Bank Milennium jest cenioną instytucją finansową. Świadczy o tym wysokie miejsce w rankingu kredytów gotówkowych.

Milennium Bank – pożyczka gotówkowa od 1000 do 150 000 zł

Bank Milennium w ramach Pożyczki gotówkowej oferuje od 1000 do 150 000 zł. Okres kredytowania – od 6 do 108 miesięcy. Wstępną decyzję o przyznaniu kredytu otrzymuje się telefonicznie, zaraz po wypełnieniu wniosku. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

Warto podkreślić, że bank gwarantuje najniższe oprocentowanie Pożyczki gotówkowej na rynku. RRSO wynosi 18,97 proc. Klient, który w okresie 30 dni od podpisania umowy, znajdzie ofertę z niższym oprocentowaniem, wówczas otrzyma zwrot różnicy zapłaconych odsetek.

Pożyczka gotówkowa – oferta specjalna

Oferta jest skierowana do pracowników:

 • banków,
 • zakładów ubezpieczeniowych,
 • Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej,
 • domów maklerskich,
 • towarzystw funduszy inwestycyjnych.

W ramach oferty, klient płaci stałą, niską prowizję – 2 proc. Minimalne oprocentowanie wynosi 5,5 proc. Maksymalny okres kredytowania przewidziany to 108 miesięcy. W przypadku konsolidacji jest dłuższy – nawet 120 miesięcy.

W celu zaciągnięcia pożyczki, należy udać się do placówki Milennium. Procedura ubiegania się o kredyt nie jest skomplikowana. Wystarczy dostarczyć dokument, który potwierdza zatrudnienie w placówce finansowej. Co istotne, Milennium honoruje wszystkie formy zatrudnienia – Umowę o pracę, zlecenie lub dzieło.

Jak zaciągnąć pożyczkę gotówkową w Milennium Bank

By zaciągnąć pożyczkę gotówkową należy w pierwszej kolejności złożyć, wniosek kontaktowy, który jest dostępny na stronie internetowej banku. Wstępną decyzję otrzymuje się natychmiast po wysłaniu formularza. Następnie należy udać się do wybranego oddziału w celu podpisania umowy.

Co istotne, osoby, które posiadają rachunek bankowy mają uproszczoną drogę do zaciągnięcia Pożyczki Gotówkowej. W celu skorzystania z kredytu powinny zalogować się do swojego konta Millenet i tam wypełnić wniosek.

Milennium – ubezpieczenie pożyczki gotówkowej

Milennium bank oferuje ubezpieczenie pożyczki gotówkowej. W ramach polisy Bezpieczna Pożyczka, kredytobiorca zyskuje ochronę w zakresie:

 • utraty stałego źródła dochodu,
 • hospitalizacji w wyniku wypadku,
 • czasowej niezdolności do pracy,
 • całkowitej niezdolności do pracy w wyniku inwalidztwa,
 • poważnego zachorowania,
 • śmierci.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę gotówkową w Milennium?

Pożyczkę Gotówkową w Milennium mogą zaciągnąć osoby, które posiadają stałe dochody. Co ciekawe bank, honoruje wszystkie formy zatrudnienia: umowę o pracę, umowę zlecenie i umowę o dzieło. Warto zaznaczyć, że w celu skorzystania z oferty nie trzeba przedstawiać zaświadczenia o dochodach. Milennium akceptuje wyciąg z przelewami wynagrodzenia z 3 miesięcy oraz PIT za ostatni rok. Natomiast działalności gospodarcze muszą okazać roczne za roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego/ZUS/KRUS lub książkę przychodów i rozchodów.

Zapytaj o szczegóły oferty

Inne produkty kredytowe w Milennium Bank

Bank Milennium oferuje także:

Pożyczka konsolidacyjna to połączenie innych zobowiązań finansowych w jedną, niższą ratę. Skonsolidować można zadłużenie na karcie kredytowej, pożyczkę gotówkową i zadłużenie na karcie kredytowej, itd.

Pożyczka pod aktywa jest skierowana do osób, które posiadają lokaty terminowe z gwarantowaną wypłatą kapitału. Dzięki produktowi, kredytobiorca nie musi wycofywać zainwestowanych środków finansowych. Co ciekawe, aktywa nie muszą należeć do pożyczającego, a osoby trzeciej. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. RRSO – 8,54 proc.

Dzięki limitowi na koncie, klient może zwiększyć saldo ma swoim rachunku bankowym. Co ciekawe, limit nie jest jednorazowy. Każda wpłata na koncie automatycznie spłaca zadłużenie. Jak to działa? Wystarczy, że pożyczkobiorca ma środki na koncie w wysokości 5000 zł. W przypadku limitu określonego na 1000 zł, do wykorzystania jest 6000 zł. RRSO – 10,47 proc.

Weź Kredyt

Millennium Bank – podsumowanie