Dzięki ofercie Bocian Pożyczki, klienci mogą uzyskać do 3000 zł. To co charakteryzuje ofertę Bocian Pożyczki to tygodniowa spłata pożyczki. Maksymalny okres spłaty to 62 tygodnie. Przedstawiamy szczegóły oferty Bocian Pożyczki, abyś mógł porównać ją z innymi.

Informacje o kosztach usługi Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki oferuje trzy kredyty na kwoty 1000, 1500 lub 2000 zł z tygodniowym harmonogramem spłat. Każda oferta cechuje się nieco innym oprocentowaniem, jednak korzystając z serwisu, klienci mogą być pewni, że otrzymają raty poniżej stu złotych tygodniowo.

Kwota Ilość rat wysokość rat RRSO
1 000 zł 35 35,37 zł 89,69%
1 500 zł 35 53,06 zł 89,85%
2 000 zł 35 70,76 zł
89,93%

Wnioskują o pożyczkę w serwisie, masz możliwość skorzystania również z szeregu dodatkowych usług, od pakietu prawnika lub doradcy informatycznego do licznych ubezpieczeń na zdrowie. Jeżeli postanowisz skorzystać z którejś z nich, ostateczna cena pożyczki będzie nieco wyższa od podstawowej oferty.

Pożyczka na raty w Bocian Pożyczki – kwoty i czas spłaty

Korzystając z oferty Bocian Pożyczki, możesz otrzymać 1 000, 1 500, lub 2 000 zł. Czas spłaty wynosi 35 tygodni — czyli 8 miesięcy, z płatnościami regulowanymi co tydzień. W odróżnieniu od innych usług pożyczkowych umowę będziesz mógł podpisać u siebie w domu. Po złożeniu wniosku online odwiedzi cię doradca firmy, który pomoże dobrać ofertę dopasowaną do twoich możliwości kredytowych. Spłat również można dokonywać osobiście z mieszkania podczas wizyt doradcy lub przez internet za pomocą portalu klienta.

Oferta Bocian Pożyczki wyróżnia się:

 • Tygodniowym harmonogramem spłat.
 • Współpracą z doradcą pożyczkowym firmy, który odwiedzi cię osobiście.
 • Szeregiem pakietów dodatkowych usług, pozwalających dopasować ofertę do wszelkich twoich potrzeb.
 • Łatwym procesem wnioskowania.

Bocian Pożyczki – przykład reprezentatywny

1000 na 35 tygodni

Reprezentatywny przykład dla pożyczki w wysokości 1000 zł, umowa zawierana na 35 tygodni: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 89,69%, całkowita kwota kredytu 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty 1237,80 zł, oprocentowanie stałe 20,5%, całkowity koszt kredytu 237,80 zł (w tym: prowizja 70,50 zł, opłata przygotowawcza 50 zł, opłata za dostarczenie środków 10 zł, opłata za usługę terenowej obsługi 35 zł, odsetki 72,30 zł), pierwsza rata tygodniowa 35,22 zł, kolejne raty tygodniowe po 35,37 zł.

1500 na 35 tygodnie

Reprezentatywny przykład dla pożyczki w wysokości 1500 zł, umowa zawierana na 35 tygodni: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 89,85%, całkowita kwota kredytu 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty 1857,21 zł, oprocentowanie stałe 20,5%, całkowity koszt kredytu 357,21 zł (w tym: prowizja 153,75 zł, opłata przygotowawcza 50 zł, opłata za dostarczenie środków 10 zł, opłata za usługę terenowej obsługi 35 zł, odsetki 108,46 zł), pierwsza rata tygodniowa 53,17 zł, kolejne raty tygodniowe po 53,06 zł.

2000 na 35 tygodnie

Reprezentatywny przykład dla pożyczki w wysokości 2000 zł, umowa zawierana na 35 tygodni: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 89,93%, całkowita kwota kredytu 2000 zł, całkowita kwota do zapłaty 2476,61 zł, oprocentowanie stałe 20,5%, całkowity koszt kredytu 476,61 zł (w tym: prowizja 237,00 zł, opłata przygotowawcza 50 zł, opłata za dostarczenie środków 10 zł, opłata za usługę terenowej obsługi 35 zł, odsetki 144,61 zł), pierwsza rata tygodniowa 70,77 zł, kolejne raty tygodniowe po 70,76 zł.

Stan na: 16.12.2022 r.

Aktualne promocje i kody rabatowe

W tej chwili Bocian Pożyczki nie prowadzi akcji promocyjnych i nie oferuje kodów rabatowych.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej Bocian

Z oferty Bocian Pożyczki może skorzystać każda osoba pełnoletnia z ważnym numerem PESEL i miejscem zamieszkania na terenie Polski. Bocian Pożyczki nie wymaga posiadania konta bankowego w Polsce, ponieważ pieniądze dostarczane są do rąk własnych klienta lub otrzymuje je na karcie prepaidowej, za pomocą której może korzystać z pożyczonych środków. Zależnie od twojego wieku i zarobków możesz dostać nieco inną ofertę pożyczkową od firmy.

Pełna lista podstawowych wymagań Bocian Pożyczki prezentuje się następująco:

 • Wiek od 18 do 74 lat
 • Numer PESEL
 • Pełna zdolność do czynności prawnych
 • Aktualny dowód osobisty
 • Tytuł własności zamieszkałego lokalu, np. umowę najmu
 • Stałe źródło dochodów, np. pensja, renta, emerytura

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Aby skorzystać z usług Bocian Pożyczki będzie ci potrzebny aktualny i niezniszczony dowód osobisty z nadanym numerem PESEL oraz tytuł własności lokalu, w którym przyjmujesz wizytę doradcy firmy. Może to być umowa najmu lub imienny rachunek za media wystawiony na adres klienta, czy nawet skierowana do niego korespondencja. Konieczne będzie również okazanie zaświadczenia o dochodach lub decyzja o przyznaniu świadczenia pieniężnego w przypadku emerytury lub renty.

Bocian Pożyczki — weryfikacja w bazach dłużników

Bocian Pożyczki sprawdza status klienta w BIK oraz zgłasza do instytucji informacje na temat pobranych w serwisie świadczeń finansowych. Mimo tego firma oświadcza, że do sprawy każdego klienta podchodzi indywidualnie. Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest na podstawie obecnej sytuacji finansowej wnioskodawcy.

Czy Bocian Pożyczki udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Nie. Bocian Pożyczki zawsze sprawdza klientów w BIK. Mimo tego status w BIK nie gra tak wysokiej roli, jak u większości pożyczkodawców.

Czy Bocian Pożyczki udziela pożyczek dla zadłużonych?

Bocian Pożyczki traktuje każdego klienta indywidualnie. Możliwe jest udzielenie pożyczki również dla osoby zadłużonej.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Bocian Pożyczki?

Bocian Pożyczki oferuje swoje usługi osobom otrzymującym dochody z tytułu umowy o pracę, emerytury lub renty. Jeżeli jesteś w stanie wykazać się regularnym przychodem, możliwe będzie uzyskanie pożyczki również przy innych formach zatrudnienia. W takim wypadku decyzja zostanie podjęta indywidualnie przez doradcę z firmy.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Bocian Pożyczki – krok po kroku

Usługi Bocian Pożyczki są dużo bardziej osobiste niż u typowych pożyczkodawców. Chęć skorzystania z serwisu złożysz standardowo przez internet, wypełniając stosowny wniosek. Zamiast jednak od razu zawierać umowę z zautomatyzowanym systemem, zostaniesz umówiony z doradcą firmy na wizytę. Jego zadaniem będzie dogłębne przedstawienie ci oferty firmy i dopasowanie jej warunków pod twoje potrzeby.

 1. Wypełnij wniosek na stronie głównej Bocian Pożyczki.
 2. Poczekaj na kontakt telefoniczny z konsultantem. Umówisz z nim termin spotkania w celu przedyskutowania umowy.
 3. Doradca klienta przyjdzie zobaczyć się z tobą pod wskazanym adresem. Podpiszesz z nim umowę, po czym otrzymasz pożyczone pieniądze.
 4. Możesz teraz korzystać z karty przedpłaconej Bocian Pożyczki, aby płacić za zakupy lub wypłacić z bankomatu wartość pożyczki w gotówce.

Weryfikacja tożsamości klienta Bocian Pożyczki

Umowę w Bocian Pożyczki podpiszesz z doradcą firmy podczas jego wizyty. W trakcie rozmowy przedstawisz mu swój dowód osobisty, aby potwierdzić swoją tożsamość.

Spłata pożyczki na raty w Bocian Pożyczki

Raty w Bocian pożyczki spłaca się cotygodniowo. Możliwe jest dopełnianie formalności osobiście z doradcą, który będzie odwiedzał klienta w ustalonych terminach po odbiór pieniędzy. Jeżeli ci to nie odpowiada, raty możesz spłacać również przez internet. Wszyscy klienci otrzymują dostęp do specjalnego profilu klienta, w którym znajdą informacje o harmonogramie spłat oraz danych przelewowych do spłaty zobowiązania.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, klienci Bocian Pożyczka mogą spłacać swoje zobowiązanie z wyprzedzeniem. Dodatkowe informacje na ten temat można uzyskać od doradcy klienta.

Wydłużenie terminu spłaty

Jeżeli pojawią się trudności w terminowej spłacie zobowiązania, należy poinformować o tym twojego osobistego doradcę klienta, który przedstawi możliwe rozwiązania problemu zależnie od twojej sytuacji.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Jeżeli pożyczkodawca nie jest w stanie uregulować swoich zobowiązań, firma może nałożyć na niego obowiązek dodatkowych opłat w formie odsetek karnych. Towarzyszą im często również ponaglenia do zapłaty w formie listowej. Jeżeli sytuacja nie ulegnie poprawie, może dojść do windykacji.

Jak przebiega windykacja należności?

W trakcie trwania windykacji twój doradca z firmy będzie starał się uzgodnić z tobą powrót do terminowej spłaty zobowiązań, szukając sposobu, dzięki któremu możesz spłacić zaległości. Jednocześnie będziesz otrzymywać ponaglenia do spłaty. Bocian Pożyczki może również wynająć zewnętrzną firmę w celu windykacji, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Jeżeli windykacja nie przyniesie żadnych efektów, umowa zostanie rozwiązana, a sprawą zajmie się sąd.

Kolejna pożyczka w Bocian Pożyczki

O kolejną pożyczkę w Bocian Pożyczki można wnioskować od momentu spłaty poprzedniej. O warunki nowego zobowiązania możesz zapytać swojego doradcę lub złożyć nowy wniosek kontaktowy na stronie firmy.

Logowanie do panelu użytkownika

Hasło do swojego prywatnego profilu klienta otrzymasz podpisując umowę z doradcą. Hasłem logowania jest twój numer PESEL podany przy składaniu wniosku kontaktowego przed udzieleniem pożyczki.

Problemy z logowaniem

Jeżeli zapomnisz hasła do swojego profilu klienta, możesz je odzyskać, wciskając napis na stronie logowania, widoczny tuż pod przyciskiem “zaloguj”. Podaj w nim swój adres e-mail, który wykorzystałeś wnioskując o pożyczkę, a otrzymasz informacje o tym, jak zresetować hasło.

Jeśli wystąpią inne problemy z zalogowaniem się do konta, należy zadzwonić do biura obsługi klienta z prośbą o pomoc.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Aby dokonać zmiany danych, zaloguj się do profilu klienta. Jeżeli nie znajdziesz ustawień pozwalający na aktualizację zmienionych danych, skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za wszystkiego niedogodności powstałe w wyniku zastosowania nieaktualnych danych.

Bocian Pożyczki – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Bocian Pożyczki można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

O możliwość wzięcia nowego zobowiązania przedterminowo należy zapytać doradcę klienta. Firma wszystkie wnioski rozpatruje indywidualnie, zależnie od sytuacji finansowej wnioskodawcy.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Bocian Pożyczki?

Jeżeli nie skontaktował się z tobą doradca klienta lub nie stawił się na spotkanie pod ustalonym adresem, możliwe, że wpisałeś błędne dane do formularza kontaktowego. Spełniając podstawowe wymagania na udzielnie pożyczki, jej warunki przedyskutujesz osobiście z doradcą finansowym firmy. Jeżeli zaistnieją niespodziewane trudności, doradca wytłumaczy je osobiście.

Czy w Bocian Pożyczki dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Zobowiązania w Bocian Pożyczki zawierane są osobiście w trakcie rozmowy z doradcą firmy. Datę jego wizyty ustalisz telefonicznie. Doradcy firmy pracują nawet w weekendy, mogą jednak być niedostępni w święta.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Bocian Pożyczki trafi do sądu?

Informację o skierowaniu sprawy do sądu otrzymasz listownie. Zanim dojdzie do wypowiedzenia umowy, firma będzie próbowała rozwiązać zaistniałe trudności w procesie windykacji. W jego trakcie dowiesz się o nadchodzącej możliwości wypowiedzenia umowy.

Jakie źródła dochodu akceptuje Bocian Pożyczki?

Pośród akceptowanych źródeł dochodu, Bociany Pożyczki wymienia umowę o pracę, emeryturę oraz rentę. Jeżeli jesteś w stanie wykazać się stałym dochodem, firma może zaakceptować jego inne formy. O szczegóły na temat swojej sytuacji warto zapytać na infolinii.

Czy Bocian Pożyczki wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie. Klient jest zobowiązany do okazania źródła dochodu, którym może być umowa o pracę. Nie ma jednak konieczności dostarczenia zaświadczenia od samego pracodawcy.

Jak długo czeka się na pożyczkę online w Bocian Pożyczki?

Kartę przedpłaconą, na której znajdą się pożyczone przez ciebie środki, otrzymasz podczas wizyty doradcy zaraz po podpisaniu umowy.

Czy w Bocian Pożyczka trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Firma nie wymaga wskazania celu przeznaczenia pożyczki. Możliwe jest również wypłacenie środków w bankomacie, jeżeli nie chcesz płacić za usługi kartą do konta.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Bocian Pożyczki?

Wcześniejsza spłata pożyczki pozwala na uniknięcie części kosztów związanych ze spłatą wraz z ustalonym harmonogramem. Jednocześnie szybsza spłata pozwala na wcześniejsze podjęcie się nowego zobowiązania.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Bocian Pożyczki, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak. Jeżeli masz wystarczającą zdolność finansową, aby obsłużyć nowe zobowiązanie, możliwe jest uzyskanie usługi od Bocian Pożyczki niezależnie od istniejących zobowiązań.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Bocian Pożyczki?

Umowę można podpisać wyłącznie osobiście. Nie ma jednak potrzeby wychodzenia z domu, ponieważ doradca firmy odwiedzi cię osobiście, przynosząc niezbędne dokumenty. Termin wizyty ustalisz telefonicznie.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Bocian Pożyczki?

Firma nie określa szczegółów spłaty zobowiązania z pomocą osoby trzeciej. Warunki współpracy w spłacie zadłużenia należy przedyskutować z doradcą finansowym lub na infolinii.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Bocian Pożyczki?

Bocian Pożyczki umożliwia składanie reklamacji na cztery sposoby:

 • W formie pisemnej na adres korespondencyjny
 • Elektronicznie na adres e-mail reklamacje@bocianpozyczki.pl
 • Telefonicznie pod numerem 600 100 100
 • Osobiście podczas wizyty doradcy u klienta

Odpowiedź na reklamację udzielana jest w ciągu 30 dni od otrzymania zgłoszenia. Firma odpowiada w formie pisemnej lub elektronicznie na prośbę klienta.

Bocian Pożyczki – podsumowanie

Firma Bocian Pożyczki udziela wsparcia finansowego w trzech ofertach. Usługi cechuje tygodniowy harmonogram spłaty oraz osobisty kontakt z doradcą wyznaczonym przez firmę. Wszystkie warunki umowy przedyskutujesz z doradcą przy podpisywaniu umowy. Wsparcie specjalisty pomoże ci w doborze oferty dostosowanej do twoich możliwości.

Bocian Pożyczki - zalety

 • Oferta dostępna od 18 lat
 • Wsparcie doradcy klienta
 • Tygodniowy harmonogram spłaty
 • Dostęp do osobistego konta klienta
 • Liczne dodatkowe usługi

Bocian Pożyczki - wady

 • Niska maksymalna kwota pożyczki.

Informacje o Bocian Pożyczki

Nazwa firmy

EVEREST FINANSE S.A.

Adres u. Stary Rynek 88
61-772 Poznań
Telefon 600 100 100
Adres e-mail biuro@bocianpozyczki.pl
Godziny pracy 7.30 – 21.00
Wniosek Wypełnij wniosek