W Pekao 0% prowizji za pożyczkę na cele ekologiczne!

Promocja Pekao sprawia, że pożyczka gotówkowa zaciągana na cele ekologiczne nie będzie obciążona prowizją. Zdobyć można w ten sposób do 70 000 zł, finansując nie tylko fotowoltaikę czy ekologiczne ocieplenie domu, ale również elektryczne i hybrydowe środki transportu. Co więcej, 1/4 pożyczanej kwoty może być przeznaczona na dowolny cel. Ile kosztuje klienta ekopożyczka?
Bank Pekao
Bank Pekao - weź pożyczkę
Bank Pekao

Kredyt gotówkowy w Banku Pekao to możliwość podjęcia od 1000 do 250 000 zł! Pożyczka Przekorzystna to idealne rozwiązanie na zrealizowanie dużych planów i małych marzeń! Skorzystaj z niskiego RRSO i weź pożyczkę już teraz!

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Brak prowizji dla pożyczki gotówkowej
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 czerwca 2022 roku

Ekopożyczka bez prowizji nie tylko dla klientów Pekao

Chociaż żaden bank nie zaoferuje darmowej pożyczki, całkowicie pozbawionej kosztów, w instytucjach finansowych natknąć można się na kredyty gotówkowe bez prowizji. Zazwyczaj oferowane są one stałym klientom, jednak w aktualnej promocji Pekao na finansowanie liczyć można nawet bez konta w tym banku. Do kogo konkretnie kierowana jest oferta?

Pożyczka gotówkowa bez prowizji trafi wyłącznie do osób, które mogą pochwalić się odpowiednią zdolnością kredytową. Nominalnie szansę na otrzymanie takiego kredytu ma się już od 18 roku życia, ale potrzebna będzie do tego dobra historia kredytowa oraz wykazanie regularnych dochodów. Nie muszą być one jednak olbrzymie, ponieważ spłatę rozłożyć można nawet na 10 lat. Jeżeli pieniądze nie spływają na konto klienta w Pekao, przyda się również historia rachunku z dotychczasowego banku. Przede wszystkim istotne jest jednak przeznaczenie środków na cele ekologiczne.

Jak otrzymać pożyczkę bez prowizji w Pekao na cele ekologiczne?

Specjalne warunki pożyczki gotówkowej Pekao bez prowizji dotyczą finansowania celów ekologicznych. Przeznaczyć należy na nie 75% z kwoty sięgającej od 5 000 do nawet 70 000 zł. Pieniądze spłacane później w 12-120 ratach mogą zostać wydane na:

  • instalację odnawialnych źródeł energii (kolektorów słonecznych, paneli i ogniw fotowoltaicznych,
  • kupno i podłączenie kotłów centralnego ogrzewania (bez kotłów węglowych oraz na ekogroszek),
  • budowę pomp ciepła,
  • zakup i montaż okien, drzwi i materiałów do ocieplenia domu,
  • nabycie samochodów osobowych z napędem elektrycznym lub hybrydowym,
  • wyposażenie się w motocykle i skutery z napędem elektrycznym lub rowery elektrycznych.

Oferta ważna jest do 30 czerwca 2022 roku. Wniosek o udzielenie ekopożyczki należy złożyć w oddziale banku lub placówce partnerskiej. W celu zaciągnięcia jej zdalnie można też wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej banku. Klienci posiadający już konto w Pekao mogą zrobić to online w serwisie transakcyjnym Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Jaki jest koszt ekopożyczki w Pekao?

Otrzymanie pożyczki gotówkowej bez prowizji oznacza zawsze sporą oszczędność. Nie zmienia to jednak faktu, że banki naliczają również wysokie odsetki od pożyczonego kapitału. Koszt reprezentatywnego kredytu na 13 676 zł, zaciągniętego na niemal 4 lata przy zmiennym oprocentowaniu na poziomie 9,49%, prezentuje się według stanu na 20 grudnia 2021 roku następująco:

Kwota 13 676 zł Liczba rat 45 rat Wysokość raty 355,81 zł (ostatnia rata 356,05 zł) Prowizja 0 zł Odsetki 2691,50 zł Kwota do spłaty 16 367,50 zł RRSO 9,92%

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść