Bank BGŻ BNP Paribas Nasza ocena 8.5 /10

BGŻ BNP Paribas - opinie

2.67 z 5 Na podstawie 23 opinii
(23 opinie o BGŻ BNP Paribas)

Maksymalna kwota pożyczki: 120000 zł

BGŻ BNP Paribas Bank powstał w wyniku fuzji Banku Gospodarki Żywieniowej z BNP Paribas Bankiem Polska, co miało miejsce w kwietniu 2015 roku.

Złóż Wniosek

Porównaj

Bank ma charakter uniwersalny – ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców z sektora MŚP oraz lokalnych i międzynarodowych korporacji, pomagając finansować biznes prowadzony w Polsce i na rynkach zagranicznych. BGŻ BNP Paribas wiedzie prym w segmencie produktów finansowych dla branży rolno-spożywczej oraz jest jednym z liderów w obszarze kredytów konsumpcyjnych. Bank ma szeroką sieć placówek w dużych i średnich miastach, a oprócz tego proponuje bankowość internetową i mobilną.

BGŻ BNP Paribas - kredyt gotówkowy

BGŻ BNP Paribas Bank – oferta

Bank udostępnia produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów, w tym kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe i kredyty hipoteczne. Atrakcyjnym rozwiązaniem jest i-Gotówka, czyli kredyt online do nawet 120 tys. zł na 84 miesiące, który zaciągamy online. W BGŻ BNP Paribas założymy też konto bankowe, dostaniemy kartę kredytową i skorzystamy z ubezpieczenia. Możemy również zdecydować się na kompleksową obsługę w ramach Private Bankingu. Na mikroprzedsiębiorców, przedstawicieli sektora MŚP oraz korporacje czekają produkty i usługi pomagające sfinansować biznes prowadzony zarówno na polskim rynku, jak i na międzynarodowej arenie. W ofercie odpowiednie narzędzia finansowe znajdą też przedsiębiorcy z branży rolno-spożywczej.

Uzyskaj więcej informacji o kredycie

BNP Paribas – Kredyt gotówkowy do 150 000 zł

W ramach kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas możemy aplikować o maksymalnie 150 tys. zł, których spłatę można rozłożyć na 84 raty (płatne co miesiąc). Nie ma możliwości skorzystania z wakacji kredytowych. Jednak gdy wykupimy ubezpieczenie na cały okres kredytowania, przysługuje nam gwarancja niezmienności rat. Dodatkowo, jeśli do 30 listopada 2015 roku zdecydujemy się na finansowanie wraz ubezpieczeniem, zyskamy nawet 760 zł premii rocznie (20 proc. spłaconych odsetek). Zobowiązanie możemy spłacić w dowolnej chwili. W ten sposób oszczędzamy pieniądze, które normalnie bank naliczyłby za cały okres regulowania należności. Na korzyść kredytu w BGŻ BNP Paribas przemawia to, że bank akceptuje różne formy zatrudnienia, w tym umowy o dzieło, umowy zlecenie, rentę czy emeryturę. Nie zwalania to jednak z konieczności posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej. Aby uzyskać kredyt gotówkowy w BGZ BNP Paribas, musimy odwiedzić stacjonarny oddział banku lub wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej banku.

Weź kredyt w BNP Paribas

BNP Paribas – podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota kredytu
 • Gwarancja niezmienność rat
 • Akceptacja różnych form zatrudnienia

Wady

 • Krótki okres spłaty
 • Dostęp jedynie w placówkach banku lub telefonicznie
 • Konieczność wykupienia ubezpieczenia, aby mieć stałe raty

Adres:

BNP Paribas Banku Polska SA
ul. Suwak 3
02-676 Warszawa

bgzbnpparibas.pl

Kod SWIFT: PPABPLPK

Infolinia BNP Paribas

801 367 847
+48 22 566 93 00

BNP Paribas - kredyt gotówkowy

Dodaj opinię o BGŻ BNP Paribas

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Najgorsza obsługa klienta z jaką miałem do czynienia. Do dzisiaj nie mogę się doprosic harmonogramu spłat. Obsługa chamska i bezczelna. Nie mogę się dowiedzieć ile rat mam wpłacony na górkę. Dalej czekam na harmonogram. Wykonałem już 4 połączenia i dalej nie mogę się poprosić. Nigdy więcej tego szajsu

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  Mało rzetelny i uczciwy bank. W 2016 r. wzięłam kredyt z tzw promocją tzn za terminowe spłacanie rat miałam mieć zwracane co roku 20 % spłaconych odsetek. Pomimo, że raty były płacone w terminie i zgodnie z harmonogramem, obiecana premia nie została wypłacona, ponieważ pracownik banku doszukał się rzekomych opóźnień w spłacie. Ewidentna wina banku za wewnątrz bankowe rozliczenia kapitałowo odsetkowe została przerzucona na kredytobiorcę.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  Bardzo skomplikowana obsługa Banku Paribas S.A. nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  Nie polecam banku BNP PARIBAS, bardzo długo prowadzą sprawy,jestem z Koszalina

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Jesteś z Koszalina to dla tego taka lipa

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 1 / 5.00

  BNP Paribas to najgorszy bank z jakim miałem doczynienia Jestem z Koszalina

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  Nie polecam tego banku. Zrobiłem zakupy w jednym z marketów RTV i AGD zakupy na raty. Raty rozłożyłem na 20 a spłacać zacząłem szybciej. Kiedy zostało mi do spłaty 4 ostatnie raty (mieszcząc się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem) telefon za telefonem że mam wpłacić następną ratę. Na płatność ostatniej raty pozostało mi 7 miesięcy (wysokość 109zł) wydzwaniają po kilka razy dziennie, przysyłają pisma z wymagalnymi odsetkami i termin spłaty 14 dni.

  A najlepsze jest to że pomiędzy wydzwanianiem i listami z groźbami przysyłają listy że udzielą Ci kredytu na 60 tysięcy złotych.
  Jednym słowem klient to śmieć, ma płacić kiedy oni chcą, na lini telefonicznej jak im powiesz że nie udzielisz im danych osobowych to wręcz krzyczą przez słuchawkę, nękają listami raz z zadłużeniem a raz ze specjalną ofertą kredytu.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  kretyński bank !!!! idioci i tępe przygłupy pracują na infolinii które nic nie mogą nic nie rozumieją. odradzam dzwonienie do nich tylko się trzeba ruszyć bezpośrednio do banku.

  nigdy więcej żadnego kredytu konsumenckiego !!!! totalna porażka. zgłosili mnie do bik-u choć niesłusznie na kwotę 49zł po 15 dniach opóźnienia (nie zawionego przeze mnie). dzwoniła infolinia do mnie w tej sprawie i powiedziałem, że zapłacę 10 lutego a tu się okazuje że i tak mnie chamy zgłosili !!!


  OMIJAĆ DUUUUŻYM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Zgadzam się z tą opinią

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 1 / 5.00

  Witam - kiedyś był to jeden z najlepszych banków, to co teraz się dzieje to jest jeden z najgorszych -BGŻ upodabnia się do Getin Banku, gdzie tylko można dodają opłaty np. z 0zł za przelew internetowy jest 2,5zł, przy kredytach podnoszą oprocętowanie. Współpracowałem

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 1 / 5.00

  Absurdalne opłaty, wysyłają nowe karty (chociaż nie zamawiałem ich) za opłatą 25 zł!! Nie polecam!!

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 1 / 5.00

  Nie polecam. Na początku partner miał dostać bez problemu kredyt konsolidacyjny. Miał donosi tylko dochody i zaświadczenie. Jak się potem okazało mógł wziąć tylko połowę z tego co chciał. Ok. Kazali mu przyjść ze mną. Nie jesteśmy po ślubie, ale niby coś weszło ze niespokrewnione osoby mogą brać razem. Ok nadrukowalam się papierów. Poszliśmy razem jednak to nie przejdzie jak się okazuje. Dobra kazali donieść umowy tamtych kredytów i zrobią odstępstwo od umowy idostaniemy. Doniósł wszystko. I nic. Kredytu nie dostaliśmy. A załatwiania 4 tygodnie.

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 5 / 5.00

  Brak najmniejszych problemów z przyznaniem kredytu!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 1 / 5.00

  Jak dla mnie okres spłaty jest za krótki.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 3 / 5.00

  Bank jak bank- chce wycisnać z klienta najwiecej ile sie da, jak z cytryny- do ostatniej kropli- ale nie ma sie co oszukiwac- tak dzialaja banki!

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 2 / 5.00

  Nie polecam tego banku, kredyty może i tanie ale...
  - kredyt online jest dostępny TYLKO gdy pracujemy na umowę lub jesteśmy emerytami, rencistami i nie mamy żadnych wpisów, zaelgłości, w przypadku innych dochodów wniosek jest przekazywany do oddziału tak jak u mnie
  - w oddziale obsługa nie wiedziała na początku o co chodzi, pani nie potrafiła w systemie odnaleźć wniosku, dopiero koleżanka jej znalazła we wnioskach z call center, ponowne długie wypełnianie wniosku, pytania o wszystko, spędziłam tam godzinę
  - decyzja kredytowa na początku pozytywna ale tzw. wstępna, czekam dzień, drugi, weekend, w poniedziałek dzwonię na infolinie i tam dowiaduje się, że muszę dostarczyć dodatkowe dokumenty tj. wyciąg z konta lub zaświadczenie z zus...pani obsługująca mój wniosek nawet nei zadzwoniła że mam coś dostarczyć, kredyt dostałam w koncu w innym banku w ciągu 20 minut, wystarczyła im tylko umowa o pracę i wyciąg z konta.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  Według mnie swietne rozwiązanie bez zbędnej ilości kontaktów. Jedynie na wyraźną prośbę kl jest kontakt lub w celu weryfikacji. Szybki przyjemny proces. Jeśli komuś zależy na czasie i chcę wszystko załatwić 24h bez wychodzenia z domu to serdecznie polecam. Obecnie klient sam decyduje czy chcę mieć ubezpieczenie czy nie. Dodam że o tyle przyjemne jest ubezpieczenie bo nie jest zbyt drogie. Jeszcze raz polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 5 / 5.00

  szybko, sprawnie i niedrogo. polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 4 / 5.00

  Oferta dobra bo wysokość rat daje rade. Przy okazji obsługa miła, a banki przyjazne klientowi i nie ma większego problemu z otrzymaniem kredytu.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 4 / 5.00

  Gwarancja najniższych rat i wysoka kwota kredytu były czynnikami decydującymi dlaczego kredyt wzięliśmy własnie w paribas. Nie żałujemy tej decyzji choć wiadomo- raty jednak są odczuwalne w budżecie domowym. Ale coż- żaden bank kredytu za darmo nie da!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Gwarancja najnizszej raty jest takim chwytem dla klienta o słabym pojęciu w temacie. Wiekszosc klientów nie będzie nawet chodzić i sprawdzać czy faktycznie rata jest niższa niż u konkurencji a i tak wcale nie jest niższa. Po za tym prowizja za udzielenie kredytu jak dobrze widzę 10% I do tego pewnie kredytowana, czyli chcac dostać 50 tys na rękę trzeba zaciągnąć prawie 56 tys i od tej kwoty naliczane są odsetki. Ubezpieczenie to kolejny element kosztów. Reasumując najnizsza rata może byc w najdroższym kredycie.

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 2 / 5.00

  Nie rozumiem tak dużej ilości pozytywnych komentarzy- przecież oferta jest najzwyczajniej droga! Poza tym okres spłaty jest krótki więc albo decydujemy się na wysokie raty albo na niska kwotę kredytu! Do tego ten obowiązek wykupu ubezpieczenie. No nie wiem- dla mnie oferta jest kiepska- przede wsztskim cenowo!

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 5 / 5.00

  a ja się do nich zgłosiłem i zdecydowalem w późniejszej kolejności przez wzgląd na to, że nie przeszkadza im to, że jestem zatrudniony w 3 różnych miejscach na 3 różne umowy! Sprawdzili historie rachunku- zpbaczyli, że jest płynność i to im wystarczyło! Super podejście-a nie jak nie pracujesz na dupie od 8 do 18 w tym samym miejscu od 10 lat to nie masz szans na kredyt!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Extra portfel Extraportfel
  4.18 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.47 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.32 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.36 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  3.95 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.33 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.72 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.92 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.59 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.60 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.95 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.10 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.31 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credit Credit
  2.63 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.94 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł
 • Ferratum Money Ferratum Money
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł