Ekassa dla firm to firma, która oferuje pożyczki ratalne dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Jeśli jesteś właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej od co najmniej 6 miesięcy, możesz skorzystać z pożyczki Ekassa dla firm. Zyskaj nawet do 30 000 złotych finansowania z okresem spłaty, który możesz rozłożyć nawet na 48 miesięcy.

Ekassa to możliwość uzyskania od 1000 do nawet 30 000 złotych finansowania dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych. Ekassa zna potrzeby rynku i ma świadomość, że każdemu może przytrafić się pilna potrzeba gotówki, ale nie zawsze istnieje możliwość uzyskania kredytu bankowego. Ekassa wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oferuje do 30 000 złotych pożyczki dla firm z okresem spłaty od 12 do nawet 48 miesięcy. Wystarczy być właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej, aby móc wnioskować o pożyczkę ratalną dla firm od Ekassa.

Zobacz warunki pożyczki

Jak wziąć pożyczkę dla firm w Ekassa krok po kroku?

 1. Wybierz kwotę i okres pożyczki,
 2. Wypełnij wniosek online lub porozmawiaj z konsultantem,
 3. Otrzymaj pieniądze na konto.

Wnioskowanie o pożyczkę od Ekassa jest banalnie proste. Na stronie pożyczkodawcy należy wybrać przy pomocy interaktywnych suwaków interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. Pożyczka to od 1000 do nawet 30 000 złotych, natomiast okres spłaty to od 1 do 48 miesięcy. Od razu widzimy również szacowane koszty pożyczki, repozycję oraz termin spłaty najbliższej raty. Po ustawieniu zadowalających nas parametrów wystarczy kliknąć “Weź swoją pożyczkę” i przejść do wniosku pożyczkowego.

Wniosek możemy złożyć wspólnie z konsultantem podczas rozmowy telefonicznej lub online. Konsultant pomoże nam przebrnąć przez wniosek i udzieli niezbędnych informacji oraz odpowie na wszelkie pytania. Wniosek online nie jest jednak ani długi, ani skomplikowany i samodzielnie możemy przez niego przejść. Niezbędne będą dane zarówno wnioskującego jak i jego działalności gospodarczej. We wniosku wprowadzamy dane osobowe oraz adresowe, a także informacje związane z działalnością. Po uzupełnieniu i przesłaniu wniosku firma dokona weryfikacji danych. Wraz z weryfikacją danych, Ekassa zweryfikuje również naszą zdolność i historię kredytową. Po dopełnieniu wszystkich formalności pozostaje oczekiwać na decyzję ze strony firmy pożyczkowej.

Pozytywna decyzja oznacza, że firma udzieli nam finansowania. Niezbędne w tym celu jest posiadanie rachunku firmowego obsługiwanego online, co przyda się już podczas weryfikacji danych. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pozostaje zaakceptować warunki umowy pożyczki oraz oczekiwać przelewu środków na konto. Środki, które wpłyną na nasz rachunek firmowy od razu dostępne są do wykorzystania.

Warunki pożyczki Ekassa dla firm

Ekassa nie stawia wysokich wymagań względem swoich klientów. Warunki konieczne do spełnienia, to bycie właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej oraz posiadanie ważnego dowodu osobistego. Istotne jest również posiadanie rachunku firmowego, który potrzebny do weryfikacji oraz wypłaty środków. Wymagania wyglądają następująco:

 • Ukończone co najmniej 18 lat i posiadanie ważnego dowodu osobistego,
 • Bycie właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej od co najmniej 6 miesięcy,
 • Posiadanie rachunku firmowego z dostępem online,
 • Posiadanie aktywnego numeru telefonu oraz adresu email.
Sprawdź ofertę!

Ekassa dla firm – spłata i szansa na przedłużenie pożyczki

Klient uzyskując pożyczkę dla firm od Ekassa otrzyma wraz z umową pożyczki harmonogram spłaty. W harmonogramie podane są terminy wykonalności płatności, czyli jest to termin w którym finalnie powinna zostać uregulowana dana rata pożyczki. Klient podpisując umowę pożyczki obliguje się do opłacania rat pożyczki w terminie i akceptuje wszelkie kary nałożone przez pożyczkodawcę w wyniku braku terminowej spłaty. Do konsekwencji braku terminowej spłaty zaliczyć można odsetki karne regulowane treścią ustawy.

Firma pożyczkowa Ekassa nie informuje o możliwości wydłużenia lub przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki. Jednak jeśli jako klient mamy świadomośc, że możemy mieć problem w terminowym opłaceniem raty, należy skontaktować się z pożyczkodawcą w celu przedstawienia sytuacji i wspólnego znalezienia rozwiązania problemu. Ekassa skłonna jest podjąć negocjacje z takim klientem.

Ekassa dla firm – podsumowanie

Pożyczki od Ekassa to proste i pewne źródło finansowania dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Firma daje możliwość uzyskać pożyczkę w kwocie do 30 000 złotych z okresem spłaty do nawet 36 miesięcy. Aby móc skorzystać z oferty Ekassa dla firm wystarczy być pełnoletnim właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej od co najmniej 6 miesięcy, oraz posiadać rachunek firmowy z dostępem online. Firma nie weryfikuje zdolności kredytowej pożyczkobiorców, a wymaga jedynie terminowej spłaty zobowiązania. Wniosek można złożyć w całości online lub skorzystać z pomocy konsultanta podczas rozmowy telefonicznej.

Ekassa - zalety

 • Od 1000 do 30 000 złotych finansowania,
 • Okres spłaty to od 1 do 48 miesięcy,
 • Wystarczy prowadzić działalność od co najmniej 6 miesięcy,
 • Bez zaświadczeń o dochodach,
 • Możliwość wnioskowania online.

Ekassa - wady

 • Brak możliwości przesunięcia terminu spłaty,
 • Konieczność posiadania rachunku firmowego z dostępem online.

Informacje o Ekassa

Nazwa firmy

TAMGACOM LLC

Adres Sharjah Media City 10/1
Sharjah
Telefon
Adres e-mail info@ekassa.com
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 09:00-17:00
Niedziela: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek