Serwis CitoKredyt na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią korzystać z nowoczesnych rozwiązań finansowych, które nie wymagają poświęcenia dużej ilości czasu. Dużym atutem tego kredytodawcy jest to, że informacje o kliencie zawarte we wniosku są zawsze odpowiednio szyfrowane – dzięki temu nie trzeba przejmować się o bezpieczeństwo naszych danych!

Cechy kredytu gotówkowego w CitoKredyt
Czas wypłaty jeden dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne – 7,2%

CitoKredyt – kredyt gotówkowy do 20 000 zł na 60 miesięcy!

Na stronie citokredyt.pl znajdziemy wyjątkową ofertę kredytową, która wpisze się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów! Serwis daje możliwość uzyskania kwoty z przedziału od 2000 do nawet 20 000 zł! Maksymalny okres spłaty dla tej oferty wynosi 60 miesięcy.

Jeżeli podczas spłaty kredytu wpadniemy w przejściowe problemy finansowe, wtedy możemy złożyć specjalny wniosek o refinansowanie lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. W tej sytuacji CitoKredyt znajdzie dla nas najlepsze rozwiązanie! W tym miejscu należy też wspomnieć o tym, że usługi finansowe od tego serwisu są dostępne 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu!

Zobacz ofertę

Warunki uzyskania kredytu w CitoKredyt

Każdy, kto za pośrednictwem serwisu citokredyt.pl, będzie chciał uzyskać kredyt gotówkowy, musi przygotować się na spełnienie kilku warunków. Na szczęście nie są wymagające i nikt nie powinien mieć problemów, aby się do nich zastosować!

Warunki kredytu gotówkowego – citokredyt.pl:

 • ukończenie 20 lat,
 • polskie obywatelstwo,
 • stałe zameldowanie na terenie naszego kraju,
 • ważny dowód osobisty,
 • pozytywna historia kredytowa w Biurze Informacji Gospodarczej (BIG),
 • brak zobowiązań finansowych względem CitoKredyt,
 • własny rachunek bankowy,
 • aktywny numer telefonu komórkowego i adres mailowy.

Warunkiem, od którego w dużym stopniu zależy, czy dostaniemy dużą kwotę pieniędzy za pośrednictwem CitoKredyt, jest zdolność kredytowa. Jeżeli mamy stałą pracę i stabilne zarobki, wtedy nie powinniśmy mieć problemów z uzyskaniem wysokiego kredytu. W przeciwnym wypadku nasz wniosek może zostać niezaakceptowany.

Weź kredyt

Jak zaciągnąć kredyt w CitoKredyt – krok po kroku

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy na stronie citokredyt.pl, jest proste i nie zajmie nam wiele czasu! Poniżej przygotowaliśmy krótki poradnik krok po kroku, z którego dowiesz się najważniejszych informacji o tym procesie. Sprawdź!

 • Po wybraniu kwoty i okresu spłaty należy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym trzeba podać podstawowe dane osobowe i kilka informacji narzuconych przez CitoKredyt.
 • Następnie CitoKredyt dokona weryfikacji naszej tożsamości poprzez wysłanie na nasz numer telefonu specjalnego kodu SMS. Później będzie go trzeba wpisać we wskazanym miejscu.
 • Kolejnym krokiem będzie wypełnienie wniosku o kredyt gotówkowy, który zostanie później wysłany do kredytodawców posiadają ofertę zgodną z naszymi możliwościami finansowymi.
 • Po otrzymaniu pozytywnej decyzji trzeba zapoznać się z warunkami kredytu i zaakceptować umowę. Pieniądze powinny pojawić się na naszym koncie po nawet 15 minutach!

CitoKredyt – podsumowanie