Loteria kart płatniczych Pekao – vouchery na 30 000 zł do wygrania

Pekao przygotowało wakacyjną loterię. Teraz płatności bezgotówkowe kartami Mastercard i Maestro wydanymi przez ten bank mogą przynieść Ci wspaniałe nagrody. W puli znajdziemy vouchery na podróże o wartości 30 000 zł, nowoczesne rowery elektryczne i bony do sklepów Decathlon. Płać kartami debetowymi i kredytowymi, podpisuj umowy na nowe karty i zbieraj losy. Co tydzień losowania i kolejne szanse na wygraną. Dowiedz się więcej o najnowszej promocji Banku Pekao.
Jak zdobyć powitalne nagrody z kartą Pekao?
Karta kredytowa w Banku Pekao - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku Pekao

Bank Pekao posiada w swojej ofercie tylko jedną kartę kredytową, kartę z Żubrem. Jednak karta ta posiada aż trzy dostępne warianty - Standard, Gold, Platinum. Karty posiadają jednakowy limit górny, jednak różnią się pod pewnymi względami. Karta standardowa jest kompletnie darmowa, natomiast opcje Gold i Platinum to pewnego rodzaju abonamenty do karty, które zapewniają liczne, zróżnicowane benefity. Od możliwości uzyskania zwrotu części środków za zakupy, po możliwość ubezpieczenia zakupów w internecie. O ile wybór odpowiedniego, najbardziej zadowalającego nas pakietu, to decyzja, która należy do klienta, tak maksymalny limit karty uzależniony już jest od wysokości zarobków. Mimo wszystko karta kredytowa banku Pekao to bardzo ciekawa oferta, której warto się bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 10 x voucher na 30 000 zł na fly.pl,
  • 10 x rower elektryczny,
  • 2000 x bon na 250 zł do Decathlon
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 9 września 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja Banku Pekao „Podróże na wyciągnięcie karty” przeznaczona jest dla pełnletnich kleintów banki, którzy posiadają kartę debetową lub kredytową Mastercard/Maestro, która wykorzystywana jest do płatności mobilnych. Chodzi o Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay. Jednak nie tylko klienci posiadający rachunek osobisty mogą wziąć w niej udział – również osoby prowadzące działalność gospodarczą czy posiadający Pożyczkę Ekspresową mogą zostać do niej zaproszeni. To właśnie zaproszenie, które znajdziemy w aplikacji mobilnej PeoPay, jest ostatnim warunkiem udziału w loterii.

Jak zdobyć powitalne nagrody z kartą Pekao?

Najnowsza promocja Pekao obfituje w atrakcyjne nagrody, które podzielone są na 3 stopnie. Biorąc w niej udział możemy wygrywać w każdej z nich, bowiem zasady są w nich jednakowe. Nagrody I stopnia to vouchery na kwotę 30 000 zł do wykorzystania na portalu fly.pl. Nagrody II stopnia to rowery elektryczne damskie lub męskie (o wartości od 4399 do 4699 zł). Zaś nagrody III stopnia to bony zakupowe do sieci sklepów Decathlon o wartości 250 zł. Oto jak wziąć udział w walce o nagrody w promocji „Podróże na wyciągnięcie karty”:

  1. Pierwszym krokiem jest wyrażenie zgody na kontakty marketingowe z banku. Możesz ją wyrazić w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay. Bez tego bank Pekao nie będzie mógł zaprosić Cię do udziału w loterii.
  2. Do 9 września 2023 roku zarejestruj swój udział w akcji za pośrednictwem linku, który otrzymasz w aplikacji PeoPay.
  3. Od dnia następującego po rejestracji aż do 10 września 2023 roku wykonuj transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą Mastercard wydaną przez Pekao. Możesz dokonywać ich zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Każda transakcja kartą debetową to 1 los, kartą kredytową to 10 losów, zawarcie z Pekao umowy na nową kartę debetową to 100 losów, zan nową kartę kredytową to aż 1000 losów! By je otrzymać będziesz musiał wykonać przynajmniej jedną transakcję nową kartą.
  4. Od 19 lipca to 20 września co tydzień odbywać będzie się losowanie. Wyłoniony zostanie w ten sposób jedne laureat nagrody I stopnia, jeden laureat nagrody II stopnia oraz 200 laureatów nagród III stopnia.
  5. Im więcej płatności wykonasz, tym więcej losów w puli będzie należeć do Ciebie. Każdy los bierze udział w wyłonieniu laureatów we wszystkich kategoriach.

Laureaci zostaną poinformowani o zwycięstwie w wiadomości e-mail na adres podany w banku. Nagrody I i II stopnia zostaną przesłane na adres, który podaliśmy podczas zawierania umowy na usługi bankowe. Nagrody III stopnia zaś pojawią się na naszej skrzynce e-mail.

Karty i konta w Pekao to dodatkowe korzyści

Promocje w Banku Pekao to szansa na zdobycie dodatkowych korzyści. Z kartami płatniczymi wiąże się, poza opisaną powyżej, także promocja, w której zdobyć możemy 50 zł w punktach Bezcenne Chwile za płatności mobilne w Pekao. Jednak także konta mogą zapewnić nam bonusy. Konto dla nastolatka w Pekao to teraz szansa na 200 zł premii. Zarówno nowi jak i obecni klienci tego mogą więc liczyć na ciekawe oferty.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść