Millennium Bank – Kredyt Gotówkowy

Millennium Bank - opinie

3.62 z 5 Na podstawie 12 opinii
(12 opinie o Millennium Bank)

Maksymalna kwota pożyczki: 150000 zł

Bank Milennium jest uniwersalnym bankiem, który posiada szeroki pakiet usług. Oferta jest skierowana do wszystkich segmentów rynku. Strategicznym udziałowcem banku Milennium jest Banco Comercial Portugues (Milennium bcp), czyli największa portugalska instytucja finansowa.

Porównaj

Bank Milennium jest cenioną instytucją finansową. Świadczy o tym wysokie miejsce w rankingu kredytów gotówkowych.

Milennium Bank – pożyczka gotówkowa od 1000 do 150 000 zł

Bank Milennium w ramach Pożyczki gotówkowej oferuje od 1000 do 150 000 zł. Okres kredytowania – od 6 do 108 miesięcy. Wstępną decyzję o przyznaniu kredytu otrzymuje się telefonicznie, zaraz po wypełnieniu wniosku. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.
Warto podkreślić, że bank gwarantuje najniższe oprocentowanie Pożyczki gotówkowej na rynku. RRSO wynosi 18,97 proc. Klient, który w okresie 30 dni od podpisania umowy, znajdzie ofertę z niższym oprocentowaniem, wówczas otrzyma zwrot różnicy zapłaconych odsetek.

Promocja Pożyczki gotówkowej w Milennium

Milennium Bank oferuje ciekawą promocję. Za każde pożyczone 5000 zł, klient płaci 100 zł raty. Można pożyczyć 5000 zł, 10 000 zł lub 15 000 zł. Zadłużenie spłaca się w jednej stałej racie. Co więcej, klient jest zwolniony z prowizji, a RRSO wynosi 7,68 proc.
Ważne – promocja trwa od 16 kwietnia do 31 sierpnia 2018 r.

Pożyczka gotówkowa – oferta specjalna

Oferta jest skierowana do pracowników:

 • banków,
 • zakładów ubezpieczeniowych,
 • Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej,
 • domów maklerskich,
 • towarzystw funduszy inwestycyjnych.

W ramach oferty, klient płaci stałą, niską prowizję – 2 proc. Minimalne oprocentowanie wynosi 5,5 proc. Maksymalny okres kredytowania przewidziany to 108 miesięcy. W przypadku konsolidacji jest dłuższy – nawet 120 miesięcy.

W celu zaciągnięcia pożyczki, należy udać się do placówki Milennium. Procedura ubiegania się o kredyt nie jest skomplikowana. Wystarczy dostarczyć dokument, który potwierdza zatrudnienie w placówce finansowej. Co istotne, Milennium honoruje wszystkie formy zatrudnienia – Umowę o pracę, zlecenie lub dzieło.

Jak zaciągnąć pożyczkę gotówkową w Milennium Bank

By zaciągnąć pożyczkę gotówkową należy w pierwszej kolejności złożyć, wniosek kontaktowy, który jest dostępny na stronie internetowej banku. Wstępną decyzję otrzymuje się natychmiast po wysłaniu formularza. Następnie należy udać się do wybranego oddziału w celu podpisania umowy.

Co istotne, osoby, które posiadają rachunek bankowy mają uproszczoną drogę do zaciągnięcia Pożyczki Gotówkowej. W celu skorzystania z kredytu powinny zalogować się do swojego konta Millenet i tam wypełnić wniosek.

Milennium – ubezpieczenie pożyczki gotówkowej

Milennium bank oferuje ubezpieczenie pożyczki gotówkowej. W ramach polisy Bezpieczna Pożyczka, kredytobiorca zyskuje ochronę w zakresie:

 • utraty stałego źródła dochodu,
 • hospitalizacji w wyniku wypadku,
 • czasowej niezdolności do pracy,
 • całkowitej niezdolności do pracy w wyniku inwalidztwa,
 • poważnego zachorowania,
 • śmierci.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę gotówkową w Milennium?

Pożyczkę Gotówkową w Milennium mogą zaciągnąć osoby, które posiadają stałe dochody. Co ciekawe bank, honoruje wszystkie formy zatrudnienia: umowę o pracę, umowę zlecenie i umowę o dzieło. Warto zaznaczyć, że w celu skorzystania z oferty nie trzeba przedstawiać zaświadczenia o dochodach. Milennium akceptuje wyciąg z przelewami wynagrodzenia z 3 miesięcy oraz PIT za ostatni rok. Natomiast działalności gospodarcze muszą okazać roczne za roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego/ZUS/KRUS lub książkę przychodów i rozchodów.

Zapytaj o szczegóły oferty

Inne produkty kredytowe w Milennium Bank

Bank Milennium oferuje także:

Pożyczka konsolidacyjna to połączenie innych zobowiązań finansowych w jedną, niższą ratę. Skonsolidować można zadłużenie na karcie kredytowej, pożyczkę gotówkową i zadłużenie na karcie kredytowej, itd.

Pożyczka pod aktywa jest skierowana do osób, które posiadają lokaty terminowe z gwarantowaną wypłatą kapitału. Dzięki produktowi, kredytobiorca nie musi wycofywać zainwestowanych środków finansowych. Co ciekawe, aktywa nie muszą należeć do pożyczającego, a osoby trzeciej. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. RRSO – 8,54 proc.

Dzięki limitowi na koncie, klient może zwiększyć saldo ma swoim rachunku bankowym. Co ciekawe, limit nie jest jednorazowy. Każda wpłata na koncie automatycznie spłaca zadłużenie. Jak to działa? Wystarczy, że pożyczkobiorca ma środki na koncie w wysokości 5000 zł. W przypadku limitu określonego na 1000 zł, do wykorzystania jest 6000 zł. RRSO – 10,47 proc.

Weź Kredyt

Podsumowanie

Zalety

 • Niskie oprocentowanie
 • Jeśli klient znajdzie ofertę z niższym oprocentowanie, bank zwraca różnicę kosztów
 • Bank honoruje wszystkie formy zatrudnienia
 • Pracownicy sektora finansowego mogą liczyć na lepsze warunki pożyczki gotówkowej
 • Możliwość ubezpieczenia pożyczki gotówkowej

Wady

 • Krótszy okres kredytowania w stosunku do konkurencji

Adres:

Bank Millennium SA
ul.Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa
Kod SWIFT: BIGBPLPW

Infolinia

801 331 331
+48 22 598 40 40

Opinie klientów o Millennium Bank

Rated 3.62 out of 5 stars
12 opinii

Dodaj opinię o Millennium Bank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  najlepsza oferta kredytów i profesjonalna obłsuga to jest to za co cenię ten bank

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  Mam rachunek firmowy od kilku lat. Potrzebowałem pożyczki gotówkowej (w leasing nie chciałem się bawić) a na stronie banku informacja w rodzaju "brak ofert dla ciebie w tej chwili - zapraszamy do oddziału". To jakiś żart! W innych bankach otrzymałem oferty na telefon, na maila, oczywiście po przedstawieniu (elektronicznie) dokumentów. Dlaczego muszę wybierać się osobiście do oddziału żeby dostać ofertę (nie mówię o finalizowaniu umowy) a u konkurencji bez żadnego problemu??? Przy najbliższej okazji zrezygnuję z usług banku Millennium...

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  Klientką banku jestem od ok 18 lat. Zamknęłam kartę kredytową w Banku Millennium. Karta była całkowicie spłacona. Po zamknięciu na kartę została zwrócona spora kwota ze sklepu internetowego za zwrot towaru. Kwota widnieje w moim millenecie, dostałam też wydruk informujący o nadpłacie z samego banku. Bank jednak do dzisiaj nie przelał tej kwoty na moje konto i kazano mi wnieść reklamację. To nie pierwsze moje przejścia z tym bankiem. Tym, którzy zastanawiają się gdzie założyć konto, bądź kartę kredytową, stanowczo odradzam Bank Millennium!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  Świetna oferta kredytowa.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 5 / 5.00

  Super. Jak na kredyt to minimum formalnosci!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  Kiepsko bo troche to trwało. Formalności okazalo się być milion. a tu podpisu brakuje, a tu kurde niby w jakiejs bazie dłużników jestem- o czym nie miałem pojęcia i to za spozniona platnosci w jakiejs smiesznie malej kwocie. tlumaczenie i w ogole- beznadzieja!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 4 / 5.00

  Cenowo oferta wypada bardzo dobrze i to trzeba im przyznać bez dwóch zdań! Ale niestety czas oczekiwania na pieniądze jest długi (dłuższy niż 2 dni).

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 2 / 5.00

  Obiecać to oni mogą i 5 milionów kredytu- a tak naprawdę to oferta sobie a realia sobie!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Zgadzam się podpisujesz umowę na np 3tys kredytu z odsetkami a splacasz 6 tys bo według banku te 3 tys to kapitał a odsetki sobie 😜 oszuści

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 5 / 5.00

  a ja się zdecydowałam na kredyt u nich bo mam więcej niż jedną pracę i na różne umowy- a w większości banków jest to problem i nie akceptują takich rozwiązań!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 5 / 5.00

  Oferta jest bardzo dobra bo kwota kredytu jest bardzo wysoka a oprocentowanie jest przyzwoite. Ja się zdecydowałem (fakt- na kredyt w niższej kwocie) i jestem zadowolony. Nie ma z niczym problemów!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 5 / 5.00

  gwarancja najnizszego oprocentowania. niskie raty i blysk kasiora na koncie. nic tylko brac

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 4 / 5.00

  Dają gwarancję najniższego oprocentowania. Szkoda tylko, że nie wszyscy rozumieja, że oprocentowanie to nie wszystko, ale oferta i tak jest dobra. Szczególnie dla aktywnych klientów bo chyba tylko oni mają szanse na kredyt w najwyższych kwotach, tak o z ulicy komuś nie dadzą kredytu w wysokości 150000 zł!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Wiedza o kredytach

Instytucje finansowe oferują wiele rodzajów kredytów.
Rodzaje kredytów – co to jest kredyt i który wybrać?
Na rynku usług bankowych dostępnych jest wiele rodzajów kredytów. Który kredyt wybrać, kiedy chcemy zrobić remont, kupić mieszkanie albo rozpocząć własną działalność? Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych rodzajów kredytów udzielanych przez banki. Poznajmy typy kredytów.
Od sierpnia wszystkie banki muszą oferować podstawowy rachunek płatniczy
Podstawowy rachunek płatniczy, czyli darmowe konto bankowe
Od lipca 2018 roku banki powinny przestać kusić klientów ofertami kont za 0 zł. Wszystko dlatego, że będą miały obowiązek oferowania darmowych rachunków każdemu zainteresowanemu. Prawo do bezpłatnego konta zapewnia nowelizacja ustawy o usługach płatniczych, wymuszona przez unijną dyrektywę PAD.
Kalkulator wydatków ślubnych pozwala oszacować koszty wesela i ewentualną wysokość pożyczki.
Kredyt na wesele – przekonaj się, że nie jest błędem!
Kredyt na wesele? Wiele osób odradza Młodej Parze takie posunięcie. A to wcale nie jest złe rozwiązanie na pokrycie wydatków ślubnych. Mądre pożyczanie będzie wsparciem naszego budżetu i nie zamieni przygotowań w weselny koszmar. Sprawdź, jak i dlaczego warto wziąć pożyczkę na wesele.
Kredyty dla wolnych zawodów i freelancerów
Kredyt dla wolnych zawodów – czy łatwiej go uzyskać?
Wykonywanie wolnego zawodu wiąże się z posiadaniem wysokich kwalifikacji. Czy automatycznie oznacza to lepsze traktowanie przez banki? Przekonaj się, kto może ubiegać się o kredyt dla profesjonalisty i z jakimi korzyściami może się to wiązać.
Kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach z Kartą Dużej Rodziny
Co to jest kredyt hipoteczny?
W kraju nad Wisłą spłaca się ponad 2 mln kredytów hipotecznych. Większość z nich jest w złotówkach. Zabezpieczeniem kredytu jest kupiona nieruchomość. Czym jest i kto może się starać o kredyt hipoteczny?
Co zrobić w sytuacji, gdy podamy błędny numer rachunku odbiorcy
Błędny przelew bankowy – jak odzyskać pieniądze?
Pan Mariusz płacąc ratę pożyczki pomylił rachunki bankowe i wysłał pieniądze osobie trzeciej. Niestety środki zostały zaksięgowane i na anulowanie transakcji było za późno. Jak postępować w takiej sytuacji? Zapraszamy do lektury!