Wygraj nawet 500 000 zł w loterii BNP Paribas i Żabki

BNP Paribas oraz Żabka Polska wystartowały z loterią, w której można wygrać wysokie nagrody pieniężne oraz bony na zakupy! Przedstawiamy zasady loterii i tłumaczymy co dokładnie trzeba zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną! Sprawdź i załóż konto już teraz! Nie czekaj! Codziennie ktoś wygrywa prawdziwe pieniądze!
Loteria BNP Paribas i Żabki - na czym polega promocja?
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - weź pożyczkę
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
 • 50 zł – evoucher Żabka za otwarcie konta
 • 500 zł – 500 000 zł – do wygrania w loterii
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 11 lutego 2024 roku

Loteria BNP Paribas i Żabki – na czym polega promocja?

BNP Paribas we współpracy z siecią sklepów Żabka wystartował loterię, której łączna pula nagród wynosi ponad 1 500 000 zł! Loteria ma zachęcić klientów do założenia konta w BNP Paribas i aktywnego korzystania z aplikacji bankowości mobilnej.

Czego oczekuje bank? Otwórz konto z kartą w aplikacji GOmobile Banku BNP Paribas, spełnij warunki promocji „Jesteś Wygrywem” i odbierz 50 zł w evoucherze do Żabki. Zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości minimum 1000 zł w jednym z okresów: w miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie konta osobistego w promocji albo w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia tego konta.

Płać w Żabce kartą otrzymaną w promocji (min. 10 zł) i zyskaj szansę na wygraną w loterii. Im więcej płacisz, tym większe masz szanse na wygraną w loterii.

Zasady udziału w loterii BNP Paribas i Żabki

Loteria jest skierowana tylko do nowych klientów Konto Otwartego na Ciebie. Oto co dokładnie musisz zrobić aby zyskać szansę na wygraną.

 1. Pobierz aplikację GOmobile Banku BNP Paribas.
 2. Przez aplikację GOmobile otwórz Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i przystąp do promocji „Jesteś wygrywem”.
 3. Zgłoś swój udział w loterii, klikając w baner widoczny po zalogowaniu do aplikacji.
 4. Dokonaj pierwszej transakcji kartą wydaną w promocji „Jesteś wygrywem” w Żabce na minimum 10 zł. Od tej pory bierzesz udział w loterii.
 5. Każde kolejne wydane 10 zł w Żabce lub innym punkcie na terenie Polski to kolejna szansa na wygraną. 10 zł wydane w innych punktach handlowych niż Żabka zapewnia jeden los. Każde 10 zł wydane w żabce to 10 losów.

Co można wygrać w loterii? Do wygrania są nagrody pieniężne: 500 000, 50 000 zł oraz 5000 zł, a także vouchery do wykorzystania na zakupy w Żabce każdy o wartości 500 zł. Łączna pula nagród wynosi ponad 1 500 000 zł!

 • 500 000 zł – nagroda główna
 • 12 x 50 000 zł – losowanie raz w miesiącu
 • 52 x 5 000 zł – losowanie raz w tygodniu
 • 364 x 500 zł – codzienne losowania

Inne promocje w BNP Paribas

BNP Paribas słynie z ciekawych i regularnych promocji konta osobistego. Wysokość nagrody i dokładne warunki zmieniają się mniej więcej co miesiąc. Zazwyczaj bank wymaga aktywnego korzystania z konta oraz jego funkcji w okresie kilku miesięcy. Sprawdź aktualną promocję konta osobistego w BNP!

Korzystając ze “standardowej” promocji konta masz pewną nagrodę do kilkuset złotych. Niestety jednocześnie tracimy szansę na wygraną w loterii. Podejmij decyzję i wybierz co wolisz!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść