CapitalKo to polski startup działający na rynku od 2020 roku. Firma udziela pożyczek dla małych przedsiębiorstw w ponad 700 branżach. Do tej pory firma wyemitowała inwestycje na łączną wartość ponad dziesięciu milionów euro. Jej głównym inwestorem jest fundusz venture capital TAMGA Group, skupiony na innowacyjnych branżach i wschodzących technologiach obejmujący firmy zaangażowane w technologie finansowe, big data i technologii marketingowej.

Pożyczki dla firm w CapitalKo

CapitalKo udostępnia klientom dwie formy finansowania: wygodne i szybkie pożyczki oraz inwestycje zależne od dochodu firmy. Obydwa produkty skierowane są do małych firm. Z produktu mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa, które funkcjonują na rynku od przynajmniej roku, są zarejestrowane w Polsce oraz osiągają miesięczny dochód powyżej 10 000 euro. Do otrzymania finansowania konieczne jest firmowe konto bankowe. Zależnie od potrzeb, twoja firma może otrzymać od 5 000 do aż 300 000 euro z okresem zwrotu powyżej roku.

CapitalKo - zobacz ofertę

Wygodna i szybka pożyczka online dla małych firm

Podstawowym produktem CapitalKo jest pożyczka krótkoterminowa dla małej firmy. Jest ona przeznaczona dla biznesów szukających finansowania na start nowych projektów, rozbudowę instytucji lub finansowanie większych inwestycji. Jest ona udzielana w formie środków do przeznaczenia na dowolny cel z ustalonym harmonogramem spłaty do 18 miesięcy.

W ramach tej oferty twoja firma może otrzymać nawet 300 000 euro. Ostateczna kwota oraz oprocentowanie kredytu będzie uzależnione od rocznego dochodu, rodzaju działalności, oraz okresu funkcjonowania firmy na rynku.

Jeśli zdecydujesz się na wygodną i szybką pożyczkę krótkoterminową dla małej firmy, CapitalKo zapewni ci:

 • Finansowanie od 5 000 do 300 000 euro.
 • Okres spłaty od 3 do 18 miesięcy.
 • Wybór harmonogramu spłaty, z ratą dzienną, tygodniową lub miesięczną.
 • Stawkę podstawową od 29,9% w skali roku.
Zobacz warunki pożyczki

Inwestycje z zachowaniem 100% kontroli nad swoim biznesem

Finansowanie oparte na dochodach jest drugą formą finansowania dostępną w CapitalKo. Jest to produkt finansowy adresowany do przedsiębiorstw szukających środków na skalowanie biznesu. Zwłaszcza, jeżeli jego dochody są zmienne zależnie od okresu w roku. Pieniądze dostępne w tej formie kredytowania również mogą być przeznaczone na dowolny cel. Produkt jest często stosowany do rozwoju firm, inwestycji w materiały i naprawy, zatrudniania pracowników oraz finansowania kampanii marketingowych.

Główną zaletą tego rozwiązania jest brak ustalonego okresu zwrotu — firma spłaca zobowiązanie częścią swojego dochodu. Płatności odbywają się automatycznie w trybie dziennym, tygodniowym lub miesięcznym. Co najważniejsze, CapitalKo nie wymaga udziałów w firmie w zamian za jej finansowanie.

Decydując się na tą formę współpracy w CapitalKo, otrzymasz ofertę:

 • Dofinansowania od 5 000 do 250 000 euro.
 • Brak ustalonego okresu zwrotu.
 • Płatność od części dochodu.
 • Wybór trybu płatności między dziennym, tygodniowym lub miesięcznym.
 • Brak wymogów w kwestii zabezpieczenia — oferta dostępna również dla start-upów.
 • Brak alienacji własności przedsiębiorstwa.
 • Odgórnie ustalona ostateczna kwota do spłaty, niezależnie od tego, ile czasu zajmie spłata zobowiązania bez nadpłat.
Zobacz ofertę

Warunki uzyskania pożyczki na działalność

Dla obydwu swoich ofert finansowania, CapitalKo posiada ten sam zestaw wymogów. Warto mieć na uwadze, że o ile oferta jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, nic nie szkodzi na przeszkodzie żeby złożyć wniosek w dowolnej sytuacji, tak długo, jak spełniasz poniższe wymagania:

 • Ponad rok aktywności firmy.
 • Miesięczny dochód powyżej 10 000 euro.
 • Firmowe konto bankowe.
 • Krajem rejestracji firmy jest Polska.

Wnioskowanie o pożyczkę w CapitalKo – krok po kroku

CapitalKo wykorzystuje uproszczony system wnioskowania oparty o formularz internetowy. Znajdziesz go pod przyciskiem “zdobądź fundusze” dostępnym w wielu miejscach na stronie. Wymaga on sprecyzowania oczekiwań, formy kredytu, określenia swojego biznesu oraz podania danych kontaktowych. Większość odpowiedzi wybierzesz z listy, dzięki czemu proces nie sprawi ci żadnych trudności. Po wypełnieniu wniosku pracownik firmy oddzwoni do ciebie, aby zaprezentować wstępną ofertę. To z nim ustalisz warunki współpracy.

 1. Zarejestruj się, składając wniosek o finansowanie małych firm na stronie serwisu.
 2. Poczekaj na kontakt ze strony CapitalKo.
 3. Przeanalizuj warunki umowy i jeśli ci odpowiada — zaakceptuj ją.
 4. Poczekaj na wypłatę środków. Harmonogram spłaty znajdziesz w warunkach umowy.

CapitalKo - zobacz ofertę

CapitalKo – Podsumowanie

CapitalKo dedykuje swoje usługi startupom oraz rozwijającym się przedsiębiorstwom. Objawia się to przede wszystkim w wysokości maksymalnej kwoty kredytowania, zatrzymanej na 300 000 euro dla pożyczek krótkoterminowych i nieco mniejszej kwocie przy finansowaniu. Między tymi dwoma usługami, pożyczkodawca jest w stanie obsłużyć klientów z przeróżnych form działalności, gwarantując środki na krótki okres, jak i dłuższe zobowiązania bez ściśle ustalonego harmonogramu. Jeżeli twoje przedsiębiorstwo posiada wystarczający dochód, aby zakwalifikować się na klienta CapitalKo, warto pamiętać o oferowanych przez firmę usługach.

CapitalKo - zalety

 • Pożyczka od roku działalności.
 • Obsługuje aż 700 branży.
 • Wybór formy spłaty: dzienna, tygodniowa lub miesięczna.
 • Minimum formalności i szybkie rozpatrywanie wniosków.
 • Dwie formy finansowania.
 • CapitalKo nie wymaga udziału w firmie w zamian za dofinansowanie.

CapitalKo - wady

 • Wysokie RRSO.
 • Minimalny miesięczny dochód firmy to 10 000 euro.

Informacje o CapitalKo

Nazwa firmy

TAMGACOM LLC

Adres Office 10, Level 1, Sharjah Media City, Sharjah
Sharjah
Telefon
Adres e-mail info@capitalko.com
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek