Ekassa Nasza ocena 7 /10

Ekassa - opinie

2.67 z 5 Na podstawie 27 opinii
(27 opinie o Ekassa)

Maksymalna kwota pożyczki: 16000 zł

Ekassa to instytucja pozabankowa, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. Korzystając z jej usług, możemy uzyskać od 400 do 4000 zł, na okres od 1 do 12 tygodni. Taka oferta pozwala na elastyczne rozłożenie kwoty na możliwe do spłacenia raty.

Porównaj

Ekassa – budowanie relacji z klientem

Gdy myślimy o wzięciu pożyczki na dłuższy okres, powinniśmy szukać instytucji pozabankowych, które nastawione są na budowanie pozytywnych relacji z klientem. Jedną z nich jest Ekassa, która za główny cel stawia sobie dostosowanie swojej oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Firma przygotowuje rabaty i zniżki dla rzetelnych klientów i dopasowuje propozycje do konkretnych pożyczkobiorców. To bardzo dobra opcja także dla osób myślących o stałej współpracy. Jednak bardzo istotne jest to, żeby uczciwie i terminowo oddawać kolejne części naszej pożyczki. Jeśli jesteśmy w stanie spełnić określone warunki, niewątpliwie skorzystamy na tej współpracy. Zwłaszcza że kwoty pożyczki oraz wysokość konkretnych rat są bardzo atrakcyjne. Firma umożliwia także wzięcie więcej niż jednej pożyczki w tym samym czasie. Warunkiem jest tu sumienna spłata, o której zawsze warto pamiętać.

Weź pożyczkę

Od 400 do 16000 zł na 12 tygodni

Często przytrafiają nam się nieoczekiwane wydatki, na które pilnie potrzebujemy środków. Jeśli chodzi o większe kwoty, warto wstrzymać się z pożyczaniem od rodziny lub znajomych. Lepiej pomyśleć o skorzystaniu z usług profesjonalnej firmy pożyczkowej, która udzieli nam wsparcia na czytelnych i jasnych warunkach. Jedną z takich instytucji pozabankowych jest Ekassa. Jej niższe kwoty niewątpliwie będą cenną pomocą, gdy pojawią się nagłe zobowiązania, które szybko chcemy spłacić. Kiedy ubiegać się o większą sumę? Bez wątpienia warto o tym pomyśleć, gdy planujemy większe wydatki. Jeśli chcemy rozpocząć remont, zależy nam na zakupie nowych mebli, wyjeździe lub szkolnej wyprawce, 16000 zł to kwota, która może być dla nas bardzo pomocna.

Ekassa dopasowuje ofertę do indywidualnych potrzeb

Jak widać, nie brakuje sytuacji, w których możemy potrzebować dodatkowych pieniędzy. Każdy z nas jest inny i musi dopasować swoje wydatki do konkretnych sytuacji. Bardzo często zależy nam na pożyczkodawcy, który nie wymaga podawania celu, na który potrzebujemy pożyczki. Taką firmą pożyczkową jest Ekassa. Korzystając z jej usług, nie musimy nigdzie podawać takich szczegółów.
Bardzo interesujące jest również to, że Ekassa stawia na budowanie pozytywnych relacji z potencjalnymi pożyczkobiorcami. Właśnie dlatego próbuje dostosować swoje oferty do indywidualnych potrzeb. Stąd dopasowanie kosztów pożyczki i rabatów do konkretnego klienta. Osoby, które sumiennie i systematycznie regulują swoje zobowiązania, mogą również liczyć na udogodnienia. Obniżka w takim przypadku może wynosić od 40 do 80%. Niewątpliwie taka opcja prezentuje się bardzo korzystnie. Jeśli planujemy dłuższą współpracę z tą instytucją pozabankową, również możemy na tym zyskać. Ponadto ta firma pożyczkowa reklamuje się tym, że w przeciwieństwie do banków nie nalicza dodatkowych opłat za udzielenie pożyczki.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Wymagania w Ekassie

Podobnie jak inne firmy pożyczkowe, Ekassa ma określone wymagania względem swoich potencjalnych klientów. Oferta adresowana jest do osób, które ukończyły 18 lat. Pożyczkodawca nie sprecyzował górnej granicy wieku, co jest bardzo korzystne dla starszych osób myślących o pożyczce. Konieczne jest posiadanie obywatelstwa polskiego. Ponadto chcąc skorzystać z propozycji właśnie tego pożyczkodawcy, musimy posiadać pozytywną historię kredytową. Instytucja pozabankowa ma prawo sprawdzić, czy nie posiadamy zaległych spłat, które mogą utrudnić terminowe oddawanie kolejnych rat. To bardzo ważne, ponieważ odmowa udzielenia pożyczki może ocalić nas przed mnożącymi się szybko długami, którym nie będziemy w stanie podołać.
Warto wspomnieć, że jako osoby korzystające z tej usługi powinniśmy trzymać się ustalonych w umowie terminów. Pożyczkodawca nie pozwala na przedłużenie ustalonego wcześniej okresu spłaty. Dlatego ważne jest to, żeby zadbać o swoją zdolność regulowania zobowiązań, na które się decydujemy.

Proces ubiegania się o pożyczkę w Ekassa

Jeśli planujemy wziąć pożyczkę w Ekassa, powinniśmy dobrze się do tego przygotować. W związku z tym, że chodzi tu o zobowiązanie długoterminowe, należy wcześniej obliczyć, czy nasza sytuacja finansowa pozwala nam w tym momencie na skorzystanie z takiej opcji. Być może dowiemy się wówczas, że lepiej chwilę się wstrzymać i poprawić swoje finanse. Gdy już wiemy, że to dobre rozwiązanie dla nas, możemy przejść do konkretnych działań. Aby rozpocząć proces ubiegania się o pożyczkę, konieczne jest odwiedzenie strony internetowej Ekassa. Tam wypełnimy krótką ankietę, formularz będący podstawą naszego wniosku. Zanim to zrobimy, warto raz jeszcze zapoznać się z treścią oferty. Następnie za pomocą suwaków wybierzemy interesującą nas kwotę oraz okres, na przestrzeni którego zamierzamy ją spłacać. Poniżej wyświetli się wysokość rat oraz dodatkowe parametry.

Wypełnij formularz o pożyczkę

Proces weryfikacji

Dalsze działania nie są skomplikowane i dotyczą już zaawansowanego etapu całego procesu. Podajemy nasz numer konta, na które chcemy uzyskać pożyczkę. Kolejnym krokiem jest weryfikacja. Może ona przebiegać na dwa sposoby. Pierwszy wiąże się z koniecznością dokonania przelewu weryfikacyjnego. Wykonując go potwierdzamy autentyczność naszych danych. Drugą możliwością jest skorzystanie z komunikatora Blue Media. W obu przypadkach przelewamy niewielką kwotę. Symboliczna złotówka, którą przesyłamy, zostanie nam zwrócona. Gdy przejdziemy pomyślnie przez ten proces, powinniśmy raz jeszcze zapoznać się z warunkami umowy, zanim ją podpiszemy.
Jak już zostało wspomniane, gdy otrzymamy naszą pożyczkę, możemy przeznaczyć ją na dowolny celu. Jednak powinniśmy pamiętać o konieczności systematycznego oddawania kolejnych rat. Wtedy unikniemy dodatkowych opłat, a osoby spłacające pożyczkę przed terminem będą mogły liczyć na dodatkowe zniżki. Taka opcja jest bardzo korzystna, dlatego powinniśmy rozważyć wzięcie pożyczki w Ekassa.

Weź pożyczkę

Ekassa – podsumowanie

Zalety

 • Niska dolna granica wieku
 • Zwrot opłaty rejestracyjnej
 • Brak górnej granicy wieku
 • Indywidualne podejście do klienta

Wady

 • Nie można przedłużyć terminu spłaty
 • Weryfikacja w bazach dłużników

Bazy, z których korzysta firma

BIG, KRD

Darmowa pierwsza pożyczka

brak

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

4000 zł

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

16 000 zł

Możliwość wydłużenia spłaty

Nie

Okres spłaty

od 1 do 12 tygodni

Wiek pożyczkobiorcy

od 18 – bez górnej granicy wieku

Dodaj opinię o Ekassa

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Mają bałagan w płatnościach, zanikają wpłacone kwoty, wyskakują niedoplaty. Kreatywna księgowość

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  Przestrzegam przed firmą Ekassa!!! Miałam w firmie 3 pożyczki i dopiero przy 3 pojawiły się ogromne problemy. Firma nie aktualizuje spłacanych rat w BIK-u przez kilka miesięcy. W dodatku przy wcześniejszej spłacie pożyczki właśnie z powodu braku aktualizacji i ich błędu okazało się, że nie spłaciłam całej pożyczki i mój dług (mimo wcześniejszej spłaty) wciąż istnieje i wynosi ok 600 zł .Po trzech miesiącach z powodu bałaganu w firmie okazało się, że jestem im dłużna prawie 3 tys. !!!! I próbowano mi wmówić, że z mojej winy! Sprawa była bardzo długo wyjaśniana, w końcu zostałam przeproszona, ale w trakcie wyjaśnień zostałam wpisana jako nierzetelny klient w BIK-u (po trzech dniach od niespłaconej raty i w trakcie wyjaśniania sprawy o czym w firmie wiedzieli! ) Sprawa trafiła do rzecznika finansowego. Mimo przeprosin z ich strony i w końcu usunięcia negatywnej informacji (co trwało kilka kolejnych tygodni) przez dłuższy czas otrzymywałam jeszcze automatyczne smsmy i maile o tym, że moja sprawa trafiła do sądu etc. Kontakt z firmą jest tragiczny. Nikomu nie polecam, chyba, że ktoś lubi problemy a jak pokazuje mój przykład te mogą pojawić się w każdej chwili nawet jeśli wcześniej współpraca układała się dobrze.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  Nie można się połapać w tym bałaganie, nie polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • W soboty robia przlewy

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  Ekassa - jest to jedna z najlepszych ofert na rynku pożyczek krótkoterminowych. Polecaw! Korzystał i będę korzystać z oferty tej firmy! Zawsze pomogą, od razu otrzymam odpowiedź w czacie lub telefonicznie! Gorąco polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 1 / 5.00

  Nie polecam, bałagan, nie można się dogadać bo sami Ukraińcy tam pracują, szybki przelew trwa u nich kilka godzin.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  Bardzo słaba firma pozyczkowej. Niedbalosc o stałych klientów, niejasne warunki kredytowania. Brak zwrotów za wcześniejszą spłatę pożyczki.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 3 / 5.00

  Trudno stwierdzić czy firma jest ok czy nie. Niby pożyczka udzielona ale na dziwnych zasadach. Pani w słuchawce słabo po polsku rozmawia, pani odpisująca na mail pisze chyba z translatora bo ani ładu ani składu brak. Czy tam pracują jacyś Polacy?

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  Jak widzę tyle komentarzy, że nie usuwają wpisów w BIK i kontakt jest utrudniony to urząd ochrony klientów powinien już tam być!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 4 / 5.00

  Faktycznie, pożyczki to nie jest rozwiązanie dla każdego- ale zdecydowani jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy się na nie decydują. A Ekassa to niezla firma. Polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 1 / 5.00

  Nie polecam.Mimo spłaty przed terminem-dosc .ze tydzien zwodzili to kolejny wniosrk odrzucono.Tak sie robi z klientami?ODRADZAM

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 1 / 5.00

  Od września nie usunięto wpisu w BIK mimo spłaty całkowitej. Kolejne monity w firmie Ekassa nic dają, na dodatek nie chcą odbierać już moich telefonów. Zgłosiłem sprawę do adwokata i Rzecznika finansowego.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 1 / 5.00

  Z daleka od tej firmy oszustwo

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 1 / 5.00

  Nie polecam po mimo przed terminem wpłaconej pożyczki i uzgodnionej spłacie i kwocie dostaje smsydo spłaty więc splacilam kwotę która telefonicznie podał mi Pan po długim liczeniu i miałato być ostateczna kwota znowu dostałam dostałam sms-a w sobotę nie mogąc się w sobotę dodzwonić zadzwoniłam w poniedziałek i kwota do zapłaty urosła o 15zl bo była niedziela śmieszne pani bardzo nie uprzejmna akcent chyba ruski być może tam nie umia liczyć 😠

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 2 / 5.00

  Słabo. Nastąpiło odstąpienie od umowy pożyczki, zostało ono uznane przez firmę, pieniądze zostały zwrócone firmie, jednak w BIK S.A. cały czas wisi informacja o zobowiązaniu (już z 4 miesiące minęły). Sam proces otrzymania pożyczki w standardzie.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 4 / 5.00

  Uczymy się wzajemnie współpracy i zaufania. Obecnie ocena to 4*

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 5 / 5.00

  wygodna obsługa, szybka i opłacalna, formalnosci malo a cennik spoczko- polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 5 / 5.00

  normaljno

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 5 / 5.00

  super!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 1 / 5.00

  Mam przykre doświadczenia z tą firmą.Mimo terminowego odstąpienia od umowy i spłaty całej pożyczki jestem atakowana esemesami mailami o nie spłaconych ratach. Wpisali mnie również na listę dłużników w BIK.Teraz grożą mi windykacją i wpisem do KRD.Ręce opadają. W rozmowach telefonicznych jestem zapewniana,że wszystko jest w porządku tylko centrala musi to zaakceptować. Horror! Nie polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 1 / 5.00

  Nie polecam, mimo terminowego odstąpienia od umowy pożyczki i spłaty jej w całości jestem nękana esemesami i mailami o zadłużeniu.po rozmowie telefonicznej z resztą miłej usłyszałam,że mam się tym nie przejmować. A skutek był taki,że wpisali mnie na listę dłużników w BIK i dalej grożą mi windykacją i wpisem do KRD.Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy!!!Bo ja nie wiem co mnie jeszcze czeka z ich strony!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Mam to samo splacilam przed terminem przed spłata zadzwoniłam ile mam naprawdę do spłaty pani mnie po informowała o kwocie więc tą kwotę splacilam po 2 tyg.sms że mam do zapłaty 67zl z groszami po telefonie Pan mnie poinformował że mam wpłacić 62 zł w sobotę 2.03.znowu dostałam że mam wpłacić znowu 42z groszami ale że w sobotę nie mogłam się dodzwonić zadzwoniłam w poniedziałek ipani mnie poinformowała że już mam wpłacić 56 zł z groszami co wydaje mi się śmieszne skoro splacilam pr,ed terminem i jeszcze doplacilam więc za co znowu mam płacić to jest firma która nie ma chyba księgowej😠😠😠

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.89 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.77 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.56 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.41 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.31 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.22 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MoneyMan Money Man na raty
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.65 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.55 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 60 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.90 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.13 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Lime Kredyt Lime Kredyt
  3.02 / 5.00
  Pierwsze 3250 zł gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.92 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.95 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.36 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.35 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł