Kredyt gotówkowy na kwotę do 150 000 zł? A może szukasz karty płatniczej lub chcesz założyć najbardziej opłacalne konto bankowe? Porównywarka produktów finansowych Akredo pomoże ci znaleźć oferty najlepiej dopasowane do twoich potrzeb z całego Polskiego rynku pożyczkowego.

Akredo to serwis internetowy pełniący funkcję platformy do porównywania kredytów. Strona prowadzi zestawienia cech różnych instytucji bankowych. Wszystkie atrakcyjne kredyty na rynku zostają przeanalizowane przez zespół, który następnie doradza, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w danych sytuacjach. W ten sposób użytkownicy mogą znaleźć najlepsze oferty bankowe dla siebie bez potrzeby sięgania po drogą pomoc często stronniczych doradców bankowych. To jednak nie wszystko, ponieważ Akredo pomoże ci dostać kredyt na miejscu, za pomocą ich strony.

Dzięki platformie możesz złożyć wniosek na kwotę od 500 do 150 000 zł, a po krótkim procesie weryfikacji Akredo dobierze dla ciebie najbardziej wartościową ofertę spośród katalogu swoich partnerów. Serwis zapewnia, że łączy swoich klientów tylko z bezpiecznymi i nienagannie przestrzegającymi prawa pożyczkodawcami. Decyzje przyznawane są w kilka minut, a pieniądze trafiają na wskazane przez ciebie konto bankowe.

Cechy kredytu gotówkowego w Akredo
Czas wypłaty Tego samego dnia
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie stałe – 7,20%

Akredo – oferta

Akredo oferuje swoim użytkownikom atrakcyjne pożyczki gotówkowe na kwotę od 500 do 150 000 zł z RRSO w okolicach 15%. Ponadto użytkownicy mają dostęp do szeregu porównywarek, analiz i rankingów ofert bankowych. Dzięki serwisowi dowiesz się, gdzie znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego, gotówkowego, czy konsolidacyjnego. Porównasz zalety kont bankowych w różnych bankach dla siebie i swoich dzieci, oraz wiele więcej.

Kredyt gotówkowy w Akredo

Maksymalna kwota szybkiego kredytu jaką można uzyskać dzięki pomocy Akredo to 150 000 zł. Minimalną kwotą jest 500 zł. Ten szeroki zakres kredytowania powinien zaspokoić potrzeby większości klientów. Jeżeli ktoś szuka jednak większego dofinansowania, może obejrzeć oferty kredytowe w porównywarce na stronie. Jest to szczególnie przydatne internautom szukającym pieniędzy na konkretny cel, jak zakup mieszkania czy samochodu. Zależnie od naszych potrzeb, Akredo posiada regularnie aktualizowane rankingi kart kredytowych, kredytów hipotecznych, samochodowych, gotówkowych, czy nawet konsolidacyjnych, nie wspominając o innych ofertach.

Porównanie oferty kredytów gotówkowych dostępnych w Akredo

W odróżnieniu od katalogów ofert bankowych, Akredo oferuje wyłącznie pożyczkę samoobsługową. Nie jest to wprost oferta kredytowa a zamiast tego program, który pomoże dopasować ofertę do twoich potrzeb. Jako porównywarka kredytowa, Akredo pomoże ci znaleźć firmę, która będzie gotowa dostarczyć dofinansowanie na wymarzonych przez ciebie warunkach.

Nazwa produktu Pożyczka samoobsługowa.
Kwota pożyczki 500 – 150 000 zł.
Okres spłaty 12 – 120 miesięcy
Czas wypłaty Nawet 15 minut od zatwierdzenia umowy.
Metody wnioskowania Przez internet.
Najważniejsza zaleta Wniosek zostanie rozpatrzony bez względu na historię kredytową.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Akredo?

Akredo można wykorzystać na wiele sposobów. Najszybciej pieniądze możesz otrzymać, składając wniosek bezpośrednio po wejściu na stronę internetową. Proces ten przebiega naprawdę błyskawicznie:

 1. Wybierz na stronie odpowiadającą ci kwotę kredytu, zwróć uwagę na automatycznie wyliczany koszt spłaty kredytu.
 2. Przejdź dalej do krótkiego formularza kontaktowego i wypełnij go.
 3. Na adres e-mail otrzymasz proponowane warunki umowy oraz dalsze instrukcje. Wykorzystaj je aby przejść weryfikację tożsamości.
 4. Pieniądze trafią na twoje konto, gdy tylko bank zaksięguje przelew!

Jako pośrednik Akredo dobierze odpowiedniego dla nas pożyczkodawcę, aby uzyskać najlepsze możliwe warunki spłaty. Jeżeli jednak główna oferta serwisu nie sprzyja naszym potrzebom, Akredo pomoże nam znaleźć lepiej dopasowaną usługę bankową.

 1. W tym celu należy wybrać kategorię produktu z panelu opcji na górze strony. Następnie zostaniesz przeniesiony do rankingu ofert bankowych i nowego kalkulatora.
 2. Określ w nim, jakie interesują cię kwoty, oraz na ile rat chciałbyś rozłożyć spłatę zobowiązania.
 3. Dane na liście banków zaktualizują się zgodnie ze wpisanymi przez ciebie wartościami. Porównaj RRSO, oprocentowanie, prowizję i wysokość raty w różnych bankach i wybierz najbardziej atrakcyjną.
 4. Możesz otrzymać więcej informacji o kredycie, wciskając jego nazwę. Zostaniesz wtedy przeniesiony do podstrony zawierającej szczegółową analizę oferty oraz opinie użytkowników.
 5. Gdy znajdziesz kredyt do którego nie masz zastrzeżeń, wciśnij przycisk “Zapytaj o kredyt”, aby rozpocząć składanie wniosku.
 6. Podążaj zgodnie ze wskazówkami serwisu i lada moment otrzymasz potrzebne środki.

Promocje w Akredo

Akredo zbiera informacje nie tylko o ofertach bankowych ale również atrakcyjnych promocjach w popularnych polskich bankach. Przeglądając stronę, możesz wejść w zakładkę ofert promocyjnych, gdzie znajdziesz aktualne, specjalne okazje na kredyty, karty kredytowe, czy konta bankowe, oraz wiele więcej.

Inne produkty finansowe w Akredo

W chwili, gdy główną ofertą Akredo jest szybki kredyt gotówkowy, serwis dostarcza wiele informacji na temat ofert bankowych w całej Polsce. Dzięki niej porównasz repertuar w ofertach różnych banków i dobierzesz najlepsze okazje dla siebie.

Konta bankowe

Akredo posiada oddzielne listy kont osobistych, walutowych, oszczędnościowych, a nawet kont dla dzieci. Przeglądając artykuły, dowiesz się, jakie należy spełniać wymagania, jakie są warunki darmowości prowadzenia konta, oraz jakie dodatkowe usługi będą dostępne w danym banku. Serwis analizuje również aplikacje mobilne banków, pozwalając ci dokładnie ocenić, jakie rozwiązanie będzie najwygodniejsze.

Kredyt hipoteczny w Akredo

Lista kredytów hipotecznych w Akredo to nie tylko zestawienie kosztów ale również kalkulator, który pozwala ci sprawdzić, jak dokładnie będą wyglądały raty w poszczególnych bankach. Zobacz jak oprocentowanie i prowizja wpłyną na wysokość miesięcznej raty. Rozbudowane opisy kredytów na ich podstronach pozwolą ci przeanalizować przebieg spłaty oraz dowiesz się, na jakie specjalne warunki możesz liczyć, w tym jaka jest możliwość na potencjalne przedłużenie okresu spłaty w przyszłości.

Kredyt konsolidacyjny w Akredo

Osoby posiadające kilka kredytów mogą spróbować uzyskać pieniądze na nadpłatę dzięki pożyczce gotówkowe w Akredo lub porównać warunki konsolidacji w różnych bankach. Dzięki kalkulatorowi kredytów konsolidacyjnych w Akredo dowiesz się, w których bankach konsolidacja wychodzi najtaniej, a które zapewnią ci najniższe raty.

Karta kredytowa w Akredo

Akredo posiada również porównywarkę kart kredytowych. Znajdziesz na niej nie tylko klasyczne karty bankowe ale również innowacyjne rozwiązania fintechowe które spełniają te same zasady. Porównaj możliwości bankowej karty kredytowej do aplikacji pożyczkowych, aby znaleźć najlepsze rozwiązania na rynku.

Konto oszczędnościowe w Akredo

Osoby szukające sposobu na oszczędzanie mogą również poznać szczegóły ofert kont oszczędnościowych bankowych w jednym miejscu. Sprawdzając konta oszczędnościowe dowiesz się jakie jest ich oprocentowanie, limit kwotowy, koszt transferów, możliwości wypłat pieniędzy oraz koszta prowadzenia. Staranne analizy wskażą zalety i wady ofert wszystkich największych banków w Polsce.

Rankingi Akredo

Na uwagę zasługuje również system rankingowy Akredo. Specjaliści serwisu przygotowują listy najlepszy ofert w kategoriach kredytów, kart kredytowych, oraz kont bankowych. Rankingi podzielone są na kategorie zależne od warunków umowy, dzięki czemu możesz w łatwy sposób zobaczyć zestawienie najlepszych chwilówek lub najlepszych kredytów hipotecznych, zależnie od twojej potrzeby na daną chwilę.

Akredo — Podsumowanie

Akredo to wyjątkowo przydatny serwis, który zasługuje na szczególną uwagę. Za pomocą strony nie tylko porównasz oferty w bankach, ale od razu złożysz wniosek kredytowy. Mowa tu nie tylko o pożyczkach, ale kartach kredytowych ale również kontach bankowych czy oszczędnościowych. Jeśli to za mało, Akredo również samodzielnie znajdzie ci partnera pożyczkowego, jeśli interesuje cię szybki zastrzyk gotówki.

Akredo - zalety

 • Szeroki wybór kwot.
 • Porównywarka dziesiątek ofert w większości kategorii finansowych.
 • Pomocne kalkulatory warunków ofert bankowych.
 • Szybkie wnioski pomogą w prędkim uzyskaniu kredytu.
 • Regularnie aktualizowane rankingi wskażą najlepsze oferty.

Akredo - wady

 • Choć Akredo pomoże nam znaleźć atrakcyjną ofertę w bankach, osobiście udostępnia wyłącznie pożyczki gotówkowe.

Informacje o Akredo

Nazwa firmy

Akredo sp. z o.o.

Adres Postępu 14
02-676 Warszawa
Telefon 511574319
Adres e-mail bok@akredo.pl
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek