Dzięki usługom Ofin klienci mają okazję uzyskać pożyczkę w wysokości do nawet 20 000 zł na okres od 6 do 60 miesięcy. Przedstawiamy szczegóły oferty Ofin, abyś mógł porównać ją z innymi.

Informacje o kosztach pożyczki w Ofin

Pożyczki znajdujące się w ofercie Ofin są obarczone stałym oprocentowaniem 7.2%, niezależnie od wysokości kwoty lub długości okresu spłaty. Wchodząc na stronę główną serwisu, użytkownik może sprawdzić przewidywane koszta pożyczki za pomocą wygodnego kalkulatora. Wyświetlane w nim wartości w większości wypadków będą identyczne na umowie końcowej, należy jednak pamiętać, że oferty dostosowywane są indywidualnie do potrzeb i możliwości klientów. RRSO chwilówki w Ofin wynosi 34,97%.

Pożyczka na raty w Ofin – kwoty i czas spłaty

Pobierając pożyczkę za pomocą serwisu Ofin klient ma możliwość wnioskować o od 2000 do 20 000 zł, zależnie od swoich potrzeb. Czas spłaty zadłużenia to od 6 do 60 miesięcy, dzięki czemu klient może bez przeszkód dopasować wysokość rat do swoich możliwości.

Oferta pożyczek Ofin wyróżnia się:

 • Proponowaną kwotą od 2000 do 20 000 zł
 • Okresem kredytowania od 6 do nawet 60 miesięcy.
 • Stałym oprocentowaniem w wysokości 7.2%
 • Łatwym procesem wnioskowania

Aktualne promocje i kody rabatowe

W tej chwili Ofin nie prowadzi akcji promocyjnych i nie oferuje kodów rabatowych.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Ofin

Klientem Ofin może być każdy, kto ukończył 20 lat i posiada stałe zamieszkanie na terenie Polski. Niestety, osoby powyżej 80 roku życia oraz dłużnicy zarejestrowani w krajowym rejestrze długów nie otrzymają pożyczki z pomocą serwisu.

W skrócie, warunkami pożyczki ratalnej w Ofin są:

 • Wiek od 20 do 80 lat
 • Stały adres zamieszkania na terenie Polski
 • Aktualny dowód osobisty
 • Osobiste konto bankowe
 • Aktywny numer telefonu bądź e-mail
 • Brak negatywnej historii w bazach dłużników, w szczególności KRD

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Aby otrzymać pożyczkę na raty przez internet w Ofin, wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty. Będzie on potrzebny w procesie składania wniosku internetowego, aby uzupełnić w nim niezbędne dane.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Ofin?

Pożyczka w Ofin jest dostępna dla każdego niezależnie od formy zatrudnienia. Klient musi wykazać się dochodami, które umożliwiają regularną spłatę pożyczki. Ich pochodzenie nie gra roli w ocenie zdolności kredytowej.

Ofin – weryfikacja w bazach dłużników

Uzyskanie pożyczki w serwisie Ofin jest wyjątkowo proste. Jednakże dla pozytywnego rozpatrzenia wniosku niezbędnym jest, aby klient nie widniał w bazach dłużników. Dla serwisu Ofin szczególnie istotny jest status wnioskodawcy w bazie KRD.

Czy Ofin udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Tak długo, jak klient nie widnieje w bazie KRD, możliwe jest uzyskanie pożyczki w Ofin. Należy jednak mieć na uwadze, że obecność w bazach dłużników ograniczy ofertę, jaką serwis jest w stanie zaproponować wnioskodawcy.

Czy Ofin udziela pożyczek dla zadłużonych?

Jeżeli wnioskodawca posiada wystarczającą zdolność kredytową do pokrycia kosztów nowego zobowiązania oraz nie widnieje w krajowym rejestrze długów, istnieje możliwość uzyskania pożyczki za pomocą usługi Ofin.

Czy w Ofin można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Uzyskanie pożyczki z komornikiem w Ofin jest możliwe. Wszystko zależy od tego jak duże jest zadłużenie klienta i czy wpłynie negatywnie na spłatę zobowiązania.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Ofin – krok po kroku

Otrzymanie pożyczki w Ofin jest wyjątkowo prostym procesem, pieniądze można otrzymać nawet w 15 minut. Wystarczy wykonać kilka łatwych kroków:

 1. Określ interesującą cię kwotę i czas spłaty w kalkulatorze, następnie wybierz opcję “wnioskuj”
 2. Wypełnij formularz wnioskujący. Aby uzupełnić w nim wszystkie dane, niezbędny będzie dowód osobisty, adres e-mail, oraz numer telefonu
 3. Dokonaj weryfikacji tożsamości. W tym celu wykorzystasz aplikację weryfikacyjną. Instrukcje, jak należy postępować, będą widoczne na stronie.
 4. Umowę otrzymasz na wskazany adres e-mail lub przyniesie ją kurier, zależnie od twoich preferencji.
 5. Po zaakceptowaniu umowy internetowej lub wypełnieniu jej z pomocą kuriera pieniądze zostaną przesłane na twoje konto. Będziesz mógł z nich korzystać, gdy tylko bank zaksięguje przelew.

Weryfikacja tożsamości klienta Ofin

Serwis Ofin wykorzystuje aplikacje weryfikacyjne w celu potwierdzenia tożsamości klienta. Korzystając z usługi, możemy otrzymać pieniądze bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego.

Spłata pożyczki na raty w Ofin

Instrukcja spłaty pożyczki zostanie zamieszczona w umowie, jaką klient otrzymuje po złożeniu wniosku. Będzie się w niej znajdował zarówno numer konta bankowego, na które należy dokonywać przelewów, jak i harmonogram spłat, wyznaczający wartość rat i termin, w którym należy je spłacić.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, wszystkim klientom Ofin przysługuje możliwość wczesnej spłaty zadłużenia. W ten sposób pożyczkobiorca może uniknąć kosztów odsetek, poprzez skrócenie czasu trwania pożyczki.

Wydłużenie terminu spłaty

Gdy zaistnieją trudności w terminowej spłacie zadłużenia, należy jak najszybciej skontaktować się z biurem obsługi klienta Ofin. Obsługa firmy pomoże nam znaleźć rozwiązanie problemu.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

W sytuacji, gdy pożyczkobiorca zalega ze spłatą opłat, zostaje on obciążony dodatkowymi kosztami za zwłokę. Jeżeli zadłużenie pozostanie niespłacone przez okres miesiąca od daty wyznaczonej w harmonogramie, pożyczkodawca może rozpocząć proces windykacyjny, robiąc to osobiście lub z pomocą wyspecjalizowanej w tym celu firmy.

Jak przebiega windykacja należności?

W trakcie trwania procesu windykacyjnego pożyczkodawca ma możliwość komunikacji z dłużnikiem w celu odzyskania zaległych należności. Może to zrobić telefonicznie, za pomocą monitów listownych, lub osobiście: odwiedzając dłużnika pod wskazany adres zamieszkania. Jeżeli w trakcie windykacji klient i pożyczkodawca nie są w stanie dojść do porozumienia, sprawa przechodzi na drogę sądową.

Kolejna pożyczka w Ofin

O kolejną pożyczkę w Ofin można wnioskować od momentu spłaty poprzedniej.

Logowanie do panelu użytkownika

Serwis Ofin nie udostępnia wnioskodawcom panelu użytkownika.

Problemy z logowaniem

Gdy wystąpią problemy z logowaniem do konta, należy sprawdzić w umowie, jak należy postępować. Jeżeli nie znajdziemy w nim rozwiązania, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Zmiana danych w Profilu Klienta

O wszystkich zmianach danych należy niezwłocznie informować biuro obsługi Ofin. Klient odpowiada za wszelkie trudności napotkane w wyniku nieprawidłowości danych, jeżeli nie poinformował firmy o następujących w nich zmianach.

Ofin – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Ofin można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Firma oferuje pomoc w uzyskaniu tylko jednej pożyczki jednocześnie. Kolejny wniosek o pożyczkę można wypełnić w momencie spłaty ostatniej raty poprzedniego zadłużenia.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Ofin?

Częstą przyczyną odrzucania wniosków jest niezgodność danych. Klient musi posłużyć się swoim dowodem osobistym i potwierdzić tożsamość za pomocą konta bankowego, którego jest właścicielem. Jeżeli wystąpi niezgodność informacji, wnioskodawca nie będzie mógł otrzymać pieniędzy. Podobne problemy mogą nastąpić w wypadku podania błędnych danych kontaktowych jak numer telefonu lub e-mail, gdyż klient nie będzie w stanie otrzymać umowy.

Przyczyną odrzucenia wniosku o pożyczkę może być również niska zdolność kredytowa, czyli ograniczona możliwość spłaty zadłużenia. Wpływa na nią wysokość obecnych dochodów wnioskodawcy i koszt zadłużeń, które ten musi już regulować. Zaległość w spłacie zadłużeń, zwłaszcza jeżeli została ona zapisana w KDR, może również być podstawą do odrzucenia wniosku.

Czy w Ofin dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Serwis Ofin funkcjonuje całą dobę we wszystkie dni tygodnia. Wniosek o pożyczkę nie zostanie jednak rozpatrzony w święta państwowe, ponieważ są to dni wolne od pracy. Składając wniosek w dniu świąt, odpowiedź otrzymamy następnego ranka.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Ofin trafi do sądu?

Gdy pożyczkobiorca zalega ze spłatą przez okres miesiąca, rozpoczęty zostanie proces windykacyjny. Jeżeli firma odczuje, że w ten sposób nie będzie w stanie odzyskać należności, dłużnik zostanie poinformowany o skierowaniu sprawy na drogę sądową.

Jakie źródła dochodu akceptuje Ofin?

Firma akceptuje wszystkie źródła dochodu. Najważniejsze jest, aby generowały one środki niezbędne do spłaty zadłużenia.

Czy Ofin wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie. Jedynym dokumentem niezbędnym do uzyskania pożyczki jest dowód osobisty.

Jak długo czeka się na pożyczkę online w Ofin?

Klient otrzymuje odpowiedź na wniosek już po przejściu weryfikacji. Pieniądze trafią na konto wnioskodawcy nawet w piętnaście minut, zależnie od tego, jak szybko bank zaksięguje przelew.

Czy w Ofin trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Ofin nie wymaga wyjaśniania powodu wnioskowania o pożyczkę. Klient może wykorzystać otrzymane środki na dowolny cel.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Ofin?

Spłacając pożyczkę wcześniej, skrócony zostanie czas jej trwania, tym samym unikniemy kosztów odsetek powiązanych z dłuższym okresem spłaty.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Ofin, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak. Posiadanie zadłużeń w innych firmach nie ogranicza klienta przed jednoczesnym korzystaniem z usług Ofin.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Ofin?

Zgodę na zawarcie umowy można udzielić całkowicie przez internet, dzięki czemu pieniądze pojawią się na naszym koncie już w 15 minut. Zależnie jednak od preferencji klienta, może on poprosić o dostarczenie umowy kurierem. W takim przypadku będzie musiał ją podpisać w jego obecności.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Ofin?

Tak. Instrukcja, jak osoby postronne mogą dokonywać spłaty pożyczki, będzie znajdować się w umowie. Dodatkowe pytania należy kierować do biura obsługi klienta.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Ofin?

Reklamację należy złożyć elektronicznie na adres info@ofinpozyczka.pl. W wiadomości musi znaleźć się imię i nazwisko użytkownika, adres korespondencyjny, oraz opis problemu, który stanowi podstawę reklamacji.

Firma skontaktuje się z klientem w ciągu miesiąca, a jeżeli to nie nastąpi, dostanie on wiadomość wyjaśniającą napotkane trudności w rozpatrzeniu sprawy i przewidywany termin jej rozwiązania. Odpowiedź zostanie wysłana drogą mailową lub na adres korespondencyjny, zależnie od preferencji klienta.

Ofin – podsumowanie

Usługa oferowana przez Ofin to szansa na nawet 20 000 zł z dogodnym okresem spłaty od 6 do 60 miesięcy. Aby otrzymać pożyczkę z pomocą serwisu, wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty i być osobą zamieszkałą na terenie Polski, nie młodszą niż 20 lat i nie starszą niż 80. Proces wnioskowania jest bardzo prosty, a pieniądze mogą trafić na konto klienta już w 15 minut.

Ofin Pożyczka - zalety

 • Pożyczka od 2000 do 20 000 zł,
 • Od 6 do 60 rat,
 • Oferta dostępna dla osób do 80 roku życia,
 • Do wypełnienia wniosku wystarczy dowód,
 • Możliwość weryfikacji bez wykonywania przelewu.

Ofin Pożyczka - wady

 • Brak ofert promocyjnych oraz kodów rabatowych,
 • Oferta dostępna dla osób dopiero od 20 roku życia.

Informacje o Ofin Pożyczka

Nazwa firmy

Money Beat Sp. z o.o.

Adres ul. Tamka 16/37
00-349 Warszawa
Telefon 585 004 307
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 08:00- 16:00
Niedziela: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek