GoldKredyt.pl wprowadza na rynek pożyczki dla firm na start. Jako nowa instytucja pośrednik stara się wypełnić niszę i odpowiedzieć na potrzeby początkujących przedsiębiorców. Mogą oni liczyć na kwoty rzędu 10 tys. zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 24 miesiące. Wniosek wypełnia się online, a decyzja dotycząca przyznania pożyczki zapada już w ciągu godziny.

Gold Kredyt to firma o dużym doświadczeniu, która na polskim rynku działa od 2017 roku. Dlatego każdy klient może być pewien, że otrzyma w pełni profesjonalną ofertę dostosowaną do współczesnych standardów pożyczek online.

Pożyczka do 20000 zł na działalność gospodarczą od GoldKredyt.pl

Pożyczki dla firm w GoldKredyt.pl

W ofercie produktowej GoldKredyt.pl znajdują się pożyczki na działalność w kwocie do 10 tys. zł. Są to pożyczki na raty, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by dług uregulować z pomocą jednorazowej opłaty. Maksymalna ilość rat, na jaką można rozłożyć spłatę pożyczki to 24 comiesięczne przelewy. Co ważne, w GoldKredyt.pl o pieniądze można wnioskować już pierwszego dnia prowadzenia działalności. To bardzo istotne, ponieważ właśnie we wstępnej fazie prowadzenia firmy, przedsiębiorcy mają największe problemy ze znalezieniem finansowania. W GoldKredyt.pl mogą ubiegać się o dodatkową gotówkę już od kwoty 1000 zł, a dla tych z odrobinę większymi potrzebami, firma przygotowała górny, 10-krotnie wyższy limit. O 10 tys. można wnioskować już od pierwszej pożyczki.

Sprawdź szczegóły oferty!

Warunki uzyskania pożyczki na działalność

Każdy klient GoldKredyt.pl musi prowadzić firmę. Może to być jednoosobowa działalność, ale osobowość prawna jest podstawowym wymogiem pożyczkodawcy. Żeby złożyć internetowy wniosek wystarczy, że:

  • firma jest zarejestrowana w Polsce,
  • przedsiębiorca nie figuruje w żadnym rejestrze dłużników BIG,
  • wnioskodawca posiada stały adres zamieszkania w Polsce.

Oferta GoldKredyt.pl skierowana jest głównie do sektora mikro, małych i średnich firm. Ogromną zaletą całej procedury jest brak wymogów dotyczących dokumentów. Jedyny potrzebny do uzyskania pożyczki to dowód osobisty. GoldKredyt.pl nie sprawdza obrotów na firmowym koncie, nie oczekuje też wyciągów z banku.

Weź pożyczkę na firmę

Wnioskowanie o pożyczkę w GoldKredyt.pl – krok po kroku

Cały proces ubiegania się o dodatkową gotówkę został uproszczony, tak by zajmował jak najmniej czasu. Pierwsze, co należy zrobić to dokonać symulacji kosztów pożyczki. Pomoże w tym prosty kalkulator na stronie głównej. Składa się z dwóch suwaków, dzięki którym ustawia się wysokość pożyczki i ilość rat potrzebnych na spłatę. W ten sposób otrzymujemy przybliżony całkowity koszt, jaki przyjdzie zapłacić za obsługę pożyczki. Składa się na niego opłata przygotowawcza i odsetki.

Po dokonaniu decyzji odnośnie wysokości i czasu spłaty można przejść do wypełnienia internetowego wniosku. Warto wcześniej przygotować dowód osobisty. Po przesłaniu formularza online decyzja o pozytywnej bądź negatywnej weryfikacji, zostanie podana w ciągu godziny.

Jeśli pożyczka zostanie przyznana, ostatni etap polega na umówieniu dogodnego terminu z kurierem, który przywiezie umowę. Pieniądze zostaną przelane niezwłocznie po doręczeniu podpisanej umowy do siedziby GoldKredyt.pl.

Pożyczka do 20000 zł na działalność gospodarczą od GoldKredyt.pl

GoldKredyt.pl – Podsumowanie

Goldkredyt.pl - zalety

  • Pożyczka już od 1 dnia działalności,
  • Długi okres kredytowania,
  • Szybki proces rozpatrywania wniosków,
  • Wystarczy jedynie dowód osobisty.

Goldkredyt.pl - wady

  • Stosunkowo niska kwota maksymalna pożyczki,
  • Weryfikacja w rejestrach BIG.

Informacje o Goldkredyt.pl

Nazwa firmy

Aasa Polska S.A.

Adres ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
Telefon 22 100 84 80
Adres e-mail kontakt@goldkredyt.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9:00-20:00
Sobota: 12:00 -16:00
Niedziela: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek