Otwórz konto w BNP Paribas i zgarnij 400 zł!

BNP Paribas rusza z kolejną promocją! Ponownie klienci, którzy otworzą konto osobiste, tym razem w ramach oferty "Projekt: Mikołajki" mogą uzyskać nawet 400 zł nagrody! Sprawdź co trzeba zrobić aby otrzymać bonus i skorzystaj już teraz! Nie zwlekaj! Konto promocyjne można otworzyć tylko do 16 grudnia 2022 roku!
Kolejna promocja do konta osobistego BNP Paribas
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - weź pożyczkę
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
 • 400 zł nagrody pieniężnej
Do kiedy trwa promocja?
 • 16 grudnia 2022 roku

Kolejna promocja do konta osobistego BNP Paribas

Bank BNP Paribas ponownie ruszył z nową promocją dla nowych klientów, którzy szukają korzystnego konta osobistego. „Projekt: Mikołajki” to propozycja łatwej gotówki za regularne korzystanie z rachunku. Sprawdź co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę o wartości 400 zł!

Z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta nie posiadały lub współposiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP. Warto się pospieszyć, gdyż liczba uczestników jest ograniczona do 3000. Czas na zgłoszenie udziału w promocji tylko do 16 grudnia 2022 roku!

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i otrzymaj nagrodę 400 zł!

„Projekt: Mikołajki” to przedświąteczna oferta promocyjna mająca zachęcić nowych klientów do otwarcia rachunku osobistego w BNP Paribas. W ramach propozycji od BNP można zgarnąć łączną nagrodę o wartości 400 zł! Promocja jest naprawdę prosta – wystarczy aktywnie korzystać z konta osobistego i pamiętać o wypełnianiu wymagań odnośnie kwot lub liczb transakcji.

Nagroda za udział w promocji i wypełnienie wszystkich warunków została podzielona na 3 części: I – 50 zł, II – 175 zł i III – 1750 zł. Aby otrzymać całą nagrodę, konieczne jest spełnienie wszystkich warunków przedstawionych przez bank w ciągu 3 miesięcy. Poniżej dokładnie tłumaczymy warunki promocji oraz co trzeba zrobić, aby otrzymać całą nagrodę.

Warunki otrzymania nagrody z nowym kontem BNP Paribas

Pierwszym krokiem do otrzymania nagrody jest przystąpienie do promocji. W tym celu należy:

 1. Zarejestrować się w promocji – do 16.12.2022 r. uzupełnić formularz rejestracyjny i złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.
 2. Otworzyć konto i aktywować swoje konto oraz nadać PIN do karty do 31.12.2022 r. Możesz to zrobić w aplikacji GOmobile lub przez Internet. Podpisz umowę oraz koniecznie nadaj PIN do karty.

Warunki do otrzymania wszystkich nagród są bardzo proste. W gruncie rzeczy wystarczy aktywne korzystanie z konta osobistego BNP. Aby zgarnąć całą premię należy:

Do 31 grudnia 2022 r. musisz:

 • podpisać umowę na Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj,
 • nadać PIN karty,

Nagroda I: 50 zł na konto osobiste.

W styczniu 2023 roku należy:

 • wykonać min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą,
 • wykonaj transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł,
 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej.

Nagroda II: 175 zł na konto osobiste.

W lutym 2023 roku należy:

 • wykonać min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą,
 • wykonaj transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł,
 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej.

Nagroda III: 175 zł na konto osobiste.

Ważne! Aby otrzymać cały bonus konieczne jest spełnienie wszystkich warunków. Przykładowo. Jeśli nie wypełnisz warunków promocji dla I nagrody stracisz możliwość otrzymania bonusu numer II i III!

Czy w innych bankach można otworzyć konto i wziąć udział w promocji?

Tak, inne banki działające w Polsce również dają możliwość skorzystania z promocji i zgarnięcia ciekawych nagród! Poświęcając odpowiednio dużo czasu, można zarobić na bankach i oferowanych przez nie promocjach całkiem spore pieniądze! Niestety, inne banki nie są tak szczodre jak BNP Paribas i nagrody przez nie oferowane to zaledwie połowa kwoty!

Przykładem takiej promocji może być Bank ING, który oferuje 200 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort. Co więcej, promocja ta jest dostępna również dla młodych dorosłych korzystających z Konta Mobi 18-26.

Innym przykładem jest V edycja „eKonto osobiste plus premia” zorganizowana przez mBank. W ramach oferty mBank, nowi klienci mogą zyskać 450 zł do nowo otwartego konta osobistego. Dodatkowo bank umożliwia skorzystanie z promocyjnego oprocentowania 8% w ramach oszczędności Moje Cele!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść