Bank BGŻ BNP Paribas Nasza ocena 8.5 /10

BGŻ BNP Paribas - opinie

2.25 z 5 Na podstawie 31 opinii
(31 opinie o BGŻ BNP Paribas)

Maksymalna kwota pożyczki: 200000 zł

BGŻ BNP Paribas Bank powstał w wyniku fuzji Banku Gospodarki Żywieniowej z BNP Paribas Bankiem Polska, co miało miejsce w kwietniu 2015 roku. Bank po III kwartale 2017 roku był stawiany na 7 miejscu pod względem wartości aktywów. Notowanie odbyło się przy współpracy serwisów Bankier.pl i prnews.pl.

Porównaj

Bank ma charakter uniwersalny. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zarówno małe, jak i średnie korporacje mogą korzystać z asortymentu spółki. Warto wspomnieć, że BGŻ BNP Paribas wiedzie prym w segmencie produktów finansowych dla branży rolno-spożywczej oraz jest jednym z liderów w obszarze kredytów konsumpcyjnych. Bank ma szeroką sieć placówek w dużych i średnich miastach, a oprócz tego proponuje bankowość internetową i mobilną.

BGŻ BNP Paribas - kredyt gotówkowy

BGŻ BNP Paribas – oferta firmy

BGŻ BNP Paribas posiada bardzo bogatą ofertę. Na uznanie zasługuje asortyment skierowany dla rolników, który cieszy się dużą popularnością. W tej ofercie należy wyróżnić m.in. pożyczkę leasingową. W ramach niej leasing możemy połączyć z ważnymi dla rolników dotacjami z Unii Europejskiej. BGŻ BNP Paribas świadczy także usługi skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw. Ofertę znajdziemy na stronie pożyczkodawcy wybierając odpowiednią zakładkę na górze strony.

Podstawą świadczonych przez bank usług są kredyty. Możemy wyróżnić kredyt hipoteczny, ratalny, gotówkowy czy samochodowy. Ten ostatni to pożyczka w wysokości nawet 500 000 zł. Okres kredytowania zaczyna się od 6 miesięcy, a maksymalnie wynosi 10 lat. To najlepsza oferta na rynku skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Uzyskaj więcej informacji o kredycie

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas

W ramach kredytu gotówkowego od BGŻ BNP Paribas możemy wnioskować o kwotę 200 000 zł. Możemy ją przeznaczyć na dowolny cel. Co ciekawe, decyzję pożyczkową możemy otrzymać przez telefon. Jest to jednak możliwe wyłącznie wtedy, gdy sięgamy po kredyt telefonicznie. Dostępność każdego z produktów oraz warunki kredytowania każdorazowo uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej. Ta odbywa się na podstawie zebranych wcześniej danych.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas możemy wziąć nawet na 120 miesięcy. Długi okres kredytowania pozwoli na rozłożenie pożyczki na wiele dogodnych rat. Dzięki temu nie będą one odczuwalne dla domowego budżetu. Warto zaznaczyć, że pożyczkodawca w ramach usługi gwarantuje korzystne oprocentowanie i dowolny sposób aplikacji o gotówkę. Klient może w tym celu posłużyć się formularzem zawartym na stronie internetowej pożyczkodawcy lub skorzystać z numeru telefonu kierującego go na infolinię. Osoby, które są na bakier z technologią, pożyczkodawca zaprasza do jednego ze swoich oddziałów. Zlokalizowane są one w całej Polsce.

Ubezpieczenia od BGŻ BNP Paribas

Lider bankowości gwarantuje całą masę ubezpieczeń. Mogą z nich skorzystać wszyscy ci, którzy sięgają po produkty pożyczkodawcy. Wśród najczęściej wybieranych polis na uwagę zasługuje ubezpieczenie “Bezpieczna karta”. Zapewnia ona komfort i bezpieczeństwo korzystania z plastikowego pieniądza. Obejmuje ubezpieczenie na wypadek nieuprawnionego użycia karty zagubionej lub skradzionej, środków pieniężnych wypłaconych wskutek rozboju z bankomatu oraz na wypadek utraty lub uszkodzenia mienia zakupionego za pomocą karty.

Powodzeniem cieszą się także ubezpieczenia związane z podróżowaniem. W ramach nich możemy ubezpieczyć samochód lub zapewnić sobie ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Możemy ubezpieczyć także budynek, zadbać o zdrowie najbliższych, a także zabezpieczyć pożyczoną od BGż BNP Paribas gotówkę.

Specjalne okazje od BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas prócz tego, że świadczy wiele przydatnych usług, oferuje także specjalne promocje. Mogą po nie sięgnąć zarówno stali klienci, jak i nowo zainteresowani ofertą banku. Bestsellerem wśród dodatkowych ofert pożyczkodawcy są “Zakupy z kontem”. To promocja dzięki której posiadacze konta w BGŻ BNP Paribas mogą otrzymać 3 x 50 zł na zakupy. Bank gwarantuje także wypłatę 100 000 zł zwycięzcy, który płaci regularnie BLIKiem i weźmie udział w losowaniu.

Klienci banku mogą skorzystać z możliwości założenia konta. Do wyboru konsumentów pozostaje konto optymalne i maksymalne. Prowadzenie obu kont oraz wypłata gotówki z bankomatów jest zupełnie darmowa. Obsługa karty debetowej także nic nie kosztuje – oba konta bankowe są darmowe. Dodatkowo w ramach promocji posiadacze rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego mogą zdobyć kupony na łączną kwotę 150 zł do wykorzystania w sieci Biedronka, Decathlon oraz H&M.

Weź kredyt w BNP Paribas

BNP Paribas – podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota kredytu
 • Minimum formalności
 • Długi okres kredytowania
 • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia
 • Atrakcyjne oprocentowanie

Wady

 • Kredyt w wysokości 120 000 zł dostępny tylko w oddziale banku

Adres:

BNP Paribas Banku Polska SA
ul. Suwak 3
02-676 Warszawa

bgzbnpparibas.pl

Kod SWIFT: PPABPLPK

Infolinia BNP Paribas

801 367 847
+48 22 566 93 00

BNP Paribas - kredyt gotówkowy

Dodaj opinię o BGŻ BNP Paribas

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  a od kiedy to jest polski bank .. ??

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  Właśnie chciałem wziąć kredyt na zakupy na Allegro.8 stron umowy kredytowej i 11 stron regulaminu skutecznie mnie zniechęciły.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  Najgorszy bank, jeśli spóźnisz się 3 dni, masz na karku windykację, kare za nieterminowe płacenie, kiedyś robiłam u siebie w firmie raty dla tego niby banku. Ale klienci skarżyli się na takie chamskie postępowanie banku i zrezygnowaliśmy z współpracy z tym niby bankiem.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 1 / 5.00

  Złodzieje i oszuści - ściemniają przy podpisywaniu umowy, a zapisów w niej nie ma żadnego - odnoście promocji zwrot 20% odsetek za terminowe spłacanie - omijajcie szerokim łukiem - spłacam 3 rok, mięli zwracać na koniec roku te 20% a mi nagle mówi, że nie ma zapisu w umowie - oszuści nic więcej - zgłoszę dalej

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 1 / 5.00

  co innego reklama co innego rzeczywistość w banku

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  Niestety również niska ocena ,,działalności" tegp banku.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 1 / 5.00

  najgorszy bank z jakim miałam do czynienia. Pracownicy nic nie wiedzą.Aby się z nim rozstać trzeba wykonać kilka telefonów oraz złożyć wizytę w banku. I jeszcze czytam, że moderator musi zaakceptować moją opinię którą napisałam. Kpina.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  Mało rzetelny i uczciwy bank.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 1 / 5.00

  Najgorsza obsługa klienta z jaką miałem do czynienia. Do dzisiaj nie mogę się doprosic harmonogramu spłat. Obsługa chamska i bezczelna. Nie mogę się dowiedzieć ile rat mam wpłacony na górkę. Dalej czekam na harmonogram. Wykonałem już 4 połączenia i dalej nie mogę się poprosić. Nigdy więcej tego szajsu

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 1 / 5.00

  Mało rzetelny i uczciwy bank. W 2016 r. wzięłam kredyt z tzw promocją tzn za terminowe spłacanie rat miałam mieć zwracane co roku 20 % spłaconych odsetek. Pomimo, że raty były płacone w terminie i zgodnie z harmonogramem, obiecana premia nie została wypłacona, ponieważ pracownik banku doszukał się rzekomych opóźnień w spłacie. Ewidentna wina banku za wewnątrz bankowe rozliczenia kapitałowo odsetkowe została przerzucona na kredytobiorcę.

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 1 / 5.00

  Bardzo skomplikowana obsługa Banku Paribas S.A. nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 1 / 5.00

  Nie polecam banku BNP PARIBAS, bardzo długo prowadzą sprawy,jestem z Koszalina

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Jesteś z Koszalina to dla tego taka lipa

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 1 / 5.00

  BNP Paribas to najgorszy bank z jakim miałem doczynienia Jestem z Koszalina

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 1 / 5.00

  Nie polecam tego banku. Zrobiłem zakupy w jednym z marketów RTV i AGD zakupy na raty. Raty rozłożyłem na 20 a spłacać zacząłem szybciej. Kiedy zostało mi do spłaty 4 ostatnie raty (mieszcząc się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem) telefon za telefonem że mam wpłacić następną ratę. Na płatność ostatniej raty pozostało mi 7 miesięcy (wysokość 109zł) wydzwaniają po kilka razy dziennie, przysyłają pisma z wymagalnymi odsetkami i termin spłaty 14 dni.

  A najlepsze jest to że pomiędzy wydzwanianiem i listami z groźbami przysyłają listy że udzielą Ci kredytu na 60 tysięcy złotych.
  Jednym słowem klient to śmieć, ma płacić kiedy oni chcą, na lini telefonicznej jak im powiesz że nie udzielisz im danych osobowych to wręcz krzyczą przez słuchawkę, nękają listami raz z zadłużeniem a raz ze specjalną ofertą kredytu.

  Czy ta opinia była pomocna? 9 z 10 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 1 / 5.00

  kretyński bank !!!! idioci i tępe przygłupy pracują na infolinii które nic nie mogą nic nie rozumieją. odradzam dzwonienie do nich tylko się trzeba ruszyć bezpośrednio do banku.

  nigdy więcej żadnego kredytu konsumenckiego !!!! totalna porażka. zgłosili mnie do bik-u choć niesłusznie na kwotę 49zł po 15 dniach opóźnienia (nie zawionego przeze mnie). dzwoniła infolinia do mnie w tej sprawie i powiedziałem, że zapłacę 10 lutego a tu się okazuje że i tak mnie chamy zgłosili !!!


  OMIJAĆ DUUUUŻYM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 13 z 13 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Zgadzam się z tą opinią

   Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 1 / 5.00

  Witam - kiedyś był to jeden z najlepszych banków, to co teraz się dzieje to jest jeden z najgorszych -BGŻ upodabnia się do Getin Banku, gdzie tylko można dodają opłaty np. z 0zł za przelew internetowy jest 2,5zł, przy kredytach podnoszą oprocętowanie. Współpracowałem

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 1 / 5.00

  Absurdalne opłaty, wysyłają nowe karty (chociaż nie zamawiałem ich) za opłatą 25 zł!! Nie polecam!!

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 1 / 5.00

  Nie polecam. Na początku partner miał dostać bez problemu kredyt konsolidacyjny. Miał donosi tylko dochody i zaświadczenie. Jak się potem okazało mógł wziąć tylko połowę z tego co chciał. Ok. Kazali mu przyjść ze mną. Nie jesteśmy po ślubie, ale niby coś weszło ze niespokrewnione osoby mogą brać razem. Ok nadrukowalam się papierów. Poszliśmy razem jednak to nie przejdzie jak się okazuje. Dobra kazali donieść umowy tamtych kredytów i zrobią odstępstwo od umowy idostaniemy. Doniósł wszystko. I nic. Kredytu nie dostaliśmy. A załatwiania 4 tygodnie.

  Czy ta opinia była pomocna? 9 z 10 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 5 / 5.00

  Brak najmniejszych problemów z przyznaniem kredytu!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 1 / 5.00

  Jak dla mnie okres spłaty jest za krótki.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Wiedza o kredytach

Instytucje finansowe oferują wiele rodzajów kredytów.
Rodzaje kredytów – co to jest kredyt i który wybrać?
Na rynku usług bankowych dostępnych jest wiele rodzajów kredytów. Który kredyt wybrać, kiedy chcemy zrobić remont, kupić mieszkanie albo rozpocząć własną działalność? Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych rodzajów kredytów udzielanych przez banki. Poznajmy typy kredytów.
Od sierpnia wszystkie banki muszą oferować podstawowy rachunek płatniczy
Podstawowy rachunek płatniczy, czyli darmowe konto bankowe
Od lipca 2018 roku banki powinny przestać kusić klientów ofertami kont za 0 zł. Wszystko dlatego, że będą miały obowiązek oferowania darmowych rachunków każdemu zainteresowanemu. Prawo do bezpłatnego konta zapewnia nowelizacja ustawy o usługach płatniczych, wymuszona przez unijną dyrektywę PAD.
Kalkulator wydatków ślubnych pozwala oszacować koszty wesela i ewentualną wysokość pożyczki.
Kredyt na wesele – przekonaj się, że nie jest błędem!
Kredyt na wesele? Wiele osób odradza Młodej Parze takie posunięcie. A to wcale nie jest złe rozwiązanie na pokrycie wydatków ślubnych. Mądre pożyczanie będzie wsparciem naszego budżetu i nie zamieni przygotowań w weselny koszmar. Sprawdź, jak i dlaczego warto wziąć pożyczkę na wesele.
Kredyty dla wolnych zawodów i freelancerów
Kredyt dla wolnych zawodów – czy łatwiej go uzyskać?
Wykonywanie wolnego zawodu wiąże się z posiadaniem wysokich kwalifikacji. Czy automatycznie oznacza to lepsze traktowanie przez banki? Przekonaj się, kto może ubiegać się o kredyt dla profesjonalisty i z jakimi korzyściami może się to wiązać.
Kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach z Kartą Dużej Rodziny
Co to jest kredyt hipoteczny?
W kraju nad Wisłą spłaca się ponad 2 mln kredytów hipotecznych. Większość z nich jest w złotówkach. Zabezpieczeniem kredytu jest kupiona nieruchomość. Czym jest i kto może się starać o kredyt hipoteczny?
Co zrobić w sytuacji, gdy podamy błędny numer rachunku odbiorcy
Błędny przelew bankowy – jak odzyskać pieniądze?
Pan Mariusz płacąc ratę pożyczki pomylił rachunki bankowe i wysłał pieniądze osobie trzeciej. Niestety środki zostały zaksięgowane i na anulowanie transakcji było za późno. Jak postępować w takiej sytuacji? Zapraszamy do lektury!