Autokapital.pl świadczy nowoczesne pożyczki pozabankowe. Pomoc finansowa jest oferowana we współpracy z funduszem PSF LEASE FIZ AN zarządzanym przez Saturn TFI S.A.

Autokapital.pl oferuje pożyczki pod przewłaszczenie i na zakup pojazdu.  Klientem firmy może  zostać zarówno przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą jak również osoba fizyczna. W przypadku pożyczek pod zastaw, jedynym warunkiem jest posiadanie samochodu osobowego lub dostawczego (do 3,5 t).  Co ciekawe firma świadczy również pożyczki na zakup samochodu. Ważną informacją jest fakt, iż pożyczkodawca weryfikuje zdolność kredytową pożyczkobiorcy BIK, BIG lub KRD. Atutem firmy jest kompetentna kadra menadżerska. Osoby odpowiedzialne za zarządzanie firmą i produktem posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w bankowości, firmach leasingowych i ubezpieczeniowych. Firma określa swoje pożyczki jako przyjemne i bezpieczne. Z tego powodu Autokapital.pl jest idealną opcją dla osób, które szybko potrzebują dużej ilości gotówki na dowolnie wybrany cel.

Pożyczka do 100 000 zł pod zastaw samochodu!

Nawet 100 000 zł pod zastaw samochodu w Autokapitale

Pożyczka pod zastaw w Autokapital.pl polega na przeniesieniu przez pożyczkobiorcę własności należącego do niego pojazdu na rzecz firmy udzielającej pożyczki na raty. Minimalna kwota pożyczki wynosi 10 000 zł, maksymalna zaś to 100 000 zł. Okres spłaty zobowiązania konsument przewidziany jest na 12, 24, 36 lub 48 miesięcy. Pożyczkodawca od swoich klientów wymaga spłaty zobowiązania w ratach. Co ciekawe firma nie wymaga zaświadczeń o dochodach. W związku z czym z ofety Autkapital.pl mogą skorzystać osoby bezrobotne.

Pożyczka na zakup samochodu do 100 000 zł na 48 miesięcy

Autokapital.pl udziela pożyczek na zakup samochodu. Finansowaniem zwrotnym mogą zostać objęte firmy i osoby fizyczne. Pożyczkobiorca musi mieć minimum 21 lat i nie może przekraczać 71. Maksymalna kwota pożyczki może wynieść 100 000 zł. Wysokość udzielonego zobowiązania jest ustalona na 65 proc. wartości pojazdu. Produkt finansowy jest oferowany na samochody osobowe i dostawcze (do 3, 5 t). W przypadku pożyczki na zakup instytucja pozabankowa również nie wymaga zaświadczeń o zarobkach. Natomiast istnieje prawdopodobieństwo, że firma sprawdzi obecność potencjalnego klienta w BIK, BIG i KRD.

Wygodna wycena samochodu

Autokapital.pl na swojej stronie internetowej potencjalnym klientom oferuje szybką i wiarygodną wycenę prawdopodobnej pożyczki. W tym celu wystarczy wypełnić prosty formularz. W kwestionariuszu należy podać takie dane jak: marka, model i typ samochodu. Należy też określić przebieg auta i datę jego pierwszej rejestracji. W celu kontaktu wymagane są również podstawowe dane pożyczkobiorcy, czyli: adres e-mail i numer telefonu.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Wymagania w Autokapital

Autokapital.pl nie wymaga zaświadczeń o dochodach. Osoba pożyczająca pieniądze musi być w wieku od 21 do 70 lat. Głównym warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie samochodu osobowego. Ponadto właścicielem auta może być tylko jedna osoba. Dodatkowym wymogiem jest to, aby posiadaczem samochodu był pożyczkobiorca. Autokapital.pl obliguje swoich klientów do okazania karty pojazdu oraz dwóch kompletów kluczyków. Zastawiony pojazd musi być samochodem osobowym, który ma maksymalnie 12 lat. Pożyczkodawca wymaga, aby w aucie nie było ustanowionych żadnych zabezpieczeń. Dodatkowym warunkiem, który należy spełnić, jest obowiązek posiadania polisy OC.

Weź pożyczkę

Autokapital – proces ubiegania się o pożyczkę

Jeżeli klient spełnia powyższe wymagania, może starać się o pożyczkę.Całe zobowiązanie spłaca się w ratach. Czas na uregulowanie zobowiązania przewidziany jest od 12 do 48 miesięcy. Sam proces ubiegania się o pożyczkę nie jest skomplikowany. Wypełnienie formularza rejestracyjnego powinno zająć maksymalnie kilka minut. Do otrzymania koniecznej gotówki wystarczy zrealizować pięć prostych kroków:

 1. Wpisanie danych pojazdu na stronie Autokapital.pl. Dzięki temu pożyczkodawca będzie mógł udzielić wstępnej informacji, jaką kwotę pożyczki może otrzymać potencjalny klient.
 2. Pożyczkobiorca wypełnia swoje dane osobowe oraz udziela informacji o pojeździe w celu przygotowania umowy pożyczki przez przedstawicieli Autokapital.pl*
 3. Wycena pojazdu pożyczkobiorcy. W związku z tym ustalane jest spotkanie z rzeczoznawcą, który dokonuje wyceny potwierdzającej wartość samochodu.*
 4. Podpisanie umowy pożyczki. W tym celu z klientem firmy kontaktuje się pracownik Autokapital.pl i uzgadnia szczegóły związane z podpisaniem dokumentów. Również dokonywane są formalności w wydziale komunikacji (wpis w dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu) oraz zawierane są wymagane ubezpieczenia.
 5. Wypłacenie pożyczki na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Pieniądze wypłacane są w ciągu 24 godzin od podpisania umowy i ustanowienia wszystkich wymaganych zabezpieczeń.

* Tylko w przypadku pożyczki pod zastaw.

Wypełnij formularz

Autokapital – podsumowanie

Zalety

 • Prosty proces ubiegania się o pożyczkę
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Brak wymogu zaświadczenia o dochodach
 • Brak weryfikacji zdolności kredytowej w BIK i KRD

Wady

 • Opłata za wycenę pojazdu przez rzeczoznawcę
 • Wysokie koszty pożyczki

Wejdź na autokapital.pl

Autokapital - pożyczka do 100 000 zł pod zastaw samochodu

Informacje o Autokapital

Nazwa firmy

PSF Loans Sp. Z o.o.

Adres Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa
Telefon (22) 777 49 90
Adres e-mail biuro@psfl.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9.00 - 17.00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek