Kod rabatowy na kredyt gotówkowy w Santander!

Santander bank oferuje kredyty gotówkowe z prowizją pomniejszoną o połowę. Wystarczy wpisać kod URLOP50, a kredyt na kwotę do 70 000 zł stanie się znacznie tańszy!
Jak otrzymać kredyt z połową prowizji?
Santander Bank Polska - weź pożyczkę
Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest jedną z trzech największych instytucji finansowych w Polsce. W swojej ofercie zawiera szeroki pakiet produktów bankowych przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Trzeba również wiedzieć, że ten bank jest jednym z liderów na rynku pod względem wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych.

Weź pożyczkę Opinie o Santander Bank Polska

Co można zyskać w promocji?
  • Prowizja niższa o połowę
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 26 lipca 2023 r.

Prowizja 50%

Bank Santander ruszył ze specjalną promocją, oferując klientom bankowości kredyty gotówkowe z prowizją zmniejszoną o połowę. Wystarczy wykorzystać kod URLOP50 aby zapłacić znacznie mniej za zobowiązanie.

Kod może zostać wykorzystany w kredytach na kwotę od 6 000 do nawet 70 000 zł. Czas spłaty zobowiązanie to maksymalnie 120 rat miesięcznych, choć spłatę pierwszej raty możemy odsunąć na dwa miesiące od zawarcia umowy. Oprocentowanie zobowiązania wyniesie 15,99% w skali roku. Jeżeli zdecydujemy się na kredyt ze spłatą w 24 ratach, oprocentowanie będzie stałe.

Jak otrzymać kredyt z połową prowizji?

Promocyjna oferta z kodem rabatowym dostępna jest w bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej banku. Wystarczy wejść w ofertę i wypełnić formularz, wpisując przy okazji kod rabatowy URLOP50. Musisz posiadać konto osobiste w banku aby uzyskać dostęp do formularza. Jeżeli nie masz pewności czy otwarcie konta w Santander jest dla ciebie możesz zamiast tego zadzwonić na infolinię lub odwiedzić jeden z oddziałów i przedyskutować warunki kredytu z doradcą. Wspólnie otworzycie konto i podpiszecie wniosek kredytowy podczas jednego spotkania.

Prowizje wciąż mało popularne

Od kiedy wzrosły stopy procentowe banki zaczęły odejmować prowizję z ceny kredytu poprzez liczne promocje. Millennium bank oferuje kredyty bez prowizji dla pracowników instytucji finansowych oraz nowych klientów, pozwalając na pożyczenie nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych z minimalnymi opłatami. W Velobank kredyt gotówkowy bez prowizji może wynieść nawet 200 000 zł. Oferta jest jednak dostępna tylko w przypadku naszego pierwszego kredytu w tym banku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść