W Pekao 0% prowizji za pożyczkę na cele ekologiczne!

Promocja Pekao sprawia, że pożyczka gotówkowa zaciągana na cele ekologiczne nie będzie obciążona prowizją. Zdobyć można w ten sposób do 70 000 zł, finansując nie tylko fotowoltaikę czy ekologiczne ocieplenie domu, ale również elektryczne i hybrydowe środki transportu. Co więcej, 1/4 pożyczanej kwoty może być przeznaczona na zupełnie inne cele. Ile kosztuje klienta ekopożyczka?
Ekopożyczka bez prowizji nie tylko dla klientów Pekao
Weź kredyt w Bank Pekao

Bank Pekao działa od 17 marca 1929 roku. Przez lata swojej działalności, stał się jedną z największych instytucji finansowych, które oferują swoje usługi w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Odznacza się silnym kapitałem i wysokim współczynnikiem wypłacalności.

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Brak prowizji dla pożyczki gotówkowej
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2021 roku

Ekopożyczka bez prowizji nie tylko dla klientów Pekao

Chociaż żaden bank nie zaoferuje darmowej pożyczki, całkowicie pozbawionej kosztów, w instytucjach finansowych natknąć można się na kredyty gotówkowe bez prowizji. Zazwyczaj oferowane są one stałym klientom, jednak w aktualnej promocji Pekao na finansowanie liczyć można nawet bez konta w tym banku. Do kogo konkretnie kierowana jest oferta?

Pożyczka gotówkowa bez prowizji trafi wyłącznie do osób, które mogą pochwalić się odpowiednią zdolnością kredytową. Nominalnie szansę na otrzymanie takiego kredytu ma się już od 18 roku życia, ale potrzebna będzie do tego dobra historia kredytowa oraz wykazanie regularnych dochodów. Nie muszą być one jednak olbrzymie, ponieważ spłatę rozłożyć można nawet na 10 lat. Jeżeli nie spływają na konto klienta w Pekao, przyda się również historia rachunku z dotychczasowego banku. Przede wszystkim istotne jest jednak przeznaczenie środków na cele ekologiczne.

Jak otrzymać pożyczkę bez prowizji w Pekao na cele ekologiczne?

Specjalne warunki pożyczki gotówkowej Pekao bez prowizji dotyczą finansowania celów ekologicznych. Przeznaczyć należy na nie 75% z kwoty sięgającej od 5000 do nawet 70 000 zł. Pieniądze spłacane później w 12-120 ratach mogą zostać wydane na:

  • instalację odnawialnych źródeł energii (kolektorów słonecznych, paneli i ogniw fotowoltaicznych,
  • kupno i podłączenie kotłów centralnego ogrzewania (bez kotłów węglowych oraz na ekogroszek),
  • budowę pomp ciepła,
  • zakup i montaż okien, drzwi i materiałów do ocieplenia domu,
  • nabycie samochodów osobowych z napędem elektrycznym lub hybrydowym,
  • wyposażenie się w motocykle i skutery z napędem elektrycznym lub rowery elektrycznych.

Oferta ważna jest do 31 grudnia 2021 roku. Wniosek o udzielenie ekopożyczki należy złożyć w oddziale banku lub placówce partnerskiej. W celu zaciągnięcia jej zdalnie można też wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej banku. Klienci posiadający już konto w Pekao mogą zrobić to online w serwisie transakcyjnym Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Jaki jest koszt ekopożyczki w Pekao?

Otrzymanie pożyczki gotówkowej bez prowizji oznacza zawsze sporą oszczędność. Nie zmienia to jednak faktu, że banki naliczają również wysokie odsetki od pożyczonego kapitału. Koszt reprezentatywnego kredytu na 14 404 zł, zaciągniętego na niemal 4 lata przy zmiennym oprocentowaniu na poziomie 7,99%, prezentuje się według stanu na 11 października 2021 roku następująco:

Kwota 14 404 zł
Liczba rat 46 rat
Wysokość raty 364,56 zł (ostatnia rata 364,60 zł)
Prowizja 0 zł
Odsetki 2365,80 zł
Kwota do spłaty 16 769,80 zł
RRSO 8,29%
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×