Millennium Bank oferuje swoim klientom kilka rodzajów kart kredytowych i kart kredytowych-partnerskich. Najczęściej wybieranymi wariantami kart są:

 • Millennium Impresja (RRSO 12,01%),
 • Millennium Visa/Mastercard (RRSO 9,96%),
 • Millennium Visa/Mastercard Gold (RRSO 10,39%),
 • Millennium Visa Platinum (RRSO 9,47%).

Wszystkie karty cechuje ten sam okres bezodsetkowy i minimalna kwota spłaty. Różnice zauważyć można w szacie graficznej kart, dostępie do innych korzyści dla posiadaczy karty i oczywiście wysokości limitu kredytowego. Oferta Millennium Bank jest polecana przede wszystkim osobom aktywnie korzystającym z kredytu odnawialnego. Warunkiem darmowości karty jest bowiem określona ilość transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Sprawdź ofertę

Karty kredytowe Millennium Bank

Wariant karty Impresja Visa/Mastercard Visa/Mastercard Gold Visa Platinum
Oprocentowanie 7,2% 7,2% 7,2% 7,2%
Limit kredytowy 1000 – 100 000 zł 1000 – 15 000 zł 5 000 – 50 000 zł od 20 000 zł
Okres bezodsetkowy 51 dni 51 dni 51 dni 51 dni
Spłata minimalna 5% 5% 5% 5%
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł

Opłaty związane z użytkowaniem kart kredytowych z oferty Millennium

Wszystkie karty kredytowe w Banku Millennium umożliwiają wygodne korzystanie z limitu kredytowego. Klienci mogą dokonywać płatności bezgotówkowych, przez Internet oraz pobierać gotówkę z bankomatu. Należy pamiętać, że do każdej wypłaty z bankomatu w Polsce i za granicą naliczana jest opłata w wysokości 3,99% od pobranej kwoty. Z funkcji karty można bezpiecznie i wygodnie korzystać w formie karty wirtualnej, realizując transakcje smartfonem. Użytkownicy kart mogą łatwo kontrolować stan wykorzystania limitu i zmieniać jego wartość za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej Millenet oraz aplikacji mobilnej.

Opłaty za karty kredytowe w banku Millennium

Rodzaj karty kredytowej Millennium Impresja Millennium Visa/Mastercard Millennium Visa/Mastercard Gold Millennium Visa Platinum
Wydanie karty głównej 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 7,99 zł 0 zł / 4,99 zł 0 zł / 12,99 zł 0 zł / 24,99 zł
Miesięczna opłata za kartę dodatkową 0 zł / 2,99 zł 0 zł / 2,99 zł 0 zł / 6,99 zł 0 zł / 6,99 zł
Warunki darmowej karty kredytowej Opłaty nie są naliczane, jeśli w poprzednim miesiącu klient wykonał min. 5 transakcji bezgotówkowych. Opłaty nie są naliczane, jeśli w poprzednim miesiącu klient wykonał min. 5 transakcji bezgotówkowych. Opłaty nie są naliczane, jeśli w poprzednim miesiącu klient wykonał min. 5 transakcji bezgotówkowych Opłaty nie są naliczane, jeśli w poprzednim miesiącu klient wykonał min. 5 transakcji bezgotówkowych
Bankomaty 3,99%, min. 9,99 zł w Polsce i zagranicą 3,99%, min. 9,99 zł w Polsce i zagranicą 3,99%, min. 9,99 zł w Polsce i zagranicą 3,99%, min. 9,99 zł w Polsce i zagranicą
Koszt przewalutowania 2% 2% 2% 2%

Zadłużenie na karcie kredytowej Millennium

Wszystkie karty kredytowe w banku Millennium posiadają limit odnawialny, z 51-dniowym okresem bezodsetkowym. Klient może spłacić całość lub część zadłużenia, jednak niespłacony w terminie limit wiąże naliczeniem odsetek. Karty kredytowe Millennium cechują się:

 • Obowiązkiem spłata minimalnej w wysokości 5 proc. zadłużenia na karcie miesięcznie.
 • Opłat za kartę można uniknąć przez regulowanie całości zadłużenia w trakcie okresu bezodsetkowego, który wynosi 51 dni.
 • Okres bezodsetkowy obowiązuje zarówno przy transakcjach gotówkowych, jak i bezgotówkowych. Zatem wolne od odsetek są płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, oraz wypłaty z bankomatów czy przelewy z karty kredytowej.

Po spłacie całości zadłużenia limit kredytowy jest automatycznie odnawiany, a klient ponownie może korzystać z nieoprocentowanego kredytu na karcie. Spłata karty może zostać rozłożona na raty. Posiadacze karty Impresja 2 razy w roku mogą wnioskować o rozłożenie spłaty limitu do kwoty 3000 zł na 6, 9 lub 12 Wygodnych Rat 0%. W przypadku pozostałych kart kredytowych Bank Millennium umożliwia rozłożenie spłaty na kwoty od 300 zł na 6, 9, 12 lub 24 rat z RRSO 9,46%.

Korzyści i promocje karty kredytowej w Millennium Bank

Karty kredytowe wydawane przez Bank Millennium należą do najtańszych na rynku. Skierowane są do aktywnych użytkowników, którzy cenią funkcjonalność karty i dostęp do szeregu usług dodatkowych. Każdy z poszczególnych rodzajów kart kredytowych oferuje konkretne korzyści.

„Jesień z kartą kredytową Mastercard” to promocja Millennium Bank, dzięki której możemy otrzymać 300 zł na eKarcie goodie oraz roczne zwolnienie z opłat.

Promocje Karta kredytowa w Millennium Bank

Korzyści karty Millennium Impresja

Karta Millennium Impresja to promocyjna oferta karty kredytowej dostępnej w Banku Millennium, która zapewnia właścicielowi trzy dodatkowe bonusy. Pierwszy stanowią Wygodne Raty 0% możliwe do wykorzystania 2 razy do roku, drugi stanowi 5 % zwrotu kosztów za zakupy u 25 partnerów Millennium, m.in.: Empik, Cinema City, Deichmann, Sephora, Smyk oraz trzeci bonus w postaci dostępu do pakietu ubezpieczeń Assistance Impresja, zapewniający bogaty pakiet usług dodatkowych. Do innych korzyści związanych z kartą Impresja zaliczamy:

 • dostęp do promocji Udane Zakupy z kartą kredytową Mastercard – bonus 300 zł do Allegro,
 • bezpłatna usługa 3D-Secure, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji dokonywanych w internecie,
 • Pakiet Bezpieczeństwa (usługa Powiadamiania SMS w postaci Pakietu 25 SMS w miesiącu na krajowe/zagraniczne numery telefonów oraz Pakietu ubezpieczeń Ochrona karty) za 3,99 zł miesięcznie,
 • Wygodne Raty 0% do wykorzystania dwa razy w roku,
 • pakiet Assistance Impresja zapewniający dodatkowe usługi: pomoc w awariach samochodu, sprzętu domowego czy przy przeprowadzce,
 • 5% zwrotu za zakupy w 25 znanych markach, m.in.: Apart, Pull&Bear, Cinema City, Coccinelle, Baldinini, Stradivarius, Deichmann, Empik, Bershka, czy Francesco Biasia,
 • program rabatowy Inspiracje.

Korzyści karty Millennium Visa/Mastercard

Karta kredytowa Millennium Visa/Mastercard zapewniają dostęp do kredytu odnawialnego do kwoty 15 000 zł. Każdy klient otrzymuje dostęp do podstawowych korzyści, związanych z obsługą karty:

 • nieograniczony dostęp do możliwości skorzystania z Wygodnych Rat,
 • możliwość wykupienia dodatkowego Pakietu Bezpieczeństwa – 3,99/mies.,
 • dostęp do programu rabatowego Inspiracje,
 • zabezpieczenie karty 3D-Secure,
 • darmowe karty dodatkowe dla bliskich z możliwością bezkosztowej obsługi.

Sprawdź ofertę

Korzyści karty Millennium Visa/Mastercard Gold

Karta kredytowa Millennium Gold objęta jest bezpłatnym pakietem ubezpieczenia Assistance. Dodatkowo wybierając kartę Mastercard klient może wziąć udział w promocji Millennium i Allegro.

 • dostęp do promocji Udane Zakupy z kartą kredytową Mastercard – bonus 300 zł do Allegro,
 • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold,
 • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w Podróży Zagranicznej,
 • pakiet Bezpieczeństwa (usługa Powiadamiania SMS w postaci Pakietu 25 SMS w miesiącu na krajowe i zagraniczne numery telefonów oraz Pakietu ubezpieczeń Ochrona karty) za 3,99 zł miesięcznie,
 • 3D-Secure,
 • program rabatowy Inspiracje,
 • kontrola wydatków dzięki powiadomieniom MilleSMS, dostępowi do rachunku karty przez Internet oraz comiesięcznym wyciągom,
 • karty dodatkowe do karty głównej.

Korzyści karty Millennium Visa Platinum

Karta kredytowa w wariancie Millennium Visa Platinum zapewnia bogaty pakiet usług dodatkowych. Dzięki niej uzyskamy dostęp do indywidualnie ustalonego limitu kredytowego na ponad 20 000 zł oraz:

 • bezpłatny pakiet Concierge Platinum ułatwiający życie w codziennych sytuacjach np. rezerwacja stolika w restauracji czy sal konferencyjnych, zorganizowania wypoczynku, dostarczenie kwiatów,
 • bezpłatny pakiet Assistance Platinum zapewniający pomoc medyczną i domową,
 • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w Podróży Zagranicznej – ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy assistance, NNW, OC oraz bagażu podróżnego,
 • ochronę 3D-Secure,
 • program rabatowy Inspiracje.

Jak założyć kartę kredytową w Banku Millennium?

Wniosek o wydanie karty kredytowej można złożyć na trzy sposoby. Stali klienci Millennium mogą wnioskować z poziomu bankowości internetowej lub przez infolinię, nowi klienci będą musieli złożyć wniosek w oddziale. Wystarczy dowód osobisty i dokument potwierdzający dochody.

Formalności będą ograniczone do minimum, jeśli przelewamy swoje wynagrodzenie na konto w Banku Millennium od co najmniej 3 miesięcy. Wygodne korzystanie z karty zapewni usługa bankowości elektronicznej Millenet, aplikacja mobilna oraz dostęp do 450 oddziałów stacjonarnych i wielofunkcyjnych bankomatów Millennium Bank.

Zapoznaj się z ofertą