Bony podarunkowe dla obu stron w programie poleceń Millennium

Klasyczną okazją na bankowy zarobek dla stałych klientów jest program poleceń. W Millennium za nakłonienie znajomego czy członka rodziny na założenie konta można otrzymać bon na 80 zł w Zalando, Empik.com lub goodie. W ostateczności nagrodę wymienić można też na 3-miesięczną lokatę 2% w skali roku lub bilety do kina. Jak sprawić, aby zarobił polecający i polecany?
Millenium
Millennium Bank - zobacz ofertę
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji? Do wyboru:
 • eKarta goodie na kwotę 100 zł,
 • eKarta 80 zł do Empiku,
 • Karta upominkowa 80 zł do Zalando,
 • 4 bilety do kin Multikino albo Helios,
 • lokata 7% w skali roku na 3 miesiące.
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 14 lipca 2023 roku

Jak działa polecanie kont w Banku Millennium?

Wybierając konto bankowe z szerokiej, choć dość podobnej oferty rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, wiele osób kieruje się rekomendacjami znajomych lub członków rodziny. Aby zachęcić dotychczasowych klientów do aktywnego przekonywania, banki kierują do nich programy poleceń. W Banku Millennium przystąpić mogą do niego wszyscy posiadacze kont osobistych prowadzonych w złotych.

Kto uznany zostanie przez Millennium za nowego klienta w promocji „Lubię to polecam”? Obie osoby uzyskają premię tylko wówczas, gdy zakładający konto nie był stroną żadnej umowy z bankiem w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dotyczy to zarówno produktów finansowych, jak i poręczania kredytów czy posiadania jednostek uczestnictwa Millennium TFI. Dodatkowo trzeba będzie spełnić też warunki związane z aktywnym korzystaniem z konta.

Co ciekawe, ofertę tej promocji może nam przedstawiać pracownicy punktów obsługi klienta Millennium w galeriach handlowych. Jeśli chcesz uniknąć rozmowy z ekspertami banku, można powiedzieć, że korzystaliśmy z tej promocji.

W jaki sposób zarejestrować się do programu poleceń Millennium?

Programy poleceń wymagają od stałych klientów „papierkowej” roboty. W przypadku banku Millennium chodzi o rejestrację oraz uzyskanie kodu polecającego. Co trzeba zrobić, aby móc rekomendować konta znajomym i rodzinie?

 1. Zapoznać się z regulaminem akcji.
 2. Zadeklarować chęć przystąpienia do programu poleceń w placówce banku, na infolinii, w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.
 3. Zapisać 8-cyfrowy kod polecenia na potrzeby obecnej edycji oraz kolejnych, do których będzie trzeba się tylko zarejestrować.

Aktywność polecającego kończy się na rejestracji w programie i poleceniu konta. Więcej zadań będzie miał polecony, którego z własnej strony warto jednak dopingować w ich wykonywaniu.

Co musi zrobić osoba zakładająca konto z polecenia?

Odpowiedzialność za spełnienie warunków przyznania nagrody spoczywa na poleconym. To on oprócz założenia konta wykazać musi podstawową aktywność związaną z nowym rachunkiem. Co dokładnie powinien zrobić krok po kroku?

 1. Do 14 lipca 2023 roku w placówce Banku, na infolinii lub poprzez stronę internetową założyć Konto 360° lub Konto 360° Student.
 2. W procesie otwierania konta podać kod polecający otrzymany od znajomego lub członka rodziny.
 3. W ciągu 30 dni od zawarcia umowy wykonać bezgotówkowe transakcje na miejscu, w internecie lub przy pomocy usługi BLIK na łączną kwotę minimum 360 złotych.

Tyle wystarczy, aby obie osoby mogły wybrać nagrodę. Bon na 80 zł do sklepów internetowych jest tylko jedną z opcji. Co jeszcze otrzymać mogą osoby zakładający konto w ramach programu poleceń Millennium, a także polecający im to konto?

Bony zamienić można na lokatę 7% lub bilety do kina od Millennium

Do wyboru jest łącznie pięć nagród. Zdecydować trzeba się w ciągu 60 dni od otrzymania informacji o zdobyciu bonusu. Nie wszystkie są równie atrakcyjne, a w dobie potencjalnych ograniczeń pandemicznych bilet do kina może być stratą pieniędzy. W zależności od potrzeb i możliwości warto przemyśleć jednak każdą z nich:

 • 4 kody, które można wymienić na 4 bilety do Multikina (2D) albo Heliosa (2D/3D),
 • bon na 80 zł do wykorzystania na www.empik.com (tylko w sklepie internetowym!),
 • bon na 80 zł do wykorzystania na www.zalando.pl,
 • doładowanie 100 zł w aplikacji goodie, którą płacić można w sklepach za pomocą Google Pay lub Apple Pay,
 • 3-miesięczna lokata nieodnawialna z oprocentowaniem 7% w skali roku, na kwotę od 500 do 25 000 zł.

Programy poleceń w innych bankach – kto da więcej?

Bardzo podobny program poleceń, bo oferujący praktycznie takie same nagrody proponuje Santander Bank Polski. Zmienia się jedynie rodzaj kart podarunkowych, a konkretnie miejsce ich wykorzystania. W ramach promocji Santander “Polecam mój bank” można wybrać bon do wykorzystania w m.in: Biedronce, Euro RTV AGD czy Decathlon.

Gotówkę za polecenia można otrzymać w ramach V edycji Programu Poleceń PKO! Nagrodę otrzymują zarówno polecający i polecony. Skuteczne polecenie to zarobek 100 zł od osoby, a klient, który otworzy nowy rachunek z wykorzystaniem kodu otrzyma od 50 do 250, zależnie od rodzaju nowo otwartego rachunku. Sprawdź na czym dokładnie polega Program Poleceń PKO BP!

Trzeci typ programu poleceń proponuje Credit Agricole, jednak tutaj oferta jest opłacalna jedynie dla klienta zapraszającego. Za każdego klienta, który otworzy rachunek osobisty z naszym kodem otrzymamy 100 zł. Dowiedz się jakie są plusy i minusy promocji ”Do 500 zł dla Ciebie w Programie Poleceń” Credit Agricole!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Krzysiek

Millennium jest spoko bankiem i sama ich oferta powinna być zachętą, a nie jakieś bony, które nie oszukujmy się- szałowe nie są.

mARIANNA sUŁEK

To prawda najgorsze

Kosma

Większość banków za „polecajkę” płaci 50 zł i dostaje je tylko osoba polecająca- tutaj spoko jest to, że i kasa jest większa i obie strony zyskują. Natomiast minusem jest forma nagrony. Bo chyba każdy wolałby gotówke, a nie bon to empiku czy zalando czy bilety do kina!

Mati

Nie wiesz jak działa goodie to nie pierdol bez sensu geniuszu

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść