Bank Zachodni WBK zamienił się w Santander Bank Polska

7 września 2018 r. Bank Zachodni WBK zaczął funkcjonować pod nową nazwą – Santander Bank Polska. Z tego względu zmienione zostało logo i wygląd oddziałów oraz adres strony internetowej banku. Ponadto jego siedziba przeniosła się z Wrocławia do Warszawy. Zmiany nie dotyczyły umów z konsumentami, zasad kredytowania, produktów i usług finansowych, numerów rachunków bankowych, kodów PIN, daty ważności kart oraz haseł do bankowości internetowej.

Santander Bank Polska - weź kredyt

Cechy kredytu gotówkowego w Santander
Czas wypłaty w dzień podpisania umowy / 1 dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – Santander mobile
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne – 10,49%

Santander Bank Polska – kredyt gotówkowy

Santander Bank Polska oferuje trzy rodzaje kredytu gotówkowego, z czego dwa są skierowane do klientów posiadających konto osobiste w tym banku: kredyt gotówkowy online oraz kredyt w rachunku płatniczym. Nowi klienci Santander Bank Polska mogą ubiegać się o kredyt gotówkowy na kwotę nawet 300 000 zł! Jest to szansa uzyskania gotówki w szybki i łatwy sposób bez podawania celu, na który chcą go przeznaczyć. Na jakie jeszcze korzyści mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na szybki kredyt gotówkowy? Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich:

 • prosty wniosek kredytowy, który można złożyć w jednym z oddziałów banku, dzwoniąc na infolinię lub rozmawiając z doradcą online,
 • decyzja kredytowa w około 10 minut od chwili złożenia wniosku,
 • kredytobiorca może uzyskać kredyt w wysokości 50-krotności swoich zarobków netto, nawet 300 000 zł,
 • minimalna kwota kredytu wynosi 500 zł,
 • możliwość skorzystania z ubezpieczenia do kredytu gotówkowego.

Santander Bank Polska – kredyt gotówkowy w rachunku płatniczym

Kredyt gotówkowy w rachunku płatniczym jest wyróżniającym się produktem bankowym w Santander Bank Polska. Ta oferta umożliwia konsumentom łatwy i wygodny dostęp do dodatkowych środków finansowych bez prowizji. Czym jeszcze charakteryzuje się ten rodzaj kredytu?

 • dostępny jest zaraz po otwarciu konta osobistego w Santander Bank Polska,
 • jego spłata odbywa się poprzez pobieranie bieżących wpływów z konta bankowego,
 • można go wziąć na 12 miesięcy z możliwością odnowienia,
 • zawiera atrakcyjne oprocentowanie,
 • RRSO 8,52%.

Zapoznaj się z warunkami kredytu

Santander Bank Polska – warunki otrzymania kredytu

Każdy klient, który będzie chciał otrzymać kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska musi spełnić określone warunki:

 • zamieszkanie w Polsce,
 • pełnoletność,
 • posiadanie pełnej zdolności do podejmowania czynności prawnych,
 • stałe i udokumentowane źródło dochodu,
 • wykazany dochód musi być uzyskiwany w Polsce,
 • odpowiednia zdolność kredytowa.

Santander Bank Polska – dane potrzebne do wypełnienia wniosku o kredyt

Kredytodawca, czyli w tym przypadku Santander Bank Polska, będzie oczekiwał od klienta podczas wypełniania wniosku o kredyt gotówkowy podania następujących informacji:

 • dane osobowe (PESEL, seria i numer dowodu osobistego oraz adres zamieszkania),
 • dane aktualnego pracodawcy (nazwa, adres, telefon, NIP i REGON),
 • wysokość średnich dochodów netto z ostatnich 3 miesięcy,
 • informacje na temat historii kredytowej,
 • data zawarcia umowy o pracę lub data przyznania świadczenia emerytalnego.

Promocje kredytu gotówkowego Santander Bank Polska

Santander Bank przygotował atrakcyjną promocję, dzięki której kredyt gotówkowy otrzymamy bez ponoszenia kosztów prowizji. Oferta obejmuje kwoty kredytu od 5 000 do 40 000 zł, natomiast okres kredytowania może wynosić do 120 miesięcy. To co wyróżnia ofertę kredytową Santander Bank to fakt, że środki trafią na konto klienta nawet w kilka minut!

Promocje Santander Bank Polska

Inne produkty Santander Bank Polska

Santander to jeden z największych banków w Polsce jak i na świecie. Nie dziwi zatem jego niezwykle rozbudowana oferta. Będąc klientami tej instytucji możemy zarówno inwestować, oszczędzać, prowadzić konto osobiste, czy skorzystać z możliwości wystąpienia o kartę kredytową. Jak przedstawia się oferta Santander Bank Polska?

Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska to jedna z najprostszych ofert kont osobistych na rynku. Rachunek jest niemal całkowicie darmowy, pod warunkiem, że miesięczne wpływy na konto wyniosą co najmniej 500 zł i zostanie dokonana co najmniej jedna transakcja BLIK-iem lub kartą płatniczą. W przeciwnym przypadku opłaty za kartę i konto wyniosą 14 zł miesięcznie.

Kredyt hipoteczny w Santander Bank Polska

Kredyt mieszkaniowy w Santander Bank Polska to rozsądny wybór. Okres kredytowania do 30 lat oraz finansowanie do 90 proc. wartości nieruchomości stawiają ten kredyt w polskiej czołówce produktów tego typu. RRSO wynosi zaledwie 2,93%, a maksymalna kwota kredytu na wskazanych zasadach to aż 10 mln zł.

Zobacz ofertę

Kredyt konsolidacyjny w Santander Bank Polska

Obecnie nie istnieje dedykowana konsolidacja w Santander Bank Polska. Można za to zaciągnąć zwykły kredyt gotówkowy (na kwotę aż 300 000 zł!) i wykorzystać go do spłacenia swoich obecnych zobowiązań. Wysoka maksymalna kwota i długi okres spłaty sprawiają, że można w taki sposób spłacić nawet kilka kredytów.

Karta kredytowa od Santander Bank Polska

W Santander Bank mamy dostęp do kilku kart kredytowych. Można wśród nich znaleźć kartę wspierającą Akcję Pajacyk, Kartę Mastercard Silver (do 20 000 limitu), kartę kredytową 1|2|3 (do 50 000 zł limitu), oraz karty prestiżowe – World Mastercard, Visa Platinum i Mastercard World Elite. Każda z nich ma swoje wady i zalety, dlatego należy rozważyć na czym najbardziej nam zależy.

Lokaty w Santander Bank Polska

W Santander Bank możemy obecnie skorzystać z jednej z trzech lokat. Najlepiej oprocentowana jest promocyjna Lokata mobilna z oprocentowaniem 1% w skali roku, którą można założyć wyłącznie przez telefon. Lokatę można otworzyć już od 1000 zł a maksymalna kwota wynosi 20 000 zł. Oprócz tego mamy dostęp do eLokaty oraz Lokaty negocjowanej.

Santander Bank Polska - weź kredyt

Santander Bank Polska – Podsumowanie