Zarejestruj kartę Mastercard od BNP Paribas i odbierz 1600 punktów

BNP Paribas to kolejny bank, który połączył siły z programem Mastercard Bezcenne Chwile. Teraz rejestrując w nim kartę debetową lub kredytową BNP zyskać możemy powitalny bonus - 1600 punktów. Chociaż to niewielka nagroda, to łatwość z jaką można ją zdobyć sprawia, że z pewnością wielu klientów weźmie udział tej promocji. Poznaj szczegóły akcji "Punkty na powitanie z Bankiem BNP Paribas" i dowiedz się jak zdobyć powitalną premię.
Jak zdobyć 1600 punktów z kartą BNP Paribas?
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas ma w swojej szerokiej ofercie także kartę kredytową. Dostawcą karty w BNP Paribas jest MasterCard, a karta dostępna jest w 3 różnych wariantach. Różnią się one między sobą maksymalnym limitem linii kredytowej, oprocentowaniem oraz benefitami. Każdy z wariantów karty przeznaczony jest do innej grupy klientów. Aby móc ubiegać się o kartę z najwyższym limitem trzeba także posiadać odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Jednak BNP Paribas posiada ofertę na tyle szeroką, że każdy poszukujący swojej własnej karty kredytowej może znaleźć coś dla siebie w ofercie BNP Paribas.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 1600 punktów Bezcenne Chwile o wartości 20 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 sierpnia 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja BNP: „Punkty na powitanie z Bankiem BNP Paribas”, przeznaczona jest dla pełnoletnich posiadaczy kart płatniczych Mastercard wydanych przez bank. Chociaż w promocji uczestniczą zarówno karty debetowe, jak i kredytowe, to w przypadku tych drugich zarejestrować będziemy mogli tylko naszą główną kartę (dodatkowa “kredytówka” nie da nam powitalnego bonusu). Ograniczona jest także pula nagród. Zgarnie je pierwszych 19 600 zarejestrowanych kart debetowych i 9700 kredytowych.

Jak zdobyć 1600 punktów z kartą BNP Paribas?

Zasady tej promocji są niezwykle proste. Oto jak zdobyć powitalny bonus z kartą Mastercard od BNP Paribas krok po kroku:

  1. Do 31.08.2023 r. zarejestruj swoją kartę płatniczą Mastercard na stronie programu Bezcenne Chwile.
  2. Po uruchomieniu Twojego profilu w programie (co może zająć do 14 dni roboczych) wykonaj kartą transakcję bezgotówkową na kwotę min. 50 zł.
  3. Bonus powitalny – 1600 punktów o wartości 20 zł – otrzymasz na konto w programie w ciągu 30 dni kalendarzowych.

Katalog nagród i voucherów, na które możesz wymieniać punkty, znajdziesz na stronie internetowej Mastercard Bezcenne Chwile.

Karta kredytowa BNP Paribas to więcej korzyści!

Przystąpienie BNP do rodziny banków-partnerów programu Bezcenne Chwile to nie jedyna dobra wiadomość dla osób, które rozważają sięgnięcie po “kredytówkę” w tym banku. Sięgając po kartę kredytową Mastercard w BNP Paribas zgarnąć można 300 zł zwrotów moneyback. Obie promocje można ze sobą łączyć, co jest świetnym sposobem na maksymalnicację korzyści.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść