Santander Bank Polska jest jedną z trzech największych instytucji finansowych w Polsce. W swojej ofercie zawiera szeroki pakiet produktów bankowych: konta osobiste, lokaty czy karty kredytowe, przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji. Sprawdź jak korzystny jest kredyt gotówkowy dostępny w Standander Bank Polska i wnioskuj o nawet 136 500 zł!

7 września 2018 r. Bank Zachodni WBK zaczął funkcjonować pod nową nazwą – Santander Bank Polska. Z tego względu zmienione zostało logo i wygląd oddziałów oraz adres strony internetowej banku. Ponadto jego siedziba przeniosła się z Wrocławia do Warszawy. Zmiany nie dotyczyły umów z konsumentami, zasad kredytowania, produktów i usług finansowych, numerów rachunków bankowych, kodów PIN, daty ważności kart oraz haseł do bankowości internetowej.

Santander Bank Polska - weź kredyt

Cechy kredytu gotówkowego w Santander
Czas wypłaty w dzień podpisania umowy / 1 dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – Santander mobile
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie stałe – 13,99%

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska oferuje trzy rodzaje kredytu gotówkowego, z czego dwa są skierowane do klientów posiadających konto osobiste w tym banku: kredyt gotówkowy online oraz kredyt w rachunku płatniczym. Nowi klienci Santander Bank Polska mogą ubiegać się o kredyt gotówkowy na kwotę nawet 300 000 zł! Jest to szansa uzyskania gotówki w szybki i łatwy sposób bez podawania celu, na który chcą go przeznaczyć. Na jakie jeszcze korzyści mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na szybki kredyt gotówkowy? Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich:

 • prosty wniosek kredytowy, który można złożyć w jednym z oddziałów banku, dzwoniąc na infolinię lub rozmawiając z doradcą online,
 • decyzja kredytowa w około 10 minut od chwili złożenia wniosku,
 • kredytobiorca może uzyskać kredyt w wysokości 50-krotności swoich zarobków netto, nawet 300 000 zł,
 • minimalna kwota kredytu wynosi 500 zł,
 • możliwość skorzystania z ubezpieczenia do kredytu gotówkowego.

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu gotówkowego wynosi 19,08% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 45 365,04 zł, całkowita kwota do zapłaty 80 088,03 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 13,99% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która wynosi obecnie 4,50% i marży banku w wysokości 9,49 p.p.), całkowity koszt kredytu 34 722,99 zł (w tym: prowizja 5 034,96 zł, odsetki 29 688,03 zł), umowa zawarta na okres 86 miesięcy, 85 miesięcznych rat równych w kwocie 931,72 zł, ostatnia rata 891,83 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.04.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Stan na dzień 26.04.2022 r.

Santander Bank Polska – kredyt gotówkowy w rachunku płatniczym

Kredyt gotówkowy w rachunku płatniczym jest wyróżniającym się produktem bankowym w Santander Bank Polska. Ta oferta umożliwia konsumentom łatwy i wygodny dostęp do dodatkowych środków finansowych bez prowizji. Czym jeszcze charakteryzuje się ten rodzaj kredytu?

 • dostępny jest zaraz po otwarciu konta osobistego w Santander Bank Polska,
 • jego spłata odbywa się poprzez pobieranie bieżących wpływów z konta bankowego,
 • można go wziąć na 12 miesięcy z możliwością odnowienia,
 • zawiera atrakcyjne oprocentowanie,
 • RRSO 17,24%.
Zapoznaj się z warunkami kredytu

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska

Kredytodawca, czyli w tym przypadku Santander Bank Polska, będzie oczekiwał od klienta podczas wypełniania wniosku o kredyt gotówkowy podania następujących informacji:

 • dane osobowe (PESEL, seria i numer dowodu osobistego oraz adres zamieszkania),
 • dane aktualnego pracodawcy (nazwa, adres, telefon, NIP i REGON),
 • wysokość średnich dochodów netto z ostatnich 3 miesięcy,
 • informacje na temat historii kredytowej,
 • data zawarcia umowy o pracę lub data przyznania świadczenia emerytalnego.

Wymagania wobec kredytobiorcy

Każdy klient, który będzie chciał otrzymać kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska musi spełnić określone warunki:

 • zamieszkanie w Polsce,
 • pełnoletność,
 • posiadanie pełnej zdolności do podejmowania czynności prawnych,
 • stałe i udokumentowane źródło dochodu,
 • wykazany dochód musi być uzyskiwany w Polsce,
 • odpowiednia zdolność kredytowa.

Promocje kredytu gotówkowego Santander Bank Polska

Santander Bank przygotował atrakcyjną promocję, dzięki której kredyt gotówkowy otrzymamy z obniżonym kosztem prowizji. Oferta obejmuje kwoty kredytu od 5 000 do 136 500 zł, natomiast okres kredytowania może wynosić do 120 miesięcy. To co wyróżnia ofertę kredytową Santander Bank to fakt, że środki trafią na konto klienta nawet w kilka minut!

Promocje Santander Bank Polska
Jak otrzymać kredyt z połową prowizji?
18 lipca 2023 • 2 min czytania

Kod rabatowy na kredyt gotówkowy w Santander!

Santander bank udostępnił kod rabatowy zmniejszający prowizję kredytu gotówkowego o połowę. Za pomocą specjalnego hasła otrzymasz kredyt z RRSO 19,08%.

Inne produkty Santander Bank Polska

Santander to jeden z największych banków w Polsce jak i na świecie. Nie dziwi zatem jego niezwykle rozbudowana oferta. Będąc klientami tej instytucji możemy zarówno inwestować, oszczędzać, prowadzić konto osobiste, czy skorzystać z możliwości wystąpienia o kartę kredytową. Jak przedstawia się oferta Santander Bank Polska?

Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska to jedna z najprostszych ofert kont osobistych na rynku. Rachunek jest niemal całkowicie darmowy, pod warunkiem, że miesięczne wpływy na konto wyniosą co najmniej 500 zł i zostanie dokonana co najmniej jedna transakcja BLIK-iem lub kartą płatniczą. W przeciwnym przypadku opłaty za kartę i konto wyniosą 14 zł miesięcznie.

Kredyt hipoteczny w Santander Bank Polska

Kredyt mieszkaniowy w Santander Bank Polska to rozsądny wybór. Okres kredytowania do 30 lat oraz finansowanie do 90 proc. wartości nieruchomości stawiają ten kredyt w polskiej czołówce produktów tego typu. RRSO wynosi zaledwie 2,93%, a maksymalna kwota kredytu na wskazanych zasadach to aż 10 mln zł.

Zobacz ofertę

Kredyt konsolidacyjny w Santander Bank Polska

Obecnie nie istnieje dedykowana konsolidacja w Santander Bank Polska. Można za to zaciągnąć zwykły kredyt gotówkowy (na kwotę aż 300 000 zł!) i wykorzystać go do spłacenia swoich obecnych zobowiązań. Wysoka maksymalna kwota i długi okres spłaty sprawiają, że można w taki sposób spłacić nawet kilka kredytów.

Karta kredytowa od Santander Bank Polska

W Santander Bank mamy dostęp do kilku kart kredytowych. Można wśród nich znaleźć kartę wspierającą Akcję Pajacyk, Kartę Mastercard Silver (do 20 000 limitu), kartę kredytową 1|2|3 (do 50 000 zł limitu), oraz karty prestiżowe – World Mastercard, Visa Platinum i Mastercard World Elite. Każda z nich ma swoje wady i zalety, dlatego należy rozważyć na czym najbardziej nam zależy.

Lokaty w Santander Bank Polska

W Santander Bank możemy obecnie skorzystać z jednej z trzech lokat. Najlepiej oprocentowana jest promocyjna Lokata mobilna z oprocentowaniem 1% w skali roku, którą można założyć wyłącznie przez telefon. Lokatę można otworzyć już od 1000 zł a maksymalna kwota wynosi 20 000 zł. Oprócz tego mamy dostęp do eLokaty oraz Lokaty negocjowanej.

Santander Bank Polska - weź kredyt

Santander Bank Polska – podsumowanie

Santander Bank Polska oferuje kredyt nawet na 300 000 złotych. Jest to jedyna taka oferta na rynku. Kredyt można rozłożyć nawet na 120 miesięcznych rat. Taką kwotę można uzyskać i to bez ubezpieczenia, jednak wtedy prowizja dla banku wynosi 9,99%. Będzie ona znacznie mniejsza, jeśli klient zdecyduje się wykupić rzeczone ubezpieczenie. Santander posiada bardzo dużą liczbę placówek, w których można złożyć wniosek osobiście. Dla stałych klientów kredyt dostępny jest za pośrednictwem aplikacji lub bankowości internetowej. Wniosek o kredyt jest prosty, krótki, a przede wszystkim przejrzysty. Decyzja kredytowa podejmowana jest w krótkim czasie, tak jak dość szybko następuje wypłata środków. Tak więc kredyt w banku Santander jest łatwo dostępny, a maksymalna kwota jest unikatowa w skali polskiego rynku kredytowego.

Santander Bank Polska - zalety

 • Bogata oferta kredytowa,
 • Długi okres spłaty kredytu,
 • Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny,
 • Wysokie kwoty kredytu - nawet do 300 tys. zł,
 • Szybka decyzja kredytowa,
 • Duża liczba oddziałów stacjonarnych.

Santander Bank Polska - wady

 • Wysoka prowizja za udzielenie kredytu (9,99% od pożyczanej kwoty), bez wykupienia ubezpieczenia.

Informacje o Santander Bank Polska

Nazwa firmy

Santander Consumer Bank S.A.

Adres ul. Strzegomska 42c
53-611 Wrocław
Telefon 1 9999
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00
Weekend: 00:00-24:00
Wniosek Wypełnij wniosek