iWoca Nasza ocena 7 /10

iWoca - opinie

4.43 z 5 Na podstawie 23 opinii
(23 opinie o iWoca)

Maksymalna kwota pożyczki: 150000 zł

Iwoca to firma pożyczkowa, która specjalizuje się w udzielaniu wsparcia osobom posiadającym własną działalność gospodarczą. W swojej ofercie proponuje kwoty w przedziale od 5000 do 150000 zł. Taki limit kredytowy jest bardzo korzystny dla klienta. Ponadto są to pożyczki odnawialne, co jest dodatkowym udogodnieniem dla klienta mającego spore potrzeby finansowe.

Porównaj

Iwoca – międzynarodowa firma

Swoją działalność Iwoca rozpoczęła w 2012 roku w Londynie, zaś w Polsce zaczęła funkcjonować dwa lata później. Celem, który jej przyświeca, jest inwestowanie w rozwój małych działalności gospodarczych. Udostępniane środki mają pozwolić na korzystanie z rozwiązań, które do tej pory były wyłącznie w zasięgu możliwości dużych firm. Iwoca to pożyczkodawca działający w branży FinTech. Intencją, która towarzyszy tej instytucji pozabankowyej jest możliwe uproszczenie procedur towarzyszącym ubieganiu się o pozyskanie środków. W parze z tym idzie obniżenie kosztów, co jest bardzo istotne dla klienta. Zgodnie z informacjami, które pojawiają się na stronie internetowej, firma oferuje wsparcie finansowe, któremu nie towarzyszą żadne opłaty. Ponadto zobowiązania nie są długoterminowe, a ich uzyskanie jest możliwe bez skomplikowanych formularzy.

Weź pożyczkę dla firm

Iwoca – wsparcie dla małych firm

Naturalne jest to, że pierwszą myślą osób, które planują założyć własną działalność jest wzięcie kredytu. W rzeczywistości wcale nie jest to takie proste. Banki nie udzielają wsparcia wówczas, gdy nie są pewne tego, czy odzyskają pieniądze, które zainwestowały. Z tego powodu młode firmy nie zawsze spełniają wymogi określone przez tego typu instytucje finansowe. Dlatego właśnie bardzo często muszą one szukać innych źródeł finansowych, które pomogą im przetrwać trudne początki.
Właśnie w takich sytuacjach mogą szukać wsparcia w branży pozabankowej. Instytucje takie jak Iwoca uwzględniają potrzeby właśnie takich firm. Oczywiście pozyskiwanie środków u takich usługodawców również wiąże się z procesem wnioskowania oraz weryfikacji. To zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że także wiąże się to z ryzykiem. Niemniej jednak wymagania są tu trochę inne. Innymi słowy, firmy pożyczkowe patrzą na swoich klientów mniej wymagająco. Uwzględniają różne sytuację. Wynika to być może z tego, że udzielane przez nich wsparcie dotyczy krótszego okresu, może też wynosić mniej niż standardowy kredyt.

weź pożyczkę w iwoca

Iwoca – co jest ważne dla pożyczkodawcy

Osoby, które są zainteresowane skorzystaniem z oferty Iwoca, zastanawiają się nad tym, co ma istotne znaczenie dla tej instytucji pozabankowej. Niewątpliwie bardzo istotny jest limit kredytowy. Poniekąd jest on ustalany przez firmę, która może udzielić nam wsparcia niższego niż to, o które się ubiegaliśmy. Podejmowanie takich decyzji nie wynika z negatywnego nastawienia ze strony instytucji pozabankowej. Przeciwnie, potrafi ona ocenić możliwości małej firmy i zaproponować kwotę, której właściciel danej działalności będzie w stanie podołać.
Taka decyzja ze strony Iwoca może być bardzo cenna zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy. Wie on wówczas, jakiego wymiaru sumy odpowiadają jego możliwościom finansowym, dzięki czemu dowiaduje się, na jakiego rzędu inwestycje może sobie pozwolić. Należy traktować to jak wskazówkę i skorzystać z niej w celu rozsądnego planowania przyszłych wydatków.

Iwoca – wymagania

Podobnie jak każda inna instytucja pozabankowa, Iwoca posiada określone wymagania względem przyszłych klientów. To zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że udzielane przez nią pożyczki dotyczą wysokich sum. Zwłaszcza gdy chodzi o pożyczki dla firm, warunki muszą być jasno sprecyzowane.
Instytucja pozabankowa deklaruje indywidualne podejście do potrzeb klienta. Niemniej jednak, w związku z ubieganiem się o pożyczkę w Iwoca, należy dostosować się do pewnych wymogów. To oczywiste, ponieważ każda firma pożyczkowa ma swój regulamin i schemat, którym kieruje się w momencie rozpatrywania wniosku potencjalnego pożyczkobiorcy. To bardzo ważne szczególnie, gdy chodzi o duże kwoty.
Oferta, o której mowa, jest skierowana do polskich przedsiębiorstw. Te, które działają na terenie brytyjskim, hiszpańskim lub niemieckim, mogą aplikować za pośrednictwem tamtejszych domen, które podlegają sieci Iwoca. Ponadto przedsiębiorca musi posiadać 50000 zł lub więcej rocznej sprzedaży. Innym wymaganym czynnikiem jest minimum 3 miesiące historii obrotów. Potwierdza to wiarygodność funkcjonowania firmy, dla której rozwoju ma być udzielona pożyczka.

Weź pożyczkę

Iwoca – brak ograniczeń wiekowych

Bardzo istotne jest to, że Iwoca nie określa kryterium wiekowego. Dzięki temu zarówno początkujący, jak i doświadczeni przedsiębiorcy mają szanse na uzyskanie potrzebnego im wsparcia finansowego. Takie podejście jest bardzo ważne zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynają funkcjonować w wybranej przez nich branży. Konieczność początkowej inwestycji zmusza ich do poszukiwania środków finansowych, które nie zawsze mogą być im udzielone. Dlatego Iwoca uwzględnia potrzeby różnych klientów, dzięki czemu nie są oni wykluczeni z grona potencjalnych pożyczkobiorców.
Na ostateczną decyzję odnośnie przyznania pożyczki pozabankowej w Iwoca wpływa kondycja finansowa naszej firmy i to, czy proces weryfikacyjny przebiegnie dla nas pomyślnie. Innymi słowy, nawet młody przedsiębiorca ma możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe, jeśli jego działalność funkcjonuje sprawnie.

Iwoca – proces ubiegania się o pożyczkę

Każdy, kto chce wziąć pożyczkę w Iwoca, może to zrobić za pośrednictwem internetu. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas. Ponadto towarzyszą temu formalności ograniczone do minimum.
Powinniśmy rozpocząć od rejestracji na portalu tego pożyczkodawcy. Należy podać swoje podstawowe dane, dzięki którym Iwoca będzie w stanie przygotować najkorzystniejszą ofertę. Takie podejście świadczy o chęci dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta.
Następnie – również dzięki metodzie online – składamy wniosek, podając konkretne dane. Musimy uwzględnić potrzebną nam kwotę, którą wybierzemy za pomocą suwaków, które znajdują się na stronie internetowej Iwoca. Gdy już podejmiemy decyzję, możemy zakończyć aplikację.
Jeśli nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, będziemy mogli odebrać fundusze. Ich wysokość zależy od limitu kredytowego, który jest ustalany w oparciu o jednomiesięczne dochody. To jego wysokość wpływa na to, jaką kwotę uzyskamy. Gdy już zostaniemy posiadaczami pożyczki od Iwoca, powinniśmy spłacić ją sumiennie z uwzględnieniem dodatkowych opłat. Ta firma pożyczkowa umożliwia przedłużanie terminu spłaty, jednak ze względu na dodatkowe opłaty, warto uznać taką opcję za ostateczność.

weź pożyczkę

iwoca – podsumowanie

Zalety

 • Pożyczka w ciągu 48 godzin
 • >Brak ukrytych opłat
 • Możliwość przedłużenia okresu spłaty
 • Maksymalna kwota pożyczki − aż 150000 zł

Wady

 • Krótki okres kredytowania (6 miesięcy nawet przy maksymalnej kwocie)
 • Konieczność posiadania dużych zysków w skali roku (od 50000 zł)
 • Wymagane min. 3 miesiące obrotów

iwoca sp. z o.o.

Chmielna 2/31
Warszawa 00-020
Telefon: 22 397 01 24
Email: pomoc@iwoca.pl

wejdz na iwoca.pl

Pożyczka dla firm w iwoca

Dodaj opinię o iWoca

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Super rozwiązanie dla firm.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 5 / 5.00

  Szybko, elastycznie, bez formalności i przystępnie cenowo. Banki- uczcie się!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 5 / 5.00

  Pożyczki dla firm to świetne rozwiązanie, zdecydowanie lepsze od kredytow bankowych. Po pierwsze zero formalności, po drugie kasa jest od razu na koncie, bez zbędnych pytań- polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  świetna alternatywa dla kredytu. Mało formalności, wysokie kwoty pożyczki, korzystne warunki- jestem jak najbardziej na tak.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 5 / 5.00

  Bombowe rozwiązanie. Bardzo polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 5 / 5.00

  Świetne rozwiązanie dla firm.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  Super rozwiązanie!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 5 / 5.00

  Świetna oferta dla firm, bez dwóch zdań!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 5 / 5.00

  Super sprawa- pożyczki dla firm to rewelacyjne rozwiązanie, które polecam wsyztskim.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 5 / 5.00

  Super rozwiązanie dla firm. Polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 5 / 5.00

  No i oby jak najwięcej takich firm i ofert.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 5 / 5.00

  Rewelacja! Szybko i jak na tak wysoką pożyczkę TANIO!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 5 / 5.00

  Takiej ofert na rynku brakoało.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 5 / 5.00

  Super rozwiązanie. Alternatywa dla banków! Minimum formalności i dobry cennik. Dla mnie bomba!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 5 / 5.00

  Super rozwiązanie dla firm.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 4 / 5.00

  Wysoka kwota pożyczki, szybkie decyzje i przelewy- super!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 3 / 5.00

  Oferta jest dobra, ale niestety nie dla każdego bo żeby otrzymać pożyczkę trzeba spełnić kilk awarunków- wcale nie takich oczywistych i bezproblemowych.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 2 / 5.00

  Niestety- za dużo formalności i obwarowań.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 2 / 5.00

  Nie jest to najlepsza oferta na rynku, po pierwsze jeśli chce się pożyczyć wieksza kwote to trzeba mieć niemałe obroty... poza tym trzeba już funkcjonować na rynku przez minimum 3 miesiące więc nie jest to najlepsza oferta "na start".

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 2 / 5.00

  Nie jest to oferta dla firm, które dopiero zaczynają i potrzebują kasy na rozruch- nie ma się co oszukiwać- jak sie jest na rynku od niedawena to nie spełniamy warunków więc nie mamy szans n apożyczkę. Szkoda, bo oferta przyzwoita.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.41 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.76 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.59 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Sloan logo Sloan
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Super Grosz Supergrosz Express Pierwsze 3000 zł gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.58 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.55 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł