Instytucja powstała w 1993 roku z inicjatywy Grzegorza Biereckiego. Opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Wśród założeń działania kasy jest działanie dla dobra polskich rodzin i krajowej gospodarki. To niewątpliwie najbardziej patriotyczna ze wszystkich instytucji finansowych w Polsce.

Skorzystaj z oferty

Kredyt w Kasie Stefczyka

W SKOK Stefczyka mamy do wyboru kilka produktów kredytowych. Różnią się maksymalną kwotą, oprocentowaniem i innymi cechami. Zobacz porównanie:

ProduktWeź kredytRRSOMaks. kwotaCzas
ZaratkaWeź kredyt7,23%4 000 zł48 ms
Na NoweWeź kredyt14,65%7 000 zł107 ms
GotówkowaWeź kredyt17,18%200 000 złdo 120 ms

Pożyczka Zaratka w SKOK Stefczyka

Pożyczka Zaratka to produkt dla potrzebujących szybkiej gotówki w stosunkowo niewielkiej kwocie. Zaratka dostępna jest w kwotach 1000, 2000, 3000 i lub 4000 złotych. Za każde pożyczone 1000 zł będziesz spłacał ratę w wysokości tylko 25 zł miesięcznie. Okres kredytowania to 48 miesięcy. Uwaga! To produkt bez prowizji. Wynosi ona zawsze 0 zł.

Pożyczka na Nowe w Kasie Stefczyka

Pożyczka na Nowe to propozycja kredytu na kwotę 7000 zł z ratą 99 zł miesięcznie. Czas spłaty wynosi 107 miesięcy. Czas spłaty jak i kwota pożyczki są tu ustalone na stałe. To niekoniecznie wada. Dzięki temu zawsze dostajemy tu taki kredyt, jak widzimy na reklamie. Zaletą pożyczki jest wstępna decyzja kredytowa nawet w 15 minut.

Pożyczka gotówkowa w Kasie Stefczyka

To najbardziej zbliżony do typowego, bankowego kredytu gotówkowego produkt finansowy w ofercie SKOK Stefczyka. Pożyczkę gotówkową w Kasie Stefczyka otrzymasz na niezwykle elastycznych warunkach. Kwota pożyczki wynosi od 1 000 do 200 000 zł, a okres kredytowania wynosi od 4 do 120 miesięcy. Konkretne warunki przygotuje dla Ciebie Ekspert w Placówce lub na Infolinii, a wypłata środków może nastąpić nawet tego samego dnia. Podczas spłacania Pożyczki Gotówkowej możesz skorzystać z wakacji kredytowych.

Skorzystaj z oferty

Wymagania wobec kredytobiorców w SKOK Stefczyka

Wymagania SKOK-u nie odbiegają od tych znanych z banków. Sporo ekspertów kredytowych twierdzi, że pożyczkę można tu dostać nawet łatwiej niż w banku. W przyznawalności lokowałoby to SKOK Stefczyka pomiędzy pożyczkami pozabankowymi a samymi bankami. Na swojej stronie internetowej ta kasa spółdzielcza deklaruje, że każdy przypadek jest traktowany indywidualnie i w przypadku wątpliwości należy udać się do najbliższej placówki kasy albo zadzwonić na infolinię. Na pewno konieczne będą:

  • pełnoletność
  • stałe zatrudnienie i dochody
  • dowód osobisty
  • telefon komórkowy
  • brak znaczących zadłużeń

Jak zaciągnąć kredyt w SKOK Stefczyka?

Najlepiej jest zacząć od wypełnienia formularza kontaktowego na stronie internetowej SKOK-u Stefczyka, dzięki któremu oddzwoni do nas konsultant. Można także skontaktować się z Placówką lub Infolinią 801 600 100, gdzie Pracownik krok po kroku przeprowadzi nas przez kolejne etapy wnioskowania o pożyczkę. Wstępną informację kredytową otrzymasz nawet w 15 minut, a pieniądze możesz otrzymać nawet tego samego dnia.

Jeśli wypełniasz wniosek sam to:

  1. Podaj dane kontaktowe, takie jak Imię, Nazwisko i numer telefonu,
  2. Podaj dane osobowe i adresowe,
  3. Ustal parametry pożyczki, jaką chcesz otrzymać,
  4. Podaj swoje dochody i zobowiązania.

Teraz zostanie oszacowana twoja zdolność kredytowa. Jeśli pożyczka zostanie przyznana to zostaniesz umówiony na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka. Przyjdź na nie z dowodem osobistym. Możesz też zostać poproszony o przyniesienie zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodzie – nie jest to jednak regułą.

Inne produkty SKOK Stefczyka

Jako Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa, Kasa Stefczyka ma do zaoferowania oczywiście znacznie więcej, niż tylko same kredyty. Przede wszystkim będziemy mogli tu m.in. założyć rachunek płatniczy (odpowiednik konta bankowego), lokatę i kupić ubezpieczenie. Pamiętajmy, że SKOK-i nie są bankami! Korzystając z usług Kasy Stefczyka stajemy się nie tylko jej klientami, ale też i członkami.

Rachunki płatnicze w Kasie Stefczyka

Mamy tu do wyboru aż trzy rachunki płatnicze. Są to rachunki płatnicze IKS Classic, IKS Classic dla młodych i IKS Podstawowy.

Pierwszy z nich to odpowiednik konta bankowego, drugi, jak nazwa wskazuje, to konto przeznaczone dla młodych osób, a trzeci to podstawowy rachunek płatniczy, czyli podstawowe konto które jest dostępne w każdym banku i SKOK-u na podstawie ustawy. Prowadzenie rachunku IKS Classic jest całkowicie darmowe pod warunkiem zapewnienia na niego regularnych wpływów w wysokości co najmniej 2000 zł.

Zobacz ofertę

Kredyt hipoteczny w SKOK Stefczyka

W ofercie Kasy Stefczyka nie mogło zabraknąć kredytu hipotecznego. Można go otrzymać na max. 60-80 proc. wartości nieruchomości i 2 000 000 zł.

Czas spłaty kredytu wynosi od 5 do 30 lat, a RRSO bardzo niskie 5,86 proc. Eksperci SKOK Stefczyka szybko oszacują twoją zdolność kredytową podczas rozmowy telefonicznej, przez co decyzja kredytowa będzie później dużo prostsza

Pożyczka konsolidacyjna Fit w SKOK Stefczyka

Z tej pożyczki możesz skorzystać, jeśli posiadasz zobowiązania finansowe w instytucjach finansowych innych niż SKOK-i. Czy twoje obecne miesięczne zobowiązania finansowe są dla ciebie za duże? Od tego jest właśnie konsolidacja. Zbiera kilka dotychczasowych kredytów czy pożyczek i łączy je w jedno zobowiązanie, o małej, łatwej do spłaty racie. Kwoty, na które można dostać konsolidację w SKOK-u to od 1000 do 160 000 zł, a czas spłaty to od 12 do 120 miesięcy. Konsolidacja Fit jest prawdopodobnie jedną z najtańszych konsolidacji na rynku – jej deklarowane zaledwie RRSO wynosi zaledwie 6,23%

Lokata w Kasie Stefczyka

W SKOK Stefczyka nie tylko pożyczymy pieniądze, ale też je zaoszczędzimy. Kasa posiada bogatą ofertę kilkunastu lokat.

Wiele z nich ma bardzo atrakcyjne oprocentowanie, które może z łatwością rywalizować z dowolną inną instytucją finansową w Polsce. Lokata na nowe środki i Lokata dla nowych klientów zapewnią aż 2,5% oprocentowania w skali roku, a Lokata terminowa dla obecnych klientów na czas 3,6,12,24, 36 lub 60 miesięcy pozwoli na oprocentowanie do aż 2 proc.

Skok Stefczyka – podsumowanie