Pierwsza pożyczka w Pekao Bank!

Najnowsza promocja banku Pekao udostępnia pożyczki na wyjątkowo dobrych warunkach! Niskie RRSO oraz brak prowizji czekają wszystkich tych, którzy nie korzystali z ofert pożyczkowych Pekao w poprzednim roku.
Jak zdobyć powitalne 8000 punktów Bezcenne Chwile z kartą Pekao?
Bank Pekao - weź pożyczkę
Bank Pekao

Kredyt gotówkowy w Banku Pekao to możliwość podjęcia od 1000 do 250 000 zł! Pożyczka Przekorzystna to idealne rozwiązanie na zrealizowanie dużych planów i małych marzeń! Skorzystaj z niskiego RRSO i weź pożyczkę już teraz!

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Pożyczka bez prowizji z RRSO 12,53%
Do kiedy trwa promocja?
  • do 31 sierpnia 2023 roku

Pierwsza pożyczka bez prowizji w Pekao

Bank Pekao regularnie udostępnia atrakcyjne promocje. Przede wszystkim znane są jego oferty konsolidacyjne, często mamy jednak okazję skorzystać również z tradycyjnych kredytów gotówkowych. Tym razem, Pekao zwraca na siebie uwagę nowych klientów.

Korzystając z oferty “Pożyczka z wnioskiem przez internet” w banku Pekao otrzymasz dofinansowanie na kwotę od tysiąca do 250 000 zł z prowizją 0% oraz RRSO 12,53%. Całość udostępniania jest na okres 10 lat, jednak pożyczkobiorca ma możliwość odłożenia spłaty o dodatkowe trzy miesiące.

Do udziału w promocji wystarczy spełniać następujące warunki:

  • Być obywatelem Polski i posiadać ukończone 26 lat
  • Zamieszkiwać na stałe w Polsce
  • Nie być pracownikiem banku Pekao
  • Posiadać konto w banku lub założyć je w ramach umowy o pożyczkę

Jak otrzymać dofinansowanie w Pekao?

Aby skorzystać z oferty banku wystarczy udać się na stronę promocji i wybrać opcję “złóż wniosek”. Zostaniesz przeniesiony do formularza kontaktowego w którym ustalisz, kiedy i na jaki numer zadzwoni do ciebie doradca bankowy. Z nim przedyskutujesz szczegółowe warunki swojego kredytu. Poinstruuje cię on również jak zawrzeć umowę, jeżeli będą ci odpowiadać proponowane warunki.

Kredyty gotówkowe: produkt często w promocji

Kredyty gotówkowe to jedne z najpopularniejszych ofert banku. Aby się wyróżnić na tle konkurencji, regularnie oferują one promocyjne warunki. W tej chwili, szukając oferty kredytowej w mBank dostaniesz prowizję mniejszą nawet o połowę. Tymczasem, Alior Bank gwarantuje stałą ratę przy kredytach do 70 000 zł ze stałym oprocentowaniem.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść