Kasa Stefczyka to największa kasa oszczędnościowo-kredytowa w Polsce. Pod jej szyldem działa prawie 400 oddziałów w całym kraju i przynależy do niej blisko 900 tys. Klientów. Poznaj największe zalety kredytu gotówkowego w SKOK-u Stefczyka i uzyskaj nawet do 200 000 zł, z korzystnym oprocentowaniem! Dowiedz się co w ofercie tej instytucji przyciąga klientów! Nie zwlekaj i dołącz do Kasy Stefczyka!

Instytucja powstała w 1993 roku z inicjatywy Grzegorza Biereckiego. Opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Wśród założeń działania kasy jest działanie dla dobra polskich rodzin i krajowej gospodarki. To niewątpliwie najbardziej patriotyczna ze wszystkich instytucji finansowych w Polsce.

SKOK Kasa Stefczyka - zobacz ofertę

Cechy kredytu gotówkowego w Kasie Stefczyka
Czas wypłaty w dzień podpisania umowy / 1 dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne – od 7,99 do 10,5%

Kredyt gotówkowy w SKOK Stefczyka

To najbardziej zbliżony do typowego, bankowego kredytu gotówkowego produkt finansowy w ofercie SKOK Stefczyka. Pożyczkę gotówkową w Kasie Stefczyka otrzymasz na niezwykle elastycznych warunkach. Kwota pożyczki wynosi od 1 000 do 200 000 zł, a okres kredytowania wynosi od 4 do 120 miesięcy. Konkretne warunki przygotuje dla Ciebie Ekspert w Placówce lub na Infolinii, a wypłata środków może nastąpić nawet tego samego dnia. Podczas spłacania Pożyczki Gotówkowej możesz skorzystać z wakacji kredytowych.

W SKOK Stefczyka mamy do wyboru kilka produktów kredytowych. Różnią się maksymalną kwotą, oprocentowaniem i innymi cechami. Zobacz porównanie:

Produkt Weź kredyt RRSO Maks. kwota Czas
Zaratka Weź kredyt 7,23% 4 000 zł 48 mies.
Na Nowe Weź kredyt 14,65% 7 000 zł 107 mies.
Gotówkowa Weź kredyt 23,74% 200 000 zł 120 mies.
Pożyczka online Weź kredyt 8,29% 3 000 zł 36 mies.

Pożyczka Zaratka w SKOK Stefczyka

Pożyczka Zaratka to produkt dla potrzebujących szybkiej gotówki w stosunkowo niewielkiej kwocie. Zaratka dostępna jest w kwotach 1000, 2000, 3000 i lub 4000 złotych. Za każde pożyczone 1000 zł będziesz spłacał ratę w wysokości tylko 25 zł miesięcznie. Okres kredytowania to 48 miesięcy. Uwaga! To produkt bez prowizji. Wynosi ona zawsze 0 zł.

Skorzystaj z oferty

Pożyczka na Nowe w Kasie Stefczyka

Pożyczka na Nowe to propozycja kredytu na kwotę 7000 zł z ratą 99 zł miesięcznie. Czas spłaty wynosi 107 miesięcy. Czas spłaty jak i kwota pożyczki są tu ustalone na stałe. To niekoniecznie wada. Dzięki temu zawsze dostajemy tu taki kredyt, jak widzimy na reklamie. Zaletą pożyczki jest wstępna decyzja kredytowa nawet w 15 minut.

Pożyczka gotówkowa w Kasie Stefczyka

To najbardziej zbliżony do typowego, bankowego kredytu gotówkowego produkt finansowy w ofercie SKOK Stefczyka. Pożyczkę gotówkową w Kasie Stefczyka otrzymasz na niezwykle elastycznych warunkach. Kwota pożyczki wynosi od 1 000 do 200 000 zł, a okres kredytowania wynosi od 4 do 120 miesięcy. Konkretne warunki przygotuje dla Ciebie Ekspert w Placówce lub na Infolinii, a wypłata środków może nastąpić nawet tego samego dnia. Podczas spłacania Pożyczki Gotówkowej możesz skorzystać z wakacji kredytowych.

Skorzystaj z oferty

Prosta Pożyczka Online

Oferta kredytu „Prosta Pożyczka Online” w Kasie Stefczyka polega na udzieleniu pożyczki o wartości 3000 zł, którą spłaca się w ratach, rozłożonych na okres od 4 do 36 miesięcy. Największymi zaletami oferty są brak prowizji oraz fakt, że pożyczka udzielana jest w 100% online. Dodatkowo, pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu zaledwie 15 minut.

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 8,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,27%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 99,39 zł oraz ostatnia, 48. rata: 99,40 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4 770,73 zł, w tym odsetki: 770,73 zł.

Stan na: 4.05.2022 r.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w SKOK Stefczyka?

Najlepiej jest zacząć od wypełnienia formularza kontaktowego na stronie internetowej SKOK-u Stefczyka, dzięki któremu oddzwoni do nas konsultant. Można także skontaktować się z konkretną Placówką lub Infolinią 801 600 100, a pracownik krok po kroku przeprowadzi nas przez kolejne etapy wnioskowania o pożyczkę. Wstępną informację kredytową otrzymasz nawet w 15 minut, a pieniądze możesz otrzymać nawet tego samego dnia.

Jeśli wypełniasz wniosek sam, to:

 1. Podaj dane kontaktowe.
 2. Podaj dane osobowe i adresowe.
 3. Ustal parametry pożyczki, jaką chcesz otrzymać.
 4. Podaj swoje dochody i zobowiązania.

Eksperci finansowi banku oszacują Twoją zdolność kredytową. Jeśli pożyczka zostanie przyznana to zostaniesz umówiony na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka. Przyjdź na nie z dowodem osobistym. Możesz też zostać poproszony o przyniesienie zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodzie – nie jest to jednak regułą.

Wymagania wobec kredytobiorcy

Wymagania SKOK-u nie odbiegają od tych znanych z banków. Sporo ekspertów kredytowych twierdzi, że pożyczkę można tu dostać nawet łatwiej niż w banku. Na swojej stronie internetowej SKOK Stefczyka deklaruje, że każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie i w przypadku wątpliwości należy udać się do najbliższej placówki Kasy Stefczyka albo zadzwonić na infolinię. Warunkami koniecznymi do spełnienia przez każdego klienta są:

 • pełnoletność
 • stałe zatrudnienie i dochody
 • dowód osobisty
 • telefon komórkowy
 • brak znaczących zadłużeń

Inne produkty SKOK Stefczyka

Jako Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa, Kasa Stefczyka ma do zaoferowania oczywiście znacznie więcej, niż tylko same kredyty. Przede wszystkim można tu m.in. założyć rachunek płatniczy (odpowiednik konta bankowego), lokatę i kupić ubezpieczenie. Pamiętajmy, że SKOK-i nie są bankami! Korzystając z usług Kasy Stefczyka stajemy się nie tylko jej klientami, ale też i członkami.

Rachunki płatnicze w Kasie Stefczyka

Mamy tu do wyboru aż trzy rachunki płatnicze. Są to rachunki płatnicze IKS Classic, IKS Classic dla młodych i IKS Podstawowy. Pierwszy z nich to odpowiednik konta bankowego, drugi, jak nazwa wskazuje, to konto przeznaczone dla młodych osób, a trzeci to podstawowy rachunek płatniczy, czyli podstawowe konto, które jest dostępne w każdym banku i SKOK-u na mocy Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Prawie bankowym. Prowadzenie rachunku IKS Classic jest całkowicie darmowe pod warunkiem zapewnienia regularnych wpływów w wysokości co najmniej 2000 zł miesięcznie.

Zobacz ofertę

Kredyt hipoteczny w SKOK Stefczyka

W ofercie Kasy Stefczyka nie mogło zabraknąć kredytu hipotecznego. Można go otrzymać na max. 90 proc. wartości nieruchomości i 2 000 000 zł. Czas spłaty kredytu wynosi od 5 do 30 lat, a RRSO zaledwie 3,62 proc. Eksperci SKOK Stefczyka szybko oszacują Twoją zdolność kredytową podczas rozmowy telefonicznej, przez co decyzja kredytowa będzie później dużo prostsza. Po otrzymaniu wstępnej decyzji kredytowej pracownik zaprosi Cię na rozmowę do wybranej placówki.

Pożyczka konsolidacyjna Fit w SKOK Stefczyka

Z tej pożyczki możesz skorzystać, jeśli posiadasz zobowiązania finansowe w instytucjach finansowych innych niż SKOK-i. Czy twoje obecne miesięczne zobowiązania finansowe są dla ciebie za duże? Od tego jest właśnie konsolidacja. Zbierz kilka dotychczasowych kredytów czy pożyczek i połącz je w jedno zobowiązanie, o niskiej, łatwej do spłaty racie. Kwoty, na które można dostać konsolidację w SKOK-u to od 1000 do 160 000 zł, a czas spłaty to od 12 do 120 miesięcy. Pożyczka Fit jest prawdopodobnie jedną z najtańszych konsolidacji na rynku – jej deklarowane RRSO wynosi zaledwie 6,22%

Lokata w Kasie Stefczyka

W SKOK Stefczyka nie tylko pożyczymy pieniądze, ale też je zaoszczędzimy. Kasa posiada bogatą ofertę kilkunastu lokat. Wiele z nich ma bardzo atrakcyjne oprocentowanie, które może z łatwością rywalizować z inną, dowolną instytucją finansową w Polsce. Lokata na nowe środki PLUS i Lokata Witaj w Kasie zapewnią oprocentowanie 2,2% w skali roku, a Lokata terminowa dla obecnych klientów na czas 3,6,12,24, 36 lub 60 miesięcy pozwoli na oprocentowanie do aż 2 proc.

SKOK Kasa Stefczyka - zobacz ofertę

Skok Stefczyka – podsumowanie

SKOK Stefczyka oferuje pożyczkę do kwoty 200 000 złotych, którą można rozłożyć maksymalnie na 120 rat. Na pierwszy rzut oka oferta wygląda dokładnie tak, jak wiele innych kredytów oferowanych przez polskie banki. Jednak SKOS Stefczyka cechuje się niskimi kosztami kredytowania. Wartość prowizji stanowi jedną z najniższych na rynku. Oprócz niskich kosztów, pożyczka ze SKOK Stefczyka cechuje możliwość uzyskania kredytu przez internet, ale jedynie do kwoty 7000 złotych. Po większe zobowiązanie trzeba będzie udać się do placówki, których SKOK Stefczyka mimo wszystko posiada dość dużo. Wniosek online jest bardzo prosty i złożyć go można w krótkim czasie. Decyzja kredytowa także podejmowana jest dość szybko. Co istotne SKOK Stefczyka dopuszcza możliwość wakacji kredytowych, co może okazać się bardzo przydatną opcją. SKOK Stefczyka posiada bardzo prosty wniosek, oraz mnóstwo placówek w kraju, tak więc wnioskowanie o pożyczkę powyżej 7000 złotych nie powinno być problemem. Oferta jest na tyle korzystna, że warto wziąć ją pod uwagę, poszukując najlepszej opcji pożyczki.

SKOK Kasa Stefczyka - zalety

 • Wysoka kwota kredytowania.
 • Długi okres spłaty.
 • Niski koszt pożyczki.
 • Minimalna prowizja za udzielenie kredytu.
 • Wakacje kredytowe.
 • Prosta procedura kredytowania.
 • Liczne placówki stacjonarne.

SKOK Kasa Stefczyka - wady

 • Konieczność udania się do placówki Kasy w celu podpisania umowy, przy pożyczce na kwotę powyżej 7000 zł.

Informacje o SKOK Kasa Stefczyka

Nazwa firmy

SKOK im. F. Stefczyka

Adres ul. Legionów 126-128
Telefon 801 600 100
Adres e-mail kasa@kasastefczyka.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 20:00
Niedziela: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek