Otomoto Pay to usługa pośrednictwa kredytowego przygotowana przez markę Otomoto oraz Carsmile, właściciela popularnego serwisu internetowego z ogłoszeniami sprzedaży pojazdów. Chociaż profil Otomoto Pay jest mocno ukierunkowany na ofertę kredytów samochodowy to można tu uzyskać korzystny kredyt na dowolny cel.

Otomoto Pay nie jest kredytodawcą a jedynie marką pośrednika Carsmile, który za pośrednictwem strony internetowej oferuje pomoc w uzyskaniu kredytu konsumenckiego na dowolny cel. Finansowanie odbywa się przy współpracy z jedną z 18 instytucji finansowych: banków, firm leasingowych oraz pozabankowych firm pożyczkowych.

Z pomocą Otomoto Pay szybko znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy. Na podstawie jednego prostego wniosku, Otomoto Pay porówna oferty kredytów dostępne w 18 różnych instytucjach. Wszystkie formalności załatwisz przez Internet – bez wychodzenia z domu.

Weź kredyt!
Cechy kredytu gotówkowego w Otomoto Pay
Czas wypłaty Kilka minut
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie 12,30%

Kredyt gotówkowy w Otomoto Pay

W Otomoto Pay można uzyskać pożyczkę gotówkową na dowolny cel na kwotę od 1000 do 300 000 zł. Elastyczny okres spłaty od 3 do 120 miesięcy, pozwala na ustalenie niskiej i wygodnej raty. Kredyt jest przeznaczony dla klientów indywidualnych oraz prowadzących działalność gospodarczą.

Na podstawie prostego wniosku, ekspert kredytowy oceni Twoje potrzeby i możliwości a następnie przedstawi ofertę dopasowanego kredytu. Twój doradca kredytowy Otomoto Pay wyręczy Cię we wszystkich formalnościach i na bieżąco będzie informował Cię o postępach w uzyskaniu kredytu. Pośrednik może zaproponować Ci kredyt ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem lub pożyczkę pozabankową – propozycja przedstawiona przez eksperta jest wynikiem analizy Twojej zdolności kredytowej.

Co ważne, skorzystanie z usług OTOMOTO Pay nie jest warunkiem zakupu pojazdu (lub jego odpowiednika). Kredyt możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Otomoto Pay - zobacz ofertę

Przykład reprezentatywny kredytu Otomoto Pay

Kredyt z oprocentowaniem zmiennym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 38 448,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 55 760,96 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 12,30% w skali roku, całkowity koszt kredytu 17 312,96 zł (w tym: prowizja 2 306,88 zł, odsetki 15 006,08 zł), 62 miesięcznych rat równych w kwocie 885,06 zł i ostatnia rata w kwocie 885,38 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Otomoto Pay?

Wnioskowanie o kredyt z pomocą Otomoto Pay jest naprawdę bardzo proste. Aby złożyć wniosek znajdź i kliknij przycisk “Weź pożyczkę”, a zostaniesz przeniesiony na stronę z formularzem Otomoto Pay. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami:

 1. Za pomocą kalkulatora wybierz kwotę i czas spłaty kredytu.
 2. Podaj imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.
 3. Wyraź wymagane zgody potrzebne do przeprowadzenia analizy zdolności kredytowej i przedstawienia oferty.
 4. Poczekaj na telefon od eksperta kredytowego z ostateczną ofertą finansowania.
 5. Zapoznaj się z warunkami kredytu i zaakceptuj umowę!
 6. Gotowe! Pieniądze trafią na Twoje konto w kilka minut. Maksymalnie poczekasz na gotówkę 24 godziny.

Procedura ubiegania się o kredyt w Otomoto Pay jest bardzo prosta. W formularzu podajesz tylko kilka podstawowych danych, które pozwolą przeprowadzić wstępną ocenę zdolności kredytowej. Jest to możliwe dzięki szybkiej wymianie pomiędzy bazami, bankami, pożyczkodawcami i pośrednikiem.

