Bank BGŻ BNP Paribas Nasza ocena 8.5 /10

BGŻ BNP Paribas - opinie

2.48 z 5 Na podstawie 26 opinii
(26 opinie o BGŻ BNP Paribas)

Maksymalna kwota pożyczki: 200000 zł

BGŻ BNP Paribas Bank powstał w wyniku fuzji Banku Gospodarki Żywieniowej z BNP Paribas Bankiem Polska, co miało miejsce w kwietniu 2015 roku. Bank po III kwartale 2017 roku był stawiany na 7 miejscu pod względem wartości aktywów. Notowanie odbyło się przy współpracy serwisów Bankier.pl i prnews.pl.

Złóż Wniosek

Porównaj

Bank ma charakter uniwersalny. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zarówno małe, jak i średnie korporacje mogą korzystać z asortymentu spółki. Warto wspomnieć, że BGŻ BNP Paribas wiedzie prym w segmencie produktów finansowych dla branży rolno-spożywczej oraz jest jednym z liderów w obszarze kredytów konsumpcyjnych. Bank ma szeroką sieć placówek w dużych i średnich miastach, a oprócz tego proponuje bankowość internetową i mobilną.

BGŻ BNP Paribas - kredyt gotówkowy

BGŻ BNP Paribas – oferta firmy

BGŻ BNP Paribas posiada bardzo bogatą ofertę. Na uznanie zasługuje asortyment skierowany dla rolników, który cieszy się dużą popularnością. W tej ofercie należy wyróżnić m.in. pożyczkę leasingową. W ramach niej leasing możemy połączyć z ważnymi dla rolników dotacjami z Unii Europejskiej. BGŻ BNP Paribas świadczy także usługi skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw. Ofertę znajdziemy na stronie pożyczkodawcy wybierając odpowiednią zakładkę na górze strony.

Podstawą świadczonych przez bank usług są kredyty. Możemy wyróżnić kredyt hipoteczny, ratalny, gotówkowy czy samochodowy. Ten ostatni to pożyczka w wysokości nawet 500 000 zł. Okres kredytowania zaczyna się od 6 miesięcy, a maksymalnie wynosi 10 lat. To najlepsza oferta na rynku skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Uzyskaj więcej informacji o kredycie

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas

W ramach kredytu gotówkowego od BGŻ BNP Paribas możemy wnioskować o kwotę 200 000 zł. Możemy ją przeznaczyć na dowolny cel. Co ciekawe, decyzję pożyczkową możemy otrzymać przez telefon. Jest to jednak możliwe wyłącznie wtedy, gdy sięgamy po kredyt telefonicznie. Dostępność każdego z produktów oraz warunki kredytowania każdorazowo uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej. Ta odbywa się na podstawie zebranych wcześniej danych.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas możemy wziąć nawet na 120 miesięcy. Długi okres kredytowania pozwoli na rozłożenie pożyczki na wiele dogodnych rat. Dzięki temu nie będą one odczuwalne dla domowego budżetu. Warto zaznaczyć, że pożyczkodawca w ramach usługi gwarantuje korzystne oprocentowanie i dowolny sposób aplikacji o gotówkę. Klient może w tym celu posłużyć się formularzem zawartym na stronie internetowej pożyczkodawcy lub skorzystać z numeru telefonu kierującego go na infolinię. Osoby, które są na bakier z technologią, pożyczkodawca zaprasza do jednego ze swoich oddziałów. Zlokalizowane są one w całej Polsce.

Ubezpieczenia od BGŻ BNP Paribas

Lider bankowości gwarantuje całą masę ubezpieczeń. Mogą z nich skorzystać wszyscy ci, którzy sięgają po produkty pożyczkodawcy. Wśród najczęściej wybieranych polis na uwagę zasługuje ubezpieczenie “Bezpieczna karta”. Zapewnia ona komfort i bezpieczeństwo korzystania z plastikowego pieniądza. Obejmuje ubezpieczenie na wypadek nieuprawnionego użycia karty zagubionej lub skradzionej, środków pieniężnych wypłaconych wskutek rozboju z bankomatu oraz na wypadek utraty lub uszkodzenia mienia zakupionego za pomocą karty.

Powodzeniem cieszą się także ubezpieczenia związane z podróżowaniem. W ramach nich możemy ubezpieczyć samochód lub zapewnić sobie ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Możemy ubezpieczyć także budynek, zadbać o zdrowie najbliższych, a także zabezpieczyć pożyczoną od BGż BNP Paribas gotówkę.

Specjalne okazje od BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas prócz tego, że świadczy wiele przydatnych usług, oferuje także specjalne promocje. Mogą po nie sięgnąć zarówno stali klienci, jak i nowo zainteresowani ofertą banku. Bestsellerem wśród dodatkowych ofert pożyczkodawcy są “Zakupy z kontem”. To promocja dzięki której posiadacze konta w BGŻ BNP Paribas mogą otrzymać 3 x 50 zł na zakupy. Bank gwarantuje także wypłatę 100 000 zł zwycięzcy, który płaci regularnie BLIKiem i weźmie udział w losowaniu.

Klienci banku mogą skorzystać z możliwości założenia konta. Do wyboru konsumentów pozostaje konto optymalne i maksymalne. Prowadzenie obu kont oraz wypłata gotówki z bankomatów jest zupełnie darmowa. Obsługa karty debetowej także nic nie kosztuje – oba konta bankowe są darmowe. Dodatkowo w ramach promocji posiadacze rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego mogą zdobyć kupony na łączną kwotę 150 zł do wykorzystania w sieci Biedronka, Decathlon oraz H&M.

Weź kredyt w BNP Paribas

BNP Paribas – podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota kredytu
 • Minimum formalności
 • Długi okres kredytowania
 • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia
 • Atrakcyjne oprocentowanie

Wady

 • Kredyt w wysokości 120 000 zł dostępny tylko w oddziale banku

Adres:

BNP Paribas Banku Polska SA
ul. Suwak 3
02-676 Warszawa

bgzbnpparibas.pl

Kod SWIFT: PPABPLPK

Infolinia BNP Paribas

801 367 847
+48 22 566 93 00

BNP Paribas - kredyt gotówkowy

Dodaj opinię o BGŻ BNP Paribas

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Niestety również niska ocena ,,działalności" tegp banku.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  najgorszy bank z jakim miałam do czynienia. Pracownicy nic nie wiedzą.Aby się z nim rozstać trzeba wykonać kilka telefonów oraz złożyć wizytę w banku. I jeszcze czytam, że moderator musi zaakceptować moją opinię którą napisałam. Kpina.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  Mało rzetelny i uczciwy bank.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  Najgorsza obsługa klienta z jaką miałem do czynienia. Do dzisiaj nie mogę się doprosic harmonogramu spłat. Obsługa chamska i bezczelna. Nie mogę się dowiedzieć ile rat mam wpłacony na górkę. Dalej czekam na harmonogram. Wykonałem już 4 połączenia i dalej nie mogę się poprosić. Nigdy więcej tego szajsu

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 1 / 5.00

  Mało rzetelny i uczciwy bank. W 2016 r. wzięłam kredyt z tzw promocją tzn za terminowe spłacanie rat miałam mieć zwracane co roku 20 % spłaconych odsetek. Pomimo, że raty były płacone w terminie i zgodnie z harmonogramem, obiecana premia nie została wypłacona, ponieważ pracownik banku doszukał się rzekomych opóźnień w spłacie. Ewidentna wina banku za wewnątrz bankowe rozliczenia kapitałowo odsetkowe została przerzucona na kredytobiorcę.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  Bardzo skomplikowana obsługa Banku Paribas S.A. nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Nie polecam banku BNP PARIBAS, bardzo długo prowadzą sprawy,jestem z Koszalina

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Jesteś z Koszalina to dla tego taka lipa

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 1 / 5.00

  BNP Paribas to najgorszy bank z jakim miałem doczynienia Jestem z Koszalina

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 1 / 5.00

  Nie polecam tego banku. Zrobiłem zakupy w jednym z marketów RTV i AGD zakupy na raty. Raty rozłożyłem na 20 a spłacać zacząłem szybciej. Kiedy zostało mi do spłaty 4 ostatnie raty (mieszcząc się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem) telefon za telefonem że mam wpłacić następną ratę. Na płatność ostatniej raty pozostało mi 7 miesięcy (wysokość 109zł) wydzwaniają po kilka razy dziennie, przysyłają pisma z wymagalnymi odsetkami i termin spłaty 14 dni.

  A najlepsze jest to że pomiędzy wydzwanianiem i listami z groźbami przysyłają listy że udzielą Ci kredytu na 60 tysięcy złotych.
  Jednym słowem klient to śmieć, ma płacić kiedy oni chcą, na lini telefonicznej jak im powiesz że nie udzielisz im danych osobowych to wręcz krzyczą przez słuchawkę, nękają listami raz z zadłużeniem a raz ze specjalną ofertą kredytu.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 1 / 5.00

  kretyński bank !!!! idioci i tępe przygłupy pracują na infolinii które nic nie mogą nic nie rozumieją. odradzam dzwonienie do nich tylko się trzeba ruszyć bezpośrednio do banku.

  nigdy więcej żadnego kredytu konsumenckiego !!!! totalna porażka. zgłosili mnie do bik-u choć niesłusznie na kwotę 49zł po 15 dniach opóźnienia (nie zawionego przeze mnie). dzwoniła infolinia do mnie w tej sprawie i powiedziałem, że zapłacę 10 lutego a tu się okazuje że i tak mnie chamy zgłosili !!!


  OMIJAĆ DUUUUŻYM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 10 z 10 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Zgadzam się z tą opinią

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 1 / 5.00

  Witam - kiedyś był to jeden z najlepszych banków, to co teraz się dzieje to jest jeden z najgorszych -BGŻ upodabnia się do Getin Banku, gdzie tylko można dodają opłaty np. z 0zł za przelew internetowy jest 2,5zł, przy kredytach podnoszą oprocętowanie. Współpracowałem

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 1 / 5.00

  Absurdalne opłaty, wysyłają nowe karty (chociaż nie zamawiałem ich) za opłatą 25 zł!! Nie polecam!!

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 1 / 5.00

  Nie polecam. Na początku partner miał dostać bez problemu kredyt konsolidacyjny. Miał donosi tylko dochody i zaświadczenie. Jak się potem okazało mógł wziąć tylko połowę z tego co chciał. Ok. Kazali mu przyjść ze mną. Nie jesteśmy po ślubie, ale niby coś weszło ze niespokrewnione osoby mogą brać razem. Ok nadrukowalam się papierów. Poszliśmy razem jednak to nie przejdzie jak się okazuje. Dobra kazali donieść umowy tamtych kredytów i zrobią odstępstwo od umowy idostaniemy. Doniósł wszystko. I nic. Kredytu nie dostaliśmy. A załatwiania 4 tygodnie.

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 5 / 5.00

  Brak najmniejszych problemów z przyznaniem kredytu!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 1 / 5.00

  Jak dla mnie okres spłaty jest za krótki.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 3 / 5.00

  Bank jak bank- chce wycisnać z klienta najwiecej ile sie da, jak z cytryny- do ostatniej kropli- ale nie ma sie co oszukiwac- tak dzialaja banki!

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 2 / 5.00

  Nie polecam tego banku, kredyty może i tanie ale...
  - kredyt online jest dostępny TYLKO gdy pracujemy na umowę lub jesteśmy emerytami, rencistami i nie mamy żadnych wpisów, zaelgłości, w przypadku innych dochodów wniosek jest przekazywany do oddziału tak jak u mnie
  - w oddziale obsługa nie wiedziała na początku o co chodzi, pani nie potrafiła w systemie odnaleźć wniosku, dopiero koleżanka jej znalazła we wnioskach z call center, ponowne długie wypełnianie wniosku, pytania o wszystko, spędziłam tam godzinę
  - decyzja kredytowa na początku pozytywna ale tzw. wstępna, czekam dzień, drugi, weekend, w poniedziałek dzwonię na infolinie i tam dowiaduje się, że muszę dostarczyć dodatkowe dokumenty tj. wyciąg z konta lub zaświadczenie z zus...pani obsługująca mój wniosek nawet nei zadzwoniła że mam coś dostarczyć, kredyt dostałam w koncu w innym banku w ciągu 20 minut, wystarczyła im tylko umowa o pracę i wyciąg z konta.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  Według mnie swietne rozwiązanie bez zbędnej ilości kontaktów. Jedynie na wyraźną prośbę kl jest kontakt lub w celu weryfikacji. Szybki przyjemny proces. Jeśli komuś zależy na czasie i chcę wszystko załatwić 24h bez wychodzenia z domu to serdecznie polecam. Obecnie klient sam decyduje czy chcę mieć ubezpieczenie czy nie. Dodam że o tyle przyjemne jest ubezpieczenie bo nie jest zbyt drogie. Jeszcze raz polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  szybko, sprawnie i niedrogo. polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 4 / 5.00

  Oferta dobra bo wysokość rat daje rade. Przy okazji obsługa miła, a banki przyjazne klientowi i nie ma większego problemu z otrzymaniem kredytu.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.37 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.32 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan Money Man na raty
  5.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.71 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Visset Visset
  3.30 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.65 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.33 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wonga WONGA
  3.77 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 20000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.97 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.60 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.26 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credit Credit
  2.65 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.95 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 8000 zł