Leasing konsumencki w BMW Financial Services – informacje o ofercie

Koncern motoryzacyjny BMW oferuje różne formy finansowania aut swojej marki. Od niedawna w ofercie BMW Financial Services można znaleźć propozycję leasingu konsumenckiego.

Z pomocą leasingu dla klientów indywidualnych BMW Comfort Lease możesz uzyskać finansowanie wymarzonego modelu BMW na bardzo korzystnych warunkach! Wśród korzyści tej ofert warto wyróżnić:

 • prostą procedurę uzyskania finansowania,
 • niskie koszty leasingu – spłacasz tylko część wartości samochodu, która zużywa się w czasie trwania umowy,
 • decyzję o sposobie zakończenia umowy podejmujesz przed jej zakończeniem.

Warunki leasingu dla osoby prywatnej w BMW Financial Services

BMW Comfort Lease to oferta leasingu konsumenckiego, łączącego zalety leasingu operacyjnego i leasingu finansowego. Parametry i warunki leasingu można swobodnie dopasować do swoich potrzeb oraz możliwości. Wysokość poszczególnych kosztów zależy od tego jaki model wybierzesz, na jaki okres i jaki przebieg planujesz realizować.

Z pomocą doradcy w salonie BMW możesz ustalić wygodne raty leasingu (stała lub zmienna rata), wysokość wpłaty własnej oraz wartość wykupu. Warunki są elastyczne, a każdy klient jest traktowany indywidualnie.

Wybierz swój model BMW i sprawdź jaką ofertę możesz otrzymać!

Czas trwania leasingu 24 – 60 miesięcy
Kwota leasingu do 1 000 000 zł
Czynsz inicjalny / wpłata własna od 0% do 35%

Na co można wziąć w leasing w BMW Financial Services?

BMW Comfort Lease to finansowanie samochodów marki BMW. Z pomocą leasingu można kupić auta nowe oraz używane, jednak tylko te dostępne u autoryzowanych dealerów BMW.

Większość dostępnych ofert znajdziesz w Internecie, na oficjalnej stronie BMW. Możesz także udać się do najbliższego salonu, obejrzeć wybrane modele na żywo oraz zapytać doradcę o ekspercką poradę. Dealer BMW z pewnością przedstawi Ci wszystkie auta warte uwagi. Z jego pomocą znajdziesz samochód idealny, z idealnie dopasowanym leasingiem.

Koszty leasingu konsumenckiego w BMW Financial Services

Koszty leasingu auta w BMW Financial Services są zależne od kilku czynników:

 • ceny pojazdu – model, wyposażenie
 • usług dodatkowych,
 • kwoty opłaty wstępnej,
 • okres trwania umowy,
 • limitu przebiegu.

Każdy przypadek wymaga indywidualnej oceny i analizy. Potencjalne koszty zaprezentujemy na przykładzie.

Używana limuzyna BMW 320i z 2019 roku, z przebiegiem 121 000 km, w leasingu BMW Comfort Lease z opłatą wstępną 0%, umową na okres 48 miesięcy i rocznym limitem kilometrów na poziomie 20 000 km – miesięczna rata leasingu 3127 zł.

Kto może skorzystać z leasingu konsumenckiego BMW Financial Services

Z leasingu BMW Financial Services może skorzystać każda osoba – zarówno klienci indywidualni i przedsiębiorcy. BMW stosuje bardzo łatwe procedury przyznania finansowania, a sam leasing nie ma wpływu na wykazywaną zdolność kredytową.

Każdy klient przechodzi indywidualną ocenę możliwości finansowych – ekspert ds. leasingu oceni Twoje możliwości i przekaże Ci decyzję.

Dokumenty do leasingu

Do otrzymania leasingu wystarczy dowód osobisty oraz dokument potwierdzające dochody. Dokumenty należy dostarczyć w terminie wyznaczonym przez pracownika BMW – nie musisz tego robić przy składaniu wniosku.

Wnioskowanie o leasing konsumencki w BMW Financial Services

Wniosek o udzielenie finansowania na zakup samochodu w BMW Financial Services złożysz w wybranym salonie BMW! W jednym miejscu wybierzesz swoje auto, parametry finansowania i ubezpieczenie. Jak wygląda to w praktyce?

 1. Wybierz swoje BMW.
 2. Z pomocą doradcy klienta ustal parametry leasingu.
 3. Zdecyduj jaki limit przebiegu jest Ci potrzebny – zawsze możesz go zwiększyć!
 4. Dostarcz wymagane dokumenty.
 5. Podpisz umowę leasingową.
 6. Ciesz się swoim nowym BMW!

Wszystkimi formalnościami związanymi z rejestracją i ubezpieczeniem auta zajmuje się salon. Wystarczy podpisać umowę leasingu, a Twój doradca zajmie się pozostałymi sprawami.

Podsumowanie leasingu konsumenckiego w BMW Financial Services

Leasing samochodu w BMW Financial Services to bardzo dobry wybór dla zdecydowanych klientów – w ofercie znajdziemy finansowanie tylko aut marki BMW. Bardzo dużym plusem jest możliwość elastycznego dopasowania oferty do potrzeb klienta.

Zalety leasingu konsumenckiego w BMW Financial Services

 • Elastyczne finansowanie aut marki BMW
 • Łatwe procedury uzyskania
 • Profesjonalna obsługa klienta
 • Szeroka gama pojazdów marki premium

Wady leasingu konsumenckiego w BMW Financial Services

 • Finansowanie obejmuje tylko pojazdy marki BMW
 • Ograniczenie dostępnych pojazdów do tych dostępny we flocie dealera