CitoKredyt jest agregatorem kredytowym, który gwarantuje swoim klientom naprawdę wysoką jakość usług finansowych. Klienci mogą zaciągnąć za pośrednictwem tego serwisu duża kwotę i później przeznaczyć ją na dowolny cel. CitoKredyt gwarantuje również długi okres spłaty, który pozwoli zwrócić pieniądze bez żadnej presji!

Serwis CitoKredyt na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią korzystać z nowoczesnych rozwiązań finansowych, które nie wymagają poświęcenia dużej ilości czasu. Dużym atutem tego kredytodawcy jest to, że informacje o kliencie zawarte we wniosku są zawsze odpowiednio szyfrowane – dzięki temu nie trzeba przejmować się o bezpieczeństwo naszych danych!

Cechy kredytu gotówkowego w CitoKredyt
Czas wypłaty jeden dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne – 7,2%

CitoKredyt - weź pożyczkę

Kredyt gotówkowy w CitoKredyt

Na stronie citokredyt.pl znajdziemy wyjątkową ofertę kredytową, która wpisze się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów! Serwis daje możliwość uzyskania kwoty z przedziału od 2000 do nawet 20 000 zł! Maksymalny okres spłaty dla tej oferty wynosi 60 miesięcy.

Jeżeli podczas spłaty kredytu wpadniemy w przejściowe problemy finansowe, wtedy możemy złożyć specjalny wniosek o refinansowanie lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. W tej sytuacji CitoKredyt znajdzie dla nas najlepsze rozwiązanie! W tym miejscu należy też wspomnieć o tym, że usługi finansowe od tego serwisu są dostępne 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu!

Zobacz ofertę

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w CitoKredyt

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy na stronie citokredyt.pl, jest proste i nie zajmie nam wiele czasu! Poniżej przygotowaliśmy krótki poradnik krok po kroku, z którego dowiesz się najważniejszych informacji o tym procesie. Sprawdź!

 • Po wybraniu kwoty i okresu spłaty należy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym trzeba podać podstawowe dane osobowe i kilka informacji narzuconych przez CitoKredyt.
 • Następnie CitoKredyt dokona weryfikacji naszej tożsamości poprzez wysłanie na nasz numer telefonu specjalnego kodu SMS. Później będzie go trzeba wpisać we wskazanym miejscu.
 • Kolejnym krokiem będzie wypełnienie wniosku o kredyt gotówkowy, który zostanie później wysłany do kredytodawców posiadają ofertę zgodną z naszymi możliwościami finansowymi.
 • Po otrzymaniu pozytywnej decyzji trzeba zapoznać się z warunkami kredytu i zaakceptować umowę. Pieniądze powinny pojawić się na naszym koncie po nawet 15 minutach!

Wymagania wobec kredytobiorcy

Każdy, kto za pośrednictwem serwisu citokredyt.pl, będzie chciał uzyskać kredyt gotówkowy, musi przygotować się na spełnienie kilku warunków. Na szczęście nie są wymagające i nikt nie powinien mieć problemów, aby się do nich zastosować!

Warunki kredytu gotówkowego – citokredyt.pl:

 • ukończenie 20 lat,
 • polskie obywatelstwo,
 • stałe zameldowanie na terenie naszego kraju,
 • ważny dowód osobisty,
 • pozytywna historia kredytowa w Biurze Informacji Gospodarczej (BIG),
 • brak zobowiązań finansowych względem CitoKredyt,
 • własny rachunek bankowy,
 • aktywny numer telefonu komórkowego i adres mailowy.

Warunkiem, od którego w dużym stopniu zależy, czy dostaniemy dużą kwotę pieniędzy za pośrednictwem CitoKredyt, jest zdolność kredytowa. Jeżeli mamy stałą pracę i stabilne zarobki, wtedy nie powinniśmy mieć problemów z uzyskaniem wysokiego kredytu. W przeciwnym wypadku nasz wniosek może zostać niezaakceptowany.

Weź kredyt

 

CitoKredyt - weź pożyczkę

CitoKredyt – podsumowanie

CitoKredyt jest idealnym wyborem, jeżeli chce się znaleźć najlepszy kredyt do 20 000 złotych z możliwością rozbicia zobowiązania na 60 rat. CitoKredyt to agregat kredytowy, pośrednik, który wyszukuje najlepszą ofertę wedle oczekiwań klienta. Od 2000 złotych do nawet 20 000 złotych to możliwe kwoty zobowiązania, które znajdzie CitoKredyt. Cały proces odbywa się online. Od wypełnienia wniosku poprzez zaakceptowanie wybranej dla nas oferty, po podpisanie umowy. CitoKredyt nie wymaga zbyt wielu formalności, a wnioskowanie jest wyjątkowo proste. O kredyt mogą wnioskować osoby, które ukończyły 20 lat. Do tego dzięki CitoKredyt można wystąpić o refinansowanie kredytu w przypadku problemów finansowych. Jest to serwis, który warto odwiedzić i sprawdzić jak działa, jaką sugeruje ofertę, gdy szuka się tej najlepszej.

CitoKredyt - zalety

 • gwarancja uzyskania wysokiej kwoty - nawet do 60 000 zł,
 • długi okres spłaty - do 60 miesięcy,
 • prosty proces wnioskowania o kredyt,
 • możliwość refinansowania kredytu w razie problemów finansowych,
 • brak wymagających warunków i dużej liczby formalności.

CitoKredyt - wady

 • o kredyt mogą się starać wyłącznie osoby, które ukończyły 20 lat

Informacje o CitoKredyt

Nazwa firmy

Loando Direct Sp. z o. o.

Adres Prostej 68
00-838 Warszawa
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek