Pożyczki online dla nowych klientów w Millennium Bank

Millennium Bank posiada wyjątkową ofertę promocyjną na kredyty gotówkowe bez prowizji. Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji skorzystać z promocji, dowiedz się, co możesz zyskać i jakie musisz spełnić warunki.
Millenium
Millennium Bank - zobacz ofertę
Millennium Bank

Bank Milennium jest uniwersalnym bankiem, który posiada szeroki pakiet usług. Oferta jest skierowana do wszystkich segmentów rynku. Strategicznym udziałowcem banku Milennium jest Banco Comercial Portugues (Milennium bcp), czyli największa portugalska instytucja finansowa.

Weź pożyczkę Opinie o Millennium Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Pożyczkę bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 27 października 2023 r.

Promocja na start w Millennium, czyli kredyt z prowizją 0 zł

”Pożyczki online dla nowych klientów” to nowe wcielenie oferty Millennium Bank na kredyt bez prowizji. Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banków. Dzięki niej można otrzymać pożyczkę na sumę od 1 000 do 40 000 zł! Niezależnie od wybranej kwoty okres kredytowania wynosi maksymalnie 70 miesięcy. Kredyt posiada również stałe raty, przez co klienci nie muszą obawiać się zmiany stóp procentowych.

Uczestnicy promocji muszą spełniać następującą listę warunków:

  • Być osobą pełnoletnią mieszkającą w Polsce.
  • W ciągu ostatnich 12 miesięcy od dnia wnioskowania nie posiadać pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w banku Millennium
  • Zapewnić comiesięczny przypływ 1 000 zł na swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku.
  • Mieć odpowiednią zdolność kredytową

Wymagania te nie różnią się od oczekiwań innych banków. Dzięki ofercie otrzymasz wybraną sumę pieniędzy ze stałym oprocentowaniem 11,99%. Kalkulator na stronie oferty pozwala przewidzieć wysokość poszczególnych rat dla pożyczonej kwot. Poniżej wyliczenia dla standardowych kwoty przy pożyczce na 70 miesięcy:

Wysokość pożyczki Miesięczne raty
5 000 zł 121,26 zł
10 000 zł 242,52 zł
15 000 zł 363,78 zł
20 000 zł 485,04 zł
30 000 zł 727,56 zł
40 000 zł 970,08 zł

Jak otrzymać kredyt bez prowizji w Millennium Bank?

Jeżeli jesteś obecnym klientem Millennium, pożyczkę uzyskasz w pełni przez internet. Wystarczy wejść na stronę oferty i wybrać przycisk „Weź pożyczkę”, po czym zalogować się do swojej bankowości elektronicznej i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Osoby nieposiadające konta w Millennium Bank mogą skorzystać z tego samego przycisku na stronie oferty. W tym wypadku należy jednak wybrać opcję „Nie jestem Klientem”, po czym wypełnić formularz kontaktowy. Należy w nim podać swoje dane, po czym określić przedział czasu, w którym ma się możliwość odebrania połączenia. O wybranej godzinie zadzwoni do Ciebie doradca z banku. Przekaże ci on szczegóły promocji i pomoże założyć konto w celu pobrania kredytu.

Kredyty bez prowizji rosną na popularności

Coraz więcej banków udziela zobowiązań w pełni lub częściowo zwolnionych z prowizji. Przykładem jest oferta promocyjna mBank na kredyt gotówkowy z prowizją mniejszą o 50% przy użyciu odpowiedniego, specjalnego kodu. Citibank oferuje kredyt do 150 000 zł bez prowizji, niestety oferta jest ograniczona wyłącznie dla nowych klientów.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść