Iwoca to firma pożyczkowa, która specjalizuje się w udzielaniu wsparcia osobom posiadającym własną działalność gospodarczą. W swojej ofercie proponuje kwoty w przedziale od 5000 do 150000 zł. Taki limit kredytowy jest bardzo korzystny dla klienta. Ponadto są to pożyczki odnawialne, co jest dodatkowym udogodnieniem dla klienta mającego spore potrzeby finansowe.

Iwoca – międzynarodowa firma

Swoją działalność Iwoca rozpoczęła w 2012 roku w Londynie, zaś w Polsce zaczęła funkcjonować dwa lata później. Celem, który jej przyświeca, jest inwestowanie w rozwój małych działalności gospodarczych. Udostępniane środki mają pozwolić na korzystanie z rozwiązań, które do tej pory były wyłącznie w zasięgu możliwości dużych firm. Iwoca to pożyczkodawca działający w branży FinTech. Intencją, która towarzyszy tej instytucji pozabankowyej jest możliwe uproszczenie procedur towarzyszącym ubieganiu się o pozyskanie środków. W parze z tym idzie obniżenie kosztów, co jest bardzo istotne dla klienta. Zgodnie z informacjami, które pojawiają się na stronie internetowej, firma oferuje wsparcie finansowe, któremu nie towarzyszą żadne opłaty. Ponadto zobowiązania nie są długoterminowe, a ich uzyskanie jest możliwe bez skomplikowanych formularzy.

Weź pożyczkę dla firm

Iwoca – wsparcie dla małych firm

Naturalne jest to, że pierwszą myślą osób, które planują założyć własną działalność jest wzięcie kredytu. W rzeczywistości wcale nie jest to takie proste. Banki nie udzielają wsparcia wówczas, gdy nie są pewne tego, czy odzyskają pieniądze, które zainwestowały. Z tego powodu młode firmy nie zawsze spełniają wymogi określone przez tego typu instytucje finansowe. Dlatego właśnie bardzo często muszą one szukać innych źródeł finansowych, które pomogą im przetrwać trudne początki.
Właśnie w takich sytuacjach mogą szukać wsparcia w branży pozabankowej. Instytucje takie jak Iwoca uwzględniają potrzeby właśnie takich firm. Oczywiście pozyskiwanie środków u takich usługodawców również wiąże się z procesem wnioskowania oraz weryfikacji. To zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że także wiąże się to z ryzykiem. Niemniej jednak wymagania są tu trochę inne. Innymi słowy, firmy pożyczkowe patrzą na swoich klientów mniej wymagająco. Uwzględniają różne sytuację. Wynika to być może z tego, że udzielane przez nich wsparcie dotyczy krótszego okresu, może też wynosić mniej niż standardowy kredyt.

weź pożyczkę w iwoca

Iwoca – co jest ważne dla pożyczkodawcy

Osoby, które są zainteresowane skorzystaniem z oferty Iwoca, zastanawiają się nad tym, co ma istotne znaczenie dla tej instytucji pozabankowej. Niewątpliwie bardzo istotny jest limit kredytowy. Poniekąd jest on ustalany przez firmę, która może udzielić nam wsparcia niższego niż to, o które się ubiegaliśmy. Podejmowanie takich decyzji nie wynika z negatywnego nastawienia ze strony instytucji pozabankowej. Przeciwnie, potrafi ona ocenić możliwości małej firmy i zaproponować kwotę, której właściciel danej działalności będzie w stanie podołać.
Taka decyzja ze strony Iwoca może być bardzo cenna zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy. Wie on wówczas, jakiego wymiaru sumy odpowiadają jego możliwościom finansowym, dzięki czemu dowiaduje się, na jakiego rzędu inwestycje może sobie pozwolić. Należy traktować to jak wskazówkę i skorzystać z niej w celu rozsądnego planowania przyszłych wydatków.

Iwoca – wymagania

Podobnie jak każda inna instytucja pozabankowa, Iwoca posiada określone wymagania względem przyszłych klientów. To zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że udzielane przez nią pożyczki dotyczą wysokich sum. Zwłaszcza gdy chodzi o pożyczki dla firm, warunki muszą być jasno sprecyzowane.
Instytucja pozabankowa deklaruje indywidualne podejście do potrzeb klienta. Niemniej jednak, w związku z ubieganiem się o pożyczkę w Iwoca, należy dostosować się do pewnych wymogów. To oczywiste, ponieważ każda firma pożyczkowa ma swój regulamin i schemat, którym kieruje się w momencie rozpatrywania wniosku potencjalnego pożyczkobiorcy. To bardzo ważne szczególnie, gdy chodzi o duże kwoty.
Oferta, o której mowa, jest skierowana do polskich przedsiębiorstw. Te, które działają na terenie brytyjskim, hiszpańskim lub niemieckim, mogą aplikować za pośrednictwem tamtejszych domen, które podlegają sieci Iwoca. Ponadto przedsiębiorca musi posiadać 50000 zł lub więcej rocznej sprzedaży. Innym wymaganym czynnikiem jest minimum 3 miesiące historii obrotów. Potwierdza to wiarygodność funkcjonowania firmy, dla której rozwoju ma być udzielona pożyczka.

Weź pożyczkę

Iwoca – brak ograniczeń wiekowych

Bardzo istotne jest to, że Iwoca nie określa kryterium wiekowego. Dzięki temu zarówno początkujący, jak i doświadczeni przedsiębiorcy mają szanse na uzyskanie potrzebnego im wsparcia finansowego. Takie podejście jest bardzo ważne zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynają funkcjonować w wybranej przez nich branży. Konieczność początkowej inwestycji zmusza ich do poszukiwania środków finansowych, które nie zawsze mogą być im udzielone. Dlatego Iwoca uwzględnia potrzeby różnych klientów, dzięki czemu nie są oni wykluczeni z grona potencjalnych pożyczkobiorców.
Na ostateczną decyzję odnośnie przyznania pożyczki pozabankowej w Iwoca wpływa kondycja finansowa naszej firmy i to, czy proces weryfikacyjny przebiegnie dla nas pomyślnie. Innymi słowy, nawet młody przedsiębiorca ma możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe, jeśli jego działalność funkcjonuje sprawnie.

Iwoca – proces ubiegania się o pożyczkę

Każdy, kto chce wziąć pożyczkę w Iwoca, może to zrobić za pośrednictwem internetu. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas. Ponadto towarzyszą temu formalności ograniczone do minimum.
Powinniśmy rozpocząć od rejestracji na portalu tego pożyczkodawcy. Należy podać swoje podstawowe dane, dzięki którym Iwoca będzie w stanie przygotować najkorzystniejszą ofertę. Takie podejście świadczy o chęci dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta.
Następnie – również dzięki metodzie online – składamy wniosek, podając konkretne dane. Musimy uwzględnić potrzebną nam kwotę, którą wybierzemy za pomocą suwaków, które znajdują się na stronie internetowej Iwoca. Gdy już podejmiemy decyzję, możemy zakończyć aplikację.
Jeśli nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, będziemy mogli odebrać fundusze. Ich wysokość zależy od limitu kredytowego, który jest ustalany w oparciu o jednomiesięczne dochody. To jego wysokość wpływa na to, jaką kwotę uzyskamy. Gdy już zostaniemy posiadaczami pożyczki od Iwoca, powinniśmy spłacić ją sumiennie z uwzględnieniem dodatkowych opłat. Ta firma pożyczkowa umożliwia przedłużanie terminu spłaty, jednak ze względu na dodatkowe opłaty, warto uznać taką opcję za ostateczność.

weź pożyczkę

iwoca – podsumowanie

Zalety

  • Pożyczka w ciągu 48 godzin
  • >Brak ukrytych opłat
  • Możliwość przedłużenia okresu spłaty
  • Maksymalna kwota pożyczki − aż 150000 zł

Wady

  • Krótki okres kredytowania (6 miesięcy nawet przy maksymalnej kwocie)
  • Konieczność posiadania dużych zysków w skali roku (od 50000 zł)
  • Wymagane min. 3 miesiące obrotów

wejdz na iwoca.pl

Pożyczka dla firm w iwoca

Informacje o iWoca

Nazwa firmy

Iwoca Poland Sp. z o.o.

Adres ul. Chmielna 2 lok. 31
00-020 Warszawa
Telefon 22 397 01 24
Adres e-mail pomoca@iwoca.pl
Godziny pracy 9.00 - 18.00
Wniosek Wypełnij wniosek