Wealthon to spółka akcyjna, która udziela przedsiębiorcom pożyczek na finansowanie bieżących problemów finansowych. W ofercie firmy znajdują się aż trzy formy finansowania, które są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnej firmy. Zapoznaj się z ofertą pożyczek Wealthon i skorzystaj z wyjątkowego finansowania na kwotę do nawet 750 tys. zł w przypadku pożyczki pomostowej oraz do 500 tys. zł w przypadku pożyczek na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą.

Zespół Wealthon składa się z ekspertów, z doświadczeniem w branży finansowej, którzy rozumieją potrzeby przedsiębiorców. Instytucja oferuje kompleksową pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów finansowych. Najnowszymi produktami Wealthon jest Wealthon WALLET i Wealthon CARD, służące do obsługi limitu kredytowego oraz Wealthon POSCASH.

Pożyczka pomostowa w Wealthon

Flagową pożyczką Wealthon jest pożyczka na spłatę ZUS i US. To dość specyficzna usługa. W bankach i większości firm pożyczkowych zadłużenia w tych instytucjach wykluczają jakąkolwiek możliwość finansowania – konieczne jest przedstawienie zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami. W takiej sytuacji nawet dobrze prosperująca firma może mieć problem z dalszym rozwojem.

Rozwiązaniem może być pożyczka pomostowa od Wealthon, która jest przeznaczona właśnie na spłatę zadłużenia w tych instytucjach. Po spłacie zadłużenia można bez problemu ubiegać się o kredyt z banku, oczywiście jeżeli mamy wystarczającą zdolność kredytową, stąd ta pożyczka nazywa się pomostową. Pożyczka pomostowa pomoże w uzyskaniu dalszego finansowania. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 750 000 zł, a czas na spłatę to 10 dni.

Weź pożyczkę

Finansowanie Wealthon POSCASH

Nowa forma finansowania Wealthon POSCASH, to propozycja dla firm posługujących się terminalami płatniczymi – pożyczka od obrotu na terminalu. W ramach tej pożyczki można uzyskać od 5 tys. zł do nawet 500 tys. zł, na okres od 6 do 12 miesięcy. Wnioskujący nie muszą dostarczać żadnych zaświadczeń, a cały proces złożenia wniosku przebiega całkowicie online. Szczegółowe warunki są dopasowywane do charakteru działalności i wyników danej firmy

Limit kredytowy Whealton CARD

Wealthon WALLET to nowoczesny portfel do zarządzania finansami firmy i korzystania z limitu kredytowego udzielonego na karcie Whealton CARD. Te dwa narzędzia dają możliwość wygodnego korzystania z pożyczki gotówkowej do kwoty od 500 do 20 000 zł.  Partnerem Wealthon CARD jest Mastercard.

Główne cechy produktów:

 • 100% online: możliwość wnioskowania z dowolnego miejsca na świecie, o dowolnej porze
 • Możliwość wygodnych płatności bezgotówkowych
 • Możliwość sprawdzenia historii transakcji
 • Możliwość zasilania konta firmowego z dowolnych rachunków bankowych oraz przelewania pieniędzy między kartami (Card2Card) w ekspresowym tempie
 • Szybki dostęp do pieniędzy
 • Wnioskowanie o limit kredytowy na karcie płatniczej. Wnioskowanie o wyższe kwoty oraz alternatywne formy finansowania z poziomu aplikacji.
 • Monitorowanie tempa spłaty finansowania

Wealthon – wymagania

Pożyczka pomostowa Wealthon ma pomóc w uzyskaniu kredytu bankowego. W związku z tym konieczne jest przedstawienie decyzji z banku, potwierdzającej, że firma otrzyma kredyt po spłacie zadłużenia w ZUS i US. Wartość kredytu powinna być co najmniej 1,5 razy większa od pożyczki pomostowej. Należy również przedstawić oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji (art. 777 kodeksu cywilnego). Ten produkt jest przeznaczony zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych jak i spółek (kapitałowych, osobowych i cywilnych).

Pożyczka Wealthon POSCASH działa na bardzo prostych zasadach. Rata to ustalony procent (5, 10, 15 lub 20%) od dziennego utargu. Z oferty mogą skorzystać firmy, których staż na rynku wynosi 12 miesięcy, z obrotami na terminalu generowanymi co najmniej od 6 miesięcy. Przedsiębiorca musi mieścić się w przedziale 23-68 lat. Jedyny koszt pożyczki to naliczana na samym początku opłata przygotowawcza w wysokości od 2,5% do 3% miesięcznie. Same raty nie są obciążone prowizją, a ich comiesięczna wysokość różni się w zależności od utargu.

Z limitu kredytowego Wealthon może skorzystać każdy polski przedsiębiorca, który pobierze aplikację i przejdzie proces rejestracji. Od samego początku możesz ubiegać się o maksymalny limit pożyczki – sam proces odbywa się w ramach w pełni zautomatyzowanej weryfikacji klienta. Warunki karty kredytowej są bardzo proste: za wydanie karty i przyznanie limitu Wealthon nalicza prowizję od 5 do 10% od udzielonej kwoty. Do tego należy doliczyć prowizję za wykorzystany limit – od 2,5 do 3% od miesięcznie wykorzystanej kwoty.

 

Zobacz ofertę

Jak dostać pożyczkę w Wealthon?

Proces wnioskowania w Wealthon podwyższa standardy pozabankowych pożyczek dla firm, oferując aż trzy rodzaje finansowania. Każdy przedsiębiorca znajdzie rozwiązanie, które odpowie na jego potrzeby. Wystarczy wypełnić wniosek online podając wszelkie wymagane dane, zaznaczyć odpowiednie zgody i zarejestrować się w ten sposób w serwisie pożyczkodawcy.

Następnie należy zalogować się na stronie Wealthon i zweryfikować swoją zdolność kredytową przez udostępnienie historii rachunku oraz wypełnić oświadczenie o zaległościach w ZUS i US. Po analizie rachunku Wealthon podejmie decyzję kredytową w czasie od godziny do dwóch godzin (w czasie pracy biura firmy). W niektórych przypadkach, np. przy wnioskowaniu o udzielenie limitu kredytowego czas rozpatrzenia wniosku i przyznania finansowania może być znacznie krótszy. Decyzję można sprawdzić w zakładce wnioski w panelu klienta. W razie wątpliwości można skontaktować się ze specjalną infolinią dla klientów pod numerem 534 761 312.

Wealthon - zalety

 • Unikatowy produkt - pożyczka pomostowa na spłatę ZUS i US
 • Szybka decyzja kredytowa
 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki
 • Jasne warunki
 • Błyskawiczna weryfikacja rachunku

Wealthon - wady

 • Konieczność przedstawienia oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji

Informacje o Wealthon

Nazwa firmy

Wealthon S.A.

Adres Mokotowska 1
00-640 Warszawa
Telefon 517 889 699
Adres e-mail biuro@wealthon.com
Godziny pracy 09:00-17:00
Wniosek Wypełnij wniosek