Provident Nasza ocena 6 /10

Provident - opinie

2.18 z 5 Na podstawie 65 opinii
(65 opinie o Provident)

Maksymalna kwota pożyczki: 10000 zł

Provident Polska jest firmą pożyczkową, która udziela pożyczek dopasowanych do potrzeb klienta. Są to zarówno pożyczki z miesięczną i tygodniową ratą, jak i pożyczki za 0 zł oraz pożyczki samoobsługowe. Firmy również mogą liczyć na pomoc finansową, która pomoże im zrealizować biznesowe plany.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Provident gwarantuje zatem możliwość rozłożenia spłaty na wygodne i dopasowane do budżetu raty. Najważniejszym wyróżnikiem firmy jest udzielanie pożyczek w domu klienta. Spłata pożyczki również może odbywać się w domu, w obecności przedstawiciela firmy, bądź przelewem na rachunek bankowy, zależnie od potrzeb pożyczkobiorcy.
Provident Polska to znana, międzynarodowa instytucja finansowa, działająca od ponad 18 lat. Dostarcza prostych produktów finansowych, dopasowanych do potrzeb klienta. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej o nazwie International Personal Finance (IPF), która jest dzisiaj jednym z największych pracodawców w Wielkiej Brytanii oraz w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Jej marka, Provident, obsłużyła już 3,9 mln klientów, zyskując uznanie na rynku.

Weź pożyczkę

Provident – pożyczka dopasowana

Pożyczka Dopasowana to pierwszy z produktów finansowych oferowanych przez Provident. W ramach tej pożyczki klienci mogą korzystać z:

 • Pożyczki miesięcznej na konto – bez opłat, jeśli uregulujemy pożyczkę w ciągu miesiąca. Umożliwia zaciągnięcie 15 000 zł, na których spłatę mamy od 3 do 24 miesięcy. Pożyczka jest przelewana na rachunek bankowy klienta, raty również spłacane są przelewem. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.
 • Pożyczki miesięcznej w gotówce – również gwarantuje brak opłat, pod warunkiem spłaty zobowiązania w miesiąc. Po upływie terminu, raty są spłacane zgodnie z ustalenia zawartymi w umowie. Pożyczkobiorca może starać się maksymalnie o 15 000 zł, które również spłaca w terminie od 3 do 24 miesięcy. Pożyczka jest wypłacona w gotówce, a raty również spłaca się gotówką.
 • Pożyczki tygodniowej w gotówce – zapewnia niskie raty, spłacane gotówką. Pożyczka wypłacana jest do ręki, nie na konto. Klient może pożyczyć maksymalnie 10 000 zł, a na ich spłatę ma od 30 do 90 tygodni.
Wsparcie finansowe oferowane przez Provident jest idealnie dopasowane do potrzeb pożyczkobiorcy. Pomocny doradca pomaga klientom dokonać najlepszego wyboru.

Pożyczka samoobsługowa w Provident

Pożyczka samoobsługowa to kolejny punkt oferty firmy Provident. Jest to w pełni internetowa pożyczka, którą można zaciągnąć w zaciszu własnego domu. Przy spłacie w ciągu miesiąca, również nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Klienci, którzy nie zdołają spłacić zobowiązania w tym terminie, mogą zdecydować się na spłatę w okresie od 3 do 24 miesięcy. Wygodne, comiesięczne raty nie obciążają budżetu i nie prowadzą do niepotrzebnych problemów finansowych. Provident pozwala na przesuwanie terminu spłaty, aby klient nie martwił się trudnością z uregulowaniem zobowiązania.

Weź pożyczkę samoobsługową

Pożyczka dla firm od Provident

Provident oferuje nie tylko pożyczki dla klientów indywidualnych. Wśród jego propozycji znajdują się także pożyczki dla firm. To bardzo ważna informacja, ponieważ nie każda instytucja pozabankowa przewiduje takie rozwiązanie. Zaletą tej pożyczki jest możliwość wzięcia jej w formie miesięcznej lub tygodniowej. Pozwala to na dopasowanie oferty do potrzeb danego przedsiębiorcy. W przypadku pierwszej wspomnianej opcji, pieniądze są udzielane na okres od 6 do 24 miesięcy. Z kolei druga możliwość zakłada spłatę zobowiązania na przestrzeni od 30 do 104 tygodni. Pożyczka dla firm może wynosić nawet 15 000 zł. Harmonogram spłat jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, co czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Weź pożyczkę dla firm

Provident – wymagania

Osoba, która ubiega się o pożyczkę w tej firmie, powinna spełniać kilka wymogów. Należy mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski i posiadać telefon komórkowy. Provident wymaga również regularnego źródła dochodów. Ta firma pożyczkowa nie oczekuje podawania celu, na jaki klient zamierza przeznaczyć otrzymaną kwotę. Ważne jest terminowe uregulowanie zobowiązania. Przestrzeganie warunków ustalonych w harmonogramie spłat pożyczki pozwoli klientowi zachować płynność finansową. W ten sposób uniknie on zadłużenia i zachowa pozytywną historię kredytową.
Provident ma stosunkowo niewielkie wymagania wobec potencjalnego pożyczkobiorcy. Dlatego tym bardziej warto jest zastanowić się nad skorzystaniem z oferty firmy. Właściciele firm mogą wykorzystać uzyskane pieniądze na dokonanie opłat, zakup potrzebnego sprzętu lub skorzystanie z możliwości zainwestowania pieniędzy. Jeżeli terminy spłacania kolejnych rat będą dotrzymywane, taka pożyczka może być bardzo korzystna dla klienta.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Provident

Provident – proces ubiegania się o pożyczkę

Gdy decydujemy się na pożyczkę w firmie Provident, cały proces wnioskowania odbywa się przez internet. Wyboru odpowiedniej kwoty dokonujemy za pośrednictwem strony internetowej. Tam znajduje się kalkulator pożyczkowy oraz szczegóły ofert. Następnie, pożyczkobiorca musi zarejestrować się na stronie marki. W tym momencie może już składać wniosek o pożyczkę. Jest on analizowany przez system, co przyspiesza procedurę. Podczas procesu weryfikacji danych, firma pożyczkowa sprawdza naszą zdolność kredytową w rejestrach dłużników. Gdy decyzja zostaje pozytywnie rozpatrzona, potrzebne pieniądze pojawią się na naszym koncie.

Możliwość przedłużenia pożyczki

Gdy pożyczamy, musimy kierować się rozsądkiem i sumiennie spłacać nasze zobowiązanie. Jeśli na naszym koncie nie odnotowano terminowej spłaty, jesteśmy o tym informowani. Jeżeli mamy problem z dotrzymaniem warunków harmonogramu, powinniśmy skontaktować się z konsultantem reprezentującym firmę. Provident pozwala na jego przedłużenie. To, jak często i na ile dni możemy to zrobić, zależy w dużej mierze od oferty, z której korzystamy. Należy pamiętać, że przedłużanie terminu nigdy nie następuje automatycznie.

Wcześniejsza spłata także możliwa

Jeżeli mamy możliwość wcześniejszego oddania raty naszej pożyczki ratalnej, możemy to zrobić w dowolnym momencie. Nie jest to problematyczne, informacje na ten temat Provident umieszcza na swojej stronie internetowej. W przypadku spłaty przed terminem, zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawie o kredycie konsumenckim, rata będzie odpowiednio zmniejszona. Warunkiem jest nieposiadanie zaległości względem firmy.
Jak widać, proces aplikowania o pożyczkę nie jest skomplikowany. Provident umożliwia pożyczkę w pełni samoobsługową. W razie ewentualnych wątpliwości, klient może skonsultować się z doradcą za pośrednictwem telefonu.

Weź pożyczkę w Provident

Provident – Podsumowanie

Zalety

 • Pożyczka na dowód
 • Oferta dla firm
 • Pożyczka od 18 roku życia
 • Możliwość wcześniejszej spłaty i przedłużenia terminu

Wady

 • Szczegóły oferty podawane po wypełnieniu wniosku
 • Konieczność podania danych pracodawcy

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

4000 zł

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

15000 zł

Okres spłaty

do 24 miesięcy

Godziny pracy w dni powszednie

7:00 – 21:00

Godziny pracy w weekendy

7:00 – 21:00

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Bazy, z których korzysta firma

KRD, ERIF, BIG Infomonitor, BIK

Wiek pożyczkobiorcy

18 – bez górnego limitu

Łączny koszt

51.22%

Darmowa pierwsza pożyczka

Możliwość pożyczki 4000 zł bez dodatkowych opłat

Dodaj opinię o Provident

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Ful profeska. Kasa szybko i bez niepotrzebnych ceregieli. Polecam :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  Zastanawia mnie jak taka firma może istnieć ale do puki są starsi nieudolni ludzie tak będzie istnieć firma . Zapłaciłam mamie 2000 zł długu i ułożyli 500 zł . Prosząc się od ponad 2 miesiecy windykacj o przysłanie na piśmie że pożyczka jest całkowicie spłacona . Pani niby 3 razy wysłała pismo ale do tej pory nie otrzymaliśmy nic . Co za beszczelna zakłamana firma !!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  Niekompetenta firma. Totalnie nie polecam. Po spłacie pożyczki nie dają człowiekowi spokoju żeby wziął następną, oprocentowanie wyssane z palca w dodatku naciągają klientów. Po spłacie pożyczki dostałem pismo że została ona nie spłacona (chyba czas zmienić księgowych), w dodatku próbują wmówić człowiekowi przez telefon jakieś niestworzone historię które nie miały miejsca. Ludzie nie pakujcie się w to bagno którym jest provident!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  Dramat!!!! Doradcy są mili i sympatyczni do momentu podpisania umowy. Miałem do czynienia z Panią, która obsługuje podwarszawski Raszyn i okolice - złośliwa, opryskliwa, natarczywa, niekulturalna baba. Szczerze nie polecam tej firmy.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 1 / 5.00

  Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.Miałem chwilowe problemy finansowe i nie zapłaciłem na czas.Provident wysłał sprawę do e-sądu w lublinie. Dwa dni po tym, spłaciłem dług w całości. Wielokrotnie dzwoniłem z prośbą o wycofanie sprawy, co zgodne jest z procedurą e-sądu, który mówi, że do czasu rozpatrzenia sprawy,powód może w każdej chwili wycofać pozew, a sąd zwróci poniesione koszty, wystarczy jeden mail.Firma stwierdziła jednak, że nie wycofa wniosku pomimo spłaty całości zadłużenia i mam się przygotować na zapłacenie kosztów. Sprawa została rozpatrzona po ponad miesiącu po mojej spłacie zadłużenia! provident miał więc miesiąc na to by polubownie załatwić sprawę i wycofać pozew, niestety ważniejsze było zarobienie na kliencie 1290,00 złotych niż wzajemne poszanowanie i zrozumienie. Jak powiedziała mi pani z działu windykacji, moje problemy nie interesują firmę i mam płacić,bo firma pozwu pomimo spłaty zadłużenia, nie wycofa. Zrozumiałbym takie działanie gdybym uchylał się od spłaty,firma chce odzyskać swoje pieniądze, ale ja wpłaciłem je w całości na drugi dzień po wysłaniu pisma, a więc odzyskali je w całości, trzeba było tylko troszkę empati i zrozumienia, oraz jednego maila do e-sądu, by obie strony były usatysfakcjonowane. Niestety, dla providenta ważniejsze są pieniądze, które można dodatkowo ściągnąć z klienta, niż zasady etyki i wzajemnego zrozumienia.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  WIELKI NEGATYW Unikajcie ich Provident nie jest firmą dobrych pożyczek
  Zrobiłam odstąpienie w ciagu 14 dni data nadania liczy się tak przynajmniej pisze w umowie Lecz nie uznali i mam spłacić całość Uważajcie naciągacze

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Własnie była reklamowana pożyczka, 2000 zł na 1/2 roku, spłacasz 2400 zł. Czyli na cały rok pożyczka to 40% spłacenia. Czy takie pożyczki są dozwolone, aby naciągać ludzi na 40% spłaty?
  Tak wygląda, że czeka się na naiwnych ludzi.
  Mam wrażenie, że ci co zachwalają są z tej złodziejskiej firmy.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 5 / 5.00

  Jestem klientem 3 lata,i niemam problemu z niczym,no napewno sa droga firma ,lecz kazdy z nas jest dorosly i wie co robi.Zawsze mam pomoc agenta,czy tez Kierowniczki,pomoga ,doradza.Zawsze moge wczsniej splacic bez zadnych problemow,zadnej kary nie otrzymalem,moge zawiesic splate rat na 4 tygodnie ,bez zadnych dotatkowych oplat,czy tez kar.Niewiem jak to dziala w innych miastach,ale w LUBLINIE ,JEST NORMALNIE

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 3 / 5.00

  Jak słyszałem nazwę to początkowo myślałem, że to firma, która zatrudnia dentystów i zajmuje się leczeniem zębów. Później się okazało, że u dzielają pożyczek. RRSO bardzo wysokie ale uzyskanie pożyczki podobno łatwe. Kto musi, ten nie ma wyjścia. Żerują zatem na ludziach, którzy znajdują się w trudnej sytuacji finansowej.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 1 / 5.00

  ZŁODZIEJE U NICH SIĘ ROBI NA ODSETKI , DWA LATA SPŁACANIA I WYCHODZI NA TO ŻE MAM JESZCZE 5000 ZŁOTYCH , A WZIĘŁAM 6000 TYSIĘCY . ODRADZAM BO WPAKUJECIE SIĘ W BAGNO .

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 1 / 5.00

  Nie polecam nikomu brać pożyczki w tej firmie . Ja już pożyczkę spłacam 2 lata i nie mogę spłacić bo w razie opóźnień naliczają bardzo wysokie odsetki .Więc ja sobie płacę teraz po 400 złotych miesięcznie i wychodzi na to że zabierają to sobie na poczet odsetek a nie na spłatę . Złodzieje i nic więcej do dodania

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 1 / 5.00

  Chamy nie z tej ziemi 10 zł zadłużenia a telefony co godzina. w dodatku pani co przyjeżdża po chamsku oddawaj kasę !!!! to jest provident

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 1 / 5.00

  Złodzieje i banda oszustów Nie polecam wziołem u nich pożyczkę i za jeden dzień spóźnienia dojebali mi 400zl kary pani konsultantka powiedziała ze jak nie spłacę na teraz to na drugi dzień będę miał 500zł NIE POLECAM !!!!!! takich to powinno pod zamknięciem trzymać

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 10 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 1 / 5.00

  ODRADZAM!!! ZNALAZŁAM SIĘ W BARDZO TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ. POINFORMOWAŁAM O TYM "DORADCĘ" I POWIEDZIAŁAM, ŻE NIE ZAMIERZAM OSZUKAĆ FIRMY I, ŻE W MIARĘ MOŻLIWOŚCI SPŁACĘ JAK NAJSZYBCIEJ POŻYCZKĘ (1596 zł). OWY PRZEDSTAWICIEL OPRÓCZ NAHALNYCH TELEFONÓW I SMSÓW OBWIESZA MOJE DRZWI ULOTKAMI Z FIRMY Z DOPISKIEM "PILNY KONTAKT",KTÓRE KAŻDY SĄSIAD SOBIE CZYTA (dyskrecja ). WCZORAJ WRACAM PO 22GIEJ Z PRACY ,PO 16STU GODZINACH PRACY A TU PRZED MOIMI DRZWIAMI WYŁOŻONA WYCIERACZKA ULOTKAMI Z PROWIDENTA. NAPISAŁAM DO NIEGO SMSA ZE TO BEZCZELNE Z JEGO STRONY TO MI ODPISAŁ, ŻE BEZCZELNE TO JEST TO ŻE NIE SPŁĄCZY W TERMINIE. ZADZWONIŁAM WIĘC DO KIEROWNICZKI A TA KU MOJEMU ZDZIWIENIU,NIE DOPUSZCZAJĄC MNIE DO GŁOSU,KRZYCZĄC DO MNIE OBWIEŚCIŁA MI,ZE W CIĄGU 24H WYŚLE MOJĄ SPRAWĘ DO E-SĄDU I BĘDĘ MIAŁA KOMORNIKA I NIE ZAPŁACĘ 1596 zł A DWA RAZY TYLE. BARDZO CHAMSCY LUDZIE.NIE RAZ KORZYSTAŁAM Z TEJ FIRMY I NIGDY NIE MIAŁAM TAKICH PROBLEMÓW JAK TERAZ.JEDYNIE PO ZADZWONIENIU DO DZIAŁU WINDYKACJI ZOSTAŁAM MIŁO POINFORMOWANA O DALSZYM PRZEBIEGU NASZEJ WSPÓŁPRACY ITD. STRASZYĆ LUDZI TO JEST METODA? ZACHOWANIE ICH JEST KARALNE.NĘKANIE, ZASTRASZANIE IGROŻENIE.TACY PRACOWNICY PSUJĄ WAM OPINIĘ.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 4 / 5.00

  Ja uważam, że Provident jest dobra firma. Może liczą sobie prawie dwukrotna kwotę do spłaty, ale jeśli miałam problemy z terminowa spłata nigdy nie było problemu spłaty z 2 tygodniowym opóźnieniem. Osoby pracujące w dziale odzyskiwania należności zawsze byli mili i nikt nigdy nie straszył mnie windykacja, komornik itp. Ja polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 1 / 5.00

  Nie napisałam miłego komentarza ale czytam tu gorsze. Niestety moderacja go nie zaakceptowała. Hmm

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 1 / 5.00

  Nie polecam. Koszty dwa razy większe niż mówią poza tym nie profesjonalni ludzie tam pracują. Ciężko kontakt z doradcą i kierownikiem

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 3 / 5.00

  pożyczka na dowód w 15 min na konto do 30 tys zł wejdz na wwwkredyt66pl

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  Miałam w providentcie trzy pożyczki. Różnie to bywało ale ogólnie jestem zadowolona. Zasada jest taka jak wszędzie, jeśli ty jesteś wporzadku wobec nich, oni są wporzadku wobec ciebie. Ogólnie chodzi o to żeby płacić co tydzień coś, nawet najmniejsze kwoty, wtedy nawet jak masz zaległości to się nie czepiaja bo widzą że najmniejsza ale wyrarzasz chęć spłaty, nie chowasz się i nie unikasz. Gożej jak nie płacisz wcale... Miałam takie dwa okresy gdzie nie płaciłam nic po dwa, trzy miesiące.. Wtedy zjawiał się kierownik. Wiadomo taka jego praca, straszył mnie windykacja ze jeśli nic nie wpłacę. Zależy jeszcze na jakiego trafi się człowieka, akurat w moim przypadku obydwaj byli skonczonymi hamami i burakami i takie wizyty nie należą do miłych. Gdy nie płacisz zaczyna się też wydzwanianie z różnych numerów, szczególnie nie polecam odbierać numeru 535... Jest to pan, którego numer w internecie jest okrzyknięty mega negatywna opinia, a to że ten pan jest hamem to mało powiedziane. Natomiast przedstawicielka która do mnie przyjeżdża, od lat ta sama to bardzo fajna kobitka. Bardzo ja lubię i szanuję jako człowieka,i poprostu się zaprzyjaznilysmy. Wiadomo taka jej praca żeby przyjeżdżać po pieniądze, ale gdy nie mam nie jest natarczywa, nie wali w okna i drzwi.. Zawsze miło pogadamy. Jestem ogólnie zadowolona bo nigdy nigdzie nie chcą mi dać, a tu mam zawsze. A że trzeba spłacić to wiadomo. Jak wszędzie.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 2 / 5.00

  Czy spłacasz raty w terminie czy nie, jeśli spłacisz nawet z rocznym opóźnieniem i tak Ci przyznają kolejną pożyczkę ,a nawet sami będą dzwonić i proponować. Oczywiście jak przy opóźnieniach straszenie, spłaty na ich warunkach itp. jednak po kilku telefonach z ich strony trafiłam na konsultanta, który wysłuchał mnie do końca i pożyczkę spłaciłam po miesiącu odrazu, wystarczy trafić na człowieka. Kolejnym minusem jest rzekoma pożyczka samoobsługowa- tylko z nazwy ,bo w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Dalej preferują wizytę przedstawiciela w domu i podpisanie umowy, gotówka do ręki... jesli chcesz na konto musisz poczekać kilka dni , ponieważ dokumenty przekazują do góry we wtorki. Plus taki ,że jakim opornym w spłacie klientem byś nie był i tak dadzą Ci pożyczkę :)

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.29 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.44 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.36 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.34 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.98 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.98 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.77 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.17 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.45 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.58 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.31 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credit Credit
  2.61 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Wonga WONGA
  3.84 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł