350 zł za otwarcie konta w BNP Paribas – Dobry Start w Nowy Rok!

BNP Paribas rusza z kolejną promocją! Ponownie nowi klienci, którzy otworzą konto osobiste w ramach oferty “Dobry start” mogą uzyskać nawet 350 zł nagrody! Sprawdź co trzeba zrobić aby otrzymać bonus i skorzystaj już teraz! Nie zwlekaj! Konto promocyjne można otworzyć tylko do 23 stycznia 2022 roku!
Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 350 zł!

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 350 zł na konto
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 23 stycznia 2022 roku

Kolejna okazja łatwej gotówki od BNP Paribas

Bank BNP Paribas ruszył z nową promocją do konta osobistego! Klienci, którzy założą konto w ramach “Dobrego startu” mogą uzyskać 350 zł w przelewach na konto. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jaki i starzy klienci – pod warunkiem, że w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta nie posiadali lub współposiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP.

Warto się pospieszyć i zgłosić swój udział w promocji jak najszybciej, gdyż liczba rejestracji jest ograniczona. Z oferty może skorzystać maksymalnie 3000 osób. Rejestracja uczestników trwa tylko do 23 stycznia 2022 roku! Wypełnij formularz na stronie promocji i zaakceptuj wszystkie zgody już teraz!

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 350 zł!

W ramach promocji “Dobry start” można otrzymać łączną nagrodę pieniężną 350 zł. Ta jest podzielona na 3 części: 100 zł oraz 2 x 125 zł, które zostaną wypłacone po spełnieniu warunków. Pierwszym krokiem do uzyskania bonusów promocyjnych jest rejestracja w promocji i złożenie wniosku o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie.

Aby przystąpić do promocji należy:

  1. Zarejestrować się w promocji – do 23.01.2022 r. uzupełnić formularz rejestracyjny i złożyć wniosek o otwarcie Konta osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej.
  2. Otworzyć konto – aktywować swoje konto i nadać PIN do karty do 06.02.2022 r.. Możesz to zrobić w aplikacji GOmobile lub przez Internet. Podpisz umowę oraz koniecznie nadaj PIN do karty

Każda z trzech nagród można otrzymać za zrealizowanie odpowiednich czynności. Pieniądze z nagrody zostaną przelane na Twoje Konto Otwarte na Ciebie w następnym miesiącu po zrealizowaniu warunków promocji.

Aby otrzymać pierwszą nagrodę – 100 zł – w lutym 2022 r. należy:

  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile),
  • wykonać min. 3 transakcje BLIK.

Kolejne, druga i trzecią nagrodę, każda po 125 zł – można uzyskać, po zrealizowaniu warunków w marcu i kwietniu 2022 r.. W przeciągu każdego z tych miesięcy należy:

  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile),
  • wykonać min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą,
  • otrzymać wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł.

Pamiętaj! Do otrzymania drugiej i trzeciej nagrody musisz wykonać powyższe czynności w marcu i kwietniu!

Czy BNP Paribas naprawdę organizuje najlepsze promocje bankowe?

BNP Paribas organizuje średnio jedną promocję do konta bankowego na miesiąc! Co ważne nawet osoby, które kiedyś korzystały z podobnych promocji mogą skorzystać z nich ponownie. Wystarczy, że w okresie 12 miesięcy nie posiadaliśmy rachunku osobistego w BNP Paribas! Jeśli jednak, nie spełniasz tego warunku, sprawdź ile czasu jeszcze potrzebujesz i przygotuj się na kolejną promocję do konta osobistego w tym banku.

W tym czasie możesz skorzystać z bonusów za założenie rachunku bankowego w innych instytucjach. W Alior Banku nowe konto na promocyjnych można otworzyć z premią 300 zł! Nagroda w Alior jest jednak rozbita na małe części, a zgarnięcie całego bonusu trwa aż pół roku. Santander proponuje praktycznie taką samą promocję jak BNP Paribas. Santander Bank Polska wymaga spełnienia podobnych warunków, w podobnym czasie i również oferuje 350 zł za otwarcie nowego rachunku!

Sprawdź wymienione powyżej promocje i zacznij zarabiać na bankach! Wystarczy poświęcić trochę czasu, a można się sporo wzbogacić!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×