Wealthon to spółka akcyjna, która udziela przedsiębiorcom pożyczek na finansowanie bieżących problemów finansowych. W ofercie firmy znajdują się dwie pożyczki. Pierwsza z nich to pożyczka pomostowa, która jest przeznaczona na spłatę kłopotliwego zadłużenia w ZUS i Urzędzie Skarbowym. Druga to pożyczka ratalna, którą można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzenie działalności gospodarczej.

Zespół Wealthon składa się z ekspertów, z doświadczeniem w branży finansowej, którzy rozumieją potrzeby przedsiębiorców. Sprawdź na co możesz liczyć pożyczając pieniądze w tej firmie!

Pożyczka pomostowa w Wealthon

Flagową pożyczką Wealthon jest pożyczka na spłatę ZUS i US. To dość specyficzna usługa. W bankach i większości firm pożyczkowych zadłużenia w tych instytucjach wykluczają jakąkolwiek możliwość finansowania – konieczne jest przedstawienie zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami. W takiej sytuacji nawet dobrze prosperująca firma może mieć problem z dalszym rozwojem.

Rozwiązaniem może być pożyczka pomostowa od Wealthon, która jest przeznaczona właśnie na spłatę zadłużenia w tych instytucjach. Po spłacie zadłużenia można bez problemu ubiegać się o kredyt z banku, oczywiście jeżeli mamy wystarczającą zdolność kredytową, stąd ta pożyczka nazywa się pomostową. Pożyczka pomostowa pomoże w uzyskaniu dalszego finansowania. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 750 000 zł, a czas na spłatę to 10 dni.

Weź pożyczkę

Pożyczka ratalna w Wealthon

Drugi produkt Wealthon to pożyczka ratalna. To typowa pożyczka pozabankowa dla przedsiębiorstw, które mają przejściowe kłopoty finansowe. Jest dedykowana jednoosobowym działalnościom gospodarczym i może być przeznaczona na dowolny cel związany z działalnością. Dostępna kwota pożyczki to od 10 000 do 200 000 zł, a czas spłaty wynosi od 12 do 36 miesięcy.

Wealthon – wymagania

Pożyczka pomostowa Wealthon ma pomóc w uzyskaniu kredytu bankowego. W związku z tym konieczne jest przedstawienie decyzji z banku, potwierdzającej, że firma otrzyma kredyt po spłacie zadłużenia w ZUS i US. Wartość kredytu powinna być co najmniej 1,5 razy większa od pożyczki pomostowej. Należy również przedstawić oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji (art. 777 kodeksu cywilnego). Ten produkt jest przeznaczony zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych jak i spółek (kapitałowych, osobowych i cywilnych).

Pożyczka ratalna Wealthon jest przeznaczona na ustabilizowanie sytuacji finansowej jednoosobowych działalności gospodarczych. Warunkiem jej uzyskania jest przedstawienie oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji, oraz przedstawienie wyciągu z rachunku bankowego za ostatnie 12 miesięcy.

Zobacz ofertę

Jak dostać pożyczkę w Wealthon?

Proces wnioskowania w Wealthon nie odbiega od rynkowych standardów, jest zatem prosty i szybki. Wystarczy wypełnić wniosek online podając wszelkie wymagane dane, zaznaczyć odpowiednie zgody i zarejestrować się w ten sposób w serwisie pożyczkodawcy.

Następnie należy zalogować się na stronie Wealthon i zweryfikować swoją zdolność kredytową przez udostępnienie historii rachunku oraz wypełnić oświadczenie o zaległościach w ZUS i US. Po analizie rachunku Wealthon podejmie decyzję kredytową w czasie od godziny do dwóch godzin (w czasie pracy biura firmy). Decyzję można sprawdzić w zakładce wnioski w panelu klienta. W razie wątpliwości można skontaktować się ze specjalną infolinią dla klientów pod numerem 534 761 312.

Wealthon - zalety

  • Unikatowy produkt - pożyczka pomostowa na spłatę ZUS i US
  • Szybka decyzja kredytowa
  • Wysoka maksymalna kwota pożyczki
  • Jasne warunki
  • Błyskawiczna weryfikacja rachunku

Wealthon - wady

  • Konieczność przedstawienia oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji

Informacje o Wealthon

Nazwa firmy

Wealthon Fund S.A.

Adres Mokotowska 1
00-640 Warszawa
Telefon 517 889 699
Adres e-mail biuro@wealthon.com
Godziny pracy 09:00-17:00
Wniosek Wypełnij wniosek