300 zł zwrotu wydatków z karty kredytowej BNP Paribas

Sięgając po kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold z oferty BNP Paribas mamy okazję do odzyskania części naszych wydatków. Wystarczy podpisać umowę na kartę w trakcie promocji i aktywnie z niej korzystać przez kolejne 6 miesięcy. 5% naszych wydatków, do 50 zł miesięcznie, wróci do nas w systemie moneyback. Poznaj szczegóły najnowszej promocji BNP Paribas.
Załóż kartę kredytową w BNP Paribas i korzystaj z niej regularnie, a bank zwróci ci nawet 300 zł wydatków kartą!
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas ma w swojej szerokiej ofercie także kartę kredytową. Dostawcą karty w BNP Paribas jest MasterCard, a karta dostępna jest w 3 różnych wariantach. Różnią się one między sobą maksymalnym limitem linii kredytowej, oprocentowaniem oraz benefitami. Każdy z wariantów karty przeznaczony jest do innej grupy klientów. Aby móc ubiegać się o kartę z najwyższym limitem trzeba także posiadać odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Jednak BNP Paribas posiada ofertę na tyle szeroką, że każdy poszukujący swojej własnej karty kredytowej może znaleźć coś dla siebie w ofercie BNP Paribas.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł zwrotu moneyback
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 września 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

W najnowszej promocji BNP Paribas wziąć udział mogą pełnoletnie osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie miały w tym banku karty kredytowej w okresie od 1.06.2021 r. do 1.06.2023 r. Posiadanie innych produktów banku nie jest przeszkodą we wzięciu udziału w promocji.

Jak zdobyć 300 zł zwrotu z kartą kredytowa BNP Paribas?

Zasady promocji BNP Paribas nie są skomplikowane. Jak zdobyć 300 zł zwrotu moneyback? Oto nasza instrukcja krok po kroku:

  1. Do 30.09.2023 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę na kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.
  2. W ciągu kolejnych 6 miesięcy aktywnie korzystaj z karty i płać nią za zakupy w punktach z branż: transportowej (np. linie lotnicze, blety kolejowe, opłaty za autostrady), turystycznej (np. biura podróży), gastronomicznej (np. restauracje, bary), kulturalnej (np. muzea, galerie sztuki) lub rozrywkowej (np. kina, parki rozrywki).
  3. Bank zwróci Ci w tym okresie 5% z każdej transakcji bezgotówkowej. Miesięczny limit zwrotu to 50 zł. Łatwo policzyć, że łącznie możesz otrzymać aż 300 zł.

Początkiem pierwszego miesiąca (cyklu rozliczeniowego) będzie dzień podpisania przez Ciebie umowy o kartę kredytową.

Promocje i loterie w BNP Paribas!

BNP Paribas prowadzi obecnie atrakcyjne promocje nie tylko na karty kredytowe. Aż 500 000 zł możemy wygrać w loterii BNP Paribas i sieci Żabka. Zaś za otworzenie konta osobistego w BNP zgarnąć możemy aż 440 zł w bonusach. Warto więc śledzić komunikaty banku, które my również będziemy opisywać.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść