Pomimo, że SKOK-i nie są bankami, to są regulowane na mocy osobnej ustawy, a zdeponowane w nich środki są gwarantowane do wysokości 100 tys. Euro przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Instytucja ta powstała w 1993 roku z inicjatywy Grzegorza Biereckiego. Opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Wśród założeń działania kasy jest działanie dla dobra polskich rodzin i krajowej gospodarki. To niewątpliwie najbardziej patriotyczna ze wszystkich instytucji finansowych w Polsce.

Skorzystaj z oferty

Pożyczka Gotówkowa – niezwykle elastyczna

Pożyczkę gotówkową w kasie stefczyka otrzymasz na niezwykle elastycznych warunkach. Kwota pożyczki wynosi od 1 000 do 200 000 zł, a czas kredytowania to aż do 10 lat. Konkretne warunki przygotuje dla ciebie ekspert SKOK-u, a wypłata nastąpi nawet w jeden dzień. Podczas jej spłacania możesz skorzystać z wakacji kredytowych.

Weź Pożyczkę Gotówkową

Pożyczka Zaratka – szybka, tania pożyczka na małe kwoty

Zaratka to produkt dla potrzebujących szybkiej gotówki w stosunkowo niewielkiej kwocie. Zaratka dostępna jest w kwotach 1000, 2000, 3000 i 4000 złotych. Za każde pożyczone 1000 zł będziesz spłacał tylko 25 zł miesięcznie. Czas pożyczki to 48 miesięcy. Uwaga! To produkt bez prowizji. Wynosi ona zawsze 0 proc.

Pożyczka na Nowe – pożyczka na nowe rzeczy.

To pożyczka w kwocie 7 000 złotych z miesięczną ratą w wysokości 99 zł miesięcznie. Potrzebujesz pieniędzy na nowy rower, komputer, czy wakacje? SKOK umożliwi ci kupienie tych rzeczy za niską miesięczną ratę. Spłata będzie odbywała się przez 120 miesięcy. Możesz sam ustalić, którego dnia miesiąca planujesz spłacać swoją pożyczkę na nowe. Wstępną decyzję kredytową od SKOK-u dostaniesz już w 15 minut!

Weź Pożyczkę na Nowe

Pożyczka Fit – konsolidacja w SKOK-u

Z tej pożyczki możesz skorzystać, jeśli masz zobowiązania w innych, niż SKOK-i instytucjach finansowych. Czy twoje obecne miesięczne zobowiązania finansowe są dla ciebie za duże? Od tego jest właśnie konsolidacja. Zbiera kilka dotychczasowych kredytów czy pożyczek i łączy je w jedno zobowiązanie, o małej, łatwej do spłaty racie. Kwoty, na które można dostać konsolidację w SKOK-u to od 1000 do 150 000 zł, a czas spłaty to od 12 do 120 miesięcy.

Weź Pożyczkę Fit

Jak wziąć pożyczkę w SKOK-u Stefczyka

Wzięcie pożyczki w tej Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej jest bardzo proste. Najlepiej jest zacząć od wypełnienia wniosku online lub wypełnienia formularzu kontaktowego na stronie SKOK-u, dzięki któremu oddzwoni do nas konsultant pożyczkowy.
Jeśli wypełniasz wniosek sam to:

  • Podaj dane kontaktowe, takie jak Imię, Nazwisko i numer telefonu,
  • Podaj dane osobowe i adresowe,
  • Ustal parametry pożyczki, jaką chcesz otrzymać,
  • Podaj swoje dochody i zobowiązania.

Teraz zostanie oszacowana twoja zdolność kredytowa. Jeśli pożyczka zostanie przyznana to zostaniesz umówiony na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka. Przyjdź na nie z dowodem osobistym. Możesz też zostać poproszony o przyniesienie zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodzie – nie jest to jednak regułą.

Przykład reprezentatywny z dnia 2.01.2018 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia, 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł, w tym odsetki: 15 806,99 zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Skok Stefczyka – podsumowanie