Smartney to firma należąca do francuskiej Grupy Oney Bank. Działa ona od 35 lat na 11 rynkach i obsługuje ponad 7,6 mln klientów na całym świecie. Pożyczkodawca oferuje konsumentom atrakcyjne kredyty konsumenckie z korzystnym oprocentowaniem. Aplikacja o pożyczkę odbywa się bez dodatkowych zaświadczeń i całkowicie online. Pożyczkodawca ceni sobie czas klientów, dlatego złożenie wniosku nie powinno zająć więcej, niż kilka minut.

Cechy kredytu gotówkowego w Smartney
Czas wypłatyw kilka minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej
Online✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej
Na dowód✔️
Bez rozmowy z konsultantem✔️
Bez zaświadczeń✔️
Bez zastawu✔️
Oprocentowaniezmienne – 7,2%

Oferta firmy Smartney

Innowacyjny serwis Smartney oferuje swoim klientom atrakcyjne pożyczki w wysokości od 3 000 zł do 60 000 zł. Czas, na jaki możemy pożyczyć pieniądze, to od 6 do 60 miesięcy. Firma Smartney specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumenckich klientom indywidualnym.

Pożyczki udzielane są na podstawie analizy zdolności kredytowej klienta oraz danych wykazanych w trakcie weryfikacji rachunku bankowego. Pieniądze wypłacane są przy użyciu systemu szybkich przelewów DotPay, dzięki temu trafiają na konto nawet w kilka minut. Raport na okres od stycznia do czerwca 2020 roku, wykazał, że w blisko 80 proc. przypadków, zlecenie wypłaty następuje nawet w mniej niż 4 minuty od podpisania umowy.

Smartney - weź pożyczkę

Dla kogo pożyczka w Smartney?

Choć pożyczka w Smartney jest ogólnodostępna, nie każdy może skorzystać z oferty firmy. Dlaczego? Pożyczkodawca ustalił pewne warunki, które musi spełnić pożyczkobiorca, aby otrzymać dodatkowe pieniądze. Do najważniejszych zasad należą:

  • odpowiedni wiek (jest to 23-70 lat – pożyczka nie jest więc skierowana do studentów);
  • zdolność kredytowa pozwalająca na terminową spłatę zobowiązania;
  • pozytywna historia kredytowa w rejestrach dłużników;
  • aktywny rachunek bankowy oraz numer telefonu komórkowego;
  • polskie obywatelstwo i adres zameldowania na terenie kraju.

Co ważne, pożyczkodawca nie wymaga żadnych zaświadczeń z miejsca zatrudnienia. Formalności związane z aplikacją o pożyczkę ograniczone są do minimum. Jedyny dokument, który potrzebny jest nam do wypełnienia wniosku, to dowód osobisty.

Zobacz ofertę

Weryfikacja zdolności kredytowej pożyczkobiorcy

Pożyczka w Smartney skierowana jest do osób wypłacalnych, które wykazują pozytywną zdolność kredytową. W jaki sposób jest ona weryfikowana? Pożyczkodawca stosuje szereg rozwiązań, dzięki którym w prosty i szybki sposób potwierdzi wiarygodność pożyczkobiorcy.

Pożyczkobiorca jest zobowiązany do wyrażenie zgody na sprawdzenie historii finansowej w rejestrach dłużników. Dostęp do baz mają banki oraz firmy pożyczkowe. Na podstawie uzyskanych informacji ustalają one, czy klient jest wiarygodny finansowo. Następnie należy potwierdzić informacje dotyczące tożsamości i oświadczenia o dochodach, podanego we wniosku, poprzez weryfikację konta bankowego. Wykonuje się to za pomocą kilku kliknięć. Pożyczkodawca w kilka minut zdobędzie dane, niezbędne do rozpatrzenia wniosku.

Jak wnioskować o pożyczkę?

Wnioskowanie o pożyczkę w Smartney jest bardzo proste. Dzięki innowacyjności platformy musimy jedynie wypełnić danymi wniosek i go przesłać. Wcześniej należy wybrać interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty.

Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku, firma dokładnie go przeanalizuje. Następnie dokona oceny zdolności kredytowej na podstawie uzyskanych o nas informacji. Teraz wystarczy, że poczekamy na wiadomość o przyznaniu pożyczki. Pieniądze znajdą się na naszym koncie nawet w 30 minut.

Wypełnij wniosek

Spłata pożyczki w Smartney

Spłata pożyczki w Smartney jest bardzo prosta. Podpisując umowę pożyczki, otrzymujemy specjalny harmonogram spłat. Dzięki niemu wiemy, ile i kiedy powinniśmy oddać pożyczkodawcy. Aby spłacić zobowiązanie, należy zalogować się do Panelu Klienta i zrobić przelew na indywidualny numer bankowy znajdujący się w Indywidualnym Profilu.

Co ważne, możemy zrobić przelew tradycyjny lub podpiąć kartę kredytową do konta i skorzystać z możliwości automatycznych przelewów. Dzięki nim nie pominiemy żadnej spłaty.

Pamiętajmy, że istnieje możliwość wcześniejszego spłacenia pożyczki. Jeśli nasz budżet będzie pozwalał na przedterminową regulację płatności, wystarczy skontaktować się w tym celu z pożyczkodawcą. Za szybszą spłatę otrzymamy zwrot kosztów poniesionych za niewykorzystany okres kredytowania.

Smartney - weź pożyczkę

Smartney – podsumowanie