Provident Nasza ocena 6 /10

Provident - opinie

2.32 z 5 Na podstawie 45 opinii
(45 opinie o Provident)

Maksymalna kwota pożyczki: 10000 zł

Provident Polska jest firmą pożyczkową, która udziela pożyczek dopasowanych do potrzeb klienta. Są to zarówno pożyczki z miesięczną i tygodniową ratą, jak i pożyczki za 0 zł oraz pożyczki samoobsługowe. Firmy również mogą liczyć na pomoc finansową, która pomoże im zrealizować biznesowe plany.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Provident gwarantuje zatem możliwość rozłożenia spłaty na wygodne i dopasowane do budżetu raty. Najważniejszym wyróżnikiem firmy jest udzielanie pożyczek w domu klienta. Spłata pożyczki również może odbywać się w domu, w obecności przedstawiciela firmy, bądź przelewem na rachunek bankowy, zależnie od potrzeb pożyczkobiorcy.
Provident Polska to znana, międzynarodowa instytucja finansowa, działająca od ponad 18 lat. Dostarcza prostych produktów finansowych, dopasowanych do potrzeb klienta. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej o nazwie International Personal Finance (IPF), która jest dzisiaj jednym z największych pracodawców w Wielkiej Brytanii oraz w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Jej marka, Provident, obsłużyła już 3,9 mln klientów, zyskując uznanie na rynku.

Weź pożyczkę

Provident – pożyczka dopasowana

Pożyczka Dopasowana to pierwszy z produktów finansowych oferowanych przez Provident. W ramach tej pożyczki klienci mogą korzystać z:

 • Pożyczki miesięcznej na konto – bez opłat, jeśli uregulujemy pożyczkę w ciągu miesiąca. Umożliwia zaciągnięcie 15 000 zł, na których spłatę mamy od 3 do 24 miesięcy. Pożyczka jest przelewana na rachunek bankowy klienta, raty również spłacane są przelewem. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.
 • Pożyczki miesięcznej w gotówce – również gwarantuje brak opłat, pod warunkiem spłaty zobowiązania w miesiąc. Po upływie terminu, raty są spłacane zgodnie z ustalenia zawartymi w umowie. Pożyczkobiorca może starać się maksymalnie o 15 000 zł, które również spłaca w terminie od 3 do 24 miesięcy. Pożyczka jest wypłacona w gotówce, a raty również spłaca się gotówką.
 • Pożyczki tygodniowej w gotówce – zapewnia niskie raty, spłacane gotówką. Pożyczka wypłacana jest do ręki, nie na konto. Klient może pożyczyć maksymalnie 10 000 zł, a na ich spłatę ma od 30 do 90 tygodni.
Wsparcie finansowe oferowane przez Provident jest idealnie dopasowane do potrzeb pożyczkobiorcy. Pomocny doradca pomaga klientom dokonać najlepszego wyboru.

Pożyczka samoobsługowa w Provident

Pożyczka samoobsługowa to kolejny punkt oferty firmy Provident. Jest to w pełni internetowa pożyczka, którą można zaciągnąć w zaciszu własnego domu. Przy spłacie w ciągu miesiąca, również nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Klienci, którzy nie zdołają spłacić zobowiązania w tym terminie, mogą zdecydować się na spłatę w okresie od 3 do 24 miesięcy. Wygodne, comiesięczne raty nie obciążają budżetu i nie prowadzą do niepotrzebnych problemów finansowych. Provident pozwala na przesuwanie terminu spłaty, aby klient nie martwił się trudnością z uregulowaniem zobowiązania.

Weź pożyczkę samoobsługową

Pożyczka dla firm od Provident

Provident oferuje nie tylko pożyczki dla klientów indywidualnych. Wśród jego propozycji znajdują się także pożyczki dla firm. To bardzo ważna informacja, ponieważ nie każda instytucja pozabankowa przewiduje takie rozwiązanie. Zaletą tej pożyczki jest możliwość wzięcia jej w formie miesięcznej lub tygodniowej. Pozwala to na dopasowanie oferty do potrzeb danego przedsiębiorcy. W przypadku pierwszej wspomnianej opcji, pieniądze są udzielane na okres od 6 do 24 miesięcy. Z kolei druga możliwość zakłada spłatę zobowiązania na przestrzeni od 30 do 104 tygodni. Pożyczka dla firm może wynosić nawet 15 000 zł. Harmonogram spłat jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, co czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Weź pożyczkę dla firm

Provident – wymagania

Osoba, która ubiega się o pożyczkę w tej firmie, powinna spełniać kilka wymogów. Należy mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski i posiadać telefon komórkowy. Provident wymaga również regularnego źródła dochodów. Ta firma pożyczkowa nie oczekuje podawania celu, na jaki klient zamierza przeznaczyć otrzymaną kwotę. Ważne jest terminowe uregulowanie zobowiązania. Przestrzeganie warunków ustalonych w harmonogramie spłat pożyczki pozwoli klientowi zachować płynność finansową. W ten sposób uniknie on zadłużenia i zachowa pozytywną historię kredytową.
Provident ma stosunkowo niewielkie wymagania wobec potencjalnego pożyczkobiorcy. Dlatego tym bardziej warto jest zastanowić się nad skorzystaniem z oferty firmy. Właściciele firm mogą wykorzystać uzyskane pieniądze na dokonanie opłat, zakup potrzebnego sprzętu lub skorzystanie z możliwości zainwestowania pieniędzy. Jeżeli terminy spłacania kolejnych rat będą dotrzymywane, taka pożyczka może być bardzo korzystna dla klienta.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Provident

Provident – proces ubiegania się o pożyczkę

Gdy decydujemy się na pożyczkę w firmie Provident, cały proces wnioskowania odbywa się przez internet. Wyboru odpowiedniej kwoty dokonujemy za pośrednictwem strony internetowej. Tam znajduje się kalkulator pożyczkowy oraz szczegóły ofert. Następnie, pożyczkobiorca musi zarejestrować się na stronie marki. W tym momencie może już składać wniosek o pożyczkę. Jest on analizowany przez system, co przyspiesza procedurę. Podczas procesu weryfikacji danych, firma pożyczkowa sprawdza naszą zdolność kredytową w rejestrach dłużników. Gdy decyzja zostaje pozytywnie rozpatrzona, potrzebne pieniądze pojawią się na naszym koncie.

Możliwość przedłużenia pożyczki

Gdy pożyczamy, musimy kierować się rozsądkiem i sumiennie spłacać nasze zobowiązanie. Jeśli na naszym koncie nie odnotowano terminowej spłaty, jesteśmy o tym informowani. Jeżeli mamy problem z dotrzymaniem warunków harmonogramu, powinniśmy skontaktować się z konsultantem reprezentującym firmę. Provident pozwala na jego przedłużenie. To, jak często i na ile dni możemy to zrobić, zależy w dużej mierze od oferty, z której korzystamy. Należy pamiętać, że przedłużanie terminu nigdy nie następuje automatycznie.

Wcześniejsza spłata także możliwa

Jeżeli mamy możliwość wcześniejszego oddania raty naszej pożyczki ratalnej, możemy to zrobić w dowolnym momencie. Nie jest to problematyczne, informacje na ten temat Provident umieszcza na swojej stronie internetowej. W przypadku spłaty przed terminem, zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawie o kredycie konsumenckim, rata będzie odpowiednio zmniejszona. Warunkiem jest nieposiadanie zaległości względem firmy.
Jak widać, proces aplikowania o pożyczkę nie jest skomplikowany. Provident umożliwia pożyczkę w pełni samoobsługową. W razie ewentualnych wątpliwości, klient może skonsultować się z doradcą za pośrednictwem telefonu.

Weź pożyczkę w Provident

Provident – Podsumowanie

Zalety

 • Pożyczka na dowód
 • Oferta dla firm
 • Pożyczka od 18 roku życia
 • Możliwość wcześniejszej spłaty i przedłużenia terminu

Wady

 • Szczegóły oferty podawane po wypełnieniu wniosku
 • Konieczność podania danych pracodawcy

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

4000 zł

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

15000 zł

Okres spłaty

do 24 miesięcy

Godziny pracy w dni powszednie

7:00 – 21:00

Godziny pracy w weekendy

7:00 – 21:00

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Bazy, z których korzysta firma

KRD, ERIF, BIG Infomonitor, BIK

Wiek pożyczkobiorcy

18 – bez górnego limitu

Łączny koszt

51.22%

Darmowa pierwsza pożyczka

Możliwość pożyczki 4000 zł bez dodatkowych opłat

Dodaj opinię o Provident

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Drogo !!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 2 / 5.00

  DROGO! Firma jedzie na opinii- sa synonimem pozyczek pozabankowych, malo kto wie, ze takich jak oni obecnie jest na peczki- a oferte maja na serio kiepska!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Prawda drogo, bierzesz 1500 a poddajesz 2800. Żaden luksus.

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  Finansowi oszuści.Z dala od takich firm !!!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  Sorry ale oferta jest droga, malo elastyczna i firma wcale nie idzie na reke.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Złodzieje jakich mało. Szkoda czasu.

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 1 / 5.00

  Jestem bardzo nie zadowolona z pani która przyjezdza po pieniażki po 1 gdy przyjezdza siedzi w samochodie na ulicy i czeka az przyjde z wpłata gdzie nawet nie łaska wyjsc z tego auta i w dodatku sasiedzi w kolo widza :/ po 2 dzwoni kiedy jej sie chce tzn mamy ustalony termin zapłaty na wtorek a w sobo wydzwania po kase, jesli niema mnie w domu to ja musze do niej do domu przyjezdzac i kase dawac:/

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Proszę to zgłosić na infolinię w formie skargi. Płaci Pani za obsługę w domu a nie na ulicy, jak by co proszę domagać się zwrotu kosztów za obsługę w domu.

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  Witam
  Takiej BANDYCKIEJ firmy jak Provident mało gdzie można spotkać.
  Dają kredyty na prawo jazdy nałogowym hazardzistą nimo zlożenia
  świadectwa woli w tej "firmie".
  Polecam tą "firmę" prokuraturze i innym organom ścigania tych
  bezwzględnych "łobuzów".

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Brak elastycznj formy zawarcia umowy. Duże koszty. Niemiła obsługa

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 1 / 5.00

  dojebali mi kare za spłatę przed czasem bo ,,nie w terminie" a po spłaceniu tej kary bezczelnie wydzwaniają po pół roku o 14 zł pazerne kur... nie brać nie polecam same nerwy

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • To som zlodzieje!!!

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 1 / 5.00

  nie polecam tej firmy zawyzaja raty nie potrafia rozliczyc kredytu tylko strasza licz wyzsze raty niz na kwitku odradzam nie polecam nikomu

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 5 / 5.00

  Serdecznie polecam firmę Provident. Pierwszy raz skorzystałam z pożyczki w firmie pozabankowej i na początku miałam lekkie, ktore okazały się niepotrzebne :) Wszystko szybko sprawnie,jasne zasady udzielenia pożyczki profesjonalna obsługa klienta. Spłacam raty regularnie, zawsze przed czasem, myślę, że jeżeli kiedyś będę potrzebowała dodatkowej $ to chętnie skorzystam.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 12 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 1 / 5.00

  Koszt pożyczki mam ponad 100%!

  Czy ta opinia była pomocna? 13 z 15 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Przy wcześniejszej spłacie (nawet miesiąc wcześniej) jest rabat, czasem całkiem spory, wystarczy zapytać doradcę o to. Wtedy koszty są mniejsze. Po drugie zawsze mozna było skorzystać z opcji pożyczki za "0", do 30 dni. A po trzecie - zachęcam do skorzystania z porównywarki internetowej, zapewniam, że możan się baaardzo zdziwić, bo inne firmy pozyczkowe potrafią zedrzeć i do 300%.

   Czy ta opinia była pomocna? 4 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 1 / 5.00

  Koszmarne koszty. Mam do spłaty ponad 100% wartości pożyczonej kwoty!

  Czy ta opinia była pomocna? 14 z 14 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 5 / 5.00

  Korzystam obecnie z usług Provident drugi raz. Jeśli ktoś wie, że będzie mógł terminowo spłacać, a nie ma zdolności kredytowej w banku to polecam. Po splacie pierwszej pozyczki przed terminem zostały zwrócone mi na konto pozostałe środki odrazu. Nie musiałam występować o zwrot. Długi okres spłaty (na 12 lub 24 miesiace) również jest plusem. Po wypełnieniu wniosku następuje rozmowa z przedstawicielem i wizyta domowa oraz podpisanie umowy. Obsługa bardzo fachowa i miła, chyba że miałam szczęście ;) nie obyło się wprawdzie bez pisma ponaglajacego- przeoczenie raty o kilka dni z uwagi na jakieś święto, ale żadnych nachalnych telefonów czy smsów. Warunki na umowie jasne. Wygodne przelewy na konto, chociaż gotówkę można dostać do ręki. Wszystko sprawnie i szybko. Od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy do ręki minęło jakiegoś 3 godziny.

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 16 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • To nie zmienia faktów że jest to bardzo droga pożyczka, a klienta od momnetu pożyczenia mu piniędzy traktuje się jak złodzieja. Jak spóźnisz sie choćby jeden dzień to chamy cie terroryzuja jakbyś conajmniej kogos zabił i chcieli cie zabić NIE POLACAM

   Czy ta opinia była pomocna? 8 z 13 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 1 / 5.00

  JESTEM NAPRAWDĘ JUŻ OD WIELU LAT KLIENTEM PROVIDENTU I MUSZĘ POWIEDZIEĆ ŻE POŻYCZAĆ GDY SIĘ MA TO BZDURA ,A JAK SIĘ POTRZEBUJE TO NIE TU BO NIE POMOGĄ ONI NIE SĄ OD TEGO
  PRZY TAKIEJ MARZY POWINNI TROCHĘ INACZEJ NA STAŁYCH KLIENTÓW PATRZEĆ . NIESTETY ....MOGŁEM WZIĄĆ WIĘKSZĄ POŻYCZKĘ WCZESNIEJ ALE W DANEJ CHWILI WYDAWAŁA MI SIĘ TA KWOTA WYSTARCZAJĄCA ... NIESTETY POMYLIŁEM SIĘ I WYSTĄPIŁEM Z PROŚBĄ O DODATKOWĄ KWOTĘ .....I D...A NIE MOŻNA ZA 120 DNI ZA 120 DNI TO NIE BĘDZIE MI TO POTRZEBNE .A BRAŁEM W UPRZEDNICH LATACH WIEKSZE KWOTY I BYŁO DOBRZE LECZ TERAZ JAK SIĘ NAPRAWDĘ POTRZEBUJE TO NIE....ABY NIE POWIEDZIĘĆ BRZYDKO ......SPŁACE TĄ BO ZAWSZE SPŁACAŁEM I NIGDY WIĘCEJ PROVIDENT ...NIE POLECAM NAPRAWDĘ SĄ INNI TERAZ TO DO MNIE DOTARŁO JAK MI PODZIĘKOWALI .NACHODZILI MNIE W DOMU ....WEZ WEZ I PRZEDSTAWICIELE I KIEROWNICY REJONU ABY WZIĄĆ ...I CO .....DU....PA .
  PRZEMYŚLCIE DOKŁADNIE JA ODRADZAM PROVIDENT ........A ZAROBILI NAM MNIE JAK DOBRZE PAMIĘTAM TO JAKIEŚ 10 LAT ABY NIE LEPIEJ ....ODRADZAM ODRADZAM PROVIDENT SĄ INNE FIRMY

  Czy ta opinia była pomocna? 16 z 20 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Bo jest reguła 120 dni i nikt nic na to nie poradzi, więc nie czepiaj się firmy. Takie są zmiany od niedawna. Nie można ich przeskoczyć niestety.

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • 120 dni to wymóg naszego rządu a nie firmy Provident.

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  wysoka cena pożyczki nie wracają prowizji za wcześniejszą spłatę pożyczki.

  Czy ta opinia była pomocna? 11 z 13 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 1 / 5.00

  uwazajcie na oszustow a szczegolnie o zekoma premie oglaszaja sie w mediach i nie chca wyplacic tylko obiecuja ze oddzwonia przekonalam sie na wlasnej skorze juz 5 miesiac sie upominam wcale nie szanuja klijentow jak pisza klamia aby tylko wcisnac pozyczke a szczegulnie uwazajcie na kierownika michala brzezinskiego trzeba zrobic z tym porzadek

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • tez popieram pania padlaM ICH OFIARA STRASZA BEZ PRZERWY

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 1 / 5.00

  A proszę doradzić mi co ja mam zrobić, mam pożyczkę w w/w firmie i szanowna Pani Agenta, której na tym etapie nie będę wymieniał, przez cały okres pożyczki była u mnie tylko raz w momencie podpisania umowy i od tamtej pory co tydzień Ja muszę do niej jeździć z wpłatą bo ta twierdzi że jej się nie opłaca do mnie przyjechać a ja mam do niej 12km w jedną stronę. Jak myślicie czy zgłaszać ten fakt (mam dowody) do siedziby głownej??

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Jak jej się nie chce ruszyć tyłka to niech siedzi w chałupie i zwolni miejsce pracy. Radzę zgłosić do firmy.

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  ok

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 1 / 5.00

  Nachodzą człowieka w domu! nie polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 11 z 11 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • TO BIERZE SIĘ POŻYCZKĘ NA KONTO.

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Trzeba wziąć opcję bez nachodzenia w domu - pozyczke że splata mi na konto. Sam płacisz raty na konto, nikt nie przychodzi. Masz wybór człowieku przy podpisywaniu umowy: obsługa domowa albo spłaty na konto. Włącz myślenie na ON.

   Czy ta opinia była pomocna? 8 z 16 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 1 / 5.00

  NIE POLECAM Witam, Gdy ja wzięłam pożyczkę, choć córka mnie twierdziła, że mają za wysoki %, że to co mówią trzeba brać z przymrużeniem oka, po przekonaniu się na własnej skórze wiem, że trzeba uważać co się podpisuje, a co osobiście mówi ich przedstawiciel przed podpisaniem umowy, UWAŻAJCIE NA TO. Ponieważ w mojej sytuacji z ich przedstawicielem umawiałam się, że raty będę płacić dwa razy w tygodniu 11 każdego miesiąca i 28 dnia każdego miesiąca, i w gdy Pani była w domu, zgodziła się na taką formę płatności, twierdząc że dogadamy się- jak się okazuje, " byle by podpisać umowę w której zawarte jest co innego " Gdy powiadomiłam o tym Providenta siedzibę główną, tak naprawdę mają w dupie swoich klientów, bo mimo tego, że prosisz o to aby przysłali nakazy płatnicze, że nie chcesz takiego przedstawiciela z ich strony widzieć u siebie w domu, bo skoro na co innego człowiek się umawia, a inaczej wychodzi potem w praktyce, czy to nie jest naciąganie byle by podpisać im umowę ... a słów powiedzianych i tak się nie da udowodnić ... Moim zdaniem skoro zgłosiłam to kierownikowi to właśnie on powinien pomóc klientowi skoro klient wyraża chęć spłacania rat ale w innej formie niż dotychczasowej. Chyba najważniejsze jest to aby spłacać raty . SZKODA, ŻE DAŁAM SIĘ NAMÓWIĆ - JUŻ NIGDY WIĘCEJ !!!

  Czy ta opinia była pomocna? 20 z 23 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Umowę podpisuje się na spłaty tygodniowe lub miesięczne. Jeżeli zapłacisz z góry za 2 tygodnie i za 2 znowu to nie ma żadnego problemu. Dobry Doradca powinien się zgodzic, widocznie to była jakaś sierota.

   Czy ta opinia była pomocna? 4 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

2000 zł na lato, zupełnie za darmo od net credit!

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • InCredit InCredit
  4.40 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Filarum Filarum
  4.23 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  3.98 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  4.22 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Money Man MoneyMan
  4.45 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  4.11 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Wonga WONGA
  4.09 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 60 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.05 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.78 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.19 / 5.00
  Pierwsze 2100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.33 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.36 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Credit Credit
  2.72 / 5.00
  Pierwsze 1200 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Cashalot Cashalot
  5.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.02 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.47 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Visset Visset
  3.34 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ferratum Bank opinie Ferratum Bank
  4.10 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Alfa Kredyt Alfa Kredyt
  3.24 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł