Co można zyskać w promocji?
  • 4000 punktów Bezcenne Chwile (50 zł)
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 sierpnia 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich klientów Banku Pekao, którzy nie zarejestrowali dotąd swojej karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile, nie logowali się do aplikacji PeoPay oraz nie zarejestrowali karty w płatnościach mobilnych (Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay lub Google Pay).

Jak zdobyć 50 zł w punktach Bezcenne Chwile z Pekao?

Zdobycie 4000 punktów w najnowszej promocji Pekao i Mastercard nie jest trudne. Oto jak zdobyć nagrodę krok po kroku:

  1. Do 31.08.2023 roku przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwilę i zarejestruj w nim kartę wydaną przez Bank Pekao.
  2. Także do 31.08.2023 roku zaloguj się do aplikacji PeoPay i podepnij do wybranej przez siebie metody płatności mobilnych swoją kartę. Do wyboru masz: Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay lub Google Pay.
  3. W ciągu 14 dni od aktywacji płatności mobilnych wykonaj taką transakcję na kwotę min. 50 zł.
  4. To wystarczy byś do końca kolejnego miesiąca otrzymał 4000 punktów (50 zł) na swoje konto Bezcenne Chwile.

Punkty będziesz mógł wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe i vouchery z katalogu programu. Ich pełną listę znajdziesz na stronie internetowej Mastercard Bezcenne Chwile – Priceless Moments.

W Pekao promocje na karty i pożyczki!

O promocjach związanych z kartami płatniczymi w Pekao pisaliśmy już w przeszłości. Jednak ten bank przygotował obecnie również niezwykle atrakcyjną ofertę związaną z pożyczkami. Pożyczka konsolidacyjna w Pekao bez prowizji to szansa na uporządkowanie swoich finansów. Natomiast dla tych, którzy nie korzystali jeszcze z tego typu produktów Bank Pekao przygotował pierwszą pożyczkę bez prowizji i z niskim RRSO! Jak widać ciekawe oferty znajdziemy przy wielu rodzajach produktów proponowanych przez ten bank.