Kredyt gotówkowy w Millennium to jedna z najciekawszych propozycji na rynku. W ramach Gwarancji Najniższego Oprocentowania możemy tu liczyć na co najmniej wyrównanie oprocentowania do najlepszej oferty na rynku. Oprócz kredytu gotówkowego w Millennium można dostać m.in. kredyt hipoteczny, konsolidację czy założyć lokatę i konto osobiste.

Bank Millennium jest uniwersalnym bankiem, który posiada szeroki pakiet usług. Oferta jest skierowana do wszystkich segmentów rynku. Strategicznym udziałowcem banku Millennium jest Banco Comercial Portugues (Millennium bcp), czyli największa portugalska instytucja finansowa.

Cechy kredytu gotówkowego w Millennium
Czas wypłaty w dniu podpisania umowy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – Millenet
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne –  8,91%
Weź Kredyt

Kredyt gotówkowy w Millennium Bank

Bank Millennium w ramach Pożyczki gotówkowej oferuje od 1000 do 150 000 zł. Okres kredytowania – od 6 do 108 miesięcy. Wstępną decyzję o przyznaniu kredytu otrzymuje się telefonicznie, zaraz po wypełnieniu wniosku. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

Warto podkreślić, że bank gwarantuje jedno z najniższych oprocentowań pożyczki gotówkowej na rynku. Zależnie od kwoty pożyczki, RRSO wyniesie od 79,58 do zaledwie 11,35 proc. Klient, który w okresie 30 dni od podpisania umowy, znajdzie ofertę z niższym oprocentowaniem, wówczas otrzyma zwrot różnicy zapłaconych odsetek.

Do kredytu gotówkowego w Millennium możemy dokupić ubezpieczenie. Bank oferuje pakiet Bezpieczna Pożyczka, który obejmuje ochronę m.in. w przypadku utraty źródła dochodu, niezdolności do pracy, poważnej choroby czy śmierci. Co ciekawe, przy skorzystaniu z ubezpieczenia Millennium nie pobierze prowizji za udzielenie kredytu.

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej z „Promocją wiosenną”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,29%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 18 244,45 zł, oprocentowanie stałe 7,99%, całkowity koszt kredytu: 3 244,45 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 3 244,45 zł, usługi dodatkowe 0 zł, 0 zł – opłata za Konto 360° w przypadku min. 1000 zł wpływów zew. i min. 1 płatności kartą do konta/BLIKIEM w m-cu, w przeciwnym wypadku m-czna opłata za prowadzenie Konta 360° wynosi 8 zł), 60 m-cznych rat równych w wys. 304,07 zł, 1 rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja na dzień 11.03.2022r. na reprezentatywnym przykładzie.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Millennium Bank?

Aby skorzystać z pożyczki gotówkowej należy w pierwszej kolejności złożyć wniosek kontaktowy, który jest dostępny na stronie internetowej banku. Trzeba uzupełnić tam następujące informacje:

  • imię i nazwisko,
  • telefon kontaktowy,
  • preferowane godziny kontaktu telefonicznego,

W wiadomości możemy wpisać informacje o tym, w jakim celu chcemy skontaktować się z bankiem, nie jest to jednak wymagane. Wstępną decyzję otrzymuje się natychmiast po wysłaniu formularza. Następnie należy udać się do wybranego oddziału w celu podpisania umowy. Oczywiście trzeba pamiętać o zabraniu ze sobą wymaganych dokumentów, o których powie nam pracownik banku w trakcie rozmowy telefonicznej.

Co istotne, osoby, które posiadają rachunek bankowy mają uproszczoną drogę do zaciągnięcia Pożyczki Gotówkowej. W celu skorzystania z kredytu powinny zalogować się do swojego konta Millenet i tam wypełnić wniosek.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę gotówkową w Millennium?

Pożyczkę Gotówkową w Millennium mogą zaciągnąć osoby, które posiadają stałe dochody. Co ciekawe bank, honoruje wszystkie formy zatrudnienia: umowę o pracę, umowę zlecenie i umowę o dzieło. Szanse na otrzymanie gotówki mają także osoby otrzymujące rentę, emeryturę, świadczenie przedemerytalne czy prowadzące własną działalność gospodarczą. Warto zaznaczyć, że w celu skorzystania z oferty nie trzeba przedstawiać zaświadczenia o dochodach. Millennium akceptuje wyciąg z przelewami wynagrodzenia z 3 miesięcy oraz PIT za ostatni rok. Natomiast działalności gospodarcze muszą okazać roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego/ZUS/KRUS lub księgę przychodów i rozchodów.

Zobacz  ofertę

Promocje pożyczki gotówkowej w Millennium Bank

„Promocja na start” Millennium Bank to oferta, która pozwoli skorzystać z kredytu gotówkowego bez ponoszenia kosztów prowizji!

Promocje Millennium Bank
Millenium
6 lipca 2023 • 3 min czytania

W Millennium kredyt dla pracowników instytucji finansowych bez prowizji!

Pracownicy instytucji finansowych często spotykają się z ograniczeniami, szukając dofinansowania. W odpowiedzi Millennium oferuje im specjalne warunki kredytowe.

Millennium Bank przygotował promocję skierowaną do pracowników instytucji finansowych, dzięki której maja oni szansę na otrzymanie pożyczki gotówkowej bez prowizji oraz z niższym oprocentowaniem.

Inne produkty w Banku Millennium

Jako jeden z największych banków w Polsce, Millennium posiada bogatą ofertę produktów i usług finansowych. W tej instytucji możemy skorzystać nie tylko z pożyczek gotówkowych, ale także kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych, limitu w koncie czy kart kredytowych. Wrażenie robi różnorodność, jeśli chodzi o konta bankowe, gdzie znajdziemy m.in. rachunki dla studentów, oszczędnościowe, walutowe czy internetowe. Dla osób poszukujących rozwiązań inwestycyjnych Millennium przygotował lokaty, fundusze, programy inwestycyjne oraz IKE. Bank hołduje idei otwartej bankowości oraz łatwego zarządzania finansami poprzez funkcjonalną aplikację mobilną.

Sprawdź szczegóły oferty Banku Millennium:

Konto 360°

Konto 360° w Banku Millennium może być całkowicie darmowe, jeśli na rachunek wpłynie co miesiąc minimum 1 000 zł i wykonamy przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIKiem. Nowi klienci mogą liczyć na bonusy pieniężne za założenie Konta 360°. Do otwarcia rachunku w Millennium wystarczy jedynie urządzenie mobilne – dzięki procesowi fotoweryfikacji aktywacja konta stała się jeszcze szybsza. Warto wspomnieć, że w usłudze Finanse 360° istnieje opcja zarządzania rachunkami w innych bankach, w myśl idei open bankingu.

Kredyt hipoteczny w Millennium

Kredyt hipoteczny w Millennium to jeden z najlepszych produktów w tym banku. Decydując się na to rozwiązanie otrzymujemy finansowanie do 90 proc. wartości nieruchomości z prowizją 0 proc. Dużym plusem jest także możliwość uzyskania niższej marży i wakacje kredytowe raz w roku. Otrzymane pieniądze możemy wykorzystać zarówno na remont nieruchomości, jak i zakup, budowę czy jej rozbudowę, a nawet refinansowanie zaciągniętego już kredytu mieszkaniowego.

Kredyt konsolidacyjny w Millennium

Kredyt konsolidacyjny Millennium Bank pozwala połączyć aktywne zobowiązania i płacić jedną, niższą ratę. Konsolidacja w tej instytucji finansowej to przede wszystkim 0 proc. prowizji, opcjonalna polisa Bezpieczna Pożyczka i Gwarancja Najniższego Oprocentowania, gdzie bank obniża oprocentowanie oraz zwraca proporcjonalną różnicę zapłaconych odsetek, jeśli znajdziemy lepszą ofertę w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy.

Karta kredytowa w Banku Millennium

Karta kredytowa w Banku Millennium jest dostępna w czterech wariantach – Impresja, Visa/Mastercard, Platinum oraz Gold. Największym plusem jest tu bardzo wysoki maksymalny limit, wynoszący 100 000 zł, nawet dla podstawowej Impresji. Dodatkowo jeśli wykonamy przynajmniej pięć transakcji  bezgotówkowych kartą w miesiącu, korzystanie z niej będzie darmowe. Na klientów czeka wiele promocji i bonusów za wybranie oferty Millennium. Wykorzystany limit na karcie kredytowej można wygodnie rozłożyć na równe raty. Okres bezodsetkowy wynosi 51 dni.

Lokata w Banku Millennium

Jeśli naszym celem jest oszczędzanie, w Millennium możemy wybrać między lokatami terminowymi i strukturyzowanymi, gdzie w każdej z nich występuje kilka wariantów. Jeśli chodzi o tę pierwszą, bank proponuje Lokatę Horyzont Zysku, Superprocent czy Mobilną. Na otwarcie lokaty wystarczy już 1000 zł, które możemy ulokować na okres 6, 12, lub 18 miesięcy. Jeśli chcemy, istnieje możliwość odkładania pieniędzy w walucie obcej, np. euro czy funtach brytyjskich.

Weź Kredyt

Millennium Bank – podsumowanie

Do 150 000 kredytu na maksymalnie 108 miesięcy. To skrótowa forma oferty banku Millennium. Kredyt dostępny jest zarówno online jak i w placówce banku. Millennium szczyci się najniższym oprocentowaniem, w związku z tym, jeśli klient znajdzie ofertę z jeszcze niższym niż to, oferowane w Millennium, bank zwróci różnicę. Warto pamiętać, że Millennium nie ma wymogów co do formy zatrudnienia, zarówno umowa o pracę, jak i umowy cywilnoprawne są honorowane. Millennium docenia także kolegów “po fachu”. Pracownicy sektora finansowego mogą liczyć na lepsze warunki kredytowe w banku Millennium. Ta instytucja oferuje również możliwość ubezpieczenia swojego zobowiązania. Wtedy, mimo iż dochodzi do raty koszt ubezpieczenia, niektóre koszty kredytu zostaną obniżone po wykupieniu ubezpieczenia, więc jego koszt nie jest zbyt odczuwalny. Poszukując najlepszego kredytu warto spojrzeć na ofertę Millennium, gdyż może okazać się naprawdę wyróżniająca na tle konkurencji.

Millennium Bank - zalety

  • Niskie oprocentowanie,
  • Jeśli klient znajdzie ofertę z niższym oprocentowanie, bank zwraca różnicę kosztów,
  • Bank honoruje wszystkie formy zatrudnienia,
  • Pracownicy sektora finansowego mogą liczyć na lepsze, warunki pożyczki gotówkowej,
  • Możliwość ubezpieczenia pożyczki gotówkowej.

Millennium Bank - wady

  • Krótszy okres kredytowania w stosunku do konkurencji.

Informacje o Millennium Bank

Nazwa firmy

Bank Millennium SA

Adres ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa
Telefon 801 331 331
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00
Weekend: 00:00-24:00
Wniosek Wypełnij wniosek