Bank ma charakter uniwersalny. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zarówno małe, jak i średnie korporacje mogą korzystać z asortymentu spółki. Warto wspomnieć, że BNP Paribas wiedzie prym w segmencie produktów finansowych dla branży rolno-spożywczej oraz jest jednym z liderów w obszarze kredytów konsumpcyjnych. Bank ma szeroką sieć placówek w dużych i średnich miastach, a oprócz tego proponuje bankowość internetową i mobilną.

BNP Paribas – oferta firmy

BNP Paribas posiada bardzo bogatą ofertę. Na uznanie zasługuje asortyment skierowany dla rolników, który cieszy się dużą popularnością. W tej ofercie należy wyróżnić m.in. pożyczkę leasingową. W ramach niej leasing możemy połączyć z ważnymi dla rolników dotacjami z Unii Europejskiej. BNP Paribas świadczy także usługi skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw. Ofertę znajdziemy na stronie pożyczkodawcy wybierając odpowiednią zakładkę na górze strony.

Podstawą świadczonych przez bank usług są kredyty. Możemy wyróżnić kredyt hipoteczny, ratalny, gotówkowy czy samochodowy. Ten ostatni to pożyczka w wysokości nawet 500 000 zł. Okres kredytowania zaczyna się od 6 miesięcy, a maksymalnie wynosi 10 lat. To najlepsza oferta na rynku skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Uzyskaj więcej informacji o kredycie

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

W ramach kredytu gotówkowego od BNP Paribas możemy wnioskować o kwotę 200 000 zł. Możemy ją przeznaczyć na dowolny cel. Co ciekawe, decyzję pożyczkową możemy otrzymać przez telefon. Jest to jednak możliwe wyłącznie wtedy, gdy sięgamy po kredyt telefonicznie. Dostępność każdego z produktów oraz warunki kredytowania każdorazowo uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej. Ta odbywa się na podstawie zebranych wcześniej danych.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas możemy wziąć nawet na 120 miesięcy. Długi okres kredytowania pozwoli na rozłożenie pożyczki na wiele dogodnych rat. Dzięki temu nie będą one odczuwalne dla domowego budżetu. Warto zaznaczyć, że pożyczkodawca w ramach usługi gwarantuje korzystne oprocentowanie i dowolny sposób aplikacji o gotówkę. Klient może w tym celu posłużyć się formularzem zawartym na stronie internetowej pożyczkodawcy lub skorzystać z numeru telefonu kierującego go na infolinię. Osoby, które są na bakier z technologią, pożyczkodawca zaprasza do jednego ze swoich oddziałów. Zlokalizowane są one w całej Polsce.

Ubezpieczenia od BNP Paribas

Lider bankowości gwarantuje całą masę ubezpieczeń. Mogą z nich skorzystać wszyscy ci, którzy sięgają po produkty pożyczkodawcy. Wśród najczęściej wybieranych polis na uwagę zasługuje ubezpieczenie “Bezpieczna karta”. Zapewnia ona komfort i bezpieczeństwo korzystania z plastikowego pieniądza. Obejmuje ubezpieczenie na wypadek nieuprawnionego użycia karty zagubionej lub skradzionej, środków pieniężnych wypłaconych wskutek rozboju z bankomatu oraz na wypadek utraty lub uszkodzenia mienia zakupionego za pomocą karty.

Powodzeniem cieszą się także ubezpieczenia związane z podróżowaniem. W ramach nich możemy ubezpieczyć samochód lub zapewnić sobie ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Możemy ubezpieczyć także budynek, zadbać o zdrowie najbliższych, a także zabezpieczyć pożyczoną od BNP Paribas gotówkę.

Specjalne okazje od BNP Paribas

BNP Paribas prócz tego, że świadczy wiele przydatnych usług, oferuje także specjalne promocje. Mogą po nie sięgnąć zarówno stali klienci, jak i nowo zainteresowani ofertą banku. Bestsellerem wśród dodatkowych ofert pożyczkodawcy są “Zakupy z kontem”. To promocja dzięki której posiadacze konta w BNP Paribas mogą otrzymać 3 x 50 zł na zakupy. Bank gwarantuje także wypłatę 100 000 zł zwycięzcy, który płaci regularnie BLIKiem i weźmie udział w losowaniu.

Klienci banku mogą skorzystać z możliwości założenia konta. Do wyboru konsumentów pozostaje konto optymalne i maksymalne. Prowadzenie obu kont oraz wypłata gotówki z bankomatów jest zupełnie darmowa. Obsługa karty debetowej także nic nie kosztuje – oba konta bankowe są darmowe. Dodatkowo w ramach promocji posiadacze rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego mogą zdobyć kupony na łączną kwotę 150 zł do wykorzystania w sieci Biedronka, Decathlon oraz H&M.

Weź kredyt w BNP Paribas

BNP Paribas – podsumowanie