Tak To udziela pożyczek na większe kwoty

Tak To specjalizuje się w kredytach na większe sumy – od 500 do 10 000 zł. Oczywiście przy takich kwotach spłata rozłożona jest na raty od 3 do 36 miesięcy. Z oferty Tak To skorzystać może każdy, kto ukończył 18 lat i jest poniżej 75. roku życia. W Tak To zostaniemy sprawdzeni zarówno w bazach BIG i KRD, ale także bankowej bazie BIK, ale sposób oceny naszej zdolności jest o wiele łagodniejszy, niż w bankach.

Weź Pożyczkę w Tak To

Tak To początkowo zajmowało się rozkładaniem wierzytelności, dziś udziela też pożyczek

Jak dostać pożyczkę w Tak To?

Aby otrzymać pożyczkę, należy złożyć wniosek przez naszą stronę, jeśli zostaniemy pozytywnie zweryfikowani skontaktuje się z nami telefoniczny doradca, który opowie nam o dalszy krokach. Proces kończy się podpisaniem umowy u kuriera, który dostarczy ją pod wskazany przez nasz adres. Jest to kolejny sposób weryfikacji naszych danych, ponieważ kurier sprawdzi również nasz dowód osobisty. Po podpisaniu umowy pożyczka zostanie wypłacona na konto w banku lub możemy odebrać pieniądze na poczcie, jak wolimy. Na koszt pożyczki składa się oprocentowanie i opłata przygotowawcza. Za każdy pożyczony 1000 zł po 24 miesiącach zapłacimy 1728 złotych.
Polecamy pożyczkę w Tak To Finanse, ze względu wysoką kwotę i szybki proces. Jednak są one dużo słabiej dostępne niż popularne chwilówki.

Weź Pożyczkę w Tak To

Tak To – Budowanie historii w BIK

Warto zauważyć, ze spłacając rzetelnie pożyczkę w TakTo budujemy sobie pozytywną historię kredytową w BIK. Jeśli więc mieliśmy zaległości w kredytach bankowych i banki nie chcą nam udzielać pożyczek, możemy wziąć pożyczkę na małą kwotę w TakTo Finanse szybką ją spłacić i polepszyć swoją historię w Biurze Informacji Kredytowej.

Tak to – Podsumowanie