300 zł zwrotu wydatków z karty kredytowej BNP Paribas

Sięgając po kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold z oferty BNP Paribas mamy okazję do odzyskania części naszych wydatków. Wystarczy podpisać umowę na kartę w trakcie promocji i aktywnie z niej korzystać przez kolejne 6 miesięcy. 5% naszych wydatków, do 50 zł miesięcznie, wróci do nas w systemie moneyback. Poznaj szczegóły najnowszej promocji BNP Paribas.
Załóż kartę kredytową w BNP Paribas i korzystaj z niej regularnie, a bank zwróci ci nawet 300 zł wydatków kartą!
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas ma w swojej szerokiej ofercie także kartę kredytową. Dostawcą karty w BNP Paribas jest MasterCard, a karta dostępna jest w 3 różnych wariantach. Różnią się one między sobą maksymalnym limitem linii kredytowej, oprocentowaniem oraz benefitami. Każdy z wariantów karty przeznaczony jest do innej grupy klientów. Aby móc ubiegać się o kartę z najwyższym limitem trzeba także posiadać odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Jednak BNP Paribas posiada ofertę na tyle szeroką, że każdy poszukujący swojej własnej karty kredytowej może znaleźć coś dla siebie w ofercie BNP Paribas.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł zwrotu moneyback
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 maja 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

W najnowszej promocji BNP Paribas wziąć udział mogą pełnoletnie osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie miały w tym banku karty kredytowej w okresie od 1.06.2021 r. do 1.04.2023 r. Posiadanie innych produktów banku nie jest przeszkodą we wzięciu udziału w promocji.

Jak zdobyć 300 zł zwrotu z kartą kredytowa BNP Paribas?

Zasady promocji BNP Paribas nie są skomplikowane. Jak zdobyć 300 zł zwrotu moneyback? Oto nasza instrukcja krok po kroku:

  1. Do 31.05.2023 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę na kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.
  2. W ciągu kolejnych 6 miesięcy aktywnie korzystaj z karty i płać nią za zakupy.
  3. Bank zwróci Ci w tym okresie 5% z każdej transakcji bezgotówkowej. Miesięczny limit zwrotu to 50 zł. Łatwo policzyć, że łącznie możesz otrzymać aż 300 zł.

Początkiem pierwszego miesiąca (cyklu rozliczeniowego) będzie dzień podpisania przez Ciebie umowy o kartę kredytową.

Promocje na karty i konta w BNP Paribas!

Opisywana promocja nie jest jedyną, która aktualnie prowadzona jest przez bank BNP. Możesz zgarnąć 450 zł nagrody za otworzenie konta osobistego w BNP Paribas. W kolejnych tygodniach zaś powinny pojawić się kolejne akcje i konkursy, więc warto śledzić strony internetowe tego banku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść