W Millennium kredyt dla pracowników instytucji finansowych bez prowizji!

W promocji Millennium bez prowizji i z mniejszym oprocentowaniem oferowany jest kredyt dla pracowników instytucji finansowych. Wbrew pozorom skorzystają na nim nie tylko osoby zatrudnione w bankach.
Millenium
Millennium Bank - zobacz ofertę
Millennium Bank

Bank Milennium jest uniwersalnym bankiem, który posiada szeroki pakiet usług. Oferta jest skierowana do wszystkich segmentów rynku. Strategicznym udziałowcem banku Milennium jest Banco Comercial Portugues (Milennium bcp), czyli największa portugalska instytucja finansowa.

Weź pożyczkę Opinie o Millennium Bank

Co można zyskać w promocji?
 • Niższa prowizja za udzielenie kredytu (2% lub 0%)
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 27 października 2023 roku

Kto może wziąć kredyt dla pracowników instytucji finansowych w Millennium?

Pracownicy banków oraz członkowie ich rodzin są najczęściej z promocji bankowych wykluczani. Kiedy chcą wziąć kredyt gotówkowy, mogą jednak liczyć na preferencyjne warunki. Millennium Bank w XIV edycji promocji “Dla wybranych osób zatrudnionych w branży finansowej i ubezpieczeniowej” oferuje tańsze pożyczki gotówkowe. Kto skorzysta z tej okazji?

Promocyjny kredyt dla pracowników instytucji finansowych w Millennium otrzymają pracownicy następujących podmiotów:

 • banki spółdzielcze i komercyjne oraz spółki należące do ich grup kapitałowych,
 • zakłady ubezpieczeniowe oraz spółki należące do ich grup kapitałowych,
 • Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Rozliczeniowe (SKOK),
 • domy maklerskie,
 • towarzystwa funduszy inwestycyjnych,
 • placówki franczyzowe Banku Millennium.

Jaka forma zatrudnienia upoważnia do wnioskowania o promocyjną pożyczkę? Według regulaminu chodzi tu o świadczenie pracy na podstawie stosunku pracy lub świadczenie usług na innej podstawie prawnej, ale wykluczeni są pracownicy zatrudnieni na umowach B2B oraz pracownicy tymczasowi.

Czego pracownicy instytucji finansowych mogą oczekiwać po pożyczce w Millennium?

Kredyt dla pracowników instytucji finansowych w Millennium to pożyczka gotówkowa lub konsolidacyjna, choć preferencyjne warunki dotyczyć mogą również limitu w koncie osobistym lub karty kredytowej. Pierwszym benefitem jest niska prowizja, która wynosi 2% lub 0% w przypadku zawarcia przez klienta umowy ubezpieczenia. Promocyjny charakter ma również oprocentowanie stałe, ustalone na poziomie 10,29% w stosunku rocznym.

Jak uzyskać preferencyjną pożyczkę gotówkową lub konsolidacyjną w Millennium?

 1. Do 27 października 2023 roku złożyć w oddziale stacjonarnym lub w Centrum Obsługi Telefonicznej wniosek o jeden z produktów kredytowych objętych promocją.
 2. Uzyskać pozytywną decyzję kredytową i zawrzeć umowę o pożyczkę.
 3. Zadeklarować w umowie pożyczki comiesięczny wpływ wynagrodzenia lub dochodu netto na konto osobiste w Millennium.
 4. Przedstawić odpowiedni dokument potwierdzający zatrudnienie.

Zatrudnienie oraz wpływ wynagrodzenia to warunki, które należy spełniać przez cały czas trwania umowy kredytowej. Jeżeli ustaną wpływy wynagrodzenia, oprocentowanie zostanie podniesione o 0,4 punktu procentowego, a niespełnianie kryterium zatrudnienia oznacza powrót warunków z promocyjnych do standardowych.

Czy opłaca się wziąć promocyjną pożyczkę Millennium?

Uzyskanie kredytu dla pracowników instytucji finansowych to szansa na znacznie niższą prowizję. Korzystając z oferty, masz gwarancje otrzymania pożyczki na RRSO 11,44% z oprocentowaniem wynoszącym 10,29%.

Daje ci to również okazję wziąć udział w innych promocjach banku. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem banku, warto zapytać znajomych, czy nie korzystają już z jego oferty. Program poleceń nagrodzi was za popularyzowanie konta Millennium. Do wyboru są bony podarunkowe na różne kwoty, bilety do kina, albo nawet promocyjna oferta lokaty.

Niestety, promocja pożyczkowa Millennium to nie tylko oszczędność, ale także dodatkowa dawka stresu dla osób obawiających się o swoje stanowisko pracy. Mimo iż zatrudnienie w branży finansowej uważane jest za stabilne, przy dłuższych zobowiązaniach lub kredytach na wyższe kwoty perspektywa utraty zniżek może utrudnić podjęcie ryzyka związanego ze zmianą pracy, lub zniechęcić do zmiany branży.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść