100 zł w punktach z kartą Pekao Mastercard na start

Pekao powraca z kolejną edycją swojej promocji we współpracy z Mastercard. Zarejestruj swoją kartę płatniczą wydaną przez bank w programie Bezcenne Chwile i odbierz powitalny bonus! Czeka na Ciebie 8000 punktów, które wymienić możesz na nagrody o wartości 100 zł. Promocja obejmuje karty debetowe i kredytowe. Dowiedz się więcej o najnowszej promocji banku Pekao i Mastercard.
Jak zdobyć powitalne 8000 punktów Bezcenne Chwile z kartą Pekao?
Karta kredytowa w Banku Pekao - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku Pekao

Bank Pekao posiada w swojej ofercie tylko jedną kartę kredytową, kartę z Żubrem. Jednak karta ta posiada aż trzy dostępne warianty - Standard, Gold, Platinum. Karty posiadają jednakowy limit górny, jednak różnią się pod pewnymi względami. Karta standardowa jest kompletnie darmowa, natomiast opcje Gold i Platinum to pewnego rodzaju abonamenty do karty, które zapewniają liczne, zróżnicowane benefity. Od możliwości uzyskania zwrotu części środków za zakupy, po możliwość ubezpieczenia zakupów w internecie. O ile wybór odpowiedniego, najbardziej zadowalającego nas pakietu, to decyzja, która należy do klienta, tak maksymalny limit karty uzależniony już jest od wysokości zarobków. Mimo wszystko karta kredytowa banku Pekao to bardzo ciekawa oferta, której warto się bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 8000 punktów Bezcenne Chwile (100 zł)
Do kiedy trwa promocja?
  • 2 lipca 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja XII” utrzymuje warunki znane z poprzednich wersji tej akcji. Poza standardowymi wymogami – pełnoletność i pełna zdolność do czynności prawnych – musimy też spełnić inne warunki. Bank podzielił je na 3 scenariusze, z których możemy skorzystać:

  1. Jesteśmy klientem Pekao i mamy kartę wydaną przez bank oraz zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile. W takim przypadku, by skorzystać z promocji musimy założyć konto dla swojego niepełnoletniego dziecka oraz wyrobić do niego kartę z wizerunkiem dla graczy. Tę, nową, kartę należy zarejestrować w programie.
  2. Jesteśmy klientem Pekao i mamy kartę wydaną przez bank, ale nie zarejestrowaliśmy jej w programie Bezcenne Chwile. W tym wariancie również musimy założyć konto dla dziecka i wyrobić kartę z wizerunkiem dla graczy, jednak zarejestrować w programie możemy zarówno obecną kartę, jak i tę nowo wyrobioną.
  3. Nie jesteśmy klientem Pekao, nie posiadamy w nim karty, nie rejestrowaliśmy się w programie Bezcenne Chwile. W tej opcji warunki są proste: podpisanie umowy na Konto Przekorzystne wraz z kartą z wizerunkiem dla graczy i/lub założenie konta dla dziecka wraz z kartą z wizerunkiem dla graczy. Obie karty (lub jedną z nich) możemy wtedy zarejestrować w programie.

Brak jakiegokolwiek okresu karencji jest tu wielkim ułatwieniem, więc niemal każdy może wziąć udział w najnowszej promocji Pekao i Mastercard.

Jak zdobyć powitalne 8000 punktów Bezcenne Chwile z kartą Pekao?

Skoro wiemy już kto może wziąć udział w promocji, czas na szczegółowe wytyczne. OPto jak zdobyć 8000 punktów o wartości 100 zł z kartą płatniczą wydaną przez Pekao:

  1. Do 02.07.2023 r. załóż wymagane konta i złóż wnioski o karty zgodnie ze scenariuszem, którym chcesz podążać.
  2. Do 07.07.2023 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwilę kartę płatniczą Mastercard wydaną przez Pekao. Możesz tego dokonać w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej PeoPay lub na stronie programu. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
  3. W ciągu 30 dni od założenia konta dziecka lub rejestracji karty w Bezcennych Chwilach (w zależności, który scenariusz Cię dotyczy), wykonaj kartą 5 transakcji bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy pomocy aplikacji PeoPay. Twoja karta musi być podpięta pod aplikację, by transakcje zostały zaliczone w promocji.
  4. Po kolejnych 30 dniach od spełnienia warunków otrzymasz w bankowości internetowej lub aplikacji PeoPay kod, który możesz wymienić na punkty na stronie programu Bezcenne Chile. 8000 punktów to aż 100 zł do wymiany na atrakcyjne nagrody.

Pamiętaj, by wymienić kod na punkty w ciągu 30 dni! Po tym czasie straci on ważność.

Karty, konta i pożyczki w Pekao to dodatkowe korzyści

Bank Pekao oferuje wiele różnych promocji, które wiążą się z całą gamą produktów. Poza opisaną wyżej akcją dotyczącą kart płatniczych mamy obecnie również: możliwość zdobycia 2000 zł za otworzenie konta firmowego w Pekao, zaś pierwsza pożyczka w Pekao to brak prowizji! Lada chwila powinna również ruszyć kolejna edycja promocji na konta osobiste, więc warto śledzić stronę internetową banku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść