finanse są zgodne z Zasadami Dobrych Praktyk. Jeżeli więc, analiza sytuacji materialnej wnioskodawcy wykaże, że jest on w stanie spłacić pożyczkę na raty, otrzyma pożyczkę bez BIK – mimo słabej historii kredytowej.

Czy TAKTO Finanse udziela pożyczek dla zadłużonych?

Tak, TAKTO udziela pożyczek dla zadłużonych. Jeżeli zadłużenie jest minimalne i nie wynika z niespłacanych pożyczek czy chwilówek, pożyczkę otrzymamy bez problemu. W każdym przypadku decyzja o udzieleniu gotówki zależy od analizy zdolności kredytowej.

Czy w TAKTO Finanse można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Tak, można tu dostać pożyczkę na spłatę komornika. TAKTO Finanse rozumie potrzeby swoich klientów i oferuję finansowanie nawet mimo ustanowionego zajęcia komorniczego. W artykule poświęconym pożyczce z komornikiem, eksperci TAKTO zachęcając do kontaktu w celu uzyskania informacji o możliwościach pomocy w trudnej sytuacji.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w TAKTO Finanse – krok po kroku

Pożyczkę ratalną w TAKTO Finanse można otrzymać na dwa sposoby:

 1. Składając wniosek online za pośrednictwem serwisu TAKTO Finanse.
 2. Dzwoniąc na infolinię lub wypełniając formularz kontaktowy – przedstawiciel firmy zadzwoni na Twój numer i przedstawi ofertę.

Wnioskowanie o pożyczkę online jest bardzo proste. Aby cieszyć się gotówką z pożyczki wystarczy postępować według następujących kroków:

 • Za pomocą kalklulatora na stronie TAKTO Finanse wybierz kwotę pożyczki oraz okres spłaty.
 • Kliknij przycisk “Weź pożyczkę”.
 • Wypełnij prosty formularz online, podając dane osobowe, kontaktowe oraz finansowe.
 • Zostaniesz przekierowany na chat z pracownikiem firmy – wykonuj polecenia konsultanta.
 • Poczekaj na wynik analizy zdolności kredytowej i decyzję pożyczkodawcy.
 • Dostarcz niezbędne dokumenty online i potwierdź za pomocą przelewu oraz kodu SMS.
 • Poczekaj na gotówkę na koncie – przelew środków BlueMedia nastąpi zaraz po zawarciu umowy.

W przypadku, gdy wybierzesz dostarczenie umowy przez kuriera, czas oczekiwania na pożyczkę wzrośnie. Jest to metoda sugerowana dla osób, które nie mają konta osobistego lub nie chcą z niego korzystać.

Weryfikacja tożsamości klienta TAKTO Finanse

TAKTO Finanse przeprowadza dwuetapową weryfikację klienta. Pierwszym etapem sprawdzenia wnioskodawcy jest rozmowa z konsultantem. Zarówno w przypadku wnioskowania online – rozmowa przez chat, jak w przypadku rozmowy telefonicznej. Pracownik firmy pożyczkowej potwierdzi naszą tożsamość i sprawdzi zgodność danych.

Kolejny etap weryfikacji następuje przy zawieraniu umowy. Zależnie od metody podpisania umowy, zmienia się sposób weryfikacji.

 • Podpisując umowę zdalnie, pożyczkobiorca musi wykonać przelew groszowy z konta osobistego na rachunek TAKTO Finanse. W tytule przelewu podajemy kod SMS.
 • Umowa zawierana przy pomocy kuriera, który dostarcza umowę i weryfikuje tożsamość na podstawie dowodu osobistego. Podpisujemy umowę i oddajemy kurierowi ksera dokumentów potwierdzających dochód, wymaganych przez TAKTO Finanse.

Spłata pożyczki na raty w TAKTO Finanse

TAKTO Finanse udziela pożyczek ratalnych na okres od 6 do 40 miesięcy. Spłata podjętej gotówki polega na realizowaniu miesięcznych przelewów na kwotę ustaloną w umowie pożyczkowej. Każdy pożyczkobiorca jest zobowiązany do terminowego realizowania opłat, zgodnie z harmonogramem spłaty.

Firma pożyczkowa udostępnia specjalną infolinię dla osób spłacających pożyczki online. Dzwoniąc pod numer 71 358 16 18, możesz uzyskać odpowiedzi na pytania o numer konta do przelewu, wysokość kolejnej raty czy warunki wcześniejszej całkowitej spłaty pożyczki.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, można dokonać wcześniejszej spłaty. Można to zrobić bez informowania TAKTO Finanse realizując nadpłaty. Te zostaną zaliczone na poczet kolejnych rat. Wcześniejsza spłata pożyczki spowoduje zwrot części kosztów prowizyjnych. Warto o tym pamiętać.

Wydłużenie terminu spłaty

TAKTO Finanse nie przewiduje możliwości wydłużenia okresu kredytowania czy zawieszenia spłaty rat. Firma pożyczkowa zachęca klientów mających problem ze spłatą do kontaktu pod numerem 71 358 16 18.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Brak spłaty raty pożyczki posiadanej w TAKTO Finanse wiąże się z konsekwencjami finansowymi. Będzie to wzrost odsetek oraz możliwość naliczenia za czynności monitoringowe, które powiększą kwotę zadłużenia. W takiej sytuacji najlepiej zadzwonić do TAKTO Finanse i uzgodnić termin wpłaty akceptowany przez obie strony.

Jak przebiega windykacja należności?

Pierwszym etapem działań windykacyjnych podejmowanych przez TAKTO Finanse są monity w przeróżnej formie: telefony, sms oraz wiadomości listowne. Każde takie upomnienie wiąże się z naliczeniem kosztów. Kolejny etap to przekazanie sprawy windykatorowi terenowemu. Ten postara się nawiązać kontakt z dłużnikiem i podejmie próbę negocjacji. Ostatni etap to sprawa sądowa i egzekucja komornicza.

Kolejna pożyczka w TAKTO Finanse

Jako jeden z nielicznych pożyczkodawców, TAKTO Finanse umożliwia posiadanie dwóch pożyczek ratalnych jednocześnie. O kolejną pożyczkę możesz starać się po terminowej spłacie pierwszych 6 rat.

Należy pamiętać, że decyzja o przyznaniu drugiej pożyczki zależy od wykazywanej zdolności kredytowej. Eksperci TAKTO Finanse ocenią możliwości kredytowe, podobnie jak w przypadku pierwszej pożyczki.

Logowanie do panelu użytkownika

Aby zalogować się do Panelu Klienta TAKTO Finanse, należy wejść na stronę internetową firmy pożyczkowej i kliknąć przycisk “Panel Klienta”. Ten znajdziemy na pasku kategorii, w górnej części strony. Wprowadź adres e-mail oraz hasło, które podałeś podczas rejestracji i “Zaloguj się”.

Problemy z logowaniem

W razie problemów z logowaniem, TAKTO Finanse udostępnia funkcję przypomnienia hasła. Wpisz adres e-mail powiązany z Profilem Klienta. Na Twoją pocztę elektroniczną zostanie wysłany e-mail z linkiem do zmiany hasła.

Jeśli napotkaliśmy na poważniejszy problem lub po prostu mamy pytanie do obsługi, TAKTO Finanse udostępnia czat oraz infolinię. Za pomocą ekspertów czatu online oraz na infolinii szybko rozwiążesz swój problem. Oczywiście jest to usługa dostępna w godzinach pracy biura: poniedziałek – piątek, w godzinach 8:00 – 17:00.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Zmiany danych osobowych oraz kontaktowych możesz łatwo dokonać po zalogowaniu do Profilu Klienta TAKTO Finanse. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę, znaleźć odpowiednie dane i podać nowe, aktualne informacje. Jeśli napotkasz trudności, skorzystaj z czatu online!

TAKTO Finanse – Najczęściej zadawane pytania

Czy w TAKTO Finanse można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Tak, TAKTO Finanse umożliwia posiadanie dwóch pożyczek na raty na raz. Warunkiem podjęcia drugiej pożyczki jest terminowa spłata przynajmniej 6 rat pierwszej pożyczki online.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez TAKTO Finanse?

Do głównych powodów odrzucenia wniosku o pożyczkę ratalną przez TAKTO Finanse należą:

 • niespełnienie jednego z podstawowych warunków,
 • posiadanie wysokiego zadłużenia,
 • zbyt niski dochód,
 • niedostarczenie dokumentów potwierdzających dochód.

Czy w TAKTO Finanse dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Nie, TAKTO Finanse udziela pożyczek wyłącznie w godzinach pracy biura.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w TAKTO Finanse trafi do sądu?

Skierowanie sprawy niespłaconej pożyczki ratalnej w TAKTO Finanse, następuje w wyniku nieskutecznej windykacji polubownej. Długoterminowy brak spłaty może się zakończyć egzekucją komorniczą.

Jakie źródła dochodu akceptuje TAKTO Finanse?

TAKTO Finanse akceptuje wiele różnych źródeł dochodu, które klient jest w stanie potwierdzić odpowiednim dokumentem. Pożyczkę ratalną można otrzymać już przy dochodzie 500 zł na rękę miesięcznie.

Czy TAKTO Finanse wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie, nie jest to konieczne. Zaświadczenie od pracodawcy może być dokumentem, który potwierdzisz swój dochód.

Jak długo czeka się na pożyczkę online w TAKTO Finanse?

Wypłata środków jest realizowana za pomocą przelewów natychmiastowych BlueMedia, od razu po wydaniu decyzji. Czas trwania procesu wnioskowania i rozpatrywania wniosku zależy od wielu czynników. Ubiegając się o pożyczkę na raty online, gdy wybierzemy weryfikację za pomocą przelewu, decyzję można otrzymać nawet w 5 minut!

Czy w TAKTO Finanse trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie, pożyczka ratalna TAKTO Finanse jest przeznaczona na dowolny cel.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w TAKTO Finanse?

Wcześniejsza spłata pożyczki na raty w TAKTO Finanse sprawi, że klient odzyska część opłaty prowizyjnej, za niewykorzystany okres trwania umowy. Dzięki przedterminowej spłacie możemy znacznie zmniejszyć koszty uzyskania pożyczki.

Czy mogę wziąć pożyczkę w TAKTO Finanse, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak, możesz, pod warunkiem, że analiza zdolności kredytowej eksperta TAKTO Finanse wykaże możliwość do spłaty.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w TAKTO Finanse?

Umowę pożyczki z TAKTO Finanse można podpisać na dwa sposoby: zdalnie lub za pośrednictwem kuriera.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w TAKTO Finanse?

Tak, spłaty pożyczki może dokonać dowolna osoba z dowolnego konta. Pożyczkodawcy zależy wyłącznie na terminowej spłacie zobowiązania.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w TAKTO Finanse?

Pożyczkobiorca może złożyć reklamację, jeżeli usługi przewidziane w regulaminach i umowie pożyczki nie są realizowane zgodnie z postanowieniami. Reklamacje można złożyć na 4 sposoby:

 • drogą elektroniczną na adres: takto_obslugaklienta@taktofinanse.pl,
 • listownie, adresując pismo na TAKTO Finanse SP. z o.o., Dział Reklamacji, ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław,
 • telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 71 323 47 32,
 • osobiście, w siedzibie TAKTO Finanse we Wrocławiu, przy ulicy Szczytnickiej 11.

TAKTO Finanse - weź pożyczkę

TAKTO Finanse – podsumowanie

Firma pożyczkowa TAKTO Finanse udziela pożyczek ratalnych na prostych i przejrzystych zasadach. Pożyczkobiorca ma wgląd w pełną dokumentację przed podpisaniem umowy i może negocjować warunki spłaty. Ubiegając się o pożyczkę możemy wybrać odpowiadające nam metody weryfikacji i podpisania umowy.

Wnioskując online lub telefonicznie można tu uzyskać od 1000 do 10 000 zł, z okresem spłaty wynoszącym od 6 do 40 miesięcy. Warto zwrócić uwagę na koszt prowizji, który jest stosunkowo wysoki. Wysokich kosztów można jednak uniknąć, korzystając z wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej. Wszystkie czynności związane z obsługą pożyczki zrealizujemy wygodnie za pośrednictwem serwisu internetowego lub przy pomocy biura obsługi klienta.

TAKTO Finanse - zalety

 • długi okres kredytowania,
 • bezpieczna pożyczka,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • pożyczka dostępna bez wychodzenia z domu,
 • akceptowane są różne źródła dochodu,
 • możliwość posiadania dwóch pożyczek jednocześnie,
 • wysoka kwota pożyczki do 10 000 zł,
 • pieniądze na koncie w 15 minut.

TAKTO Finanse - wady

 • weryfikacja w bazach dłużników,
 • brak możliwości zawieszenia spłaty rat,
 • brak możliwości decyzji o ilości rat pożyczki,
 • bardzo wysoka prowizja.

Informacje o TAKTO Finanse

Nazwa firmy

Takto Sp. z o.o.

Adres Szczytnicka 11 11
50-382 Wrocław
Telefon 801 006 206 oraz (22) 456 3000
Adres e-mail info@taktofinanse.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek