Instytucja oferuje specjalną promocję dla wszystkich klientów. Konsument może pożyczyć od 300 do 15000 zł. Jeśli pożyczkobiorca spłaci dług w ciągu miesiąca, wówczas oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył. W momencie gdy nie ureguluje zobowiązania w ciągu 30 dni, są pobierane opłaty, a spłata pożyczki odbywa się zgodnie z harmonogramem. Wszystkie opłaty związane z pożyczką powinny znaleźć się w umowie.

Provident gwarantuje możliwość rozłożenia spłaty na wygodne i dopasowane do budżetu raty. Instytucja pozabankowa we współpracy z AXA, oferuje pakiet ubezpieczenia medycznego.

Provident Polska to znana, międzynarodowa instytucja finansowa, działająca w kraju nad Wisłą od ponad 18 lat. Dostarcza prostych produktów finansowych, dopasowanych do potrzeb klienta. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej o nazwie International Personal Finance (IPF), która jest jednym z największych pracodawców w Wielkiej Brytanii oraz w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Jej marka, Provident, obsłużyła już 3,9 mln klientów, zyskując uznanie na rynku.

Weź pożyczkę w Provident

Provident – Pożyczka za 0 zł na 4 miesiące

Oferta jest skierowana do nowych klientów. W ramach usługi klient może wnioskować od 500 do 1500 zł. Termin spłaty wynosi cztery miesiące, a zadłużenie reguluje się w czterech równych ratach. Pożyczka jest darmowa, dlatego klient oddaje dokładnie tyle ile pożyczył. RRSO wynosi 0 proc.

Co ciekawe, darmowa pożyczka na raty jest innowacyjnym produktem na rynku pożyczek pozabankowych. Większość firm pożyczkowych oferuje darmowe chwilówki, które spłaca się jednorazową wpłatą. W tym przypadku zadłużenie można rozłożyć na raty, dzięki czemu spłata jest dużo mniej inwazyjna dla budżetu domowego pożyczkobiorcy. Zobowiązanie można regulować poprzez przelew na konto Provident, lub w formie gotówki – w oddziale lub w domu pożyczkobiorcy.

Provident – Pożyczka Dopasowana

Pożyczka Dopasowana jest sztandarowym produktem firmy Provident. W ramach tej pożyczki klienci mogą korzystać z pożyczki miesięcznej na konto – bez opłat, jeśli uregulujemy pożyczkę w ciągu miesiąca. Umożliwia zaciągnięcie 15 000 zł, na których spłatę mamy od 3 do 36 miesięcy. Pożyczka jest przelewana na rachunek bankowy klienta, raty również spłacane są przelewem. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.Jeśli klient spłaci pożyczkę dopasowaną w ciągu 30 dni, to Provident nie naliczy opłat. Pożyczkobiorca odda dokładnie tyle ile pożyczył. Co ciekawe z powyższej promocji mogą skorzystać wszyscy klienci Provident.

Pożyczka samoobsługowa w Provident

Pożyczka samoobsługowa to kolejny produkt firmy Provident. Jest to w pełni internetowa pożyczka. Kwota pożyczki waha się w przedziale od 300 do 20 000 zł, a okres kredytowania wynosi od 3 do 48 miesięcy.

Jeżeli klient odda pieniądze w ciągu 30 dni, wówczas jest zwolniony z opłat. Z pożyczki za 0 zł mogą skorzystać wszyscy klienci Provident. Pożyczkobiorcy, którzy nie zdołają spłacić zobowiązania w miesiąc, dług regulują według wyznaczonego przez pożyczkodawcę harmonogramu.

Ważne – nowi klienci w ramach Pożyczki Samoobsługowej mogą skorzystać z oferty 4×0, czyli darmowej pożyczki na cztery miesiące od Provident. W tym przypadku kwota pożyczki nie może przekraczać 1500 zł. Co istotne pożyczka jest w pełni darmowa. Oddaje się dokładnie tyle, ile pożyczyło.

Weź pożyczkę samoobsługową

Provident – pożyczka dla firm

Provident oferuje nie tylko pożyczki dla klientów indywidualnych. Wśród jego propozycji znajdują się także pożyczki dla firm. To bardzo ważna informacja, ponieważ nie każda instytucja pozabankowa przewiduje takie rozwiązanie.

Zaletą tej pożyczki jest możliwość wzięcia jej w formie miesięcznej lub tygodniowej. Pozwala to na dopasowanie oferty do potrzeb danego przedsiębiorcy. W przypadku pierwszej opcji, okres kredytowania wynosi od 6 do 36 miesięcy. Wysokość pożyczki – od 300 do 15 000 zł. Wnioskowanie odbywa się online. Z kolei druga możliwość zakłada spłatę zobowiązania od 30 do 104 tygodni. W tym przypadku można pożyczyć do 10 000 zł.

Pożyczone pieniądze można wykorzystać na dowolny cel, który jest związany z działalnością gospodarczą. Dużym atutem jest również fakt, że odsetki od pożyczki można wpisać w koszty działalności gospodarczej. Co więcej, w przypadku śmierci pożyczkobiorcy dług wygasa, a spadkobiercy nie muszą martwić się uregulowaniem zadłużenia.

Provident – wymagania

Osoba, która ubiega się o pożyczkę w tej firmie, powinna spełniać kilka wymogów. Należy mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski i posiadać telefon komórkowy. Provident wymaga również regularnego źródła dochodów. Firma pożyczkowa nie oczekuje podawania celu, na jaki klient zamierza przeznaczyć otrzymaną kwotę. Ważne jest terminowe uregulowanie zobowiązania. Przestrzeganie warunków ustalonych w harmonogramie spłat pożyczki pozwoli klientowi zachować płynność finansową. W ten sposób uniknie on zadłużenia i zachowa pozytywną historię kredytową.

Provident ma stosunkowo niewielkie wymagania wobec potencjalnego pożyczkobiorcy. Dlatego tym bardziej warto jest zastanowić się nad skorzystaniem z oferty firmy. Właściciele firm mogą wykorzystać uzyskane pieniądze na dokonanie opłat, zakup potrzebnego sprzętu lub skorzystanie z możliwości zainwestowania pieniędzy. Jeżeli terminy spłacania kolejnych rat będą dotrzymywane, taka pożyczka może być bardzo korzystna dla klienta.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Provident

Provident – proces ubiegania się pożyczkę

Proces wnioskowania odbywa się przez internet lub telefonicznie. W obu przypadkach kwotę pożyczki wybiera się za pomocą strony internetowej.

Jak wziąć internetową pożyczkę samoobsługową?

  • wybierz kwotę pożyczki i okres kredytowania. Skorzystaj dostępnego na stronie internetowej kalkulatora,
  • wypełnij formularz online,
  • czekaj na zaakceptowanie wniosku,
  • oczekuj na przelew.

Jak wziąć pożyczkę u doradcy klienta?

  • Wybierz kwotę i okres kredytowania na stronie internetowej pożyczkodawcy,
  • Wypełnij formularz lub zadzwoń do konsultanta,
  • Czekaj na telefon od doradcy i ustal wszystkie szczegóły,
  • Oczekuj na przelew lub gotówkę.

Podczas procesu weryfikacji danych, firma pożyczkowa dokonuje oceny ryzyka kredytowego na podstawie zarobków pożyczkobiorcy i historii kredytowej w rejestrach dłużników. Warto zauważyć, że Provident dość łagodnie patrzy na historię spłat poprzednich zobowiązań. W związku z powyższym o pożyczkę mogą starać się osoby, które miały kiedyś problemy z uregulowaniem swoich długów. Gdy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, potrzebne pieniądze pojawią się na koncie pożyczkobiorcy. Czas oczekiwania na pożyczkę jest uzależniony od polityki transferowej banku.

Okresowa Przerwa w Spłacie w Pożyczce Dopasowanej

Istnieje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Z opcji można skorzystać po uregulowaniu co najmniej 2 rat. Okresowa Przerwa w Spłacie odracza termin spłaty o 1 ratę dla pożyczki z ratą miesięczną.

Uwaga – gdy pożyczamy, musimy kierować się rozsądkiem i sumiennie spłacać nasze zobowiązanie. Jeśli na naszym koncie nie odnotowano terminowej spłaty, jesteśmy o tym informowani. Jeżeli mamy problem z dotrzymaniem warunków harmonogramu, powinniśmy skontaktować się z konsultantem reprezentującym firmę.

Weź pożyczkę w Provident

Wcześniejsza spłata pożyczki

Jeżeli mamy możliwość wcześniejszego oddania raty naszej pożyczki ratalnej, możemy to zrobić w dowolnym momencie. Nie jest to problematyczne, informacje na ten temat Provident umieszcza na swojej stronie internetowej. W przypadku spłaty przed terminem, zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawie o kredycie konsumenckim, rata będzie odpowiednio zmniejszona. Warunkiem jest nieposiadanie zaległości względem firmy.

Jak widać, proces aplikowania o pożyczkę nie jest skomplikowany. Provident umożliwia pożyczkę w pełni samoobsługową. W razie ewentualnych wątpliwości, klient może skonsultować się z doradcą za pośrednictwem telefonu.

Weź pożyczkę w Provident

Provident – podsumowanie