Lżejsza hipoteka na start w Credit Agricole!

Decydując się na kredyt hipoteczny w Credit Agricole otrzymasz gwarancję stałych rat na okres aż siedmiu lat. Bank zapewnia również niższą marżę, zwłaszcza w pierwszym roku kredytowania.
Jak otrzymać promocyjny kredyt hipoteczny w Credit Agricole?
Kredyt Hipoteczny Credit Agricole - weź kredyt
Kredyt Hipoteczny Credit Agricole

Kredyt hipoteczny Prowizja 0% od Credit Agricole. Jak przedstawia się oprocentowanie tego kredytu mieszkaniowego, jakie dokumenty należy dostarczyć, oraz ile kosztuje wycena nieruchomości przez Credit Agricole? Sprawdź najważniejsze informacje o tym kredycie oraz naszą opinie na temat tego produktu bankowego.

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt Hipoteczny Credit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • Kredyt hipoteczny z niższą marżą i stałym lub zmiennym oprocentowaniem.
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania.

Lżejsza hipoteka dla wszystkich kredytobiorców

Credit Agricole rozpoczął nową promocję, w ramach której kredytobiorcy mogą skorzystać z niższej marży oraz stałego oprocentowania. Przez pierwszy rok trwania promocyjnego kredytu marża wyniesie tylko 1,10%, a w kolejnych latach 1,79%.

Decydując się na stałe oprocentowanie przez 7 lat, kredyt zostanie obarczony RRSO 8,84%. Przy oprocentowaniu zmiennym wyniesie ono 9,53%.

Z oferty może skorzystać każdy, kto spełni trzy warunki. Wystarczy:

  • Zagwarantować 20% wkładu własnego.
  • Posiadać lub otworzyć konto w Credit Agricole, na które zapewnisz wpływ wynagrodzenia min. 2 500 zł przez cały okres kredytowania.
  • Wraz z umową wykupić ubezpieczenie na życie na okres minimum 5 lat.

Jak otrzymać promocyjny kredyt hipoteczny w Credit Agricole?

Skorzystanie z promocji możliwe jest w placówce banku lub poprzez kontakt telefoniczny. Po rozmowie z doradcą klienta otrzymasz symulację kredytu hipotecznego oraz listę wymaganych dokumentów. Wtedy możesz złożyć formularz, ponownie w placówce lub na stronie banku.

Credit Agricole nie wyszczególnił maksymalnej dostępnej kwoty w ramach kredytu hipotecznego w programie promocyjnym. Suma zostanie ustalona w trakcie rozmowy z doradcą banku na podstawie twojej zdolności kredytowej, wartości wykupywanej hipoteki, oraz wysokości wkładu własnego.

Kredyt hipoteczny tylko w promocji

Banki często rywalizują w ofertach kredytów hipotecznych oferując coraz to gorętsze promocje. W banku ING kredyt hipoteczny do 100 000 zł otrzymasz bez prowizji, jak i z mniejszą marżą. Tymczasem, Alior Bank oferuje kredyty hipoteczne bez prowizji oraz z mniejszą marżą.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść