VeloBank jest nową instytucją na rynku. Powstał pod koniec 2022 roku ze względu na przymusową restrukturyzację dawnego Getin Banku. Od tego momentu VeloBank kultywuje ofertę Getin Banku. Instytucja przejęła klientów starego banku, zmieniła logo oraz dane kontaktowego.

Jednak zmieniła się nie tylko szata graficzna. VeloBank oferuje jeszcze więcej produktów finansowych oraz lepszą obsługę online. Jednym z najbardziej wyczekiwanych produktów dodanych do VeloBanku jest kredyt akwizycyjny.

Cechy kredytu w VeloBanku
Czas wypłaty w dniu podpisania umowy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie 12,49%

Kredyt akwizycyjny w VeloBanku

Kredyt akwizycyjny jest dostępny dla klientów VeloBank w kwocie do 200 000 złotych. Świadczenie można otrzymać z atrakcyjnym oprocentowaniem w wysokości 13,2%. Maksymalny okres kredytowanie wynosi 10 lat.

Bank udziela kredytu na podstawie indywidualnej zdolności kredytowej klienta lub jego firmy.

Aby kwalifikować się do kredytu akwizycyjnego, wymaga się od klienta przelewania na konto VeloBanku wpływy w wysokości co najmniej 2000 złotych miesięcznie, wykonać 5 płatności kartą debetową lub blikiem.

Należy pamiętać o tym, że kredyt nie jest udzielany klientom, którzy posiadają lub posiadali kredyt gotówkowy, lub konsolidacyjny w VeloBanku w trakcie ostatnich 6 miesięcy. Przed wysłaniem formularza klient powinien wyrazić zgody marketingowe na przetwarzanie adresu mailowego oraz numeru telefonu komórkowego.

Zobacz ofertę

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 44 850 zł, całkowita kwota do zapłaty 68 699,84 zł, oprocentowanie zmienne 12,49%, całkowity koszt kredytu 23 849,84 zł (w tym: prowizja – 0 zł, odsetki – 23 849,84 zł, opłata za prowadzenie VeloKonta oraz obsługę karty do Konta w okresie trwania kredytu – 0 zł), 88 miesięcznych rat równych w wysokości po 780,68 zł każda. Kalkulację wykonaliśmy 24.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Podczas wnioskowania o kredyt gotówkowy możesz skorzystać z karencji w spłacie pierwszej raty do 3 miesięcy. W okresie karencji nie spłacasz kapitału ani odsetek. Termin płatności raty kapitałowo-odsetkowej będzie zapisany w umowie.

Weź kredyt

Jak wnioskować o kredyt akwizycyjny w VeloBanku?

O kredyt w VeloBanku może wnioskować na kilka różnych sposobów:

 • Za pośrednictwem formularza dostępnego w bankowości elektronicznej;
 • Za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej VeloBanku;
 • Poprzez spotkanie w jednej z placówek stacjonarnych;
 • Rozmawiając przez telefon z konsultantem.

Pożyczka cyfrowa jest przeznaczona wyłącznie dla klientów posiadających konto osobiste w VeloBank. Jedynym wymaganym krokiem jest zalogowanie się do platformy bankowości internetowej i zapoznanie się z ofertą przygotowaną specjalnie dla klienta. Nawet dopiero co założone konto daje możliwość wnioskowania o kredyt online.

Wymagania wobec kredytobiorcy

Przy ocenie wniosków kredytowych bank bierze pod uwagę nie tylko zdolność kredytową wnioskodawcy, ale także jego dotychczasowe relacje z bankiem. W przypadku kredytu akwizycyjnego kolejnymi warunkami są:

 • Wpływy na konto w wysokości 2000 złotych miesięcznie;
 • Ukończone 18 lat;
 • Wykonanie 5 transakcji blikiem lub kartą debetową.

Inne produkty w VeloBanku

VeloBank zapewnia dostęp do nowoczesnych i bezpiecznych usług bankowych. Otrzymasz kompleksową obsługę w różnych sektorach, takich jak administracja finansowa, oszczędności i pożyczki dostosowane do konkretnych celów.

Z usług VeloBank można w pełni korzystać online, wyłącznie dla posiadaczy konta. Posiadanie konta osobistego umożliwia korzystanie z aplikacji bankowości mobilnej i funkcji transakcji online.

Konto osobiste VeloBank

VeloBank oferuje całkowicie darmowy podstawowy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, pod warunkiem regularnej aktywności na koncie osobistym. Co jest wymagane? Wystarczy wpłacić pieniądze na konto i wykonać kilka transakcji bezgotówkowych. Posiadając konto osobiste wyposażone w kartę VeloBank, odblokowujesz korzyści w postaci bezpłatnego korzystania z bankomatów w banku i Planet Cash, atrakcyjnych ofert dla lojalnych klientów i innych korzyści!

Kredyt hipoteczny w VeloBank

VeloBank dodał do swojej oferty także kredyty hipoteczne. Ich oferta umożliwia sfinansowanie 90% wartości nieruchomości. Maksymalny okres kredytowania to 35 lat, z kolei RRSO wynosi 9,29%.

Kredyt konsolidacyjny w VeloBank

VeloBank udostępnia kredyt konsolidacyjny w ramach specjalnej oferty pożyczki gotówkowej! Obecni klienci posiadający konto w VeloBanku mogą skorzystać z niego po znacznie obniżonych kosztach! Mogą pożyczyć do 200 000 zł na okres 10 lat, z możliwością wyboru dogodnego dnia spłaty.

Karty kredytowe w VeloBank

VeloBank oferuje karty kredytowe z limitem odnawialnym, który może sięgać nawet 50 000 zł. Przyznanie kredytu zależy od zdolności kredytowej, podobnie jak w przypadku pożyczki osobistej VeloBank. Każda karta kredytowa objęta jest 52-dniowym okresem bezodsetkowym – jeśli karta zostanie spłacona w wyznaczonym terminie, nie zostaną naliczone żadne dodatkowe opłaty!

Lokaty bankowe w VeloBank

VeloBank udostępnia aż sześć zróżnicowanych opcji depozytowych, z czego najwyższa oferta charakteryzuje się imponującym oprocentowaniem wynoszącym aż 6,75%! Specyfika każdej z lokat, taka jak oprocentowanie, kapitalizacja odsetek, a także charakter i suma wkładu kapitałowego, różnią się pomiędzy poszczególnymi ofertami. Dla przykładu Lokata Tradycyjna wymaga minimalnej kwoty wpłaty w wysokości 5 000 zł, z okresem deponowania wynoszącym 3, 6, 12 lub 18 miesięcy i oprocentowaniem 2,75%.

VeloBank – podsumowanie

VeloBank oferuje atrakcyjne produkty bankowe zarówno dla nowych, jak i aktualnych klientów. W przypadku kredytu akwizycyjnego mamy możliwość zaciągnięcia świadczenia do 200 000 złotych na okres 10 lat z oprocentowaniem w wysokości 13,2%.

Kredyt akwizycyjny VeloBank - zalety

 • Stałe i przejrzyste koszty kredytowe;
 • Różnorodna oferta;
 • Możliwość starania się o wysokie kwoty kredytowe;
 • Liczne promocje dla lojalnych klientów VeloBanku.

Kredyt akwizycyjny VeloBank - wady

 • Bank wymaga zaświadczenia o stałych zarobkach.

Informacje o Kredyt akwizycyjny VeloBank

Nazwa firmy

VeloBank S.A.

Adres Rondo I. Daszyńskiego 2C
The Warsaw Hub
00-843 Warszawa
Telefon 664 919 797
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00
Weekend: 00:00-24:00
Wniosek Wypełnij wniosek