Instytucja powstała w 1993 roku z inicjatywy Grzegorza Biereckiego. Opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Wśród założeń działania kasy jest działanie dla dobra polskich rodzin i krajowej gospodarki. To niewątpliwie najbardziej patriotyczna ze wszystkich instytucji finansowych w Polsce.

SKOK Kasa Stefczyka - zobacz ofertę

Cechy kredytu gotówkowego w Kasie Stefczyka
Czas wypłaty w dzień podpisania umowy / 1 dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne – od 8 do 10,5%

Oferta kredytowa w Kasie Stefczyka

W SKOK Stefczyka mamy do wyboru kilka produktów kredytowych. Różnią się maksymalną kwotą, oprocentowaniem i innymi cechami. Zobacz porównanie:

Produkt Weź kredyt RRSO Maks. kwota Czas
Zaratka Weź kredyt 7,23% 4 000 zł 48 mies.
Na Nowe Weź kredyt 14,65% 7 000 zł 107 mies.
Gotówkowa Weź kredyt 23,74% 200 000 zł 120 mies.

Pożyczka Zaratka w SKOK Stefczyka

Pożyczka Zaratka to produkt dla potrzebujących szybkiej gotówki w stosunkowo niewielkiej kwocie. Zaratka dostępna jest w kwotach 1000, 2000, 3000 i lub 4000 złotych. Za każde pożyczone 1000 zł będziesz spłacał ratę w wysokości tylko 25 zł miesięcznie. Okres kredytowania to 48 miesięcy. Uwaga! To produkt bez prowizji. Wynosi ona zawsze 0 zł.

Skorzystaj z oferty

Pożyczka na Nowe w Kasie Stefczyka

Pożyczka na Nowe to propozycja kredytu na kwotę 7000 zł z ratą 99 zł miesięcznie. Czas spłaty wynosi 107 miesięcy. Czas spłaty jak i kwota pożyczki są tu ustalone na stałe. To niekoniecznie wada. Dzięki temu zawsze dostajemy tu taki kredyt, jak widzimy na reklamie. Zaletą pożyczki jest wstępna decyzja kredytowa nawet w 15 minut.

Pożyczka gotówkowa w Kasie Stefczyka

To najbardziej zbliżony do typowego, bankowego kredytu gotówkowego produkt finansowy w ofercie SKOK Stefczyka. Pożyczkę gotówkową w Kasie Stefczyka otrzymasz na niezwykle elastycznych warunkach. Kwota pożyczki wynosi od 1 000 do 200 000 zł, a okres kredytowania wynosi od 4 do 120 miesięcy. Konkretne warunki przygotuje dla Ciebie Ekspert w Placówce lub na Infolinii, a wypłata środków może nastąpić nawet tego samego dnia. Podczas spłacania Pożyczki Gotówkowej możesz skorzystać z wakacji kredytowych.

Skorzystaj z oferty

Pożyczka gotówkowa w Kasie Starfczyka – przykład reprezentatywny

Całkowita kwota kredytu wynosi 18 288,89 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 3 375 zł, ubezpieczeniem Twój Walor 3 322,82 zł, opłatą za przelew: 13,29 zł) wynosi 10,50%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 23,74%. Czas obowiązywania umowy – 83 miesięcy, 82 miesięcznych rat równych: 425,02 zł oraz ostatnia 83. rata: 425,07 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 35 276,71 zł w tym odsetki: 10 276,71 zł.

Stan na: 09.12.2021 r.

Wymagania wobec kredytobiorców w SKOK Stefczyka

Wymagania SKOK-u nie odbiegają od tych znanych z banków. Sporo ekspertów kredytowych twierdzi, że pożyczkę można tu dostać nawet łatwiej niż w banku. Na swojej stronie internetowej SKOK Stefczyka deklaruje, że każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie i w przypadku wątpliwości należy udać się do najbliższej placówki Kasy Stefczyka albo zadzwonić na infolinię. Warunkami koniecznymi do spełnienia przez każdego klienta są:

  • pełnoletność
  • stałe zatrudnienie i dochody
  • dowód osobisty
  • telefon komórkowy
  • brak znaczących zadłużeń

Jak zaciągnąć kredyt w SKOK Stefczyka?

Najlepiej jest zacząć od wypełnienia formularza kontaktowego na stronie internetowej SKOK-u Stefczyka, dzięki któremu oddzwoni do nas konsultant. Można także skontaktować się z konkretną Placówką lub Infolinią 801 600 100, a pracownik krok po kroku przeprowadzi nas przez kolejne etapy wnioskowania o pożyczkę. Wstępną informację kredytową otrzymasz nawet w 15 minut, a pieniądze możesz otrzymać nawet tego samego dnia.

Jeśli wypełniasz wniosek sam, to:

  1. Podaj dane kontaktowe.
  2. Podaj dane osobowe i adresowe.
  3. Ustal parametry pożyczki, jaką chcesz otrzymać.
  4. Podaj swoje dochody i zobowiązania.

Eksperci finansowi banku oszacują Twoją zdolność kredytową. Jeśli pożyczka zostanie przyznana to zostaniesz umówiony na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka. Przyjdź na nie z dowodem osobistym. Możesz też zostać poproszony o przyniesienie zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodzie – nie jest to jednak regułą.

Inne produkty SKOK Stefczyka

Jako Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa, Kasa Stefczyka ma do zaoferowania oczywiście znacznie więcej, niż tylko same kredyty. Przede wszystkim można tu m.in. założyć rachunek płatniczy (odpowiednik konta bankowego), lokatę i kupić ubezpieczenie. Pamiętajmy, że SKOK-i nie są bankami! Korzystając z usług Kasy Stefczyka stajemy się nie tylko jej klientami, ale też i członkami.

Rachunki płatnicze w Kasie Stefczyka

Mamy tu do wyboru aż trzy rachunki płatnicze. Są to rachunki płatnicze IKS Classic, IKS Classic dla młodych i IKS Podstawowy. Pierwszy z nich to odpowiednik konta bankowego, drugi, jak nazwa wskazuje, to konto przeznaczone dla młodych osób, a trzeci to podstawowy rachunek płatniczy, czyli podstawowe konto, które jest dostępne w każdym banku i SKOK-u na mocy Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Prawie bankowym. Prowadzenie rachunku IKS Classic jest całkowicie darmowe pod warunkiem zapewnienia regularnych wpływów w wysokości co najmniej 2000 zł miesięcznie.

Zobacz ofertę

Kredyt hipoteczny w SKOK Stefczyka

W ofercie Kasy Stefczyka nie mogło zabraknąć kredytu hipotecznego. Można go otrzymać na max. 90 proc. wartości nieruchomości i 2 000 000 zł. Czas spłaty kredytu wynosi od 5 do 30 lat, a RRSO zaledwie 3,62 proc. Eksperci SKOK Stefczyka szybko oszacują Twoją zdolność kredytową podczas rozmowy telefonicznej, przez co decyzja kredytowa będzie później dużo prostsza. Po otrzymaniu wstępnej decyzji kredytowej pracownik zaprosi Cię na rozmowę do wybranej placówki.

Pożyczka konsolidacyjna Fit w SKOK Stefczyka

Z tej pożyczki możesz skorzystać, jeśli posiadasz zobowiązania finansowe w instytucjach finansowych innych niż SKOK-i. Czy twoje obecne miesięczne zobowiązania finansowe są dla ciebie za duże? Od tego jest właśnie konsolidacja. Zbierz kilka dotychczasowych kredytów czy pożyczek i połącz je w jedno zobowiązanie, o niskiej, łatwej do spłaty racie. Kwoty, na które można dostać konsolidację w SKOK-u to od 1000 do 160 000 zł, a czas spłaty to od 12 do 120 miesięcy. Pożyczka Fit jest prawdopodobnie jedną z najtańszych konsolidacji na rynku – jej deklarowane RRSO wynosi zaledwie 6,22%

Lokata w Kasie Stefczyka

W SKOK Stefczyka nie tylko pożyczymy pieniądze, ale też je zaoszczędzimy. Kasa posiada bogatą ofertę kilkunastu lokat. Wiele z nich ma bardzo atrakcyjne oprocentowanie, które może z łatwością rywalizować z inną, dowolną instytucją finansową w Polsce. Lokata na nowe środki PLUS i Lokata Witaj w Kasie zapewnią oprocentowanie 2,2% w skali roku, a Lokata terminowa dla obecnych klientów na czas 3,6,12,24, 36 lub 60 miesięcy pozwoli na oprocentowanie do aż 2 proc.

Skok Stefczyka – podsumowanie