Karta kredytowa w Banku Pekao

Informacje o Karta kredytowa w Banku Pekao
Karta kredytowa w Banku Pekao - zobacz ofertę
4.3/5
8
opinii
Ocena
-/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
Maks. okres bezodsetkowy
58 dni
Maksymalny limit
100000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
Bank Pekao posiada w swojej ofercie tylko jedną kartę kredytową, kartę z Żubrem. Jednak karta ta posiada aż trzy dostępne warianty - Standard, Gold, Platinum. Karty posiadają jednakowy limit górny, jednak różnią się pod pewnymi względami. Karta standardowa jest kompletnie darmowa, natomiast opcje Gold i Platinum to pewnego rodzaju abonamenty do karty, które zapewniają liczne, zróżnicowane benefity. Od możliwości uzyskania zwrotu części środków za zakupy, po możliwość ubezpieczenia zakupów w internecie. O ile wybór odpowiedniego, najbardziej zadowalającego nas pakietu, to decyzja, która należy do klienta, tak maksymalny limit karty uzależniony już jest od wysokości zarobków. Mimo wszystko karta kredytowa banku Pekao to bardzo ciekawa oferta, której warto się bliżej przyjrzeć.

Bank Pekao S.A. posiada w swojej ofercie kartę kredytową – Karta Kredytowa z Żubrem, która posiada 3 warianty, o zróżnicowanym limicie kredytowym i możliwościach. Do dyspozycji klientów jest:

 • Karta Kredytowa z Żubrem Standard (RRSO 19.98%),
 • Karta Kredytowa z Żubrem Gold (RRSO 19.98%)
 • Karta Kredytowa z Żubrem Platinum (RRSO 19.98%)

Kartami można zarządzać na telefonie komórkowym przez aplikację PeoPay lub przez usługę bankowości elektronicznej Pekao24. W każdym wariancie karty istnieje możliwość wnioskowania o kartę dodatkową dla osób od 13 roku życia. W ramach umowy, do limitu kredytowego może być wydanych łącznie 6 kart: dla posiadacza karty i 5 użytkowników. Limity dla każdej karty można ustalić samodzielnie, a wybrany limit karty głównej można podwyższyć bezpłatnie w dowolnym oddziale Banku Pekao S.A.

Karty kredytowe Pekao
Wariant karty z Żubrem Standard z Żubrem Złoty z Żubrem Platynowy
Oprocentowanie 17,25% 17,25% 17,25%
Limit kredytowy 2000 – 100 000 zł 2000 – 100 000 zł 2000 – 100 000 zł
Okres bezodsetkowy brak brak brak
Spłata minimalna 3% nie mniej niż 30 zł 3% nie mniej niż 30 zł 3% nie mniej niż 30 zł
Opłata za przekroczenie limitu (o więcej niż 3%) brak brak brak

Karta kredytowa w Banku Pekao - zobacz ofertę

Opłaty za kartę kredytową Pekao

Karta kredytowa Pekao umożliwia transakcje bezgotówkowe, gotówkowe (m.in. wypłaty z bankomatów) i przelewy na konto osobiste. Limit pojedynczej transakcji autoryzowanej zbliżeniowo w Polsce to 100 zł. Granicę dziennego limitu kwot transakcji on-line wyznacza przyznany limit kredytowy. Limit kwotowy transakcji offline wynosi 150 zł. Za polecenie przelewu wewnętrznego w pakiecie Złotym lub Platynowym na konto osobiste pobierana jest prowizja w wysokości 0,50% (min 1,00 zł) od kwoty każdego przelewu.  W przypadku karty Standard, opłata za przelew wewnętrzny na konto wynosi 3,00% (min 6,00 zł).

Opłaty za kartę kredytową Pekao
Wariant karty Karta z Żubrem Standard Karta kredytowa z Żubrem Złoty Karta kredytowa z Żubrem Platynowy
Wydanie karty głównej 0 zł 0 zł 0 zł
Roczna opłata za kartę główną 0 zł 0 zł / 19 zł 0 zł / 39 zł
Roczna opłata za kartę dodatkową 0 zł /  2,99 zł/mies. 0 zł / 35 zł 0 zł / 75 zł
Warunki darmowej karty kredytowej Brak dokonanie transakcji bezgotówkowych, gotówkowych oraz przelewów z karty na kwotę min. 2000 zł w poprzednim okresie rozliczeniowym dokonanie transakcji bezgotówkowych, gotówkowych oraz przelewów z karty na kwotę min. 3000 zł w poprzednim okresie rozliczeniowym
Bankomaty 3,00% min. 6,00 zł Pekao i Euronet – 3,50% min. 4,00 zł

pozostałe – 4% min. 4,50 zł

Pekao i Euronet – 3,50% min. 4,00 zł

pozostałe – 4% min. 4,50 zł

Koszt przewalutowania 0% 0% 0%

Zadłużenie na karcie kredytowej Pekao

Z kartą kredytową Pekao z Żubrem można korzystać z kredytu bez odsetek rozkładając płatność na 10 rat 0% do 1000 złotych w pakiecie Standard. Kartę kredytową z Żubrem (RRSO 19.98%) można spłacić w wygodnych miesięcznych ratach. Usługę tę można uruchomić w dowolnym momencie cyklu rozliczeniowego, w usłudze bankowości elektronicznej Pekao24 lub w jednostce banku. Na raty można rozłożyć wydatki od 1000 do 3000 zł z tytułu transakcji bezgotówkowych i gotówkowych oraz prowizji i opłat, które zostały zaksięgowane w ciężar limitu kredytowego w bieżącym cyklu rozliczeniowym. Okres spłaty wynosi od 3 do 36 rat. Za spłatę ratalną zapłacimy wyłącznie oprocentowanie, które wynosi 17,25 proc.

Promocje kart kredytowych w Pekao

Karta Kredytowa z Żubrem może nam zapewnić aż 64 000 punktów programu o wartości 800 zł. Wystarczy zarejestrować ją w programie. Dodatkowo mamy możliwość zgarnięcia 600 zł zwrotu moneyback.

Promocje Karta kredytowa w Banku Pekao
Jak zdobyć powitalne nagrody z kartą Pekao?
17 lipca 2023 • 3 min czytania

Loteria kart płatniczych Pekao – vouchery na 30 000 zł do wygrania

Wykonuj płatności kartą Mastercard od Pekao i weź udział w loterii. Vouchery na 30 000 zł, elektryczne rowery o biny Decathlon czekają.

Promocja „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja X” daje możliwość posiadaczom kart kredytowych w Pekao zdobycia 8000 punktów Bezcenne Chwile. To równowartość 100 zł.

Korzyści karty kredytowej Pekao

Wszystkie karty kredytowe Pekao: Standard, Złoty, Platynowy oferują te same funkcje i umożliwiające wygodne użytkowanie. Dodatkowo klient ma możliwość dopasowania dnia spłaty zadłużenia do swoich potrzeb. Bank udostępnia 6 możliwych terminów cykli rozliczeniowych do wyboru.Klient może wziąć udział w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Promocja Mastercard polega na zbieraniu punktów za zakupy w wybranych punktach handlowo-usługowych, które można zamienić na wybraną nagrodę.

Korzyści Karty z Żubrem Standard

 • Możliwość spłaty w ratach 10 x 0% aż do 1000 zł z zadłużenia
 • Możliwość ubezpieczenia zakupów do 1000 zł
 • Możliwość ubezpieczenia transakcji internetowych do 1000 zł
 • 5% niższe oprocentowanie spłaty w ratach od oprocentowania limitu kredytowego karty dla oprocentowania limitu karty 17,25% – oprocentowanie spłaty w ratach wynosi 16,39%
 • dodatkowe punkty w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile

Korzyści Karty z Żubrem Złoty

 • Możliwość spłaty w ratach 10 x 0% aż do 2000 zł z zadłużenia
 • Możliwość ubezpieczenia zakupów do 3000 zł
 • Możliwość ubezpieczenia transakcji internetowych do 3000 zł
 • 10% niższe oprocentowanie spłaty w ratach od oprocentowania limitu kredytowego karty Dla oprocentowania limitu karty 17,25% – oprocentowanie spłaty w ratach wynosi 16,39%
 • Zwrot 2% wartości transakcji, do 20 złotych miesięcznie, za zakupy w internecie
 • dodatkowe punkty w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile

Korzyści Karty z Żubrem Platynowy

 • Możliwość spłaty w ratach 10 x 0% aż do 3000 zł z limitu
 • Możliwość ubezpieczenia zakupów do 6000 zł
 • Możliwość ubezpieczenie transakcji internetowych do 6000 zł
 • 15% niższe oprocentowanie spłaty w ratach od oprocentowania limitu kredytowego karty Dla oprocentowania limitu karty 17,25% – oprocentowanie spłaty w ratach wynosi 16,39%
 • Zwrot 2% wartości transakcji, do 30 złotych miesięcznie, za zakupy w internecie
 • dodatkowe punkty w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile

Jak założyć kartę kredytową w banku Pekao?

Bank podejmuje decyzję o wydaniu karty kredytowej i udzieleniu limitu kredytowego po dokonaniu oceny zdolności kredytowej klienta. Dlatego poza dowodem osobistym wymagane jest zaświadczenie od pracodawcy, bądź inny dokument potwierdzający osiągane dochody. W celu otrzymania karty kredytowej, stali klienci banku Pekao mogą zalogować się się do usługi bankowości elektronicznej lub aplikacji PeoPay. Znajdziemy tam szczegóły oferty karty i możliwość złożenia wniosku.

Nowi klienci Pekao muszą wypełnić formularz kontaktu lub odwiedzić oddział banku. Jeśli Pekao zaakceptuje wniosek, to w ciągu 8 dni roboczych od dnia zawarcia umowy bank na adres klienta kartę oraz drugą kopertę zawierającą PIN do tej karty. Wydanie Elastycznej karty kredytowej w trybie ekspresowym (na życzenie klienta) wymaga uiszczenia opłaty w wysokości 50 zł. Po otrzymaniu karty należy ją aktywować poprzez dokonanie prawidłowej transakcji przy użyciu PIN, za pośrednictwem Pekao24, telefonicznie lub w jednostce Banku.

Zobacz ofertę

Opinie klientów o Karta kredytowa w Banku Pekao

4.3/5
8 opinii
5
1
1
1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Aneta

Witam! Posiadam kartę kredytową w Pekao SA i chciałabym się dowiedzieć gdzie mogę przejrzeć historię transakcji w peo psy. Czy jest to w ogóle możliwe gdziekolwiek? Pozdrawiam…

Wally

Karty kredytowe to tylko „cyferki w komputerach”. Właśnie dziś okradziono moją znajomą. Z konta zniknęło jej kilkaset złotych. „Cyferki, cyferki…”, a pieniędzy nie ma !!!! Policja wszczęła śledztwo ;-(

Bozena

Nie chcę potępiać wszystkich osób pracujących w PKO, ale w jednym z oddziałów w Warszawie, nieuczciwy pracownik złożył w imieniu 90 letniej osoby wniosek na kartę kredytową. Ta starsza osoba nie ma nawet karty do konta, bo nie jest w stanie jej używać. Aby uzyskać wynik sprzedaży sfałszowano podpis/podsunięto dokumenty do podpisu całkowicie nieświadomej osobie. Namówiono także tę osobę do założenia funduszu, co jest teraz bardzo trudne do odwró(...) jest także to, że nie można zawiadywać kontem, będąc za granicą (trzeba mieć polski numer telefonu). Jestem bardzo rozczarowana tym bankiem I sposobem działania.

Dominik
Ocena :
     

Bardzo dobra oferta kart kredytowych w Pekao. To co jest bardzo spoko to fakt, ze bank ma bez problemu daje ludziom katy kredytowe i to z przyzwoitymi limitami kredytowymi. Okres bezodsetkowy tez jest jednym z dluższych na rynku, a warunkow do spełnienia by karta była darmowa jest niewiele. Moim zdaniem oferta jest bardzo spoko.

Lucy
Ocena :
     

Bank Pekao nie jest najlepszym bankiem, który podąża z duchem czasu. Tak wszyscy niewiele sobie robia z najnowszych technologii, a to jak traktują klienta to jakaś pomyłka! Ciągle mentalność pani Bożenki z urzedu, która robi łaskę, że odpowie na nasze pytanie- wiec jak dobra oferta karty kredytowej Pekao by nie była, to i tak patrząc całościowo na bank to odradzam.

Sandie
Ocena :
     

Tak jak opinie o samym banku Pekao mam nie najlepszą, tak z przykrością muszę przyznać, że ich oferta karty kredytowej jest jedną z lepszych. Długi okres kredytowania, brak dodatkowych kosztów za przewalutowanie, brak opłat za wydanie i posiadanie karty- generalnie jest serio ok! Ale ciągle mam problem z Bankiem Pekao.

Oczki
Ocena :
     

Pekao jest niezawodnym bankiem, więc ich karta kredytowa elastyczna musi być super.
Zdolność kredytowa to kwestia indywidualna, ale to co ważne- a jednak niewiele kart kredytowych ma taką opcje- to rozłożenie spłaty kredytu na raty!

Brudi
Ocena :
     

To za co cenie sobie bank Pekao to możliwość wyboru. W przypadku kart kredytowych mamy do wyboru 3 opcje- Pekao Karta Elastyczna, pekao karta silver oraz pekao karta gold. W przypadku każdej z tych kart okres spłaty wynosi 55 dni, spłata minimalna 5% (ale wiecej niz 50pln) oraz oprocentowanie jest na podobnym poziomie- to co różni te karty to limity do wykorzystania oraz koszta przelewów- ale o wyborzde karty decyduja nasze mozliwosci finansowe.

Monika
Ocena :
     

Na rynku bankowym karty kredytowe stały się jednym z najpopularniejszych produktów! Nic dziwnego, że banki prześcigają sie w ofertach kart kredytowych, coraz to więcej promocji, za założenie karty, coraz niższe RRSO, koszta posiadania karty, dłuższe okresy spłaty, wyższe limity! jest w czym wybierać! W swojej ofercie Bank Pekao ma 3 karty kredytowe- kartę elastyczna, złotą i srebrną. Osobiście polecam wszystkim kartę elastyczną bo RRSO jest na poziomie 9%, mamy możliwość korzystania APPLE PAY dzięki czemu nie potrzebujemy fizycznej karty- bo możemy wszędzie płacić telefonem, a płatności karta możemy rozłożyc na raty- od 3 do 24 rat! Oczywiście wszystko zależy od… Czytaj więcej »

Tolek
Ocena :
     

Moim zdaniem oferta Pekao jest ok. Bank organizuje promocje, konto jest tanie w prowadzeniu i w ogóle jest ok. Za to oferta karty kredytowej nie powala! Co dziwne, że tak ważny w dzisiejszych czasach produkt jakim jest karta kredytowa się nie opłaca! Szkoda.

Romek

Witam,
Otrzymałem taką kartę pare dni temu, nie wiem czy tak fajna oferta jak się wydaje. Ale dobrze mieć zabezpieczenie finansowe na niespodziewane wydatki.
Oprocentowanie nie jest aż na tyle duże

Kasia
Ocena :
     

Fajna oferta, polecam, ja mam

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść