Ekassa – budowanie relacji z klientem

Gdy myślimy o wzięciu pożyczki na dłuższy okres, powinniśmy szukać instytucji pozabankowych, które nastawione są na budowanie pozytywnych relacji z klientem. Jedną z nich jest Ekassa, która za główny cel stawia sobie dostosowanie swojej oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Firma przygotowuje rabaty i zniżki dla rzetelnych klientów i dopasowuje propozycje do konkretnych pożyczkobiorców. To bardzo dobra opcja także dla osób myślących o stałej współpracy. Jednak bardzo istotne jest to, żeby uczciwie i terminowo oddawać kolejne części naszej pożyczki. Jeśli jesteśmy w stanie spełnić określone warunki, niewątpliwie skorzystamy na tej współpracy. Zwłaszcza że kwoty pożyczki oraz wysokość konkretnych rat są bardzo atrakcyjne. Firma umożliwia także wzięcie więcej niż jednej pożyczki w tym samym czasie. Warunkiem jest tu sumienna spłata, o której zawsze warto pamiętać.

Ekassa - weź pożyczkę

Od 400 do 16000 zł na 12 tygodni

Często przytrafiają nam się nieoczekiwane wydatki, na które pilnie potrzebujemy środków. Jeśli chodzi o większe kwoty, warto wstrzymać się z pożyczaniem od rodziny lub znajomych. Lepiej pomyśleć o skorzystaniu z usług profesjonalnej firmy pożyczkowej, która udzieli nam wsparcia na czytelnych i jasnych warunkach. Jedną z takich instytucji pozabankowych jest Ekassa. Jej niższe kwoty niewątpliwie będą cenną pomocą, gdy pojawią się nagłe zobowiązania, które szybko chcemy spłacić. Kiedy ubiegać się o większą sumę? Bez wątpienia warto o tym pomyśleć, gdy planujemy większe wydatki. Jeśli chcemy rozpocząć remont, zależy nam na zakupie nowych mebli, wyjeździe lub szkolnej wyprawce, 16000 zł to kwota, która może być dla nas bardzo pomocna.

Ekassa dopasowuje ofertę do indywidualnych potrzeb

Jak widać, nie brakuje sytuacji, w których możemy potrzebować dodatkowych pieniędzy. Każdy z nas jest inny i musi dopasować swoje wydatki do konkretnych sytuacji. Bardzo często zależy nam na pożyczkodawcy, który nie wymaga podawania celu, na który potrzebujemy pożyczki. Taką firmą pożyczkową jest Ekassa. Korzystając z jej usług, nie musimy nigdzie podawać takich szczegółów.

Bardzo interesujące jest również to, że Ekassa stawia na budowanie pozytywnych relacji z potencjalnymi pożyczkobiorcami. Właśnie dlatego próbuje dostosować swoje oferty do indywidualnych potrzeb. Stąd dopasowanie kosztów pożyczki i rabatów do konkretnego klienta. Osoby, które sumiennie i systematycznie regulują swoje zobowiązania, mogą również liczyć na udogodnienia. Obniżka w takim przypadku może wynosić od 40 do 80%. Niewątpliwie taka opcja prezentuje się bardzo korzystnie. Jeśli planujemy dłuższą współpracę z tą instytucją pozabankową, również możemy na tym zyskać. Ponadto ta firma pożyczkowa reklamuje się tym, że w przeciwieństwie do banków nie nalicza dodatkowych opłat za udzielenie pożyczki.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Wymagania w Ekassie

Podobnie jak inne firmy pożyczkowe, Ekassa ma określone wymagania względem swoich potencjalnych klientów. Oferta adresowana jest do osób, które ukończyły 18 lat. Pożyczkodawca nie sprecyzował górnej granicy wieku, co jest bardzo korzystne dla starszych osób myślących o pożyczce. Konieczne jest posiadanie obywatelstwa polskiego. Ponadto chcąc skorzystać z propozycji właśnie tego pożyczkodawcy, musimy posiadać pozytywną historię kredytową. Instytucja pozabankowa ma prawo sprawdzić, czy nie posiadamy zaległych spłat, które mogą utrudnić terminowe oddawanie kolejnych rat. To bardzo ważne, ponieważ odmowa udzielenia pożyczki może ocalić nas przed mnożącymi się szybko długami, którym nie będziemy w stanie podołać.

Warto wspomnieć, że jako osoby korzystające z tej usługi powinniśmy trzymać się ustalonych w umowie terminów. Pożyczkodawca nie pozwala na przedłużenie ustalonego wcześniej okresu spłaty. Dlatego ważne jest to, żeby zadbać o swoją zdolność regulowania zobowiązań, na które się decydujemy.

Proces ubiegania się o pożyczkę w Ekassa

Jeśli planujemy wziąć pożyczkę w Ekassa, powinniśmy dobrze się do tego przygotować. W związku z tym, że chodzi tu o zobowiązanie długoterminowe, należy wcześniej obliczyć, czy nasza sytuacja finansowa pozwala nam w tym momencie na skorzystanie z takiej opcji. Być może dowiemy się wówczas, że lepiej chwilę się wstrzymać i poprawić swoje finanse. Gdy już wiemy, że to dobre rozwiązanie dla nas, możemy przejść do konkretnych działań. Aby rozpocząć proces ubiegania się o pożyczkę, konieczne jest odwiedzenie strony internetowej Ekassa. Tam wypełnimy krótką ankietę, formularz będący podstawą naszego wniosku. Zanim to zrobimy, warto raz jeszcze zapoznać się z treścią oferty. Następnie za pomocą suwaków wybierzemy interesującą nas kwotę oraz okres, na przestrzeni którego zamierzamy ją spłacać. Poniżej wyświetli się wysokość rat oraz dodatkowe parametry.

Wypełnij formularz o pożyczkę

Proces weryfikacji

Dalsze działania nie są skomplikowane i dotyczą już zaawansowanego etapu całego procesu. Podajemy nasz numer konta, na które chcemy uzyskać pożyczkę. Kolejnym krokiem jest weryfikacja. Może ona przebiegać na dwa sposoby. Pierwszy wiąże się z koniecznością dokonania przelewu weryfikacyjnego. Wykonując go potwierdzamy autentyczność naszych danych. Drugą możliwością jest skorzystanie z komunikatora Blue Media. W obu przypadkach przelewamy niewielką kwotę. Symboliczna złotówka, którą przesyłamy, zostanie nam zwrócona. Gdy przejdziemy pomyślnie przez ten proces, powinniśmy raz jeszcze zapoznać się z warunkami umowy, zanim ją podpiszemy.

Jak już zostało wspomniane, gdy otrzymamy naszą pożyczkę, możemy przeznaczyć ją na dowolny celu. Jednak powinniśmy pamiętać o konieczności systematycznego oddawania kolejnych rat. Wtedy unikniemy dodatkowych opłat, a osoby spłacające pożyczkę przed terminem będą mogły liczyć na dodatkowe zniżki. Taka opcja jest bardzo korzystna, dlatego powinniśmy rozważyć wzięcie pożyczki w Ekassa.

Ekassa - weź pożyczkę

Ekassa – podsumowanie

Ekassa - zalety

  • Niska dolna granica wieku
  • Zwrot opłaty rejestracyjnej
  • Brak górnej granicy wieku
  • Indywidualne podejście do klienta

Ekassa - wady

  • Nie można przedłużyć terminu spłaty
  • Weryfikacja w bazach dłużników

Informacje o Ekassa

Nazwa firmy

Tribution Consult Ltd.

Adres ul. Twarda 18
00-105 Warszawa
Telefon (22) 873 85 86
Adres e-mail info@ekassa.com
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek