Bocian Pożyczki Nasza ocena 4 /10

Bocian Pożyczki - opinie

1.53 z 5 Na podstawie 17 opinii
(17 opinie o Bocian Pożyczki)

Maksymalna kwota pożyczki: 10000 zł

Bocian Pożyczki to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. Mają one charakter domowy tzn. otrzymujemy je na drodze bezpośredniego kontaktu z doradcą. To bardzo praktyczne rozwiązanie, któremu towarzyszą ograniczone do koniecznego minimum formalności. Co istotne, pożyczkę możemy otrzymać na bardzo dogodny okres spłaty.

Porównaj

Bocian Pożyczki należy do firmy Everest Finance S.A., która działa na rynku od ponad 15 lat. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek terenowych w oparciu o wysoką jakość usług oraz miłą i fachową obsługę klientów. O prestiżu firmy może świadczyć fakt, że uzyskała ona liczne wyróżnienia. Spośród nich warto wspomnieć chociażby Laur Konsumenta 2015/2016 jak również „Jakość, Zaufanie, Renoma – Dobra Marka”. Świadczy to o tym, że firma zyskała duże uznanie i cieszy się dobrą opinią w branży pożyczkowej.

Pożka na dowód od Bociana

Bardzo istotna w przypadku tego w ofercie firmy jest możliwość dopasowania kwoty do potrzeb klienta. Jej wysokość jest do uzgodnienia, dzięki czemu możemy liczyć na indywidualne podejście do naszych potrzeb. Co istotne, okres spłaty również jest elastyczny. Jak już zostało wspomniane, wymiar czasowy obejmuje nawet okres 62 tygodni. Nie każda firma pożyczkowa daje taką możliwość. Warto mieć to na uwadze, szukając najlepszej dla nas instytucji pozabankowej.
Pożyczka domowa to świetne rozwiązanie dla osób, które preferują bezpośredni kontakt z pożyczkodawcą. Bocian Pożyczki umożliwia im kontakt z konsultantem, a następnie z doradcą, dzięki czemu możemy być dokładnie poinformowani, a co za tym idzie, nie jesteśmy zdani wyłącznie na siebie. Potrzebne pieniądze są dostarczane nam do domu, co również jest ważnym dla nas udogodnieniem.

Bocian pożyczki – minimum formalności

Jak widać, Bocian Pożyczki nie ma zbyt wygórowanych wymagań względem swoich pożyczkobiorców. Formalności nie są skomplikowane, a ponadto nie musimy udostępniać zbyt wielu dokumentów. Dzięki temu oszczędzamy nasz czas i nie musimy martwić się o niedopatrzenia z naszej strony. Potrzebujemy wyłącznie dowodu tożsamości, zaświadczenia o zarobkach. Ponadto powinniśmy przygotować telefon oraz zadbać o swobodny dostęp do internetu. Wtedy bez problemu możemy ubiegać się o pożyczkę domową w firmie Bocian Pożyczki.

Bocian z dedykowaną ofertą pożyczki dla rolników

Bocian Pożyczki uwzględnia także potrzeby rolników. Mogą oni również skorzystać z proponowanej oferty, chociaż zazwyczaj nie posiadają umowy o pracę albo nie są rencistami lub emerytami. Aby otrzymać pożyczkę muszą spełniać kilka warunków. Potrzebne będzie zaświadczenie o ich dochodach, pozyskiwane z gminy, jak również akt własności ziemi. Uzupełnieniem tych dokumentów powinny być trzy ostatnie odcinki z KRUS-u, jak również kserokopia dowodu, prawa jazdy albo rachunku wystawionego na nazwisko klienta. Potrzebne jest także podanie adresu zamieszkania. To bardzo ważne, że oferta tej firmy pożyczkowej jest adresowana także do takich odbiorców.

Bocian Pożyczi – wiarygodna forma

Instytucja pozabankowa nie mierzy wiarygodności swoich klientów jedną miarą. Według informacji podanych na stronie internetowej, Bocian Pożyczki nie precyzuje, w jakich bazach dłużników sprawdzani są przyszli pożyczkobiorcy. Jak można się domyślić, ich tożsamość musi podlegać weryfikacji, firma musi też wiedzieć, czy ma do czynienia z dłużnikiem. Zgodnie z deklaracjami, do każdego wnioskującego podchodzi indywidualnie. Przywiązuje zatem większą wagę do tego, jak dany klient wywiązuje się ze swoich zobowiązań, niż do faktu, że je posiada. Takie podejście świadczy o pozytywnym nastawieniu wobec osób chcących skorzystać z usług tej firmy. Indywidualne podejście do pożyczkobiorców niewątpliwie jest dużą zaletą, na którą warto zwrócić uwagę, gdy zastanawiamy się nad wyborem najlepszej dla nas instytucji pozabankowej.

Bocian pożyczki – wymagania

Podobnie jak każda inna firma pożyczkowa Bocian Pożyczki ma kilka wymagań wobec swoich potencjalnych klientów. Adresatami oferty są osoby, które osiągnęły już pełnoletniość i nie przekroczyły 75 roku życia. Ponadto wymagany jest stały adres zameldowania, który figuruje w dowodzie osobistym tej osoby i jest aktualny. Standardowo potrzebne jest posiadanie stałego dochodu. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na to, że Bocian Pożyczki nie uwzględnia w kwestii przyszłych klientów wyłącznie umowy o pracę. Uwzględnia też różne sytuację pożyczkobiorców. Dlatego właśnie o pożyczkę w tej firmie mogą ubiegać się także emeryci oraz renciści. Oczywiście ich dochody muszą być udokumentowane. Jeśli chodzi o osoby posiadające stałe zatrudnienie, wymaga się od nich zaświadczenia o tym, że pracują właśnie w takiej formie. Jeśli chodzi o emerytów i rencistów, dowodem na posiadanie odpowiednich środków jest potwierdzenie ich przyznania.

Proces wnioskowania o pożyczkę w Bocianie

Jeśli chodzi o przebieg procesu wnioskowania o pożyczkę, ta firma pożyczkowa wyróżnia się na tle innych. Chodzi tu o fakt, że ubiegając się o wsparcie finansowe nie musimy aplikować wyłącznie za pośrednictwem internetu. Rozpoczęcie tego procesu jest możliwie jeszcze na dwa inne sposoby. W obu przypadkach potrzebny do tego jest telefon. Dzwonimy lub wysyłamy SMSa na odpowiedni numer, który jest wskazany na stronie internetowej pożyczkodawcy. Wtedy możemy liczyć na kontakt z konsultantem, który reprezentuje firmę pożyczkową. To właśnie ta osoba udzieli nam informacji dotyczących warunków umowy, którą chcielibyśmy podpisać. Jesteśmy wówczas zobowiązani do podania swoich danych, które muszą być uwzględnione w trakcie składania wniosku. Szczegóły są ważne przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

Kontakt z doradcą i pozyskanie pieniędzy

Następnie pozostaje nam czekać na odpowiedź. Decyzja zostaje podjęta w okresie od 24 do 48 godzin. Wtedy doradca skontaktuje się z nami w imieniu instytucji pozabankowej. Jeśli nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, umawiamy się z nim na spotkanie. Wtedy dochodzi do przekazania pieniędzy i podpisania umowy. Gdy wszystkie formalności zostaną dopełnione, zostajemy posiadaczami kwoty, o którą się ubiegaliśmy. Co ważne, możemy wydać ją na dowolny cel, o którym nie musimy informować pożyczkodawcy. To bardzo istotne, że nasze cele nie wpływają na decyzję o przyznaniu nam wybranej przy wnioskowaniu sumy.

Bocian pożyczki – Podsumowanie

Zalety

 • Długi okres kredytowania – max. 62 tygodnie
 • Środki wypłacane są natychmiast po zawarciu umowy
 • Możliwość wnioskowania o kolejne pożyczki online
 • Możliwość otrzymania pożyczki nawet ze złym wpisem w BIK i BIG

Wady

 • Długi proces wnioskowania o pierwszą pożyczkę
 • Pierwsza rata spłacana po 7 dniach od zawarcia umowy
 • Spłata pożyczki za pośrednictwem doradcy

Banki, w któych firma posiada rachunek

nie sprecyzowano

Bazy, z których korzysta firma

nie sprecyzowano

Darmowa pierwsza pożyczka

brak

Godziny pracy w dni powszednie

od 7:30 do 21:00

Godziny pracy w weekendy

od 9:00 do 18:00

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

10000 zł

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Okres spłaty

do 62 tygodni

Wiek pożyczkobiorcy

od 18 do 75 lat

Opinie klientów o Bocian Pożyczki

Rated 1.53 out of 5 stars
17 opinii

Dodaj opinię o Bocian Pożyczki

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Nie polecam ta firma to jedno wielkie oszustwo i najpierw przydział a potem gdy przychodzi do podpisania umowy to nie dochodzi doradca pani Ilona na nią radzę uważać bo potrafi zniszczyć zgodę na pożyczkę

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Nie polecam nie mowia jakie jest oprocentowanie pozyczki a potem straszą policja i nie wiadomo kim

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  Chciałem opisać jakże świetną współpracę z waszym doradczą dnia dzisiejszego po akceptacji na infolinii mieliśmy podpisać z Żoną z wami pożyczkę zresztą naszą pierwszą w życiu wszystko przebiegało pięknie bo mamy firmę od 4 lat itd na co pani Doradcy z Boguchwałowic nie spodobał się fakt że mieszkamy w domku całorocznym nad jeziorem który dzierżawimy mamy umowę itd !!!! A obok budujemy nasz dom stały !!! Stwierdziła że nie miała takiego przypadku do tego podnosiła głos ,używała słów powszechnie uważanych za obelżywe i strasznie zdenerwowała moją zonę w zagrożonej ciąży !!!!! Nigdy nie polecę waszej firmy nikomu bo zatrudniacie Socjopatów a nie Doradców Naprawdę skarga została już złożona w centrali a zostanie także powództwo cywilne o obrazę i straty moralne !!! Nie Polecam waszej firmy !!!

  Czy ta opinia była pomocna? 10 z 10 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  Omijać z dala, a jak komuś oblepia płot, to na Policje, spisać tablice rejestracyjne

  Czy ta opinia była pomocna? 11 z 11 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 1 / 5.00

  Nagrody, którymi się tak chwalą nie są za rzetelne pozyczki a za udzielenie ubezpieczenia i pakietu prawnik, ktory kosztuje razem 500 zł, udzielaja pozyczki na 2500 zł a 500 zł biorą na pakiety, do tego doradca mowi Ci ze to niezbedne do podpisania pozyczki a to gowno prawda, mozesz zrezygnowac kiedy chcesz i kasę maja zwrocic w ciagu 30 dni czyli te 500 zł :) kłamcy oszusci i malwersanci

  Czy ta opinia była pomocna? 16 z 17 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Dlaczego kłamcy,oszuści i malwersanci? Ja przy podpisaniu umowy o pożyczkę otrzymałam informacje że można odstąpić od umowy w każdej chwili ;jest przecież przy umowie formularz odstąpienia...

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 1 / 5.00

  wedlug mnie tylko kretyn moze wziasc taka pozyczke

  Czy ta opinia była pomocna? 25 z 28 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Zgadzam sie jestem klientem banku od jakiegoś czasu a tu mi gosc pod domem wyjeżdża z morda ze nadrobil kil A ja mu nic nie dam sory ale kierownik pisał umowe i nic z tym nie noge zrovic na konnto nie da rardy itp dla debili i tyle

   Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  Odradzam przedstawicielka bociana ma gdziesz ludzi wymadrza się nie interesują ja że nie ma jak zapłacić nachodzi w domu przyjezdza z kierowniczka rozmawiając z ludźmi o mojej pozyce broni się że ona ma prawo pisząc SMS gdzie dziecko zrozumie to ludzie z bociana nie rozumieją wogule robią co chcą nie patrząc na klienta nachodzą w domu właścicieli gdzie zastrzegalem sobie tego straszą że pojedzie do pracy. Czekam na najscie Pan z bociana po czym poczekamy na policję by notatkę napisali zakładając sprawę bocianowi w sądzie. Za nachodzodzenie w które wchodzi nękania choroby straszenie SMS . I jest coś jak poufność danych gdzie panie rozmawiają o mojej pozyce z osobami trzecimi

  Czy ta opinia była pomocna? 17 z 22 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Skoro nie ma jak zapłacić to się nie bierze pożyczki.
   Wielkie oburzenie bo firma egzekuje swoją należność? ŁAtwo wziąć pożyczkę, gorzej później poczuć się do odpowiedzialnośći i ją spłacić!

   Czy ta opinia była pomocna? 14 z 24 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  Pożyczki w takiej firmie biorą tylko idioci i złodzieje którzy chcą żyć za cudze pieniądze i jeszcze ich nie oddają

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 14 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  WSPANIAŁA FIRMA.UMOŻLIWIA SPEŁNIANIE MARZEŃ PRZY OPROCENTOWANIU PONAD 300%.TOŻ TO JUŻ ZŁODZIEJSKI PROCENT.ABSOLUTNIE ODRADZAM.GDY POTRZEBA SIANIA Z DALE OD BOCIANA ,,,CHYBA ŻE ZE CHCESZ ZOSTAĆ NABITY W BUTELKĘ.DODATKOWO NIEMIŁA I AROGANCKA OBSŁUGA

  Czy ta opinia była pomocna? 23 z 26 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 1 / 5.00

  NAJGORSZA POŻYCZKA JAKA MOŻE BYĆ.POPROSTU LIHWA ZŁODZIEJE DOROBKOWICZE LUDZKĄ KRZYWDĄ.

  Czy ta opinia była pomocna? 16 z 16 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 1 / 5.00

  Najgorsza firma jaka jest.Umowa zawarta na splate rat tygodniowych po czym przyjezdza pani Katarzyna Sz.i zada splaty miesiecznej i grozi policja.Nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 21 z 24 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 1 / 5.00

  Beznadzieja co innego mówią na infolinii potem okazuje się że kwota przyznana znacznie różni się od tej, o której rozmawia się przez telefon dodatkowe ubezpieczenia drogie jak nie wiem, spłaciłam pożyczkę dużo wcześniej chciałam zwrot ubezpieczenia niestety na infolinii nic nie chcieli mi powiedzieć kazali kontaktować się z doradcą, który też nie za wiele wie ogólnie mówiąc nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 13 z 13 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • witam wszystkich 'opiniodawców",gdzie pójdziecie po pożyczkę,tylko bocian albo prowident bo inny bank wam nie da,a jak się bierze pożyczki to trzeba spłacać i nie będzie problemu,to nie jest darowizna ani pożyczka bezzwrotna,te złe komentarze piszą "cwaniacy"co wzięli pożyczkę z zamiarem nie spłacania bo co mi może zrobić bocian czy prowident-nic,ja miałam pożyczkę w bociani i prowidencie spłaciłam i jak zajdzie potrzeba to znów tam pożyczę-24 godz i mam pieniądze a nie jak w bankach ;zaświadczenia,telefony do pracy sprawdzające

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 1 / 5.00

  złodziejstwo oszukuja ludzi nie bierzcie nigdy nigdzie kredytów a tam juz w szczególnosci

  Czy ta opinia była pomocna? 16 z 19 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 1 / 5.00

  Kazdemu powiem zeby nie bral u nich pozyczki . niejasne zasady przrdstawiciel co chwila mowi cos innego. Obsluga jest tak nie mila ze brak slow. Szczerze nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 21 z 22 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 1 / 5.00

  Co to za dziadostwo. Oprocentowanie o którym mówi doradca różni się od tego, które jest da umowie, tak samo jak koszt pożyczki. Doradca nie daje czasu na przeczytanie nawet pierwszej strony... Żeby oddawać 200% to skandal. Nie polecam, nawet jak ktoś nie ma wyboru. Lichwiarze biorą mniej niż Bocian Pożyczki.

  Czy ta opinia była pomocna? 17 z 18 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Miałam identyczną sytuację, Pani przyszła w biegu, chciałam 400zl, powiedziała, że na umowie musi być 1000 I oddać muszę 1300, do ręki dostałam 600zl z czego 200 wzięła na ratę za pierwszy miesiąc bo tak się umówiłyśmy, ok. Z początku myślałam ok, no cóż teraz kasa potrzebna to niech będzie, szybko podpisy bo ona się spieszy, że to była znajoma koleżanki, zaufałam, podpisałam, nie czytając umowy, Pani nie poinformowała mnie o usługach z których, można nie korzystać, powiedziała, że to konieczne (opłata to 420zl, co doczytałam, ale już za późno żeby odstąpić od umowy). Dostałam sms z możliwością zalogowania się zaczęłam czytać, przeczytałam umowe pisana drobnym znaczkiem, i Pani owszem wpisała 600 ale resztę zostało wpłacone na kartę która powinnam otrzyma przy podpisywaniu umowy(ok 490zl), karty nie widziałam na oczy, tak zakrecila, że na umowie jest 490 na usługę A w rzeczywistości poszło na karte z której na pewno ja nie korzystam. Banda złodziei, zastanawiam się czy nie iść z tym do sądu...

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 1 / 5.00

  przy braku splaty w danym tyg .przychodza i nekają po nocach obklejaja ploty drzwi ulotkami zeby sasiedzi widzieli ze sie jest dluznikiem.NIE POLECAM

  Czy ta opinia była pomocna? 16 z 17 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 4 / 5.00

  Szukać pomocy finansowej, aby zwrócić uwagę na rozwój zasobów szybkofinhelp.pl

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 3 / 5.00

  Komentarz

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • To prawda, jak spóźniamy się z ratą to oklejają drzwi, skrzynki pocztowe, płoty. Doradcy w bocianie to ludzie którzy też mają tam pożyczki i aby spłacić zatrudnili się i jeżdżą po raty do klienta. Są to ludzie nie przeszkoleni i bardzo nie mili.

   Czy ta opinia była pomocna? 19 z 21 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.44 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.40 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.74 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.57 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.86 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Sloan logo Sloan
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.56 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 60 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.92 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Super Grosz Supergrosz Express Pierwsze 3000 zł gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.58 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.45 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł