Bank ma charakter uniwersalny. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zarówno małe, jak i średnie korporacje mogą korzystać z asortymentu spółki. Warto wspomnieć, że BNP Paribas wiedzie prym w segmencie produktów finansowych dla branży rolno-spożywczej oraz jest jednym z liderów w obszarze kredytów konsumpcyjnych. Bank ma szeroką sieć placówek w dużych i średnich miastach, a oprócz tego proponuje bankowość internetową i mobilną.

Cechy kredytu gotówkowego w BNP Paribas
Czas wypłaty 1 dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – GOmobile
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie stałe – 9,49%

BNP Paribas – oferta

BNP Paribas posiada bardzo bogatą ofertę. Na uznanie zasługuje asortyment skierowany dla rolników, który cieszy się dużą popularnością. W tej ofercie należy wyróżnić m.in. pożyczkę leasingową. W ramach niej leasing możemy połączyć z ważnymi dla rolników dotacjami z Unii Europejskiej. BNP Paribas świadczy także usługi skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw. Ofertę znajdziemy na stronie pożyczkodawcy wybierając odpowiednią zakładkę na górze strony.

Podstawą świadczonych przez bank usług są kredyty. Możemy wyróżnić kredyt hipoteczny, ratalny, gotówkowy czy samochodowy. Ten ostatni to pożyczka w wysokości nawet 500 000 zł. Okres kredytowania zaczyna się od 6 miesięcy, a maksymalnie wynosi 10 lat. To jedna z najlepszych ofert na rynku, skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i firmowych.

Uzyskaj więcej informacji o kredycie

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

W ramach kredytu gotówkowego od BNP Paribas możemy wnioskować o kwotę 200 000 zł. Możemy ją przeznaczyć na dowolny cel. Co ciekawe, decyzję pożyczkową możemy otrzymać przez telefon. Jest to jednak możliwe wyłącznie wtedy, gdy sięgamy po kredyt telefonicznie. Dostępność każdego z produktów oraz warunki kredytowania każdorazowo uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej.  Ta odbywa się na podstawie przedstawionych danych i dokumentów.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas możemy otrzymać nawet na czas 120 miesięcy. Długi okres kredytowania pozwala na rozłożenie spłaty na wiele dogodnych rat. Dzięki temu nie będą one dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Warto zaznaczyć, że bank gwarantuje korzystne oprocentowanie i dowolny sposób aplikacji o gotówkę. Dodatkowo wykupując ubezpieczenie kredytu można obniżyć koszt prowizji za udzielenie kredytu. Klient może w tym celu posłużyć się formularzem znajdującym się na stronie internetowej pożyczkodawcy lub skorzystać z numeru telefonu kierującego go na infolinię. Osoby, które wolą tradycyjną metodę ubiegania się o kredyt, BNP Paribas zaprasza do jednego ze swoich oddziałów. Są one zlokalizowane w całej Polsce.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas – przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego kredytu gotówkowego w bankowości elektronicznej na 14.01.2022 r. wynosi 9,92 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 100 zł, całkowita kwota do zapłaty 17 000,09 zł, oprocentowanie stałe 9,49 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 2900,09 zł (prowizja 0 zł; odsetki 2900,09 zł) 48 miesięcznych rat (47 po 354,17 zł i jedna 354,10 zł).

Stan na: 14.01.2022 r.

Kredyt na zielone zmiany w BNP Paribas

Dla klientów, którzy planują inwestycję w zmianę źródła energii na ekologiczną lub remont domu mający na celu zmniejszenie kosztów ogrzewania, BNP Paribas proponuje kredyt gotówkowy na zielone zmiany. Stałe oprocentowanie kredytu na poziomie 6,89% sprawia, że jest on niezwykle opłacalny. Kredyt jest udzielany z prowizją 0%, a maksymalna kwota jaką można uzyskać, wynosi nawet do 200 000 zł.

Zobacz ofertę kredytową

Jak wziąć kredyt gotówkowy w BNP Paribas?

Na stronie internetowej banku możemy skorzystać z narzędzia, z którego pomocą poznamy swoją zdolność kredytową, a więc szansę na otrzymanie kredytu. Warto użyć tej funkcji jeszcze przed złożeniem wniosku. Wniosek o kredyt gotówkowy w BNP Paribas można złożyć na dwa sposoby:

  • w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem,
  • osobista wizyta w wybranym oddziale banku.

W obu przypadkach pracownik banku przeprowadzi nas przez całą procedurę kredytową. Pomoże nam wypełnić wniosek, wskaże jakie dokumenty należy dostarczyć i poinformuje nas o wstępnej decyzji kredytowej. Wstępna decyzja może ulec zmianie po przeprowadzeniu dokładnej analizy.

Pozostałe produkty bankowe BNP Paribas

Bank BNP Paribas posiada rozbudowaną ofertę produktów kredytowych skierowaną do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Od kredytów gotówkowych po specyficzne formy finansowania, jak kredyt samochodowy, kredyt ratalny w sklepach internetowych czy limit odnawialny Allegro. Każdy klient znajdzie tu produkt finansowy, który dopasuje do swoich potrzeb. Poszukując dodatkowych środków warto zapoznać się z propozycjami tej instytucji.

Konto osobiste w BNP Paribas

Konto osobiste w banku BNP Paribas daje klientowi realne korzyści. Użytkownik konta nie ponosi żadnych kosztów za prowadzenie konta, za przelewy krajowe zlecane w bankowości elektronicznej oraz za wypłaty z bankomatów na terenie oddziałów banku i Planet Cash na terenie całej Polski. Decydując się na konto osobiste BNP Paribas, klient może jednocześnie wnioskować o kartę debetową w kilku różnych wariantach, tym samym zyskując dodatkowe korzyści.

Kredyt hipoteczny z niską marżą w banku BNP Paribas

Doceniany przez ekspertów kredyt hipoteczny BNP Paribas, otrzymał statuetkę Złotego Bankiera za najlepszy kredyt hipoteczny na rynku. Niskie oprocentowanie zmienne kredytu, zaczynające się od 2,11% w skali roku, zerowa prowizja za przygotowanie i podpisanie umowy oraz bogaty pakiet ubezpieczeń stanowią wielkie zalety tej oferty. Dodatkowo niższe oprocentowanie rat jest dostępne na sfinansowanie energooszczędnych nieruchomości, dla osób posiadających certyfikat ekologiczny. Spłatę kredytu można rozłożyć nawet do 30 lat.

Kredyt konsolidacyjny z ubezpieczeniem w BNP Paribas

BNP Paribas oferuje również możliwość konsolidacji kredytów i pożyczek z prowizją 0%. Decydując się na kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas, klient może ubiegać się o dodatkowe środki na dowolny cel w wysokości od 1000 do 200 000 zł, przy RRSO równym 9,92%. Okres kredytowania może zostać rozłożony na 10 lat.

Karty kredytowe w BNP Paribas

Na ofertę kart kredytowych w BNP Paribas składają się trzy różne karty: Mastercard Standard Dama Wśród Kart, Mastercard Standard i Mastercard Gold. Do poszczególnych kart kredytowych BNP Paribas można dokupić usługi dodatkowe jak Chargeback oraz pakiet SMS, zawierający szczegółowe pakiety informacji o działaniach związanych z kartą. Zależnie od wybranej karty zmienia się RRSO – od 14,19 do 15,81%, jak również limit dostępu do środków.

Lokaty bankowe w BNP Paribas

Dla osób zainteresowanych lokatami bank BNP Paribas przygotował cztery różne oferty, w których zmieniają się warunki oprocentowania umieszczonych tam środków. Zależnie od potrzeb można wybrać 1, 3, 6, 9 lub 12 miesięczne okresy lokacyjne, z oprocentowaniem stałym 0,01% w skali roku.

Weź kredyt w BNP Paribas

BNP Paribas – podsumowanie