Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Informacje o Karta kredytowa w Banku BNP Paribas
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas - zobacz ofertę
5/5
1
opinii
Ocena
7/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0/9 zł
Maks. okres bezodsetkowy
56 dni
Maksymalny limit
50000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
Bank BNP Paribas ma w swojej szerokiej ofercie także kartę kredytową. Dostawcą karty w BNP Paribas jest MasterCard, a karta dostępna jest w 3 różnych wariantach. Różnią się one między sobą maksymalnym limitem linii kredytowej, oprocentowaniem oraz benefitami. Każdy z wariantów karty przeznaczony jest do innej grupy klientów. Aby móc ubiegać się o kartę z najwyższym limitem trzeba także posiadać odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Jednak BNP Paribas posiada ofertę na tyle szeroką, że każdy poszukujący swojej własnej karty kredytowej może znaleźć coś dla siebie w ofercie BNP Paribas.

BNP Paribas oferuje swoim klientom trzy warianty karty kredytowej z maksymalnym limitem odnawialnym do nawet 50 000 zł! Dwie z nich to różne wersje karty Mastercard Standard, funkcjonujących na tych samych zasadach, a jedna to karta w standardzie Premium:

 • Karta kredytowa Mastercard Standard Dama Wśród Kart (RRSO 12,14%),
 • Karta kredytowa Mastercard Standard (RRSO 12,14%),
 • Karta kredytowa Mastercard Gold (RRSO 14,21%).

Każda z kart pozwala na płatności zbliżeniowe, płatności BLIK, przelewy na konto osobiste oraz wypłaty gotówki w ramach dostępnego limitu w bankomatach i punktach sprzedaży oznaczonych znakiem Mastercard na całym świecie. Do każdego wariantu karty mamy możliwość wnioskowania o kartę dodatkową dla osoby bliskiej od 13 roku życia.

Karty kredytowe BNP Paribas
Wariant karty Mastercard Standard Dama Wśród Kart Mastercard Standard Karta Mastercard Gold
Oprocentowanie 7,2% 7,2% 7,2%
Limit kredytowy 30 000 zł 30 000 zł 50 000 zł
Okres bezodsetkowy 56 dni 56 dni 56 dni
Spłata minimalna 5% min. 50 zł 5% min. 50 zł 5% min. 50 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł 0 zł

Karty BNP Paribas – opłaty

Bank BNP Paribas utrzymuje dobry standard i nie pobiera opłaty za wydanie pierwszej karty głównej oraz pierwszej dodatkowej. Każda z kart kredytowych w BNP Paribas może być użytkowana w pełni za darmo – wystarczy odpowiednio jej używać. Zależnie od wariantu karty należy zapłacić nią na kwotę 1000 lub 2000 zł miesięcznie, dzięki czemu unikniemy opłaty 9 zł/mies. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku kart dodatkowych, a kwota potrzebna do braku opłaty jest mniejsza o połowę.

Dodatkowo należy pamiętać, że wypłata z bankomatu wiąże się z naliczeniem prowizji w wysokości 4,9% od pobranej kwoty! Za każdą transakcję zapłacimy co najmniej 10 zł. Tyle samo kosztuje polecenie przelewu. Również zapytanie o dostępny limit kredytowy za pomocą karty w bankomacie wiąże się z opłatą 3 zł. Warto o tym pamiętać, jeżeli zależy nam na ograniczeniu niepotrzebnych kosztów.

Opłaty za kartę kredytową BNP Paribas
Wariant karty Mastercard Standard Dama Wśród Kart Mastercard Standard Karta Mastercard Gold
Wydanie karty głównej 0 zł 0 zł 0 zł
Miesięczna opłata za kartę 0/9 zł 0/9 zł 0/15 zł
Warunki darmowej karty kredytowej Opłata nie jest pobierana po dokonaniu miesięcznych transakcji kartą na łączną kwotę 1000 zł. Opłata nie jest pobierana po dokonaniu miesięcznych transakcji kartą na łączną kwotę 1000 zł. Opłata nie jest pobierana po dokonaniu miesięcznych transakcji kartą na łączną kwotę 2000 zł.
Miesięczna opłata za kartę dodatkową 0/4,50 zł (darmowa karta przy transakcjach na min. 500 zł/ mies.) 0/4,50 zł (darmowa karta przy transakcjach na min. 500 zł/ mies.) 0/7,50 zł

(darmowa karta przy transakcjach na min. 1000 zł/ mies.)

Bankomaty 4,9%, min. 10 zł 4,9%, min. 10 zł 4,9%, min. 10 zł
Koszt przewalutowania 2 % 2 % 2 %

Zadłużenie na karcie kredytowej BNP Paribas

Zależnie od wariantu karty maksymalny limit kredytowy wynosi 30 000 lub 50 000 zł. Wyższy jest zarezerwowany dla posiadaczy Mastercard Gold. Właściciele kart kredytowych w BNP Paribas mogą skorzystać z nieoprocentowanego kredytu przez okres od 26 do 56 dni. Jeśli w tym czasie uda nam się spłacić całe zadłużenie na karcie, bank nie naliczy żadnych odsetek. Co ważne, klient może sam wybrać dzień zakończenia cyklu rozliczeniowego.

Wygodna kontrola wydatków i terminów spłat jest możliwa dzięki systemowi bankowości internetowej GOonline, bankowości w telefonie z aplikacją GOmobile oraz opcji ustanowienia automatycznej spłaty zadłużenia z konta osobistego prowadzonego w Banku BNP Paribas. Jeśli nie możemy uregulować całego długu, wystarczy spłata kwoty minimalnej, której wysokość jest wskazana w zestawieniu transakcji za dany okres rozliczeniowy. Spłatę limitu można też rozłożyć na równe raty (od 6 do 48 rat).

Promocje kart kredytowych w BNP Paribas

BNP Paribas przygotował promocję na karty kredytowe. Do zgarnięcia są aż 4 vouchery na Allegro o łącznej wartości 400 zł. Wystarczy złożyć wniosek o kartę kredytową i aktywnie z niej korzystać. Dodatkowo można uzyskać roczne zwolnienie z opłat za kartę.

Promocje Karta kredytowa w Banku BNP Paribas
Jak zdobyć 1600 punktów z kartą BNP Paribas?
8 sierpnia 2023 • 2 min czytania

Zarejestruj kartę Mastercard od BNP Paribas i odbierz 1600 punktów

BNP Paribas dołącza do grupy banków-partnerów programu Mastercard Bezcenne Chwile. Teraz jego klienci mogą liczyć na powitalny bonus w wysokości 1600 punktów.

Korzyści kart kredytowych w BNP Paribas

Karty kredytowe w BNP Paribas to oferta idealnie dopasowana do potrzeb klienta, umożliwiająca korzystanie z dodatkowych środków bez ponoszenia praktycznie żadnych kosztów. Klienci mają możliwość dopasowania dnia spłaty zadłużenia do swoich potrzeb, wybierając spośród pięciu dniu: 5,10,15, 20 lub 25 dzień miesiąca. Mogą skorzystać również z usługi rozłożenia spłaty limitu na raty czy zdecydowania się na wakacje kredytowe.

Do pozostałych korzyści, które zyskują klienci wybierający usługi BNP Paribas zaliczamy:

 • Program lojalnościowy mamBONUS – w ramach programu za płatność kartą otrzymasz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody oraz atrakcyjne rabaty do nawet 50%.
 • Możliwość rozłożenie spłaty zadłużenia na nawet 48 rat.
 • Pakiet Bezpieczeństwo – ubezpieczenie spłaty zadłużenia na karcie w razie choroby czy utraty pracy przez klienta.
 • Ubezpieczenie “Wygodniej w życiu” – nielimitowana liczba interwencji fachowców, pomoc specjalistów w przypadku awarii sprzętów AGD/RTV i PC, domowa pomoc medyczna lekarza internisty lub pediatry.
 • Płatności mobilne Google Pay i Apple Pay.
 • Dostęp do pieniędzy 24/7 w bankomatach i punktach sprzedaży oznaczonych znakiem Mastercard na całym świecie.
 • Stała kontrola wydatków i spłaty dzięki systemowi bankowości internetowej GOonline oraz aplikacji mobilnej GOmobile.
 • Możliwość wnioskowania o kartę dodatkową dla osoby bliskiej, również dla dzieci, które ukończyły 13 lat.
 • Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych nawet 2 razy w roku kalendarzowym.
 • Wybór oraz możliwość zmiany dnia zakończenia cyklu rozliczeniowego spośród pięciu dostępnych: 5, 10, 15, 20, 25 dzień miesiąca.

Jak założyć kartę kredytową w BNP Paribas?

Ubieganie się o kartę kredytową wiąże się przejście podobnej procedury kredytowej, jak w przypadku wnioskowania o kredyt gotówkowy. Należy przedstawić dokumenty potwierdzające tożsamość, dochody, a także przejść weryfikację w bazach dłużników oraz ocenę zdolności kredytowej. O kartę kredytową w BNP Paribas możemy wnioskować na kilka sposobów:

 • w dowolnym oddziale Banku BNP Paribas,
 • przez Internet wypełniając formularz na stronie banku lub po zalogowaniu się do systemu GOonline lub aplikacji GOmobile (opcja dla stałych klientów banku),
 • przez telefon, dzwoniąc na infolinię banku w dni robocze, w godzinach 9:00 – 19:00.

W przypadku składania wniosku w oddziale, wszystkie formalności zostaną załatwione podczas jednej wizyty. Jest to możliwe pod warunkiem, że nie będzie trzeba dostarczyć dokumentów potwierdzających dochód lub innych, o które może poprosić pracownika banku. Jeśli zdecydujemy się na wnioskowanie online, będziemy musieli samodzielnie wypełnić formularz informacyjny i zaczekać na telefon konsultanta, który przedstawi nam szczegóły oferty. W przypadku otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej, karta zostanie dostarczona listem za pośrednictwem Poczty Polskiej za darmo. Jeśli zależy nam na czasie, możemy skorzystać z przesyłki kurierskiej na wybrany adres za 35 zł. PIN do karty zostanie wysłany oddzielnie przez: SMS (0 zł), pocztą (15 zł) lub przesyłką kurierską (35 zł).

Skorzystaj z oferty

Opinie klientów o Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

5/5
1 opinii
1
0
0
0
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Barto
Ocena :
     

Bardzo dużo korzyści zyskujemy decydując się na kartę kredytową w Paribas. Bardzo dobra oferta- polecam zapoznać się bliżej.

Tomasz

Nie wiem skąd taka opinia. Ja generalnie jestem rozczarowany. Kartę ma 2 lata. Teoretycznie wszystko gra, ale: okres bezodsetkowy u mnie to czas 30 dni a nie 56 (poprzednio miałem kredytową Inteligo i takich dziwactw nie było). Poza tym bank stosuje dziwną praktykę przesyłania bez uprzedzenia dodatkowej karty kredytowej (listem zwykłym). Jest to tym bardziej zastanawiające, że w umowie nie ma mowy o drugiej karcie. Wszystko było by OK , ale wiążą się z tym oczywiście opłaty. Kartę można naturalnie w oddziale banku nakazać wykreślić, ale wypowiedzenie to 1 miesiąc i dalsze opłaty. Absolutnie nie jest sposobem zaradczym zawieszenie albo… Czytaj więcej »

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść