Wiosenna pożyczka z prowizją 0 zł w Millennium Bank

Millennium bank przedłużył swoją wyjątkową ofertę na kredyty gotówkowe bez prowizji. Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji skorzystać z promocji, dowiedz się, co możesz zyskać i jakie musisz spełnić warunki.
Millenium
Millennium Bank - zobacz ofertę
Millennium Bank

Bank Milennium jest uniwersalnym bankiem, który posiada szeroki pakiet usług. Oferta jest skierowana do wszystkich segmentów rynku. Strategicznym udziałowcem banku Milennium jest Banco Comercial Portugues (Milennium bcp), czyli największa portugalska instytucja finansowa.

Weź pożyczkę Opinie o Millennium Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Pożyczkę bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 15 lipca 2022

Skup się tylko na swoich planach w Millennium Bank z prowizją 0 zł

Skup się tylko na swoich planach to nowe wcielenie akcji promocyjnej Millennium Bank na kredyt bez prowizji. Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banków. Dzięki niej można otrzymać pożyczkę na określoną sumę 5 000, 10 000, 15 000, 20 000, 30 000, lub 40 000 zł. Niezależnie od wybranej kwoty okres kredytowania wynosi 60 miesięcy.

Uczestnicy promocji muszą spełniać następującą listę warunków:

  • Być osobą pełnoletnią mieszkającą w Polsce.
  • W ciągu ostatnich 12 miesięcy od dnia wnioskowania nie posiadać pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w banku Millennium
  • Zapewnić comiesięczny przypływ 1 000 zł na swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku.
  • Posiadać odpowiednią zdolność kredytową

Wymagania te nie różnią się od oczekiwań innych banków. Dzięki ofercie otrzymasz wybraną sumę pieniędzy ze stałym oprocentowaniem 8,49%. Na stronie oferty bank przewiduje również wysokość poszczególnych rat dla każdej z pożyczonych kwot:

Wysokość pożyczki Miesięczne raty
5 000 zł 116,80 zł
10 000 zł 233,60 zł
15 000 zł 350,40 zł
20 000 zł 467,20 zł
30 000 zł 712,78 zł
40 000 zł 950,37 zł

Jak otrzymać kredyt bez prowizji w Millennium Bank?

Jeżeli jesteś obecnym klientem Millennium, pożyczkę uzyskasz w pełni przez internet. Wystarczy wejść na stronę oferty i wybrać przycisk „Weź pożyczkę”, po czym zalogować się do swojej bankowości elektronicznej i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Osoby nieposiadające konta w Millennium Bank mogą skorzystać z tego samego przycisku na stronie oferty. W tym wypadku należy jednak wybrać opcję „Nie jestem Klientem”, po czym wypełnić formularz kontaktowy. Należy w nim podać swoje dane, po czym określić przedział czasu, w którym ma się możliwość odebrania połączenia. O wybranej godzinie zadzwoni do ciebie doradca z banku. Przekaże ci on szczegóły promocji i pomoże założyć konto w celu pobrania kredytu.

Aby skorzystać z promocyjnych warunków oferty, pożyczona suma będzie musiała wynosić pięć, dziesięć, piętnaście, lub dwadzieścia tysięcy. Oprócz tego, do kredytu należy zakupić ubezpieczenie na życie.

Millennium Bank to nie tylko kredyty

Biorąc udział w promocji Millennium, masz jednocześnie okazję skorzystać z wielu innych ofert banku. Po założeniu konta w Millennium możesz aktywować w nim dodatkowo limit z prowizją 0%. Z kolei korzystając z karty kredytowej do konta, masz szansę na otrzymanie bonu o wartości 300 zł do wykorzystania na stacjach paliw Circle K .

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść