300 zł na Allegro + nawet 600 zł moneyback z kartą kredytową Millennium

Kolejna promocja na karty kredytowe, tym razem od Banku Millennium. Sięgnięcie po kartę Mastercard Impresja oraz Mastercard Gold i regularne z nich korzystanie może okazać się dla nas bardzo dochodowe. Do zgarnięcia są karty podarunkowe na Allegro o wartości 300 zł oraz nawet do 600 zł w moneyback. Promocja jest ograniczona do pierwszych 20 000 wypełnionych wniosków o kartę, więc nie warto zwlekać. Załóż kartę kredytową w Millennium już dziś i zobacz co jeszcze możesz zyskać.
Jak wygrać 400 zł do wydania na Allegro i nawet 600 zł w moneyback?
Millennium Bank - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Millennium Bank

Bank Millennium posiada w swojej ofercie aż 4 karty kredytowe do wyboru. Karty różnią się między sobą maksymalnym limitem, oprocentowaniem oraz różnymi benefitami. Oferta kart kredytowych banku Millennium jest o tyle ciekawa, że każda karta charakteryzuje się innymi korzyściami z jej posiadania. Nie dość, że do dyspozycji są różnej wysokości limity kredytu, to także korzyści z posiadania karty można dostosować wedle uznania. Karty posiadają długi okres bezodsetkowy oraz stosunkowo niskie oprocentowanie. W ofercie kart kredytowych banku Millennium każdy znajdzie dla siebie kartę, która najbardziej będzie mu odpowiadać.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Millennium Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł do wydania na Allegro,
  • 600 zł premii moneyback w ciągu roku
Do kiedy trwa promocja?
  • Do wyczerpania puli nagród (20 000 nowych umów) lub 30 czerwca 2023 roku

Dla kogo promocja na kartę kredytową w Millennium?

Najnowsza promocja Banku Millennium przeznaczona jest dla osób fizycznych, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 marca 2020 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Millennium. Także ci, których wniosek o likwidację kredytówki jest obecnie w trakcie rozpatrywania są wyłączeni z akcji. Do wzięcia udziału w promocji konieczny jest także dostęp do bankowości internetowej – Millenet – co sprawia, że uczestnik musi być klientem banku (np. mieć w nim konto osobiste).

Jak wygrać 300 zł do wydania na Allegro i nawet 600 zł w moneyback?

Poziom skomplikowania i wymagań od klienta w najnowszej promocji Millennium oceniamy jako średni. Z jednej strony wystarczy aktywnie korzystać z karty kredytowej, z drugiej zaś konieczna będzie pewna systematyczność i pilnowanie terminów. Jak zgarnąć nagrody w najnowszej promocji kart kredytowych?

  1. Do 30 czerwca 2023 r. (lub do wyczerpania puli promocyjnych wniosków) złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Mastercard Impresja lub Mastercard Gold. Należy zrobić to za pośrednictwem bankowości internetowej, w zakładce “Oferta”, a następnie “Nowa karta kredytowa”. Minimalny limit przyznany przez bank, uprawniający do udziału w promocji to 3000 zł.
  2. Pamiętaj o konieczności wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne. Jest to konieczne do otrzymania informacji o nagrodach.
  3. W każdym z kolejnych 3 miesięcy, następujących po miesiącu podpisania umowy, wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę minimum 500 zł. Bardzo ważne jest, by limit transakcji przekroczyć w każdym, kolejnym miesiącu. Wystarczy raz o tym zapomnieć, by nasza nagroda przepadła.
  4. Po 3 miesiącach z transakcjami na min. 500 zł otrzymasz SMS, w którym znajdziesz kartę podarunkową o wartości 300 zł, do wydania na portalu aukcyjnym Allegro.

Co z moneyback? Również opiera się o regularne korzystanie z karty Visa Impresja. Wydatki z niej mogą zostać nam zwrócone (do 5% kwoty, ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie), przez okres całego roku możemy w ten sposób zaoszczędzić nawet 600 zł. Niestety, lista sklepów z których transakcje brane są pod uwagę również jest ograniczona. Dokładniejsze informacje na ten temat znajdziemy na stronie internetowej banku.

Jak uniknąć opłat za kartę w Millennium?

Dobra wiadomość jest taka, że zwolnienie z opłat za kartę kredytową przyjdzie nam znacznie łatwiej. Wystarczy co miesiąc wykonywać chociaż jedną transakcję bezgotówkową kartą, by zaoszczędzić na comiesięcznych opłatach za kartę. I to przez 12 miesięcy!

Karty kredytowe sposobem na promocje!

Nie ulega wątpliwości, że po pewnej przerwie, karty kredytowe wracają do produktów, z którymi banki najczęściej wiążą swoje akcje promocyjne. Wśród aktualnie trwających promocji warto wyróżnić 8000 punktów na start z kartą mBank czy aż 480 zł zwrotu z kartą kredytową Credit Agricole. Jednak to dopiero początek. Sprawdź czy także Twój bank prowadzi obecnie jakąś akcję zachęcającą do sięgnięcia po kartę kredytową.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść