300 zł na Allegro + nawet 600 zł moneyback z kartą kredytową Millennium

Kolejna promocja na karty kredytowe, tym razem od Banku Millennium. Sięgnięcie po kartę Visa Impresja oraz Visa Gold i regularne z nich korzystanie może okazać się dla nas bardzo dochodowe. Do zgarnięcia są karty podarunkowe na Allegro o wartości 300 zł oraz nawet do 600 zł w moneyback. Promocja jest ograniczona do pierwszych 20 000 wypełnionych wniosków o kartę, więc nie warto zwlekać. Załóż kartę kredytową w Millennium już dziś i zobacz co jeszcze możesz zyskać.
Jak wygrać 400 zł do wydania na Allegro i nawet 600 zł w moneyback?
Millennium Bank - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Millennium Bank

Bank Millennium posiada w swojej ofercie aż 4 karty kredytowe do wyboru. Karty różnią się między sobą maksymalnym limitem, oprocentowaniem oraz różnymi benefitami. Oferta kart kredytowych banku Millennium jest o tyle ciekawa, że każda karta charakteryzuje się innymi korzyściami z jej posiadania. Nie dość, że do dyspozycji są różnej wysokości limity kredytu, to także korzyści z posiadania karty można dostosować wedle uznania. Karty posiadają długi okres bezodsetkowy oraz stosunkowo niskie oprocentowanie. W ofercie kart kredytowych banku Millennium każdy znajdzie dla siebie kartę, która najbardziej będzie mu odpowiadać.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Millennium Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł do wydania na Allegro,
  • 600 zł premii moneyback w ciągu roku
Do kiedy trwa promocja?
  • Do wyczerpania puli nagród (20 000 nowych umów) lub 30 września 2023 roku

Dla kogo promocja na kartę kredytową w Millennium?

Najnowsza promocja Banku Millennium przeznaczona jest dla osób fizycznych, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2021 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Millennium. Także ci, których wniosek o likwidację kredytówki jest obecnie w trakcie rozpatrywania są wyłączeni z akcji. Do wzięcia udziału w promocji konieczny jest także dostęp do bankowości internetowej – Millenet – co sprawia, że uczestnik musi być klientem banku (np. mieć w nim konto osobiste).

Jak wygrać 300 zł do wydania na Allegro i nawet 600 zł w moneyback?

Poziom skomplikowania i wymagań od klienta w najnowszej promocji Millennium oceniamy jako średni. Z jednej strony wystarczy aktywnie korzystać z karty kredytowej, z drugiej zaś konieczna będzie pewna systematyczność i pilnowanie terminów. Jak zgarnąć nagrody w najnowszej promocji kart kredytowych?

  1. Do 30 września 2023 r. (lub do wyczerpania puli promocyjnych wniosków) złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Visa Impresja lub Visa Gold. Należy zrobić to za pośrednictwem bankowości internetowej, w zakładce “Oferta”, a następnie “Nowa karta kredytowa”. Minimalny limit przyznany przez bank, uprawniający do udziału w promocji to 3000 zł.
  2. Pamiętaj o konieczności wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne. Jest to konieczne do otrzymania informacji o nagrodach.
  3. W każdym z kolejnych 3 miesięcy, następujących po miesiącu podpisania umowy, wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę minimum 800 zł. Bardzo ważne jest, by limit transakcji przekroczyć w każdym, kolejnym miesiącu. Wystarczy raz o tym zapomnieć, by nasza nagroda przepadła.
  4. Po 3 miesiącach z transakcjami na min. 800 zł otrzymasz SMS, w którym znajdziesz kartę podarunkową o wartości 300 zł, do wydania na portalu aukcyjnym Allegro.

Co z moneyback? Również opiera się o regularne korzystanie z karty Visa Impresja. Wydatki z niej mogą zostać nam zwrócone (do 5% kwoty, ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie), przez okres całego roku możemy w ten sposób zaoszczędzić nawet 600 zł. Niestety, lista sklepów z których transakcje brane są pod uwagę również jest ograniczona. Dokładniejsze informacje na ten temat znajdziemy na stronie internetowej banku.

Jak uniknąć opłat za kartę w Millennium?

Dobra wiadomość jest taka, że zwolnienie z opłat za kartę kredytową przyjdzie nam znacznie łatwiej. Wystarczy co miesiąc wykonywać chociaż jedną transakcję bezgotówkową kartą, by zaoszczędzić na comiesięcznych opłatach za kartę. I to przez 12 miesięcy!

Karty kredytowe, pożyczki i kredyty w Millennium to dodatkowe korzyści!

Bank Millennium prowadzi obecnie prawdziwą ofensywę promocji zachęcających do sięgnięcia po kredytowe produkty ze swojej oferty. Poza kartami kredytowymi nowi klienci Millennium mogą liczyć na pożyczkę bez prowizji.  Kredyt bez prowizji w Millennium otrzymają zaś pracownicy instytucji finansowych. To sprawia, że zobowiązania te są bardzo konkurencyjne na tle rynku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść