Bon na 80 zł dla obu stron w programie poleceń Millennium

Klasyczną okazją na bankowy zarobek dla stałych klientów jest program poleceń. W Millennium za nakłonienie znajomego czy członka rodziny na założenie konta można otrzymać bon na 80 zł w Zalando, Empik.com lub goodie. W ostateczności nagrodę wymienić można też na 3-miesięczną lokatę 2% w skali roku lub bilety do kina. Jak sprawić, aby zarobił polecający i polecany?
Kto i komu polecić może usługi Banku Millennium?
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
 • Bon na 100 zł w goodie
 • Bon na 80 zł w Empik.com lub Zalando
 • 4 bilety do Multikina lub kin Helios
 • lokata 2% w skali roku na 3 miesiące
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 29 kwietnia 2022 roku

Jak działa polecanie kont w Banku Millennium?

Wybierając konto bankowe z szerokiej, choć dość podobnej oferty rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, wiele osób kieruje się rekomendacjami znajomych lub członków rodziny. Aby zachęcić dotychczasowych klientów do aktywnego przekonywania, banki kierują do nich programy poleceń. W Banku Millennium przystąpić mogą do niego wszyscy posiadacze kont osobistych prowadzonych w złotych.

Kto uznany zostanie przez Millennium za nowego klienta w promocji „Lubię to polecam”? Obie osoby uzyskają premię tylko wówczas, gdy zakładający konto nie był stroną żadnej umowy z bankiem w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dotyczy to zarówno produktów finansowych, jak i poręczania kredytów czy posiadania jednostek uczestnictwa Millennium TFI. Dodatkowo trzeba będzie spełnić też warunki związane z aktywnym korzystaniem z konta.

W jaki sposób zarejestrować się do programu poleceń Millennium?

Programy poleceń wymagają od stałych klientów „papierkowej” roboty. W przypadku banku Millennium chodzi o rejestrację oraz uzyskanie kodu polecającego. Co trzeba zrobić, aby móc rekomendować konta znajomym i rodzinie?

 1. Zapoznać się z regulaminem akcji.
 2. Zadeklarować chęć przystąpienia do programu poleceń w placówce banku, na infolinii, w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.
 3. Zapisać 8-cyfrowy kod polecenia na potrzeby obecnej edycji oraz kolejnych, do których będzie trzeba się tylko dorejestrować.

Aktywność polecającego kończy się na rejestracji w programie i poleceniu konta. Więcej zadań będzie miał polecony, którego z własnej strony warto jednak dopingować w ich wykonywaniu.

Co musi zrobić osoba zakładająca konto z polecenia?

Odpowiedzialność za spełnienie warunków przyznania nagrody spoczywa na poleconym. To on oprócz założenia konta wykazać musi podstawową aktywność związaną z nowym rachunkiem. Co dokładnie powinien zrobić krok po kroku?

 1. Do 31 grudnia 2021 roku w placówce Banku, na infolinii lub poprzez stronę internetową https: //www.bankmillennium.pl/lubietopolecam założyć Konto 360° lub Konto 360° Student.
 2. W procesie otwierania konta podać kod polecający otrzymany od znajomego lub członka rodziny.
 3. W ciągu 30 dni od zawarcia umowy wykonać bezgotówkowe transakcje na miejscu, w internecie lub przy pomocy usługi BLIK na łączną kwotę minimum 360 złotych.

Tyle wystarczy, aby obie osoby mogły wybrać nagrodę. Bon na 80 zł do sklepów internetowych jest tylko jedną z opcji. Co jeszcze otrzymać mogą osoby zakładający konto w ramach programu poleceń Millennium, a także polecający im to konto?

Bony zamienić można na lokatę 2% lub bilety do kina od Millennium

Do wyboru jest łącznie pięć nagród. Zdecydować trzeba się w ciągu 60 dni od otrzymania informacji o zdobyciu bonusu. Nie wszystkie są równie atrakcyjne, a w dobie potencjalnych ograniczeń pandemicznych bilet do kina może być stratą pieniędzy. W zależności od potrzeb i możliwości warto przemyśleć jednak każdą z nich:

 • 4 kody, które można wymienić na 4 bilety do Multikina (2D) albo Heliosa (2D/3D),
 • bon na 80 zł do wykorzystania na www.empik.com (tylko w sklepie internetowym!),
 • bon na 80 zł do wykorzystania na www.zalando.pl (podobnie jak z Empikiem),
 • doładowanie 100 zł w aplikacji goodie, którą płacić można w sklepach za pomocą Google Pay lub Apple Pay,
 • 3-miesięczna lokata nieodnawialna na maksymalnie 15 000 zł na 2% w skali roku.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Krzysiek

Millennium jest spoko bankiem i sama ich oferta powinna być zachętą, a nie jakieś bony, które nie oszukujmy się- szałowe nie są.

Kosma

Większość banków za „polecajkę” płaci 50 zł i dostaje je tylko osoba polecająca- tutaj spoko jest to, że i kasa jest większa i obie strony zyskują. Natomiast minusem jest forma nagrony. Bo chyba każdy wolałby gotówke, a nie bon to empiku czy zalando czy bilety do kina!

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×