1. Warianty kart kredytowych Millennium Bank
 2. Opłaty za kartę kredytową Millennium Impresja i Millennium Alfa
 3. Opłaty za kartę Millennium Gold
 4. Spłata karty kredytowej Millennium
 5. Korzyści karty kredytowej w Millennium Bank: Impresja, Alfa, Gold
 6. Jak założyć kartę kredytową w Banku Millennium

Millennium Bank oferuje swoim klientom kilka rodzajów kart kredytowych i kart kredytowych-partnerskich. Najczęściej wybieranymi wariantami kart są:

 • Millennium Impresja (RRSO 14,55%),
 • Millennium Alfa (RRSO 14,55%)
 • Millennium Visa/Mastercard Gold (RRSO 13,42%). Wszystkie cechuje ten sam okres bezodsetkowy i
 • minimalna kwota spłaty.

Różnice zauważyć można w szacie graficznej kart, dostępie do innych korzyści dla posiadaczy karty o oczywiście wysokości limitu kredytowego. Oferta Millennium Bank jest polecana przede wszystkim osobom aktywnie korzystającym z kredytu odnawialnego. Warunkiem darmowości karty jest bowiem określona ilość transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Sprawdź ofertę


Karty kredytowe Millennium Bank

Wariant kartyImpresjaAlfaGold
Oprocentowanie10%10%10%
Limit kredytowy1000 – 100 000 zł1000 – 100 000 zł5 000 – 50 000 zł
Okres bezodsetkowy51 dni51 dni51 dni
Spłata minimalna5 %5 %5 %
Opłata za przekroczenie limitu0 zł0 zł0 zł

Karty Millennium: Impresja i Alfa – opłaty

Karty kredytowe Millennium Impresja i Millennium Alfa umożliwiają płatności stykowe, zbliżeniowe oraz płatności przez internet. Limit transakcji zbliżeniowych bez wpisywania PIN to 50 zł, transakcje w trybie offline do 150 zł i transakcje w trybie online do 200zł lub 10 transakcji dziennie. Transakcje autoryzowane kodem PIN do wysokości dziennego limitu transakcji. Bank nie nalicza opłaty za transakcje bezgotówkowe.

Po bezpłatnej aktywacji karty wirtualnej na naszym smartfonie, karta umożliwia płatności zbliżeniowe telefonem. Karty Millennium Impresja i Millennium Alfa różnią się kolorem oraz możliwością korzystania ze zniżek w innych sklepach. Opłaty za korzystanie z karty pozostają takie same.

Zamów kartę

Opłaty za kartę kredytową Millennium Impresja i Millennium Alfa

Wydanie karty głównej0 zł
Miesięczna opłata za kartę0 zł / 7,99 zł
Miesięczna opłata za kartę dodatkową0 zł / 2,99 zł
Warunki darmowej karty kredytowejOpłaty nie są naliczane, jeśli w poprzednim miesiącu klient wykonał min. 5 transakcji bezgotówkowych.
Bankomaty3,99%, min. 9,99 zł w Polsce
3,99%, min. 9,99 zł za granicą
Koszt przewalutowania2%

Karta kredytowa Millennium Gold

Karta kredytowa Millennium Gold skierowana jest do bardziej wymagających klientów. Karta wyposażona w technologię zbliżeniową Visa payWave oraz MasterCard PayPass. Limit transakcji zbliżeniowych bez wpisywania PIN to 50 zł, transakcje w trybie online do 200zł lub 10 transakcji dziennie.

Transakcje autoryzowane kodem PIN ) do wysokości dziennego limitu transakcji. Bank nie nalicza opłaty za transakcje bezgotówkowe kartą Millennium Visa Gold i Millennium MasterCard Gold. Na wniosek posiadacza karty głównej, wydawana jest karta dodatkowa. Mogą z niej korzystać osoby powyżej 13 roku życia. Transakcje dokonane kartą dodatkowa obciążają rachunek karty głównej, a posiadacz karty korzysta z limitu karty głównej.

Zapoznaj się z ofertą

Opłaty za kartę Millennium Gold

Wydanie karty głównej0 zł
Miesięczna opłata za kartę0 zł / 12,99 zł
Miesięczna opłata za kartę dodatkową0 zł / 6,99 zł
Warunki darmowej karty kredytowejOpłaty nie są naliczane, jeśli w poprzednim miesiącu klient wykonał min. 5 transakcji bezgotówkowych
Bankomaty3,99%, min. 9,99 zł w Polsce
3,99%, min. 9,99 zł za granicą
Koszt przewalutowania2%

Zadłużenie na karcie kredytowej Millennium

By korzystać w karty kredytowej Millennium Bank można spłacić całość lub tylko część wykorzystanych środków.

 • Spłata minimalna wynosi 5 proc. zadłużenia na karcie miesięcznie.
 • Opłat za kartę można uniknąć przez regulowanie całości zadłużenia w trakcie okresu bezodsetkowego, który wynosi 51 dni.
 • Okres bezodsetkowy obowiązuje zarówno przy transakcjach gotówkowych, jak i bezgotówkowych. Zatem wolne od odsetek są płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, oraz wypłaty z bankomatów czy przelewy z karty kredytowej.

Po spłacie całości zadłużenia limit kredytowy jest automatycznie odnawiany, a klient ponownie może korzystać z nieoprocentowanego kredytu na karcie. Spłata karty może zostać rozłożona na raty 0 proc. Posiadacze karty Impresja mogą wnioskować 2 razy w roku o rozłożenie spłaty limitu do kwoty 3000 zł na 6, 9 lub 12 rat. W przypadku karty Alfa, Bank Millennium umożliwia jednorazowe rozłożenie spłaty limitu do 3000 zł na 6, 9, 12 lub 24 rat 0 proc.

Zamów kartę

Korzyści karty kredytowej w Millennium Bank

Karty kredytowe wydawane przez Bank Millennium należą do najtańszych na rynku. Skierowane są do aktywnych użytkowników, którzy cenią funkcjonalność karty i dostęp do szeregu usług dodatkowych. Do aktywnego korzystania z kart zachęcają liczne promocje i rabaty banku.

Korzyści karty Millennium: Impresja i Millennium Alfa

 • 200 zł premii i rok bez opłat za obsługę karty kredytowej z limitem min. 3000 zł dla nowych klientów (przy transakcjach na min. 250 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy)
 • do 5% zwrotu za codzienne zakupy wybranych partnerów banku – możesz zyskać do 760 złotych rocznie, niezależnie od innych promocji i rabatów
 • premię o wartości 1,50 zł za każde wydane 30 zł w hipermarketach i supermarketach Carrefour – premia w formie e-Bonu do wykorzystania podczas kolejnych zakupów
 • pakiet ubezpieczeniowy Assistance
 • bezpłatna usługa 3D-Secure, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji dokonywanych w internecie
 • Pakiet Bezpieczeństwa (usługa Powiadamiania SMS w postaci Pakietu 25 SMS w miesiącu na krajowe / zagraniczne numery telefonów oraz Pakietu ubezpieczeń Ochrona karty) za 3,99 zł miesięcznie
 • program rabatowy Inspiracje

Korzyści karty Millennium Gold

 • 200 zł premii i rok bez opłat za obsługę karty kredytowej z limitem min. 5000 zł dla nowych klientów (przy transakcjach na min. 250 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy)
 • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold
 • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w Podróży Zagranicznej
 • pakiet Bezpieczeństwa (usługa Powiadamiania SMS w postaci Pakietu 25 SMS w miesiącu na krajowe i zagraniczne numery telefonów oraz Pakietu ubezpieczeń Ochrona karty) za 3,99 zł miesięcznie
 • 3D-Secure
 • program rabatowy Inspiracje
 • kontrola wydatków dzięki powiadomieniom MilleSMS, dostępowi do rachunku karty przez internet oraz comiesięcznym wyciągom
 • karty dodatkowe do karty głównej
 • program rabatowy Buy&Smile – do 55% zniżki za zakupy i usługi u partnerów programu (ponad 2000 sklepów i punktów usługowych) kartą MasterCard uczestniczącą w programie


Jak założyć kartę kredytową w Banku Millennium?

Wniosek o wydanie karty kredytowej można złożyć na trzy sposoby. Stali klienci Millennium mogą wnioskować z poziomu bankowości internetowej lub przez infolinię, nowi klienci będą musieli złożyć wniosek w oddziale. Wystarczy dowód osobisty i dokument potwierdzający dochody.

Formalności będą ograniczone do minimum, jeśli przelewamy swoje wynagrodzenie na konto w Banku Millennium od co najmniej 3 miesięcy. Wygodne korzystanie z karty zapewni usługa bankowości elektronicznej Millenet oraz aplikacja mobilna oraz dostęp do 450 oddziałów stacjonarnych i wielofunkcyjnych bankomatów Millennium Bank.

Zapoznaj się z ofertą