Zapoznaj się z ofertą BNP Paribas i skorzystaj z niezwykle korzystnej oferty kredytowej! Poznaj szczegóły kredytu gotówkowego i dowiedz się jak uzyskać nawet do 230 000 zł. Przyjrzyj się również produktom związanym z prowadzeniem konta bankowego, sprawdź jak korzystna jest Lokata Progresywna i rozpocznij owocną współpracę z BNP!

Bank ma charakter uniwersalny. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zarówno małe, jak i średnie korporacje mogą korzystać z asortymentu spółki. Warto wspomnieć, że BNP Paribas wiedzie prym w segmencie produktów finansowych dla branży rolno-spożywczej oraz jest jednym z liderów w obszarze kredytów konsumpcyjnych. Bank ma szeroką sieć placówek w dużych i średnich miastach, a oprócz tego proponuje bankowość internetową i mobilną.

Cechy kredytu gotówkowego w BNP Paribas
Czas wypłaty 1 dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – GOmobile
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie stałe – 12,99%

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

W ramach kredytu gotówkowego od BNP Paribas możemy wnioskować o kwotę 230 000 zł. Możemy ją przeznaczyć na dowolny cel. Co ciekawe, decyzję pożyczkową możemy otrzymać przez telefon. Jest to jednak możliwe wyłącznie wtedy, gdy sięgamy po kredyt telefonicznie. Dostępność każdego z produktów oraz warunki kredytowania każdorazowo uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej. Ta odbywa się na podstawie przedstawionych danych i dokumentów.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas możemy otrzymać nawet na czas 120 miesięcy. Długi okres kredytowania pozwala na rozłożenie spłaty na wiele dogodnych rat. Dzięki temu nie będą one dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Warto zaznaczyć, że bank gwarantuje korzystne oprocentowanie i dowolny sposób aplikacji o gotówkę. Dodatkowo wykupując ubezpieczenie kredytu można obniżyć koszt prowizji za udzielenie kredytu. Klient może w tym celu posłużyć się formularzem znajdującym się na stronie internetowej pożyczkodawcy lub skorzystać z numeru telefonu kierującego go na infolinię. Osoby, które wolą tradycyjną metodę ubiegania się o kredyt, BNP Paribas zaprasza do jednego ze swoich oddziałów. Są one zlokalizowane w całej Polsce.

Uzyskaj więcej informacji o kredycie

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) na podstawie przykładu reprezentatywnego dla kredytu gotówkowego na 08.01.2024 r. wynosi 13,80%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 014 zł, całkowita kwota do zapłaty 39 203,71 zł oprocentowanie stałe 12,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 12189,71 zł (prowizja 0,00 zł; odsetki 12189,71 zł) 73 miesięcznych rat (72 po 537,03 zł i jedna 537,55 zł).

Stan na: 18.01.2023 r.

Kredyt na zielone zmiany w BNP Paribas

Dla klientów, którzy planują inwestycję w zmianę źródła energii na ekologiczną lub remont domu mający na celu zmniejszenie kosztów ogrzewania, BNP Paribas proponuje kredyt gotówkowy na zielone zmiany. Stałe oprocentowanie kredytu na poziomie 10,59% sprawia, że jest on niezwykle opłacalny. Kredyt jest udzielany z prowizją 0%, a maksymalna kwota jaką można uzyskać, wynosi nawet do 200 000 zł.

Zobacz ofertę kredytową

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w BNP Paribas?

Na stronie internetowej banku możemy skorzystać z narzędzia, z którego pomocą poznamy swoją zdolność kredytową, a więc szansę na otrzymanie kredytu. Warto użyć tej funkcji jeszcze przed złożeniem wniosku. Wniosek o kredyt gotówkowy w BNP Paribas można złożyć na dwa sposoby:

  • w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem,
  • osobista wizyta w wybranym oddziale banku.

W obu przypadkach pracownik banku przeprowadzi nas przez całą procedurę kredytową. Pomoże nam wypełnić wniosek, wskaże jakie dokumenty należy dostarczyć i poinformuje nas o wstępnej decyzji kredytowej. Wstępna decyzja może ulec zmianie po przeprowadzeniu dokładnej analizy.

Pozostałe produkty bankowe BNP Paribas

Bank BNP Paribas posiada rozbudowaną ofertę produktów kredytowych skierowaną do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Od kredytów gotówkowych po specyficzne formy finansowania, jak kredyt samochodowy, kredyt ratalny w sklepach internetowych czy limit odnawialny Allegro. Każdy klient znajdzie tu produkt finansowy, który dopasuje do swoich potrzeb. Poszukując dodatkowych środków warto zapoznać się z propozycjami tej instytucji.

Konto osobiste w BNP Paribas

Konto osobiste w banku BNP Paribas daje klientowi realne korzyści. Użytkownik konta nie ponosi żadnych kosztów za prowadzenie konta, za przelewy krajowe zlecane w bankowości elektronicznej oraz za wypłaty z bankomatów na terenie oddziałów banku i Planet Cash na terenie całej Polski. Decydując się na konto osobiste BNP Paribas, klient może jednocześnie wnioskować o kartę debetową w kilku różnych wariantach, tym samym zyskując dodatkowe korzyści.

Kredyt hipoteczny z niską marżą w banku BNP Paribas

Doceniany przez ekspertów kredyt hipoteczny BNP Paribas, otrzymał statuetkę Złotego Bankiera za najlepszy kredyt hipoteczny na rynku. Niskie oprocentowanie zmienne kredytu, zaczynające się od 2,11% w skali roku, zerowa prowizja za przygotowanie i podpisanie umowy oraz bogaty pakiet ubezpieczeń stanowią wielkie zalety tej oferty. Dodatkowo niższe oprocentowanie rat jest dostępne na sfinansowanie energooszczędnych nieruchomości, dla osób posiadających certyfikat ekologiczny. Spłatę kredytu można rozłożyć nawet do 30 lat.

Kredyt konsolidacyjny z ubezpieczeniem w BNP Paribas

BNP Paribas oferuje również możliwość konsolidacji kredytów i pożyczek z prowizją 0%. Decydując się na kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas, klient może ubiegać się o dodatkowe środki na dowolny cel w wysokości od 1000 do 200 000 zł, przy RRSO równym 10,57%. Okres kredytowania może zostać rozłożony na 10 lat.

Karty kredytowe w BNP Paribas

Na ofertę kart kredytowych w BNP Paribas składają się trzy różne karty: Mastercard Standard Dama Wśród Kart, Mastercard Standard i Mastercard Gold. Do poszczególnych kart kredytowych BNP Paribas można dokupić usługi dodatkowe jak Chargeback oraz pakiet SMS, zawierający szczegółowe pakiety informacji o działaniach związanych z kartą. Zależnie od wybranej karty zmienia się RRSO – od 14,19 do 15,81%, jak również limit dostępu do środków.

Lokaty bankowe w BNP Paribas

Dla osób zainteresowanych lokatami bank BNP Paribas przygotował cztery różne oferty, w których zmieniają się warunki oprocentowania umieszczonych tam środków. Zależnie od potrzeb można wybrać 1, 3, 6, 9 lub 12 miesięczne okresy lokacyjne, z oprocentowaniem stałym 0,01% w skali roku.

BNP Paribas – podsumowanie

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas to nawet 200 000 złotych z możliwością rozłożenia spłaty nawet na 120 rat. Wniosek o kredyt można składać online, co jednak dostępne jest jedynie dla stałych klientów, którzy mają dostęp do usługi bankowości elektronicznej, lub do aplikacji mobilnej. Jednak bez względu na to, czy klient jest nowy, czy ma już relację z bankiem, to kredyt na kwotę powyżej 120 000 złotych można uzyskać jedynie w oddziale banku. Co więcej bank oferuje możliwość ubezpieczenia kredytu, bez względu na wartość zobowiązania. Ubezpieczenie w BNP Paribas jest wyjątkowo tanie, a doliczone do raty kredytu jest niemal nieodczuwalne. Ogólnie przyglądają się ofercie BNP Paribas, można dopatrzyć się, że ich kredyt jest wyjątkowo tani w stosunku do kredytów konkurencji. Kredyt gotówkowy w BNP Paribas to proste i tanie rozwiązanie, które warto sprawdzić szukając najlepszego kredytu.

BNP Paribas - zalety

  • Wysoka kwota kredytu,
  • Minimum formalności,
  • Długi okres kredytowania,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia,
  • Atrakcyjne oprocentowanie.

BNP Paribas - wady

  • Kredyt w wysokości 120 000 zł dostępny tylko w oddziale banku.

Informacje o BNP Paribas

Nazwa firmy

BNP Paribas Banku Polska SA

Adres ul. Suwak 3
02-676 Warszawa
Telefon +48 22 134 00 00
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00
Weekend: 00:00-24:00
Wniosek Wypełnij wniosek