Leasing konsumencki w Carsmile – informacje o ofercie

Carsmile jest platformą prowadzącą sprzedaż i wynajem samochodów. Firma cieszy się ponad czterema tysiącami sprzedanych aut, trzydziestoma oferowanymi markami samochodów, oraz 1200 pojazdów do wyboru w swoim katalogu. Klienci firmy mogą nabyć samochody również w ramach leasingu z wykupem lub wymianą.

Warunki leasingu dla osoby prywatnej w Carsmile

Leasing w Carsmile udzielny jest pod warunkiem wpłaty własnej od 10 do 30% na okres od 36 do 72 miesięcy. Klienci decydują, czy interesuje ich zakup, czy zwrot auta po zakończeniu umowy. Koszt wykupu po 5 latach to 35% wartości pojazdu.

Czas trwania leasingu od 36 do 72 miesięcy
Kwota leasingu do 1 200 000 zł
Czynsz inicjalny / wpłata własna od 10 do 30%

Na co można wziąć w leasing konsumencki w Carsmile?

Carsmile udostępnia leasing samochodów osobowych oraz motocykli. Katalog liczy ponad 1200 pojazdów z ponad 30 marek, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Obecnie wszystkie pojazdy w ofercie są nowe, choć serwis okazjonalnie oferuje również samochody używane.

Koszty leasingu konsumenckiego w Carsmile

Koszt leasingu w Carsmile zależy od wybranego pojazdu oraz ustalonych przez nas warunków. Na stronie znajduje się rozbudowany kalkulator kosztów leasingu. Określisz w nim wkład własny oraz okres trwania umowy, w wyniku czego poznasz koszt najmu. W ten sposób, przy minimalnym wkładzie własnym 1 000 zł oraz umowie na okres 72 miesięcy, możemy otrzymać samochód KIA Picanto za 1184 zł miesięcznie, czy Volkswagena Passat za 3117 zł za miesiąc.

Kto może skorzystać z leasingu konsumenckiego Carsmile

Leasing w Carsmile dostępny jest dla każdego. Klienci indywidualni mają dłuższy minimalny okres leasingu od przedsiębiorców, ale też dłuższy maksymalny okres trwania umowy, co pozwala na zmniejszenie rat.

Dokumenty do leasingu

Wnioskowanie o leasing w Carsmile składa się tylko z minimum formalności. Klienci muszą zapewnić jednak pewne dokumenty, aby umożliwić ocenę ich zdolności kredytowej:

  • Dowód osobisty.
  • Zaświadczenie o zatrudnieniu.
  • Zaświadczenie o wysokości uzyskiwanych dochodów.

Wnioskowanie o leasing konsumencki w Carsmile

Aby złożyć wniosek o leasing w Carsmile, przejrzyj katalog i znajdź interesujący cię pojazd. Następnie wypełnij wniosek kontaktowy, a pracownik z infolinii Carsmile oddzwoni do ciebie aby omówić warunki umowy.

Podsumowanie leasingu samochodowego w Carsmile

Carsmile posiada tradycyjną ofertę leasingową. Wybór aut używanych jest tu ograniczony, jednak szeroka selekcja nowych pojazdów wraz z przyzwoitymi warunkami leasingu pozwala znaleźć pojazd dopasowany do naszych potrzeb.

Zalety leasingu konsumenckiego w Carsmile

  • Szeroki wybór aut.
  • Nieduże wymagania.
  • Długi okres spłaty.
  • Możliwość wykupu lub wymiany pojazdu.

Wady leasingu konsumenckiego w Carsmile

  • Brak pojazdów używanych w ofercie.
  • Długi okres minimalny.