Informacje dotyczące oferty otrzymasz bezpośrednio od eksperta Otomoto Pay, który zadzwoni na numer podany w zapytaniu o kredyt. Również podczas rozmowy z ekspertem zawrzesz umowę – formalnościami zajmie się ekspert kredytowy Otomoto Pay działając w Twoim imieniu. Pośrednik gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. W razie komplikacji lub w przypadku, gdy zmienisz swoje zdanie możesz zrezygnować z kredytu w 14 dni od zawarcia umowy.

Sprawdź warunki kredytu

Wymagania wobec kredytobiorców

Kredyt gotówkowy Otomoto Pay jest dostępny dla klientów, którzy ukończyli 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Ofertę charakteryzuje minimum formalności – nie musisz przedstawiać żadnych dokumentów! Wystarczy podać dane kontaktowe a pracownik Otomoto Pay zadzwoni do Ciebie z ofertą.

Promocje kredytu gotówkowego w Otomoto Pay

Otomoto Pay nie oferuje żadnych promocji. Niewykluczone jednak, że obsługujący Cię ekspert kredytowy Otomoto Pay przedstawi Ci ofertę na promocyjnych warunkach aktualnie dostępną u jednego z partnerów pośrednika. Złóż zapytanie o kredyt i sprawdź swoje możliwości!

Inne produkty w Otomoto Pay

Otomoto Pay oferuje pomoc w znalezieniu kredytu gotówkowego na dowolny cel oraz produkty finansujące zakup samochodu. Nie znajdziemy tu innych produktów bankowych, gdyż celem usługi jest uproszczenie wnioskowania o kredyt.

Po złożeniu zapytania o kredyt zadzwoni do Ciebie pracownik Otomoto Pay, który z pewnością zapyta Cię o cel finansowania. Jeśli jest nim zakup pojazdu, całkiem możliwe, że zaproponuje Ci ofertę kredytu samochodowego lub leasingu u jednego z wybranych partnerów. Zapoznaj się z propozycjami i wybierz najlepszą dla siebie.

Otomoto Pay - zobacz ofertę

Otomoto Pay – podsumowanie

Otomoto Pay to usługa, której celem jest maksymalne uproszczenie wnioskowania o kredyt gotówkowy. Jak informuje pośrednik skorzystanie z usługi porównania kredytów przez ekspertów Carsmile to szansa na uzyskanie pożyczki ze znacznie niższą ratą i na bardzo dobrych warunkach.

Korzystając z oferty Otomoto Pay można otrzymać kredyt na nawet 300 000 zł – decyzja kredytowa nawet w trakcie pierwszej rozmowy z ekspertem Otomoto Pay. Oczywiście wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Z pewnością klient Otomoto Pay oszczędzi czas i nerwy, które poświęciłby na samodzielne znalezienie oferty. Doradcy kredytowi pośrednika wyręczają w praktycznie wszystkich formalnościach. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe i zostawić kontakt telefoniczny, a Twój ekspert zadzwoni z przygotowaną ofertą. Jest to propozycja jak najbardziej warta uwagi.

Otomoto Pay - zalety

 • Kredyt gotówkowy do nawet 300 000 zł
 • Bardzo proste wnioskowanie
 • Osobisty doradca kredytowy
 • Indywidualna oferta kredytu na dowolny cel
 • Szczególnie atrakcyjne finansowanie zakupu pojazdów
 • Duża szansa na otrzymanie pożyczki
 • Otomoto Pay współpracuje z 18 instytucjami finansowymi

Otomoto Pay - wady

 • Konieczna jest rozmowa telefoniczna z doradcą kredytowym

Informacje o Otomoto Pay

Nazwa firmy

Carsmile Spółka Akcyjna

Adres ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa
Telefon
Adres e-mail kontakt@carsmile.pl
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek