100 zł w punktach z kartą Pekao Mastercard

Najnowsza promocja Pekao i programu Bezcenne Chwile to okazja do zgarnięcia aż 8000 powitalnych punktów. To równowartość 100 zł, które wymienić będziemy mogli na atrakcyjne nagrody rzeczowe lub vouchery. Tym razem Pekao promuje i nagradza karty płatnicze Mastercard z wizerunkiem dla graczy. Jak zdobyć taką kartę i zgarnąć powitalny bonus dowiesz się poniżej.
Jak zdobyć powitalne 8000 punktów Bezcenne Chwile z kartą Pekao?
Karta kredytowa w Banku Pekao - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku Pekao

Bank Pekao posiada w swojej ofercie tylko jedną kartę kredytową, kartę z Żubrem. Jednak karta ta posiada aż trzy dostępne warianty - Standard, Gold, Platinum. Karty posiadają jednakowy limit górny, jednak różnią się pod pewnymi względami. Karta standardowa jest kompletnie darmowa, natomiast opcje Gold i Platinum to pewnego rodzaju abonamenty do karty, które zapewniają liczne, zróżnicowane benefity. Od możliwości uzyskania zwrotu części środków za zakupy, po możliwość ubezpieczenia zakupów w internecie. O ile wybór odpowiedniego, najbardziej zadowalającego nas pakietu, to decyzja, która należy do klienta, tak maksymalny limit karty uzależniony już jest od wysokości zarobków. Mimo wszystko karta kredytowa banku Pekao to bardzo ciekawa oferta, której warto się bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 8000 punktów Bezcenne Chwile (100 zł)
Do kiedy trwa promocja?
  • 7 lutego 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja X” znacznie różni się w swoich założeniach od wcześniejszych edycji. Poza standardowymi wymogami – pełnoletność i pełna zdolność do czynności prawnych – musimy też spełnić inne warunki. Bank podzielił je na 3 scenariusze, z których możemy skorzystać:

  1. Jesteśmy klientem Pekao i mamy kartę wydaną przez bank oraz zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile. W takim przypadku, by skorzystać z promocji musimy założyć konto dla swojego niepełnoletniego dziecka oraz wyrobić do niego kartę z wizerunkiem dla graczy. Tę, nową, kartę należy zarejestrować w programie.
  2. Jesteśmy klientem Pekao i mamy kartę wydaną przez bank, ale nie zarejestrowaliśmy jej w programie Bezcenne Chwile. W tym wariancie również musimy założyć konto dla dziecka i wyrobić kartę z wizerunkiem dla graczy, jednak zarejestrować w programie możemy zarówno obecną kartę, jak i tę nowo wyrobioną.
  3. Nie jesteśmy klientem Pekao, nie posiadamy w nim karty, nie rejestrowaliśmy się w programie Bezcenne Chwile. W tej opcji warunki są proste: podpisanie umowy na Konto Przekorzystne wraz z kartą z wizerunkiem dla graczy i/lub założenie konta dla dziecka wraz z kartą z wizerunkiem dla graczy. Obie karty (lub jedną z nich) możemy wtedy zarejestrować w programie.

Jak widać wszystko kręci się tu wokół kart płatniczych z wizerunkiem dla graczy, które są niezbędnym warunkiem udziału w promocji. Cieszyć może za to fakt, że bank nie wskazuje żadnego okresu karencji.

Jak zdobyć powitalne 8000 punktów Bezcenne Chwile z kartą Pekao?

O ile wstępne warunki najnowszej promocji Banku Pekao mogą wydawać się nieco skomplikowane, o tyle samo działanie promocji jest bardzo proste. Oto jak zdobyć powitalny bonus w postaci 100 zł w punktach Bezcenne Chwile:

  1. Do 07.02.2023 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwilę kartę płatniczą Mastercard wydaną przez Pekao. Możesz tego dokonać w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej PeoPay lub na stronie programu. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
  2. W ciągu 30 dni od założenia konta dziecka lub rejestracji karty w Bezcennych Chwilach (w zależności, który scenariusz Cię dotyczy), wykonaj kartą 5 transakcji bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy pomocy aplikacji PeoPay. Twoja karta musi być podpięta pod aplikację, by transakcje zostały zaliczone w promocji.
  3. Po kolejnych 30 dniach od spełnienia warunków otrzymasz w bankowości internetowej lub aplikacji PeoPay kod, który możesz wymienić na punkty na stronie programu Bezcenne Chile. 8000 punktów to aż 100 zł do wymiany na atrakcyjne nagrody.

Pamiętaj, by wymienić kod na punkty w ciągu 30 dni! Po tym czasie straci on ważność.

Karty i konta w Pekao to dodatkowe korzyści

Bank Pekao prowadzi obecnie wiele promocji dotyczących różnych produktów ze swojej oferty. Nas najbardziej będą interesowały te dotyczące kart kredytowych i kont osobistych, bowiem będziemy mogli je połączyć z promocją opisywaną dzisiaj. I tak, jeżeli będziemy sięgać po rachunek osobisty to możemy zgarnąć 200 zł premii za otwarcie Konta Przekorzystnego w Pekao. Jeżeli zaś szczególnie interesuje nas program Mastercard Bezcenne Chwile, to zerknijmy na bonus powitalny 16 000 punktów (200 zł) programu z Kartą Kredytową z Żubrem. Wyczekujmy też kolejnej edycji promocji na konta dla dzieci, a będziemy mogli dołożyć do swoich korzyści kolejną, wartościową, cegiełkę.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść