Pożyczka w Velobanku bez prowizji

W nowej promocji Velobank możesz otrzymać dofinansowanie bez prowizji. Zmniejszone koszta kredytu pozwalają zmniejszyć raty pomimo obecnie wysokich stóp procentowych. Poznaj szczegóły kredytu promocyjnego!
Nawet 200 000 zł bez prowizji!
Kredyt VeloBank - zobacz ofertę
VeloBank

VeloBank oferuje korzystne kredyty gotówkowe z niskim RRSO! Klient ma do wyboru kilka różnych typów pożyczek, które odpowiadają na różne potrzeby. Sprawdź szczegóły na temat oferty VeloBank: przykładowe koszty kredytu, opinie klientów i naszą recenzję!

Weź pożyczkę Opinie o VeloBank

Co można zyskać w promocji?
  • Kredyt bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Nawet 200 000 zł bez prowizji!

Velobank wyróżnia się na rynku kredytowym, oferując bardzo wysokie dofinansowania. Klienci banku mogą liczyć nawet na 200 000 zł z okresem spłaty do 10 lat. Ta solidna oferta kredytu gotówkowego jest teraz jeszcze bardziej atrakcyjna z uwagi na brak prowizji w ramach promocji “Morze pomysłów na wakacjach”.

W ramach nowej oferty RRSO kredytu wyniesie 13,20%. Żeby móc skorzystać z oferty należy spełniać kilka wymagań: wyrazić zgody marketingowe, posiadać lub założyć konto w banku na które przekażemy minimum 2 000 zł miesięcznie, oraz wykonać 5 płatności kartą debetową lub BLIKiem. Niestety, oferta dostępna jest tylko dla osób, które nie posiadały kredytu w Velobanku przynajmniej przez ostatnie pół roku. Uzyskane za jej pomocą pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

Jak uniknąć prowizji?

Aby skorzystać z nowej oferty wystarczy udać się na stronę promocji. Znajdziesz tam kalkulator kredytowy, który pozwoli ci określić interesującą cię kwotę i czas spłaty. To tam zadecydujesz też, czy interesuje cię oferta ubezpieczenia kredytu, oraz zobaczysz, ile wyniesie cię miesięczna rata. Napis “Zobacz szczegóły kosztów kredytu” jest przyciskiem interaktywnym, pod którym skrywają się bardziej szczegółowe informacje.

Jeżeli stwierdzisz, że w ramach promocji możesz dostać interesujące cię warunki, wciśnij guzik obok, “przejdź do formularza”. Zostaniesz przekierowany na dół strony, gdzie należy podać dane kontaktowe. Pracownik banku oddzwoni do ciebie korzystając z tych informacji, aby przedyskutować warunki promocji. Jeżeli nie chcesz czekać, możesz zadzwonić osobiście lub odwiedzić placówkę banku.

Kredyty bez promocji to nowa moda

Coraz więcej banków rezygnuje z prowizji celem zmniejszenia kosztów i tak drogich kredytów gotówkowych. W porównaniu z zeszłym rokiem RRSO większości ofert jest teraz dużo wyższe.

Korzystając z tego rozwiązania, bank Millennium oferuje promocyjny kredyty bez prowizji aż do drugiej połowy stycznia 2023 roku. Promocje na prowizję w mBanku regularnie zmieniają wysokość bonusu, obecnie jednak używając kodu promocyjnego, kredyt gotówkowy otrzymasz bez prowizji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść