Sprawdź pożyczkę ratalną od Ekassa! Otrzymaj nawet 9000 zł i spłacaj dług w wygodnych i bezpiecznych ratach! Potrzebujesz szybkiej gotówki? Złóż wniosek już teraz a gotówka znajdzie się na Twoim koncie nawet w 15 minut!

Ekassa oferuje pożyczki spłacane w tygodniowych ratach, których główne koszty wynikają z prowizji oraz oprocentowania. Klient może wybrać spłatę w 8 lub 12 tygodni – im dłuższy okres spłaty tym wyższe koszty. Wysokość RRSO pożyczki Ekassa oscyluje od 175 do 380%, co jest dobrym wynikiem jeśli chodzi o krótkoterminowe pożyczki ratalne.

Pożyczka na raty w Ekassa – kwoty i czas spłaty

Ekassa udziela szybkich pożyczek ratalnych, z krótkim terminem spłaty. Można tu otrzymać pożyczkę na kwotę od 2000 do 9000 zł, z terminem spłaty wynoszącym 8 lub 12 tygodni. Co ważne, gdy wybierzemy pożyczkę na 8 tygodni maksymalna kwota pożyczki wynosi 9000 zł. W przypadku oferty na 12 tygodni, maksymalna kwota wynosi 5900 zł.

Co jeszcze wyróżnia pożyczki online w Ekassa?

 • Ekassa oferuje usługę naprawy historii kredytowej – FinZdrowie.
 • Minimum formalności do otrzymania pożyczki online.
 • Z oferty mogą skorzystać osoby zadłużone.
 • Szybka decyzja kredytowa – pożyczka w 15 minut na koncie.
 • Spłata pożyczki przebiega w tygodniowych ratach.

Aktualne promocje i kody rabatowe

Na obecną chwilę Ekassa nie posiada oferty promocyjnej. O nowych promocjach pożyczek online z pewnością poinformujemy! Sprawdzaj na bieżąco!

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Ekassa

Ekassa stawia bardzo proste wymagania:

 • ukończone min. 18 lat,
 • dowód osobisty lub karta stałego pobytu,
 • polskie obywatelstwo,
 • stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • stały dochód,
 • telefon komórkowy,
 • konto osobiste.

Aby otrzymać pożyczkę w Ekassa należy wypełnić wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy. Uzupełnij formularz podając prawdziwe dane i przejdź weryfikację tożsamości. Cały proces zaciągania pożyczki odbywa się online. Nie musisz wysyłać żadnych dokumentów czy też rozmawiać z konsultantami.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Jedynym dokumentem potrzebnym do otrzymania pożyczki na raty w Ekassie jest dowód osobisty. W trakcie wypełniania wniosku pożyczkowego należy podać dane jak numer PESEL czy numer dowodu osobistego.

Nie musisz wysyłać zdjęcia dokumentu tożsamości, ani żadnych innych dokumentów.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Ekassa?

Ekassa jest elastyczna w kwestii źródła dochodów osób wnioskujących o pożyczkę ratalną. Pożyczkę można otrzymać każda osoba, która wykazuje stałe źródło dochodów, np.: renta, emerytura, umowa o pracę czy umowa na czas określony.

Informacje o swoim zatrudnieniu należy przedstawić w oświadczeniu podczas wypełniania wniosku o pożyczkę.

Ekassa – weryfikacja w bazach dłużników

Ekassa weryfikuje bazy dłużników w celu przeprowadzenia dokładnej oceny zdolności kredytowej swoich klientów. Firma pożyczkowa współpracuje z Biurami Informacji Gospodarczej, jednak nie wskazuje dokładnie w jakich firmach zostanie zweryfikowany klient.

Pożyczkodawca akceptuje klientów ze słabą historią kredytową, jednak tylko w przypadku, gdy jest pewny, że pożyczkobiorca spłaci wszystkie raty. Na stronie Ekassa można znaleźć informację przestrzegającą nierzetelnych klientów: “Niezdolność do spłaty pożyczki oznacza dla nas tyle, że nie chcesz go spłacić. Jeżeli od początku nie chcesz spłacić pożyczki, to najlepiej od razu skontaktuj się z inną firmą.”

Czy Ekassa udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Ekassa nie informuje o współpracy z BIK, co oznacza, że można tu dostać pożyczkę na raty bez BIK! Pożyczkodawca akceptuje klientów ze słabą historią kredytową. Dodatkowo oferuje usługę pomocy w poprawie historii kredytowej.

Czy Ekassa udziela pożyczek dla zadłużonych?

Tak, Ekassa udziela pożyczek osobom zadłużonym, jednak pod warunkiem, że posiadają odpowiednią zdolność kredytową.

Czy w Ekassa można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Firma pożyczkowa Ekassa udziela pożyczek dla zadłużonych, co oznacza, że również osoby z komornikiem mogą liczyć na pomoc gotówkową. Z drugiej strony, pożyczkodawca przelewa pieniądze z pożyczki bezpośrednio na rachunek klienta. Istnieje ryzyko, że komornik od razu zajmie całą kwotę pożyczki.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Ekassa – krok po kroku

Zaciągnięcie pożyczki na raty w Ekassie to kilka prostych kroków. Poniżej szczegółowo przedstawiamy co należy zrobić po kolei, aby otrzymać szybką pożyczkę online:

 1. Wejdź na stronę pożyczkodawcy i wybierz interesującą Cię kwotę oraz czas spłaty.
 2. Zapoznaj się ze szczegółami oferty, zaakceptuj regulamin oraz politykę prywatności i kliknij przycisk “Dalej”.
 3. Wypełnij wniosek. Składa się on z kilku formularzy. Podaj wszystkie wymagane dane i wyraź zgody na przetwarzanie danych.
 4. Dokonaj weryfikacji tożsamości online lub przez przelew.
 5. Podpisz warunki pożyczki.
 6. Poczekaj na informację o udzieleniu pożyczki.
 7. Pieniądze zostaną przelane na Twoje zweryfikowane konto. Spłacaj pożyczkę zgodnie z harmonogramem spłaty otrzymanym na pocztę e-mail.

Weryfikacja tożsamości klienta Ekassa

Ekassa stosuje dwie metody weryfikacji swoich klientów: weryfikacja rachunku online oraz weryfikacja przez przelew 0,01 zł. Podczas wypełniania wniosku zostanie poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości. Aby weryfikacja przebiegła prawidłowo, musisz skorzystać z konta utworzonego na Twoje dane.

Weryfikacja rachunku online – w trakcie wnioskowania o pożyczkę na raty zostaniemy poproszeni o zalogowanie do bankowości elektronicznej. Pożyczkodawca pobierze dane z konta niezbędne do udzielenia pożyczki. Jest to w pełni bezpieczna metoda stosowana również przez banki.

Weryfikacja przelewem groszowym – wykonaj przelew na kwotę 0,01 zł, na konto wskazane przez pożyczkodawcę. W tytule przelewu podaj dwie informacje: opłata rejestracyjna oraz numer PESEL.

Spłata pożyczki na raty w Ekassa

Spłata pożyczki Ekassa przebiega w tygodniowych ratach – harmonogram spłaty znajdziesz w wiadomości wysłanej na Twój adres e-mail oraz na swoim profilu klienta Ekassa.

Spłaty można dokonywać na dwa sposoby:

 • przelewem zwykłym – księgowanie przelewu może potrwać od 1 do 3 dni,
 • przelewem za pośrednictwem profilu klienta – Ekassa gwarantuje zaksięgowanie wpłaty w 15 minut.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, Ekassa umożliwia wcześniejszą spłatę pożyczki na raty. Skontaktuj się z pożyczkodawcą i ustal warunki wcześniejszej spłaty – kwota będzie znacznie niższa!

Wydłużenie terminu spłaty

Niestety! Ekassa nie umożliwia wydłużenia terminu spłaty! Nim zaciągniesz pożyczkę w tej firmie dokładniej zaplanuj swój budżet i zapewnij rezerwę na spłatę tygodniowych rat.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Brak spłaty pożyczki w Ekassa wiąże się z wszczęciem postępowania windykacyjnego. Pożyczkodawca ma prawo przekazać prawa do odzyskiwania długu zewnętrznej firmie lub robić to samodzielnie przez wewnętrzny dział windykacji.

Jak przebiega windykacja należności?

W pierwszej kolejności należy spodziewać się wezwań do zapłaty, czyli tzw. monitów. Windykator terenowy w imieniu Ekassa może próbować nawiązać kontakt w celu ustalenia warunków spłaty długu. Najlepiej jest porozumieć się z windykatorem i spłacić całe zobowiązanie. W innym wypadku sprawa może zakończyć się postępowaniem komorniczym i poważnymi problemami.

Kolejna pożyczka w Ekassa

Kolejny wniosek o pożyczkę ratalną w Ekassa można złożyć po 4 dniach, od momentu spłaty pożyczki. Zaloguj się na swój profil Ekassa i znajdź okienko “Nowa chwilówka”. Wnioskując o kolejną pożyczkę, wystarczy wpisać kwotę i czas pożyczki. Nie musisz ponownie podawać wszystkich danych, gdyż są one zapisane w bazach pożyczkodawcy.

Logowanie do panelu użytkownika

Aby zalogować się na swój profil klienta należy:

 1. Wejść na stronę Ekassa i kliknąć przycisk “Logowanie” – prawy górny róg strony.
 2. Wpisz numer kontaktowy, podany przy wnioskowaniu o pożyczkę.
 3. Wpisz hasło otrzymane na numer telefonu. Gotowe!

Problemy z logowaniem

W razie problemów z logowaniem skontaktuj się z biurem obsługi klienta Ekassa

Zmiana danych w Profilu Klienta

Zaloguj się na profil klienta, odnajdź zakładkę “Dane osobowe” a następnie wprowadź zmiany. Jeżeli nie możesz poradzić sobie sam, skontaktuj się z biurem obsługi klienta Ekassy.

Ekassa – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Ekassa można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Nie, kolejną pożyczkę w Ekassie można zaciągnąć 4 dni od spłaty poprzedniej.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Ekassa?

Powodem odrzucenia prośby o pożyczkę mogą być:

 • zbyt wiele negatywnych wpisów o niespłaconych pożyczkach w bazach dłużników,
 • aktywna pożyczka w Ekassie,
 • brak zdolności kredytowej,
 • źle wypełniony wniosek o pożyczkę.

Czy w Ekassa dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Ekassa pracuje od poniedziałku do soboty. Możliwe jest otrzymanie pożyczki w weekend, jednak zależy to od wielu czynników. Złóż wniosek i sam sprawdź! Zawsze możesz zrezygnować z pożyczki w 14 dni od zawarcia umowy, bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Ekassa trafi do sądu?

Sprawa trafi do sądu dopiero, gdy nie będziemy spłacali pożyczki przez bardzo długi czas, dodatkowo unikając kontaktu z działem windykacji.

Jakie źródła dochodu akceptuje Ekassa?

Ekassa akceptuje wszystkie legalne, stałe źródła dochodu. Wypełnij wniosek i sprawdź czy możesz otrzymać pożyczkę na raty przy swoich dochodach!

Czy Ekassa wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie, Ekassa nie wymaga żadnych zaświadczeń!

Jaki długo czeka się na pożyczkę online w Ekassa?

Pożyczkę na raty w Ekassa dostaniesz nawet w 15 minut!

Czy w Ekassa trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie, pożyczka ratalna w Ekassie jest udzielana na dowolny cel.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Ekassa?

Spłacając pożyczkę wcześniej możesz sporo oszczędzić! Zgłoś chęć wcześniejszej spłaty kontaktując się z biurem obsługi klienta Ekassa i zapytaj ile musisz zapłacić!

Czy mogę wziąć pożyczkę w Ekassa, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak, oczywiście! Warunek otrzymania pożyczki w Ekassie jest jeden: musisz posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Pożyczkodawca oceni czy inne chwilówki nie są przeszkodą w spłacie nowej.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Ekassa?

Umowę z Ekassą zawiera się zdalnie na podstawie wyrażonych zgód.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Ekassa?

Tak, spłata rat pożyczki może zostać zrealizowana z dowolnego rachunku. Najważniejsze aby pieniądze trafiły na konto Ekassy zgodnie z terminami w harmonogramie.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Ekassa?

Szczegółowe zasady reklamacji na usługi Ekassy uzyskasz w biurze obsługi klienta.

Ekassa – podsumowanie

Ekassa to firma pożyczkowa, która specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek na raty. Niewątpliwą zaletą jest szybkie wnioskowanie o pożyczkę online. Wystarczy wypełnić prosty wniosek i przejść weryfikację, a pieniądze trafią na nasze konto nawet w 15 minut.

Ekassa współpracuje z trzema pożyczkodawcami: ProstyKredyt Sp. z o.o., PayDayLend Sp. z o.o. oraz Ekassa Sp. z o.o. Konieczne jest wyrażenie potrójnej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Z drugiej strony zwiększa to szanse na otrzymanie gotówki, szczególnie dla klientów w trudnej sytuacji finansowej.

Ekassa - zalety

 • elastyczny termin spłaty
 • oferta skierowana również dla zadłużonych
 • pieniądze na koncie w 15 minut
 • pożyczka udzielana na dowód
 • pożyczka udzielana bez zaświadczeń o zarobkach
 • bezpłatne wnioskowanie
 • szybkie rozpatrzenie wniosku

Ekassa - wady

 • brak możliwości przedłużenia terminu spłaty;
 • sprawdzanie w bazie dłużników.

Informacje o Ekassa

Nazwa firmy

Tribution Consult Ltd.

Adres ul. Twarda 18
00-105 Warszawa
Telefon (22) 873 85 86
Adres e-mail info@ekassa.com
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek